Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

A co to za wyczyn na arcie, która walcząc z TII/III ma 50mm pochylonego frontowego pancerza?
Na lefhu mam 4 te odznaki, bo często nabczaki nie wiedzą że to kadłub B2 i zamiast w budę strzelają w skątowany front.
Wiele już scoutów się mocno przejechało próbując mnie utłuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze cos znajomego:) dawno nie gralam w wota a chcialabym wrocic do tego:) komputer mi przycina ze nawet na 1% text pack nie da sie wycelowac...

a ja gralam w druzynowych i mialam za pierwszym razem gdy weszlam 10 zwyciestw pod rzad i po tym jedna porazka:) ale mielismy swietny team, kazdy z nas uratowal jedna bitwe, ja zostalam sama z King Tigerem z dwoma IS3 i 110, IS3 fajnie sie rozwalilo strzelajac w nos szczupaka:) a 110 tak jakby niezbyt umial grac, w wieze 4 razy trafilam a on nawet lufy nie mial w moja strone tylko gdzies na bok:) mapa ta pustynna z torami kolejowymi i sciezka posrodku nie pamietam nazwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka. ]:>

Grind był niemiłosiernie nużący, w szczególności na poprzedzającym go WTF Pz.4, który do końca złym pojazdem może i nie jest ale przynosił mi obleśnego wręcz pecha.

Fear factor na WTF genialny i fajne uczucie, gdy jakiś nab w Is-4 obgryzany od zada strony w rezygnacji opuścił pokornie lufkę. ;D

20140407094119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły się zasady szkolenia załogi? Kiedyś dochodziło się do 100% szkolenia podstawowego, a potem ciągnęło się umiejętności i perki. Teraz widzę, że podstawowego mozna miec więcej jak 100%.

BTW. WTF-y to "magazynkowce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 14:51, Dux napisał:

Zmieniły się zasady szkolenia załogi? Kiedyś dochodziło się do 100% szkolenia podstawowego,
a potem ciągnęło się umiejętności i perki. Teraz widzę, że podstawowego mozna miec więcej
jak 100%.


powyżej 100% to chyba od dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 14:51, Dux napisał:

Zmieniły się zasady szkolenia załogi? Kiedyś dochodziło się do 100% szkolenia podstawowego,
a potem ciągnęło się umiejętności i perki. Teraz widzę, że podstawowego mozna miec więcej
jak 100%.

BTW. WTF-y to "magazynkowce"?

Od jakiegoś czasu (jeden, może dwa patche) gra pokazuje "faktyczny" skill załogantów, z wzięciem pod uwagę bonusu od dowódcy i vent. U mnie np. większość załogantów ma 116%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pytanie za 100 pkt. Mam obecnie vk 28.01 oraz leoparda 5 tier i lada chwila kupuję afk panterę. Problem jest taki, że muszę sprzedać jeden czołg i zastanawiam się który... leopard ma kozacki autocannon, a vk 28 trolla.... nu i nie wiem co robić :/

ps. żarty, żebym nie kupował pantery i zostawił sobie oba dobre czołgi możecie sobie darować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 21:06, Budo napisał:

Pytanie za 100 pkt. Mam obecnie vk 28.01 oraz leoparda 5 tier i lada chwila kupuję afk
panterę. Problem jest taki, że muszę sprzedać jeden czołg i zastanawiam się który...
leopard ma kozacki autocannon, a vk 28 trolla.... nu i nie wiem co robić :/

ps. żarty, żebym nie kupował pantery i zostawił sobie oba dobre czołgi możecie sobie
darować :P


Kupić jedno miejsce w garażu, albo poczekać na promo na garaże i wtedy kupić, grając sobie w tym czasie innymi czołgami.
Ew. w ogóle w to nie grać(i to wcale nie jest żart).;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 21:06, Budo napisał:

Pytanie za 100 pkt. Mam obecnie vk 28.01 oraz leoparda 5 tier i lada chwila kupuję afk
panterę. Problem jest taki, że muszę sprzedać jeden czołg i zastanawiam się który...
leopard ma kozacki autocannon, a vk 28 trolla.... nu i nie wiem co robić :/

ps. żarty, żebym nie kupował pantery i zostawił sobie oba dobre czołgi możecie sobie
darować :P


VK brzydsza, sprzedaj ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra sprzedałem leoparda. Pierwsza bitwa w afk panterze i odbiłem tygrysa 2, czuję, że się polubimy z tą maszyną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 10:48, Budo napisał:


Dobra sprzedałem leoparda. Pierwsza bitwa w afk panterze i odbiłem tygrysa 2, czuję,
że się polubimy z tą maszyną xD


Chyba jednak nie :P dostałeś na zachętę . Na stocku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 23:51, Mindcatcher napisał:

Chyba jednak nie :P dostałeś na zachętę . Na stocku ?


Na razie stock, ale mam wolnego expa na zawieszenie ok 10k. Potem jakoś powinno pójść :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 00:15, Budo napisał:

> Chyba jednak nie :P dostałeś na zachętę . Na stocku ?

Na razie stock, ale mam wolnego expa na zawieszenie ok 10k. Potem jakoś powinno pójść
:))

Jakoś :P Czekam aż zaczniesz wyklinać. Nawet asa chyba zrobiłem na niej ,a;e swoje nabluzgałem :P jest kilka mam gdzie się dosyć dobrze sprawdza, ale generalnie zawsze jest nisko w drabince i raczej nie ma szans z innymi scoutami chyba że będziesz taranował. Schować się też nie bardzo , działo to żenada , generalnie przyjemny czołg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 10:48, Budo napisał:


Dobra sprzedałem leoparda. Pierwsza bitwa w afk panterze i odbiłem tygrysa 2, czuję,
że się polubimy z tą maszyną xD

Za jakiś czas będziesz wyklinał ten czołg jak Meryphillia małpiszony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 19:27, UnionPacific napisał:

Ha, 13 bitew artylerią i 5 wygranych, z czego 2 klasyfikowały się do miesięcznego eventu
:D 1600 DMG + fragi i nie łapać się do pierwszej 10-tki ..


Jakbyś jeszcze wyspotował ze trzy czołgi to byłoby ok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I taki właśnie 2 tiery słabszy który wyspotuje ze 3 czołg dostaje więcej EXP niż ja - bo ważniejsze jest by kogoś wyspotować niż zastrzelić.

Poza tym na wysokich tierach przesiaduje z tego co teraz widzę największa hołota. Przez ostatnie niecałe 3 dni dało się wbić grając Churchillem i SU-100 te 75 wygranych bitew, a były to walki głównie na 5 - 6 tierach. I prawdę mówiąc - to na tych tierach gra się fajnie i mam wrażenie że ludzie są bardziej ogarnięci. Teraz jak trzeba grać na tierze 8 - 10 to bierze mnie rozpacz widząc plebs i żałobę która trafia się w mojej drużynie. Na powtórkę 75 wygranych w 3 dni nie ma najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować