Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie


Kupiłem sobie mini tygrysa P i jak na razie wrażenia pozytywne :)
Wiadomo, że na stocku to nie powala, ale przynajmniej strzela. Będzie z tego czołg ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win / Drw / Btl: 1 / 0 / 4 ( 25.0% )

Chyba już tylko same małpy zostały w tej skundlonej grze...
Ile ja bym dał za to by przestać w ogóle mysleć o tej narkotycznej kupie gówna, jaką stała się ta gra przez ostatnie dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne w tym białoróskim dziele? Właśnie mi stuknęło na liczniku nieco ponad 10.000 bitew, a coś takiego widzę po raz pierwszy. Od razu zaznaczam, że działo w trakcie strzału było nieruchome, tzn. nie kręciłem wieżyczką podczas celowania. A i w trakcie tej bitwy dingnąłem 2 razy w bok IS-3, chyba trafiłem na jakieś egzemplarze o lepszej jakości stali.

20140312213915

20140312213926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczy się to ogólnie opóźnieniem serwera w "myśleniu", a czy sam SerB nie przekręcił Tobie lufy, to już można się zastanawiać i gdybać sobie.

Najśmieszniej takie akcje wyglądają, gdy widzisz przeciwnika, obracasz w jego strone wieżyczkę, strzelasz i widzisz jak twój pocisk wylatuje z tyłu wieży i leci w całkiem odwrotnym kierunku...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 21:41, RamboPL napisał:

Czy to normalne w tym białoróskim dziele? Właśnie mi stuknęło na liczniku nieco ponad
10.000 bitew, a coś takiego widzę po raz pierwszy. Od razu zaznaczam, że działo w trakcie
strzału było nieruchome, tzn. nie kręciłem wieżyczką podczas celowania. A i w trakcie
tej bitwy dingnąłem 2 razy w bok IS-3, chyba trafiłem na jakieś egzemplarze o lepszej
jakości stali.

Lufa ci się wygieła.Na forum WOT jest temat ''''Krótka bajka o tym, dlaczego arta pudłuje''''. Są tam opisane takie strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 19:36, dark_master napisał:

i dzięki wielkie, mniej ludzi którzy marudzą nawet na KV-1 że słaby, gówno i wogóle wszyscy
gnębią :|


... bo ten co marudzi na KV-1 to zły człowiek jest w ogóle i och-ah, grać nie umie - wrzód jeden. Bana i wieczny hejt temu kto poważył się rzucić złym słowem w KV-kę.

Dnia 10.03.2014 o 19:36, dark_master napisał:

A jak się nie widzi różnicy między gongiem od niewidzialnej arty strzelajacej ponad przeszkodami,
zgarniającej 2/3 hp plus krytyki a TD, które są jakie są, ale generalnie musza mieć przynajmniej
tę czystą linię strzału, to pozostaje tylko współczuć, zwłaszcza, że zachodzi uzasadnione
podejrzenie, że nawet jakbyś wbił tego OP TDka to dalej bys marudził że cośtam. Zastanawiam
się jak ty przebrnąłeś przez prawdziwe kupy gówna w stylu, ja wiem, M3 Lee :|


Wszelka "widzialność" w tej grze to osobny temat do gaworzenia, a w kwestii "niewidzialnej" arty to raczej ja współczuję tym którzy lamentem i zaciskaniem piąstek ze złości będącej wynikiem nieogarniania zwykłej umiejętności dobrego ukrycia się wymęczyli bądź co bądź drastyczne zglebienie artylerii. Z resztą teraz to już mało istotne - nerf był dawno i powstały razem z nim ferment też powinien zniknąć.

M3 Lee? A widzisz, jakoś przebrnąłem i to dlatego, że nie nastawiałem się do niego optymistycznie znając opinię innych graczy którzy już na nim grali. A chyba sam przyznasz, że czytając opinie o np. KV-1 można się do niego nastawić bardzo entuzjastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 19:11, meryphillia napisał:

Nup.

;]


Trochu mi nim nie szło i sprzedałem w diabły. A widzę, że ludzie wyniki kozackie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było nim pograć na tyle, by wiedzieć jak nim walczyć skutecznie?
Świetny pojazd nawet aktualnie w dobie fruwającego golda na tak niskich tierach.
Nadal można w nim spotkać całe stada newbiees i typowych małpisząt, które nie potrafią strzelać w wieżyczkę.
No i koniec końców można sobie na nim systematycznie zarabiać te minimum 11-15k za bitwę bez premki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 19:03, RamboPL napisał:

> Churchill :D

Kurde, a ja to cholerstwo sprzedałem :(

Jak można kupić premtanka i go potem sprzedać? Nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś meremu pisałem - SerB ma mnie w nosie i innych grających artą - ja się pytam JAK MOŻNA 3 RAZY Z RZĘDU STRZELAJĄC DO BISHOPA MIEĆ "DING" HEkiem?!?!?!?! Grałem Grilem z top lufką i 3 razy skubany Bishop odbił moje strzały. Nie spudłowałem, ale zwyczajnie odbił je ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 21:48, alexiej napisał:

Dziś meremu pisałem - SerB ma mnie w nosie i innych grających artą - ja się pytam
JAK MOŻNA 3 RAZY Z RZĘDU STRZELAJĄC DO BISHOPA MIEĆ "DING" HEkiem?!?!?!?! Grałem Grilem
z top lufką i 3 razy skubany Bishop odbił moje strzały. Nie spudłowałem, ale zwyczajnie
odbił je ....


Daj powtórkę, postaram się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 22:04, meryphillia napisał:

Win / Drw / Btl: 9 / 2 / 20 ( 45.0% )

Kupa gówna pełna gównianych małp.
Czemu ja dalej przy tej miernej gierce marnuje tyle czasu... :/



Bo chcesz pograć ze mną <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 19:03, RamboPL napisał:

Kurde, a ja to cholerstwo sprzedałem :(


To mówiąc brzydko - zlamiłeś. :] Churchill ma dobre losowania a najskuteczniejszy jest na mapach miejskich (krótkie i szybkostrzelne działo + mała prędkość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po około pół roku postanowiłem wrócić do WoTa, ale mam pewien problem... Nie pamiętam, na jaki e-mail mam założone konto. Znam nick, ale ni cholery nie mogę sobie maila przypomnieć. Zna ktoś może jakiś sposób, żeby go jakoś zlokalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować