Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Działają Wam te QRy? Oczywiście WG nie pomyslało o ludziach z Lumiami i niezależnie jak skanuję to nie odczytuje mi nic a nic :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień zwierzęta, w nocy jeszcze większe zwierzęta skoro nawet unicumy z 322 zaczynają zbijać się plutonami w stada małp tkwiące w połowie jednej strony mapy większością sił i liczące że SerB będzie łaskawy...
Nie ma już ratunku dla tej kupy gówna.

Całe 9 bitew dzisiaj wytrzymałem w tym małpowisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jest.
Choćby wczorajsza liczba bitew dowodzi, jak spada moje zainteresowanie tą mierną gierką.
Mam możliwość grania codzienie w przeciwieństwie do kilku dni w tygodniu jak miało to miejsce rok temu, a zwyczajnie nie chce mi się siedzieć w tym małpowisku dłużej niż parę godzin czy włąśnie parę bitew dziennie.

Od trzech dni chociażby, bardziej wolę mordować biedne zwierzątka w FC3, niż ganiać małpiszony w WoT...

Przestać grać oczywiście, że nie przestanę, bo i co ja bym zrobił bez możliwość zbesztania od czasu do czasu jakigoś okrutnego szympansa. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 10:21, meryphillia napisał:

Jest jest.
Choćby wczorajsza liczba bitew dowodzi, jak spada moje zainteresowanie tą mierną gierką.
Mam możliwość grania codzienie w przeciwieństwie do kilku dni w tygodniu jak miało to
miejsce rok temu, a zwyczajnie nie chce mi się siedzieć w tym małpowisku dłużej niż parę
godzin czy włąśnie parę bitew dziennie.

Od trzech dni chociażby, bardziej wolę mordować biedne zwierzątka w FC3, niż ganiać małpiszony
w WoT...

Przestać grać oczywiście, że nie przestanę, bo i co ja bym zrobił bez możliwość zbesztania
od czasu do czasu jakigoś okrutnego szympansa. :3

Człowieku, Ty to masz syndrom sztokholmski jak nikt inny chyba.
Twój przykład powinni dawać do książek o psychologii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Czy to co mam na koncie to dużo?

Dostałem to dzisiaj rano i zacząłem się zastanawiać, a ufam, że bardziej doświadczeni gracze będą wiedzieć.

20140320144340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 14:44, Sigu napisał:

Hej, mam pytanko. Czy to co mam na koncie to dużo?

Dostałem to dzisiaj rano i zacząłem się zastanawiać, a ufam, że bardziej doświadczeni
gracze będą wiedzieć.


15k golda to sporo, wystarcza na długą premkę albo VIII tierowy prem tank. 10mln kredytów to też nie mało, a 10mln free expa to wściekle dużo. Co to za konto? Bo o ile wiem, to można dostać taką ilość golda i kredytów, ale z free expem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 15:05, McFlash napisał:

15k golda to sporo, wystarcza na długą premkę albo VIII tierowy prem tank. 10mln kredytów
to też nie mało, a 10mln free expa to wściekle dużo. Co to za konto? Bo o ile wiem, to
można dostać taką ilość golda i kredytów, ale z free expem?

Wygląda to trochę jak konto z klienta testowego po wydaniu części golda i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To jest pakiet recenzencki od Wargaming.net.

Zastanawiałem się po prostu jak hojni są.

A tak swoją drogą... Macie jakieś rady co do wybierania czołgów na poszczególnych tierach i co do poszczególnych typów czołgów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 15:18, Sigu napisał:

A tak swoją drogą... Macie jakieś rady co do wybierania czołgów na poszczególnych tierach
i co do poszczególnych typów czołgów?

Z radami nie ma problemu ale musisz trochę sprecyzować pytanie :P Powiedz bardziej co cię interesuje to poradzimy ci na ile warto i jaka jest ścieżka do tego. Tylko jeśli nie grałeś wcześniej w WoT szybki przeskok na wysokie tiery może być dla ciebie bolesnym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za udział w becie dostałem czołg T14 (V tier) i muszę przyznać, że dość fajnie się nim walczyło, więc interesowałoby mnie dojście amerykańskimi czołgami do Tieru X. Nie wiem dokładnie jak sprecyzować, bo na razie rozegrałem tylko kilka bitew :)

Na razie moje konto wygląda tak:
http://worldoftanksxbox360edition.com/community/accounts/251473-Siguardius/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 15:48, Sigu napisał:

Za udział w becie dostałem czołg T14 (V tier) i muszę przyznać, że dość fajnie się nim
walczyło, więc interesowałoby mnie dojście amerykańskimi czołgami do Tieru X. Nie wiem
dokładnie jak sprecyzować, bo na razie rozegrałem tylko kilka bitew :)

Na razie moje konto wygląda tak:
http://worldoftanksxbox360edition.com/community/accounts/251473-Siguardius/

Sugerowałbym grać tak, jak każda osoba zaczynająca grę - od początku. Zacznij na tierze I i od początku cierpliwie odblokowuj czołgi. Ludzie, którzy przeskakują od razu do wysokich tierów są wielkim balastem dla reszty teamu, ponieważ nie ogarniają jak tak naprawdę powinno się czołgami jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy akurat na Xboksie jest "balast". Widziałem, że każdy jest wrzucany do zespołu. Różne czołgi, różnie tiery. Gra nie jest aż tak popularna jak na PC, przynajmniej jeszcze nie jest.

Poza tym niesamowicie gra się ciężkim czołgiem z Tieru V kontra lekkie z tierów I, II i III. Jeden strzał, czołgu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 15:48, Sigu napisał:

Za udział w becie dostałem czołg T14 (V tier) i muszę przyznać, że dość fajnie się nim
walczyło, więc interesowałoby mnie dojście amerykańskimi czołgami do Tieru X. Nie wiem
dokładnie jak sprecyzować, bo na razie rozegrałem tylko kilka bitew :)
Na razie moje konto wygląda tak:
http://worldoftanksxbox360edition.com/community/accounts/251473-Siguardius/

Nie będę ukrywał że narazie nie wygląda to dobrze. Nie wiem na x-owej wersji ale na PC jest naprawdę duża różnica w umiejętnościach jeśli ktoś dojdzie sam do 8 tieru, a kupi 8 prem jako pierwszy czołg.(pomijam totalne pomidory). Sam radził bym ci za wolny exp kupować tylko moduły do maszyn bo granie stockowymi często jest tragiczne a już kolejne maszyny odkrywać samodzielnie.
Jeśli chodzi o amerykańskie to masz tak: medy są bardzo słabo opancerzone (z wyjątkiem E2) ale nadrabiają to niezła mobilnością i świetnym uzbrojeniem. Tylko musisz mini tak grać aby stale pozostawać w ruchu bo każde trafienie praktycznie w ciebie wejdzie.
Z ciężkich to T1 i M6 są przeciętne, podstawowa zasada nimi przodem do przeciwnika + lekkie kątowanie. Dalej T29 i T32 grasz na wieżę ze względu na ich niesamowite opancerzenie jednocześnie mając marny pancerz kadłuba. Za to M103 i E5 są bardzo uniwersalnymi maszynami i do tego nieźle opancerzonymi (ale z bokami z papieru), niestety wieże już tyle nie wytrzymują ale za to są dużo mobilniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Amerykańskie czołgi... ale jakie? Ciężkie, medy, czy czym chcesz grać? Amerykańce są dobre, ale każda linia jest inna, ich czołgi są bardzo specyficzne i nie każdemu podejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować