Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Bitwy historyczne - kolejny tryb który wyłączę. Rozegrałem 3 bitwy Tygrysem 1 i w każdej strona przeciwna miała przewagę w ilości pojazdów :6 - 7 , 6 - 8 , 6 - 12.Pierwsza i trzecia wygrane , nie wiem jaki był wynik drugiej bo mnie wywaliło z gry.
Co do pojazdów - M4A2E4 premium , Pz.Kpfw IV w trzech wersjach , StuG w dwóch.

20140322110600

20140322110614

20140322110629

20140322110643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:11, Budo napisał:


Aufk panther się nadaje do czegoś, czy tylko do zdobycia indien panzera?

Przy obecnym stanie scoutów nie nadaje się nawet do tego. Jest za wielka, za wolna, za słabo uzbrojona i kompletnie nie nadaje się do passive scoutingu bo widać dużo szybciej niż nawet niektóre medy. Do tego jako konkurencję ma Wz-131 i AMXa 75 które przebijaja ją pod każdym względem. Teraz w sumie jedynie warto jej używać jako support ale też nie bez powodów praktycznie się jej nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwierzyniec...

Ob. 268 przesiedział koło lasu za budynkiem prawie całą grę.
Gdy wróg już rozwalił wszystko po drugiej stronie i zostało nas pięciu, to w małpim szale pognał przed siebie i skończył w sadzawce.
Ale czego można się spodziewać po rasowym makaku z 46WR siedzącym w TX.

Taki właśnie zwierzyniec skutecznie mi obrzydził grę, że 20 bitew w 24h to świeto dla mnie.
Pomyśleć że kiedyś w trzy dni robiło się ich ponad 150 i ochota była na więcej...

20140323061218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:11, Budo napisał:


Aufk panther się nadaje do czegoś, czy tylko do zdobycia indien panzera?

Nie. Jedynie, do czego się nadaje to zebranie ok. 100k expa i czekanie aż wprowadzą scouta VIII tieru. Do Indiena idź przez linie medów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Za późno, bo już mam vk 28.01 i ze 25k expa na nim. Także obawiam się, że jestem na panterę skazany, tylko chciałem się przygotować mentalnie. Ale jako support gra mi się dobrze, bo mam sporo takich czołgów, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Może nie będzie tak źle :)

A będzie w ogóle scout 8 tieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 10:05, Budo napisał:

Za późno, bo już mam vk 28.01 i ze 25k expa na nim. Także obawiam się, że jestem na panterę
skazany, tylko chciałem się przygotować mentalnie. Ale jako support gra mi się dobrze,
bo mam sporo takich czołgów, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Może nie będzie tak źle :)

Przygotuj się też na używanie sporych ilości złota bo niestety jeśli będziesz używał koonisha to 157 peny już niedomaga na tierach które spotykasz. Ewentualnie graj jako scout hunter ale tu przygotuj się że lepiej jest wrogiego scouta staranować niż ostrzelać bo dosłownie każdy jest lepiej uzbrojony niż ty.

Dnia 23.03.2014 o 10:05, Budo napisał:

A będzie w ogóle scout 8 tieru?

Tak, wszystkie nacje z liniami scoutów mają je mieć rozciągnięte do 8 tieru. Niemcy najpewniej dostaną RU 251.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:23, Kubelo napisał:

Wiecie może, czy w tym patchu dostaje się jakieś darmowe sloty/czołgi jak się ma pz4
i stuga w garażu?

Nie bo nie ma do tego podstaw. Stug jest kompletnie bez zmian, a Pz4 ogólnie otrzymuje buff. Tak więc po prostu dodają nowe pojazdy do drzewa i jak ktoś chce to może je sobie dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:59, Tomoya-kun napisał:

> Wiecie może, czy w tym patchu dostaje się jakieś darmowe sloty/czołgi jak się ma
pz4
> i stuga w garażu?
Nie bo nie ma do tego podstaw. Stug jest kompletnie bez zmian, a Pz4 ogólnie otrzymuje
buff. Tak więc po prostu dodają nowe pojazdy do drzewa i jak ktoś chce to może je sobie
dokupić.

Nie ma mojej ukochanej wieży z 75mm działem, nie ma buffa.

A nie, zapomniałem, jest. Jako premtank. Złodzieje przebrzydłe.
Kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 13:34, Darkstar181 napisał:

A nie, zapomniałem, jest. Jako premtank. Złodzieje przebrzydłe.
Kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera :D

Pomyśl jaki shitstorm by był gdyby wprowadzili ten dawny plan zrobienia ze Sporta VII tierowego prem tanku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gram sobie vk 30.01 P i muszę powiedzieć, że fajna bestia. Na stocku absolutna tragedia, i trzeba ogarnąć zawieszenie zanim się zrobi cokolwiek innego, ale z wieżą i 88mm działem można już się bawić. Naprawdę fajny med ze stylem gry trochę jak ciężki czołg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 22:58, Sigu napisał:

Która nacja ma najlepsze niszczyciele? Niemcy, USA, czy GB?


Każda inna i przeważnie masz kilka linii...

Niemcy mają jedną linię papierową z potężnymi i celnymi działami (na wyższych tierach są wtf traktory, które zadają obrażenia z kosmosu, a tier 10 ma magazynek xD) i drugą z niszczycielami, które mają dobre działa, spore obrażenia i dobry pancerz od frontu, za to niewielką mobilność i beznadziejny kamuflaż.

Ameryka ma linię wieżowych tdków (którymi gram), gdzie są pojazdy papierowe na niższych tierach, za to bardzo mobilne, z dobrym kamuflażem i solidnymi działami. Na wyższych tierach za to mniej mobilności, ale lepszy pancerz. Tdki z tej linii mają wieże, co jest super sprawą. Druga linia USA to maszyny mocno opancerzone, za to mega wolne.

O Brytyjczykach za wiele nie wiem, ale mają pojazdy dobrze opancerzone, za to z kiepskimi obrażeniami i wysoką szybkostrzelnością. Problem jest taki, że ich maszyny mają potężne weakspoty i mimo mocnego pancerza dobry gracz je po prostu wypunktuje. Kiepski gracz w życiu nie przebije brytyjskiego tdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 23:19, Sigu napisał:

Dzięki.


Jeśli szukasz mobilności i camo, bierz wieżowce amerykańskie.
Jeśli szukasz pancerza i pieprznięcia, bierz linię bez wieży amerykańską.
Jeśli szukasz precyzyjnych dział i dobrego frontowego pancerza, bierz starą linię niemiecką (tę od jagtigera).
Jeśli szukasz pieprznięcia i dobrego camo, bierz nową linię niemiecką (wafle i wtf traktory).
Jesli jesteś masochistą, bierz brytyjczyków.

Nie pytałeś o ZSRR, oni to osobna para kaloszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZSRR, Francji, Chin i Japonii jeszcze nie ma na konsoli, ale podobno mają dodawać stopniowo wszystkie czołgi (i coś wspomniano o bonusach, ale nie wiem, czy to mają być eventy, czołgi, czy co innego).

Muszę przyznać, że bardzo dobre gra mi się lekkim T-15 i średnim M4 Sherman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win / Drw / Btl: 6 / 1 / 16 ( 37.5% )

Kolejny dzień z kamerą wśród zwierząt.
To powoli robi się na serio żenujące...

Nie wiem czy jest sens polecać cokolwiek dla graczy na X360 mając doświadczenia z wersji pecetowej.
Tam chyba obowiązują nieco inne zasady z tego co mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować