Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 13:36, meryphillia napisał:

Nie wiem czy jest sens polecać cokolwiek dla graczy na X360 mając doświadczenia z wersji
pecetowej.
Tam chyba obowiązują nieco inne zasady z tego co mi się wydaje.


Przecież nie wywrócą wszystkiego do góry nogami i Rosjanie nagle dostaną snajperskie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:25, Barnette napisał:

Co to za aktualizacja, prawie 40MB?


- hotfixed the disappearing arty shells in arty mode bug (poprawka miała wejść dopiero w patchu 0.9.0)
- new hangar (WGL-themed), that will be active from 2nd to 6th April

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:25, Barnette napisał:

Co to za aktualizacja, prawie 40MB?

- hotfixed the disappearing arty shells in arty mode bug
- new hangar (WGL-themed), that will be active from 2nd to 6th April

Because that’s exactly what we need. Another hangar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:27, McFlash napisał:

- hotfixed the disappearing arty shells in arty mode bug (poprawka miała wejść dopiero
w patchu 0.9.0)
- new hangar (WGL-themed), that will be active from 2nd to 6th April


Dzięki za info. W sumie to nie wiem czy gdzieś pojawia się informacja o tych mini aktualizacjach na stronie WG. W panelu uruchomienia gry chyba nie ma nigdy żadnych info o tym co znajduje się w apdejcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona EU jest biedna jeśli chodzi o informacje. Pojawiają się one mocno opóźnione, z błędami albo wcale. Mimo wszystko dobrze jest czasem spojrzeć na ich główną stronę http://worldoftanks.eu/ oraz ogłoszenia ukryte w supporcie gry https://eu.wargaming.net/support/News/List/Index/1
Paradoksalnie najlepszym źródłem informacji jest blog For The Record prowadzony przez jednego z graczy (stąd informacja o zawartości mikropatcha) http://ftr.wot-news.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień melodramatu...

Win / Drw / Btl: 4 / 0 / 14 ( 28.6% )

Po jednej z bitew, jakiś zbulwersowany makak chciał się poskarżyć na mnie i kolegę do szefostwa klanu.
Niestety nie przewidział że miał właśnie doczynienia z samym szefostwem, czyli Dowódcą, Rekruterem i Dyplomatą. :D
Oczywiście w tej ostatniej roli wystepuję ja, gdyż jak powszechnie wiadomo jestem bardzo wyrozumiałym graczem czego dowodzi chociażby specjalny kolor przyznawany za zasługi w tej miernej grze. :3

20140325144144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:42, meryphillia napisał:

Kolejny dzień melodramatu...

Win / Drw / Btl: 4 / 0 / 14 ( 28.6% )

Po jednej z bitew, jakiś zbulwersowany makak chciał się poskarżyć na mnie i kolegę do
szefostwa klanu.
Niestety nie przewidział że miał właśnie doczynienia z samym szefostwem, czyli Dowódcą,
Rekruterem i Dyplomatą. :D
Oczywiście w tej ostatniej roli wystepuję ja, gdyż jak powszechnie wiadomo jestem bardzo
wyrozumiałym graczem czego dowodzi chociażby specjalny kolor przyznawany za zasługi w
tej miernej grze. :3



Czy ty jesteś masochistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Ale to się w pewnym momencie zrobiło nawet zabawne i chce zobaczyć jak po wczorajszym 60WR chce mnie dzisiaj gra upodlić.

Win / Drw / Btl: 4 / 0 / 20 ( 20.0% )

A to jest jeszcze lepsze:

WN6 / Eff: 331 ( 11 ) 510 ( 7 )
Dmg Dlt (Avg): 17 912 ( 895 )

Co bym nie robił, to jestem spotowany z połowy mapy nawet przez E-100, a pociski sobie lecą wszędzie byle nie w cel, a gdy już trafią to oczywiście za 0 najcześciej.

Oczywiście wczoraj jak graliśmy, to mogłem dupą jechać w stronę wroga (co zresztą najczęściej się robi w WTF Pz.4 z racji przekładni czy tam nawet silnika z przodu), a praktycznie każda szmata wchodziła w cel w najwyższym przedziale dmg.

Ta gra jest tak obrzydliwie żenująca z tym rng, że sugerowanie przez wydawcę, że to e-sport zakrawa na poświadczenie że każdy z WG jest mierną, kłamliwą, burą małpą, taką samą jak 99% "graczy" w tej miernocie.

PS: mimimi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:41, McFlash napisał:


Dzięki :)

Mam jeszcze pytanie odośnie 3 dni premki za 75 zwycięstw w drużynówkach, bo już zostały tylko 3 dni.
Czy te zwycięstwa trzeba odnieść jednego dnia (czy np. po którejś godzinie się zerują)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 20:47, McFlash napisał:

W opisie misji nie ma nic o wyzerowaniu, a przy wcześniejszych takich eventach także
tego nie było.


O, to dobrze, aczkolwiek pamiętam, że przy jakiejś misji coś się w lutym zerowało co dobę, a była ona jedną z pięciu do zrobienia w celu uzyskania tamtej premki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Już po limicie. ]

Btw zastanawiam się nad chińską linią lekkich czołgów- podoba mi się wz-131 i ponoć to świetna maszyna, a lubię mieć kopa z armaty nawet w lekkim czołgu. Za to słyszałem, że 59-16 jest po prostu tragiczny... Opłaca się w to iść, ma ktoś te maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 18:44, Budo napisał:

Już po limicie. ]


Żeby to teraz, 6 minut po poście Merego już było po limicie.;p Szczerze mówiąc to olewam te kody, 100 golda(o ile cały czas po tyle dają) nie majątek.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

59-16 to kupa tak miernego gówna, że najlepiej przelecieć go free expem.
Na nim się zatrzymałem i nie grałem już chyba z pół roku.

Jest jeszcze z bonusów kod na trzy dni premki od Razera.
Ale nie polecam, bo gibania się z tym tyle (trzeba instalować jakiś syf), że nie warto, tym bardziej że mi ostatecznie kody na stronie wcale się niewyświetliły (być może zablokował to adblocker).
Jakby ciężko im było zrobić to tak, jak robi Alienware...

A temacie kupy gówna zwanej wotem, już chyba nic w moich oczach nie uratuje tej gry.
Od pięciu dni rzuca same zwierzęta do teamów i totalnie nie idzie ani nic ugrać, ani wygrać.
Nawet zmiana pojazdów nie pomaga.
Czas się chyba na serio definitywnie ewakuować z tego syfu...

Nephren-Ka >>> 100. Już ci...
Tylko 50, ale te kody dość często zapodają i będą zapodawać jeszcze.
Łącznie chyba już 250g tak zebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2014 o 19:33, meryphillia napisał:

A temacie kupy gówna zwanej wotem, już chyba nic w moich oczach nie uratuje tej gry.
Od pięciu dni rzuca same zwierzęta do teamów i totalnie nie idzie ani nic ugrać, ani
wygrać.
Nawet zmiana pojazdów nie pomaga.
Czas się chyba na serio definitywnie ewakuować z tego syfu...


Jako, że jestem raczej nowym graczem, chciałbym się dowiedzieć dokłądnie jakie zachowania w grze uważasz za głupie, wnerwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować