Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dopiero co napisałem o inteligencji graczy T1.
Sojusznik- za punkt honoru postawił sobie wjechać na tą górkę, a potem prosił na czacie, żeby go zabić xD
Przeciwnik- kampił w bazie cały czas, był odkryty i wszyscy do niego szyli, ale chyba myślał, że jest niewidzialny :)

20140517120451

20140517120500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:27, meryphillia napisał:

Mierny jak dupa węża ten SP.
Nie dość że zwierzęta przyciąga do teamów, to jeszcze non stop na dole stawki z TIX mam
niby walczyć.


Pozostaje nic tylko na goldzie jeździć.. prem tankiem to trochę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22-24 pociski maks bo przy takiej ilości można już na minus wyjść.
Zużywając po kilka, maks 10-11 i tak na plus wyjdziemy robiąc minimum 1.2k dmg więc źle nie jest tak do końca.

Ale i tak mocno mnie uraczyl SerB wraz z prezentem małpami przednimi w teamach, bo wygrana była jak szóstka w lotto.
Ciekawe jak w tygodniu będzi szło, bo na dzisiaj mam dosyć tego zwierzyńca.

20140517234034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:27, meryphillia napisał:

Mierny jak dupa węża ten SP.
Nie dość że zwierzęta przyciąga do teamów, to jeszcze non stop na dole stawki z TIX mam
niby walczyć.


Nie jest mierny, tylko jeśli poszła taka promocja i nagle dostało go dużo osób, nic dziwnego że jest tych czołgów sporo, więc i losowania i jakość graczy spadają.
Normalnie to jest całkiem fajny czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest mierny.
Wr 40 po prawie 30 bitwach, wpływ na wynik bitwy praktycznie zerowy, tym bardziej jak rzuci na kilka TIX.
Zresztą nie bawi mnie strzelanie noobammo na tak wysokim premtanku; bez konta premium praktycznie nie ma co nim wyjeżdżać z garażu, bo o wiele lepiej i ławtiej zarobi się za pomocą choćby KW-1.

A i wcale nie jest ich sporo, bo raz że nie każdy ma możliwość go robić, a dwa, nie każdy jest na tyle zdesperowany by mieć taki złom w garażu.
To czym się stał po nerfie najdobitniej chyba świadczy fakt ile ludzi odzyskiwało gold za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 20:01, meryphillia napisał:

To czym się stał po nerfie najdobitniej chyba świadczy fakt ile ludzi odzyskiwało gold
za niego.

jak niby można odzyskć golda za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Niech pomyślę...
Napisać do supportu? :D

Ale to już nieaktualne i tak, bo golda można było odzyskać gdy dostawał nerfa.
Jeśli natomiast myślałeś o "odzyskaniu" golda za czołg wklepany za darmo, to gratuluję poczucia humoru. ;)
Można było zarobić 1k golda, gdy kupiło się SP podczas tej ostatniej promocji tydzień temu i wbiło się go misjami po promocji (zwrot pełnej wartości w goldzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System spotowania w tej grze mnie non stop zadziwia... siedząc w stugu (tym na piątym tierze) jestem widziany z 350m, pomimo średniego camo skilla na poziomie 90%, siatki oraz malowania.
Innym razem siedząc w kobyłach typu Ferdek, czy Sturer Emil mogę cisnąć pociski ile wlezie i jestem w tym bezkarny.

Takie pytanie - dlaczego wszyscy robią z T-54 pasywnego scouta? Myślałem, że warto na nim szybko zrobić naprawę na 100%, a ludzie stawiają na kamuflaż i do tego jeszcze wkładają tam binokle... A że mam odłożoną kasę na pojazd, kupiony ekwipunek (rammer, vent, stabilizator), to próbuję poznać gameplay tym medem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 20:13, meryphillia napisał:

Hmmm...
Niech pomyślę...
Napisać do supportu? :D

Pytam z ciekawosci nie kupilrm nigdy SP a i misji nie zrobilem, ale takie info moze sie przydac, takze takie ze sprzedaz prem tanka mozna cofnac jednorazowo piszac do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 01:16, Heimdallr napisał:

System spotowania w tej grze mnie non stop zadziwia... siedząc w stugu (tym na piątym
tierze) jestem widziany z 350m, pomimo średniego camo skilla na poziomie 90%, siatki
oraz malowania.
Innym razem siedząc w kobyłach typu Ferdek, czy Sturer Emil mogę cisnąć pociski ile wlezie
i jestem w tym bezkarny.


Zależy co Cię wypatrzyło. Tutaj masz dobry sposób na sprawdzenie tego http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

Dnia 19.05.2014 o 01:16, Heimdallr napisał:

Takie pytanie - dlaczego wszyscy robią z T-54 pasywnego scouta? Myślałem, że warto na
nim szybko zrobić naprawę na 100%, a ludzie stawiają na kamuflaż i do tego jeszcze wkładają
tam binokle... A że mam odłożoną kasę na pojazd, kupiony ekwipunek (rammer, vent, stabilizator),
to próbuję poznać gameplay tym medem.


Zależy o jakich graczach mówisz, bo różnice w wykorzystaniu mogą być kolosalne. T-54 ma dobre camo (znacznie lepsze niż reszta "starej trójki MT IX") i nieraz można je wykorzystać w połączeniu z HEAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 09:55, McFlash napisał:

Zależy co Cię wypatrzyło. Tutaj masz dobry sposób na sprawdzenie tego http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator


No tak, ale na takiej campinówce (nawet z X tierami) mój ferdek z powodzeniem może wyspotować pół wrogiej drużyny, sam będąc przy tym niewychwycony... Czasem mogę i spotować i walić i żarówa nie wyskoczy. Przykład na screenach poniżej.

Dnia 19.05.2014 o 09:55, McFlash napisał:

Zależy o jakich graczach mówisz, bo różnice w wykorzystaniu mogą być kolosalne. T-54
ma dobre camo (znacznie lepsze niż reszta "starej trójki MT IX") i nieraz można je wykorzystać
w połączeniu z HEAT.

No właśnie, ale czy w bitwach z X tierem nie ma lepszych pojazdów do scoutowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 10:10, Heimdallr napisał:

No tak, ale na takiej campinówce (nawet z X tierami) mój ferdek z powodzeniem może wyspotować
pół wrogiej drużyny, sam będąc przy tym niewychwycony... Czasem mogę i spotować i walić
i żarówa nie wyskoczy. Przykład na screenach poniżej.


Sporo zależy od sytuacji, bo wystarczy, że będziesz trochę wystawał z krzaczka, żeby stracić bonus albo ktoś zajmie bardzo dobrą pozycję i do tego ma doskonałe camo (bazowe, skill załogi, siata itp). Najlepiej jest to sprawdzać na powtórce.

Dnia 19.05.2014 o 10:10, Heimdallr napisał:

No właśnie, ale czy w bitwach z X tierem nie ma lepszych pojazdów do scoutowania?


Są - radzieckie medy X :D I mówię poważnie, bo taki Chaffee może się przy nich schować i w sumie tak samo AMX 13 90, bo jedyną przewagą LT na MT jest camo także w ruchu. Na tym ich zalety się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiny 48 630
Francja 50 433
Niemcy 66 665
Anglia 56 448
USA 72 405
Rosja 64 944
Japonia 47 526

Już niedługo, co raz bliżej ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2014 o 11:18, McFlash napisał:

Problem z botami jest, bo obsługa EU ma kompletnie gdzieś swoją robotę (u nas za nazistowskie
hasła poleci co najwyżej ban na czata, a na RU może się to skończyć skasowaniem konta),

nope, zapewne kładą równie wielką lachę, tylko w matiuszce rosji jest wielki butthurt na nazizm za wpierdziel otrzymany w ramach barbarossy. Jakbyś naśmiewał się z ukrainy, polaczków, krymu, zydów, pedałów czy nawet auschwitz byliby już bardziej pobłażliwi, póki nie naruszasz wielkiego narodowego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłakać się można... uciułane 63k expa na Bl-10 dla isu, kupuję cały zadowolony... "moduł zbyt ciężki, rozważ wymianę zawieszenia"... myślałem, że mam odblokowane ><
No to kolejne 15k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.

Ja zbieram free expa właśnie głównie po to by mieć na gąski w nowym pojeździe którego niebawem odkryję i kupię.
Resztę można sobie grindować, ale gąski przymusowo na starcie odkrywam, choćby z racji możliwości od razu wszystkich trzech modułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Też tak robię, ale tylko na najgorszych maszynach. Isu nie jest zły do grindu, bo ma trolla na stocku, więc zawsze jakiś gwarantowany dmg jest. Za to na prototypie od razu zrobiłem armatę za free, bo ze stockową to sobie można puszki strącać na 8 tierze. Tak samo z afk panterą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest noobammo na słabych armatach, a jednak bardziej wolę mieć moduły na pokładzie.
Fakt, mówię to przez pryzmat gracza który nie ma problemów z klepaniem kasy. Zdaję sobie sprawę że bez solidnego zaplecza pojazdów w garażu, a już w ogóle zarabiających dobrze premtanków TVII+, kupowanie hurtem noobammo to abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować