Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

ZSRR 6 693
Niemcy 11 355
USA 5 029
Francja 1 204
WB 5 558
Chiny 1 689
Japonia 2 520

Razem 34 048
brakujące: 490 952

Zabawa trwa. Wbrew pozorom trudno nie będzie, bo wychodzi mi ze wystraczy pozbijac gwiazdki a "skośnymi" porobic 5 meczy dziennie i wyrobie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :) Niemcami mam już prawie 50k ale to moja główna linia. Chyba pójdę w medy francuskie, zobaczymy jak wyjdzie. Oczywiście też duzym problemem są chińczycy i japończycy bo mam po 1 czołgu od nich. Gdyby nie to, to te x5 ułatwiło by sprawę superpersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurka oprócz japusów nie mam jeszcze brytyjczyków. Niby nie problem, bo byle do covenantera i jazda, ale zawsze dodatkowy zachód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 02:24, meryphillia napisał:

Tym bardziej że przez najbliższe 4 dni daily będzie x5.
Nawet może i ja się wezmę... :/


Dziś przy zbijaniu samych gwiazdek można sporo zrobić - jedyny problem to brak czołgów V tieru u Japsów i Chinoli plus tylko ELC (kupuję Kaczkę z desperacji) u Francuzów. Muszę się wyrobić i kupic dziś Chi-Nu i Typa T-34 bo inaczej szkoda będzie tego x5 :<

To na zachęte moje staty abyś mnie gonił :D

ZSRR 11 016
Niemcy 25 284
USA 14 136
Francja 4 144
WB 10 273
Chiny 1 689 (Zrobiłem 5k expa i mi nie zaliczyło bo byłem 11ty :<)
Japonia 5 745

Razem 72 287
brakujące: 452 713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano x5 ulatwi nieco sprawę w nacjach gdzie mam sporo pojazdów.
Rano nazistami miałem jakieś 25k expa, aktualnie musiałem nimi przestać grać, bo dopiero wieczorem sobie premkę wklepię nimi.

Jedyne co odstrasza mnie od klepania SP, to japończyki i chińczyki, bo mam tylko TV u JPN i dwa TVI u CHN, a wszystkie one są rasowymi truchłami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 14:05, meryphillia napisał:

Jedyne co odstrasza mnie od klepania SP, to japończyki i chińczyki, bo mam tylko TV u
JPN i dwa TVI u CHN, a wszystkie one są rasowymi truchłami...



A co ja mam powiedzieć? TIV u obu nacji i dopiero dziś kupię Tier V u obu :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A wiecie co, ja olewam tego persa. Nie chce mi się. W razie czego kupię sobie jakiś 8 tier, t34, albo lowe, zapieprzać mi się nie chcę na ten czołg tym bardziej, że całkowicie brakuje mi dwóch linii. Także powodzenia wszystkim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu walki(Niemiaszki miały już trochę expa uciułanego wcześniej):

Chiny 4718
Francja 15150
Niemcy 63143
Anglia 11169
USA 21656
USSR 45170
Japonia 4481

Ciemno widzę wszelkie skośnookie pojazdy. Japonię w końcu udało się wbić chociaż na ten IV tier, ale pojazdy są tam raczej biedne(a jak wrzuci na VI tier w bitwie, to...harakiri tylko zostaje). Nadzieja jest taka, że mając już tier V-VI jakoś to pójdzie. Tylko dostać się tam nie będzie łatwo, patrząc na to jak mnie super bitwy idą.>:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Znam ten ból plus fakt tego, że wbijasz na swoje tiery i przegrywasz a wejdziesz na + 2 i wygrana tylko tak slaba ze exp sie nie liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 02:14, alexiej napisał:

@up

Znam ten ból plus fakt tego, że wbijasz na swoje tiery i przegrywasz a wejdziesz na +
2 i wygrana tylko tak slaba ze exp sie nie liczy....


Dokładnie(plus jedna moich najlepszych bitew...na III tierze, wide obrazek). Jeszcze jak się jedzie czymś, gdzie można w jakiś sposób ugryźć czy przechytrzyć znacznie lepszy pojazd, to coś z tego czasami jest. Ale nie na tych ''japońskich czwórkach''.

Btw, to 5x w końcu będzie jeszcze czy nie będzie? Coś mi się tam widziało, że ten event trwa 1 dzień, Mery coś pisał o jeszcze 3 dniach czy coś. Z takim mnożnikiem to Niemców, Ruskich i Amerykanów może by się udało skończyć podczas jednego dnia nawet.xD

20140509021822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

From Thursday 8th May at 07:10 until Monday 12th May at 07:00 CEST (GMT +2) you will be able to benefit from the following in-game bonuses:

Spokojna rozczochrana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy i ZSRR zaliczone, USA jutro w trzech bitwach. Pozostaje zrobić UK i białoflagowców, a w międzyczasie ruszyć się z pogromcami ryżu i sake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 02:23, Nephren-Ka napisał:

Dokładnie(plus jedna moich najlepszych bitew...na III tierze, wide obrazek). Jeszcze
jak się jedzie czymś, gdzie można w jakiś sposób ugryźć czy przechytrzyć znacznie lepszy
pojazd, to coś z tego czasami jest. Ale nie na tych ''japońskich czwórkach''.


Wszystko zależy od okoliczności ;). Czwórka japońska to totalny crap, ale w porównaniu do B1 to rasowy killer :P. Na załączonych obrazkach 2 bitwy rozegrane jedna po drugiej.

A co do eventa to po wczorajszym dniu zaczyna mi się włączać meryphillia-mode >_>. Co bardziej wkurza wszyscy znajomi same winy notują :P.

20140509084324

20140509084454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja trwa :D

ZSRR 21 303
Niemcy 27 120
USA 27 516
Francja 11 852
WB 19 643
Chiny 12 406
Japonia 10 240

Razem 130 080
brakujące: 394 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muszę się pochwalić, bo póki co życiówka na afk panterze. Chyba zaczynam rozumieć ten czołg- to jest po prostu dalekosiężny snajper i obrońca arty.

20140510155103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 15:52, Budo napisał:


Muszę się pochwalić..


Gratuluję! Serio! sam planuję po jakimś czasie pójść tą linią dalej i mam nadzieję na jakieś rady w przyszłości:) Dziś jest taka małpiarnia że az mnie boli. 2 godziny grałem i nie miałem ani jednego zwycięstwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 16:58, alexiej napisał:

Gratuluję! Serio! sam planuję po jakimś czasie pójść tą linią dalej i mam nadzieję na
jakieś rady w przyszłości:)


Dzięki. Jak chcesz robić afk panterę, to szykuj dużo wolnego expa, bo stockowy ten czołg jest absolutnie tragiczny i nie nadaje się do niczego (masz działko 4 tieru bodajże i tak samo wieża). Żeby cokolwiek zacząć robić potrzeba tracki, wieżę i armatę, czyli grind jest bolesny. Potem jeszcze dwa silniki do odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś chciałem pograć ale się nie da
Wins/Battles: 2 (14) (14.3%)

to jakieś jaja są k....wa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować