Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2014 o 22:09, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Z cyklu "Andrea BOTcelli".


Równie dobrze to może być cykl ''nie mam prądu'', ''mam dziwaczne lagi''* czy ''muszę odejść od kompa żeby zrobić coś ważnego, a w tym czasie przysiada się małoletnie rodzeństwo''.;p

* - kiedyś siedząc w plutonie z dwoma znajomymi trafiłem na coś takiego, też capiliśmy bazę i mieli ze mnie ubaw, że nie mogę w to kółko trafić, bo wszystko tak żabkuje sobie do woli.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem ostatnio przemęczony przez pracę i miewam czasami dziwne sny z tego powodu. Dzisiaj śniło mi się, że strzelałem się w pojedynku z jakimś gościem na schodach na pistolety. On miał normalnego gnata, a ja zamiast pistoletu trzymałem w ręku miniaturowego su-100y i po każdym strzale musiałem się chować i czekać 15 sekund na reload xD

btw mieszkam niedaleko i definitywnie muszę tam pojechać- tank festival :)
https://www.youtube.com/watch?v=vYvZLGr5ufQ

Nawet toga mają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o bibach: z okazji zbliżajcego się "31 maja, Święta 1 Batalionu Pancernego, Dnia Dziecka" w Muzeum Broni Pancernej CSWL w Poznaniu można będzie bezkarnie wejść na teren ekspozycji? Nie ma mowy zorganizować się tam w powszednie dni więc może teraz będzie okazja? Ich strona cośik niejednoznaczna co do tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja jestem pod wrażeniem- już w poprzednim patchu weszły te echa w przypadku niszczenia czołgów z daleka i to jest super. Fajnie, że to robią, bo nie ukrywajmy- dźwięki w tej grze są nieco z tyłka. Silniki, gąsienice też czekają na lepsze dźwięki. Fajny pomysł to na przykład wprowadzić różne dźwięki silników dla benzyniaków i diesli oraz różne dźwięki dla czołgów o różnej masie. Takie moje małe marzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś metoda, żeby za free dostać prem tanki? Nie mam na myśli misji z SPersem, czy T34, ani też czekania aż raz na ruski rok dostanę zbędny prem tank tieru II, bądź III. Obiło mi się o uszy (pewnie źle mi się obiło...), że za testowanie można dostać unikalne czołgi. Ktoś coś wie więcej na ten temat?

Przyznam, że pierwszy raz zacząłem poważnie myśleć o zainwestowaniu pierwszych złotówek w to, bo przeczytałem o T-44-85, który byłby dla mnie jak znalazł. I grałoby się takim przyjemnie, łatwiej by się expiło załogę, no i parę kredytów też mogłoby raz na jakiś czas wpaść. Problem w tym, że o ile kasę jakąś mógłbym ostatecznie wydać, to jednak powyżej 50zł robi się nieciekawie. Do tej pory udało mi się uzbierać 950 golda za free i ciężko, żeby z tego zrobić 7200, jak podają różne strony.

Niby jest jeszcze ruska Matylda, ale nie zamierzam kupować drugi raz tego samego czołgu, który posiada gorsze działo i gorsze mm. No i nie gra się tym, jak medem, to i średnio fajnie by się expiło załogę do meda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jingles pokazuje co w nowym patchu:
https://www.youtube.com/watch?v=1olkUu4LPPk

Od 8 minuty macie krótki fragment bitwy- warto obejrzeć dla nowych efektów zniszczenia czołgów i dźwięków. Potem jeszcze pokazuje nową mapę i kilka innych rzeczy.

Heimdallr---> tego czołgu nawet w grze nie ma... spróbuj może pozbierać trochę kasy, poczekać na promocję i kupić jakąś solidną premkę 8 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 14:26, Budo napisał:

Heimdallr---> tego czołgu nawet w grze nie ma... spróbuj może pozbierać trochę kasy,
poczekać na promocję i kupić jakąś solidną premkę 8 poziomu?


Nie ma go w grze... a właściwie to był dostępny przez jakiś czas dla testerów. W grze ma się pojawić ponoć jeszcze w tym roku. Solidną premkę 8 poziomu? Tylko, że ja potrzebuję, żeby to był med i to ruski. Ma w niedalekiej przyszłości wyjść jeszcze odchudzona wersja T-54 na VIII tierze, ale to oczywiście wiąże się wyższą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 11:27, Heimdallr napisał:

Niby jest jeszcze ruska Matylda, ale nie zamierzam kupować drugi raz tego samego czołgu,
który posiada gorsze działo i gorsze mm. No i nie gra się tym, jak medem, to i średnio
fajnie by się expiło załogę do meda...


A nie lepiej po prostu cisnąć więcej tym medem, którym chcesz grać(T-44 czy T-54 czy coś na X)?
Załoga chyba expi się całkiem nieźle - grałem tak na linii td i od SU-85 do Object 704 jestem już pod koniec 3 skilla.
A zarobić coś i tak najlepiej na tier V.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Życiówka na bzyku i druga w życiu służba patrolowa. Tak, nie umiem jeździć lekkimi czołgami :<

20140526102835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 14:04, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Skoro temat o bibach: z okazji zbliżajcego się "31 maja, Święta 1 Batalionu Pancernego,
Dnia Dziecka" w Muzeum Broni Pancernej CSWL w Poznaniu można będzie bezkarnie wejść na
teren ekspozycji? Nie ma mowy zorganizować się tam w powszednie dni więc może teraz będzie
okazja? Ich strona cośik niejednoznaczna co do tego jest.

można, tylko trzzeba się umówić, bbo to normalna jednostka wojskowa. I nie wiem czy nie musi to być jakaś grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 15:20, Heimdallr napisał:

Nie ma go w grze... a właściwie to był dostępny przez jakiś czas dla testerów. W grze
ma się pojawić ponoć jeszcze w tym roku.

nie, nie ma, skasowany bo był słaby, mimo magicznie odnalezionej amunicji o większej pen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:05, dark_master napisał:

można, tylko trzzeba się umówić, bbo to normalna jednostka wojskowa. I nie wiem czy nie
musi to być jakaś grupa.

To wiem, miałem/mam nadzieję że z okazji Dnia Dziecka dni otwarte zrobią bez ceregieli - aby tak po prostu pooglądać zbiory (bez umawiania się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 21:44, Pierogi_z_Cukrem napisał:

To wiem, miałem/mam nadzieję że z okazji Dnia Dziecka dni otwarte zrobią bez ceregieli
- aby tak po prostu pooglądać zbiory (bez umawiania się).

ach, dobra, bo odwrotnie zrozumiałem - z okazji dnia dziecka wstęp jest wolny bez żadnego umawiania się, ale z góry uprzedzam że na to przychodzą TŁUMY a sensownych parkingów ze względów oczywistych to tam nie ma, więc radzę uważnie planować podróż.
wcześniejszy anons i wycieczka całą grupą dotyczy tylko wizyt w dni powszednie.

anyway osobiście polecam, zwłaszcza, że zwiedzanie można uzupełnić o wizytę na Cytadeli (wprawdzie inna część miasta, czołgów dużo nie ma i generalnie zbiory z oczywistych względów w dużej części się dublują, ale jest tam np. replika pantherturm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:12, dark_master napisał:

nie, nie ma, skasowany bo był słaby, mimo magicznie odnalezionej amunicji o większej
pen.


No nie wiem... wg mnie i z tego co czytałem na NA forum, to będzie to całkiem niezła maszynka. Rozważają, żeby T-44-85 maksymalnie spotykał VII tier! To by było już mega przesadzone, a nawet gdyby ograniczenie było "tylko" do VIII tieru, to i tak dawałby sobie nieźle radę. Na test serwerach obraz jest nieco wypaczony przez to, że wszyscy używają gold ammo.

T-44 po odpowiednim skątowaniu ładnie odbija pestki takiego ISa (nie zawsze i nie liczę na to, że uda się odbić, ale w krytycznych momentach często jest się mile zaskoczonym) i innych tanków, mając bardziej przyjazny mm powinien dawać sobie nieco lepiej radę, nawet mimo stockowego silnika, słabszego działa, i gorszej wieży. Ja dałbym mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 23:31, Heimdallr napisał:

T-44 po odpowiednim skątowaniu ładnie odbija pestki takiego ISa (nie zawsze i nie liczę
na to, że uda się odbić, ale w krytycznych momentach często jest się mile zaskoczonym)
i innych tanków, mając bardziej przyjazny mm powinien dawać sobie nieco lepiej radę,
nawet mimo stockowego silnika, słabszego działa, i gorszej wieży. Ja dałbym mu szansę.

Zabawne jest to że mimo wycofania tego T44-85 wprowadzają T23E3(jako nagroda, potem sklep) który ma w sumie wszystkie statystyki poza manewrowością od niego gorsze a zachowuje tak samo żałosną na VII tierze penę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2014 o 08:45, Tomoya-kun napisał:

Zabawne jest to że mimo wycofania tego T44-85 wprowadzają T23E3(jako nagroda, potem sklep)
który ma w sumie wszystkie statystyki poza manewrowością od niego gorsze a zachowuje
tak samo żałosną na VII tierze penę.

yep, był też pod chyba każdym względem lepszy od znajdującej się w grze premiumpantery.
Widac jak jak ma czerwoną gwiazdę, to już nie musi być ostatnim crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2014 o 23:31, Heimdallr napisał:

No nie wiem... wg mnie i z tego co czytałem na NA forum, to będzie to całkiem niezła
maszynka.

był śmieszny (bawiłem się na teście), ale nic specjalnego. Na plus na pewno to, że był zwyczajnie ładny, choć nie tak jak normalny t-44.
Zresztą powtarzam, to nie moje zdanie, tylko ostatni komentarz SerBa, potem wszyscy zaczęli podniecać się lekkim t-54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować