Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2014 o 22:31, Kakarotto napisał:

Czy pięćset sztuk złota w tej grze to dużo czy mało? :D


Mało. Na jakieś kosmetyczne sprawy może się przydać, ale nic sensownego za to nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Miejsca w garażu za 100 golda są regularnie, a to nie jest kosmetyka. W dodatku starczy na czary typu przekładanie rammerów, binokli itd itp.
Także wiele to nie jest, ale suma jak najbardziej przydatna. Żadnego czołgu się nie kupi jednak- te opłaca się kupować w promocjach osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:40, Budo napisał:

Miejsca w garażu za 100 golda są regularnie, a to nie jest kosmetyka.


Za 150 są dosyć często jak już.
Za 100 są po raz pierwszy chyba w ogóle, bo nie pamiętam by kiedykolwiek tak nisko były.
Najniższa cena slotów była przy okazji chyba urodzin za 133 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:40, Budo napisał:

Miejsca w garażu za 100 golda są regularnie, a to nie jest kosmetyka. W dodatku starczy
na czary typu przekładanie rammerów, binokli itd itp.
Także wiele to nie jest, ale suma jak najbardziej przydatna. Żadnego czołgu się nie kupi
jednak- te opłaca się kupować w promocjach osobno :)


Obstawiam 150, 100 chyba przy jakiś większych okazjach jak misja na SP niedawno. Anyway, ja mam już skrzywienie i mając 80 pojazdów w garażu 3 dodatkowe miejsca traktuję jak kosmetykę. Podobnie przekładanie sprzętu, czasami użyteczne, ale da się grać normalnie i bez tego(czy konwersji expa, itp.).

W sumie to chyba najlepiej chomikować golda, bo tu 500, tam dadzą następne 500 kiedyś, gdzieś indziej 300, a to może CDA znowu rzuci jakimś kodem, i można kupić na promo jakiś pojazd premium. Z tym że czasami trudno się powstrzymać i nie wydać tego co już się ma(sam najdalej dojechałem do SU-100Y na 50% promo, chociaż miałem zbierać na SU-122-44).;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:36, meryphillia napisał:

Mało, ale dla początkującego wystarczy.
Zostaw i nie ruszaj, pograj i zobacz czy gra Ci się spodoba.


To pewnie tysiąc sztuk złota to też mało?

Dnia 03.06.2014 o 22:36, meryphillia napisał:

Jesli się spodoba złoto przyda się do zakupu miejsc w garażu (czekac na promocję 50%)
i na zdejmowanie modułów na pojazdach do sprzedania, ak by moduł można wykorzystać na
innym pojeździe.

Pamiętaj tylko, by koniecznie ustawiać cenę pocisków premium na kredyty, bo można tak
łatwo przetrzepać golda przez nieuwage.


Pisząc "nie miałem jeszcze większej styczności z tą grą" trochę źle sformułowałem to, co chciałem tak naprawdę napisać. Kiedyś pograłem, gra nie przekonała mnie do siebie i pewnie nie przekona nigdy. Obecnie zastanawiam się tylko nad tym, czy pięćset golda to dużo. Dlatego zapytałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:49, Kakarotto napisał:

To pewnie tysiąc sztuk złota to też mało?


Też.
Ale to juz głównie obraca się wokół kwestii na co te złoto ma iść oczywiście.
Na zdejmowanie modułów kwota wystarczająca w zupełności na rok minimum, ale już na granie na koncie premium czy zakup sensownego premtanka zdecydowanie za mała sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To już pewnie zapomniałeś jaka jest walka, jeśli chodzi o miejsca w garażu na początku. Mi nieraz serducho krwawiło, jak musiałem sprzedawać fajne maszyny (rip T49 :<), żeby kupić nowe...

Kakarotto---> dla porównania- czołgi premium typu zabaweczki są za ok 1500 golda. Takie trochę konkretniejsze maszyny to wydatek ok 3000-3500, a najlepsze czołgi to ok 12000. Także czołgu nie kupisz, ale 500 golda to jest zawsze coś na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 23:00, meryphillia napisał:

Też.
Ale to juz głównie obraca się wokół kwestii na co te złoto ma iść oczywiście.
Na zdejmowanie modułów kwota wystarczająca w zupełności na rok minimum, ale już na granie
na koncie premium czy zakup sensownego premtanka zdecydowanie za mała sumka.


Pytam tylko ogólnie. Z czystej ciekawości.

W sumie dzięki za odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 23:09, Budo napisał:

To już pewnie zapomniałeś jaka jest walka, jeśli chodzi o miejsca w garażu na początku.
Mi nieraz serducho krwawiło, jak musiałem sprzedawać fajne maszyny (rip T49 :<), żeby
kupić nowe...


Nie miałem walki, byłem po prostu cierpliwy.;p Wędrowałem na tych startowych do V tieru i tam sobie czekałem na jakąś okazję. Trafił się kod z CDA i akurat za tydzień było promo, pamiętam że wywaliłem wtedy chyba 1200 golda na garaże. Od tego czasu wykorzystywałem niemal każdego free golda na miejsca i tak się w końcu ich tyle systematycznie uzbierało.

Bardziej jestem zadowolony z tego, że 90% wszystkich pojazdów mam w pełni wyposażone we wszelkie dodatkowe moduły, a na koncie i tak cały czas kasa kręci się w okolicy ~50 milionów sreberek.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:24, meryphillia napisał:

World Of Animals in Tanks.

Nigdy nie ogarnę czemu tego rodzaju zwierzyniec w ogóle włącza tę mierną gierkę...


I ten moment frustracji gdy jakiś posrany nierób z zerowym DMG dostaje w ogóle jakiś EXP. Przy tych zerówkach powinien być po prostu minus przy doświadczeniu, może to podziałałoby na ten chlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ostatnie dwa dni w WoTa mnie zaskoczyly. win ratio kolo 80%. wn8 powyzej mojej sredniej i to sporo.. takze w Wocie jak w naturze, jak przystalo na prawdziwy zwierzyniec - nic nie ginie. w weekend ci zabiora to w tygodniu oddadza ;)

jaki premtank po T34 najlepszy do zarabiania? moglby ktos rzucic rabking (jego osobisty) na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagoda 88 jest imho najlepsza :) Kupiłem wczoraj za reszte złotka jakie miałem i naprawdę przyjemny czołg :) Pestki tanie jak barszcz i dlatego naprawdę wyskie zarobki daje + spory ROF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 14:54, alexiej napisał:

Jagoda 88 jest imho najlepsza :) Kupiłem wczoraj za reszte złotka jakie miałem i naprawdę
przyjemny czołg :) Pestki tanie jak barszcz i dlatego naprawdę wyskie zarobki daje +
spory ROF :)


Widzę, że bez premtanka się nie obędzie, już rok temu kiedy kupiłem swoje pierwsze VIII wydawało się to niezbędnym zabiegiem. Grając dużo V usiłowałem jakoś to nadrobić i poczęści się to udało. Niestety teraz przy IX jest jeszcze gorzej. Kupiłem sobie właśnie IS-8, także parę pestek golda grając bez topowego działa muszę mieć, do tego T32 (tu już pena na najleszym działu jest słaba) i T44 (tak często wyrzuca na X, że by coś zdziałać zapas golda też trzeba mieć). Poza tym na tych wyższych tierach to mam wrażenie, że na noob ammo grają wszyscy :( także mój zapas 7 sztuk takowych pocisków oburzenia nie powinien wywoływać..

Co do idealnego dla mnie premtanka to chyba jednak T34 byłby dla mnie najlepszy - fakt ciągle wywala go na X, ale z jego działem, można spokojnie pograć, a że cisnę ku T110E5 to chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

Co do V, to odpadają Churchil 3, KW1, bo mam już ich dosyć. Po nerfie Hellcata wrócę może do T49, mam do tego japońca i BDR, także jest nadal czym jeździć na tym tierze, ale ile bym musiał grać na tym noobskim poziomie.. niestety fala idiotów przelała się już nawet do VII, a na V to ma ugruntowaną pozycję.

Widzałem, że jest jakaś opcja za ponad 2 stówki z Tetrachem, którego zawsze chciałem mieć, także się zastanowie, bo jak nie kupię T34 to chyba zrobię sobie przerwę, a zrobią porzadny event gdzie będzie można zarobić szybko i łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 09:57, Paoro napisał:

jaki premtank po T34 najlepszy do zarabiania? moglby ktos rzucic rabking (jego osobisty)
na ten temat?


Mam FCM 50t i dla mnie super- penetracja jest spora, a pestki tanie, także można szyć, nie patrzeć i dmg wchodzi :)
W dodatku ma premium matchmaking w odróżnieniu od lowe i t34, także wyrzuca najwyżej na dziewiątki, a często jesteś na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tej ofercie Tetrach plus 15000 golda? za 207 zl? oplaca sie to? tetrarch to super 2, widzialem jak co kiektorzy wymiataja na nim, mysle ze tak min 500 bitew bym na nim zrobil, tym bardziej ze t18 bd miala teraz nerfa. za golda bym mogl kupic t34 i to bez znizki na niego zostaloby mi jeszcze 3000 golda. nie wydalem na ta gre jeszcze zlamanego grosza, takze mam dylemat, ale bez premtanka nie da rady jak juz wyzej pisalem. aha no i w tej samej cenie jest t34 7 dni premki plus 2200 golda ale ja jie mam czasu tej premki wykorzystac w pelni takze ta oferta z tetrarchem lepszachyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:45, Paoro napisał:

Co do idealnego dla mnie premtanka to chyba jednak T34 byłby dla mnie najlepszy - fakt
ciągle wywala go na X, ale z jego działem, można spokojnie pograć, a że cisnę ku T110E5
to chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

Powiem tak: jeśli robisz tą linię to warto mieć dobrego trenera załogi. Bo przeniesiesz ją prosto z innej maszyny więc T34 będzie sobie ładnie radzić + załoga będzie ekspić jak szalona. Z czym że T34 ma 1 minus, ten sam co każda premka bez ograniczenia MM - po dużej ilości gier zaczyna cię wrzucać coraz gorzej. Poza tym to bardzo porządna maszyna która uważam że jest dużo lepsza niż nieszczęsny T32 który powinien być premtankiem z ograniczonym MM. Jeśli chcesz coś z innych nacji to:
Lowe - sam nie polecam też spotyka dychy a poza działem jest pod każdym względem gorszy od T34 (osiągi ma w sumie podobne do KT ale pancerz więcej zbiera). Ogólnie wielki soczysty cel dla TD i arty.
Jagoda 8.8 - najlepszy zarobek ale z poniesieniem meczu samemu będzie problem. Dostajesz pancerz IX tieru, spamerskie działo z małą alphą + niestety tragiczną mobilność. Ogólnie czołg do dość statycznej gry i świetny do bronienia pozycji. Tylko że jak drużyna wpuści coś mobilnego w twoje okolice i nie uda ci się tego zgąsić/zdjąć to praktycznie po tobie.
FCM - świetnie zarabia, ma bardzo dobre działo (troche lepsze do długiej 88), bardzo mobilny ale niestety pancerz ma tylko po to aby załoga na zakrętach nie wypadała(odbije czasem stokowe 6) co przekłąda się na jego śmiertelność(bardzo nie chcesz spotykać magazynkowców). Ja sam bardzo go lubię, z czym że jest to przerośnięty med a nie HT. Połowę zarobków dostaje za spoty i wsparcie.
IS-6 - bardzo dobra maszyna, bez problemu można nią nieść gry bo mimo działa które nie domaga penetracja ma pancerz który przy dobrym kątowaniu odbije wiekszość tego co w ciebie leci. Niestety tylko zarabia on sam z siebie dość niewiele + ma duże koszty bitewne(ammo po 1000).
Super Persh - obecnie w sumie tylko czołg dla ogarniętych, WG z nieznanych przyczyn zanerfiło go aż za mocno. Nadal się sprawdza ale tylko jeśli wie się jak nim grać bo pancerz jest dobry ale ma działo o dość słabej penie + średniej celności i mobilność na poziomie HT. Ale chociaż za to bardzo ładnie zarabia.

Dnia 05.06.2014 o 20:45, Paoro napisał:

Co do V, to odpadają Churchil 3, KW1, bo mam już ich dosyć. Po nerfie Hellcata wrócę
może do T49, mam do tego japońca i BDR, także jest nadal czym jeździć na tym tierze,
ale ile bym musiał grać na tym noobskim poziomie.. niestety fala idiotów przelała się
już nawet do VII, a na V to ma ugruntowaną pozycję.

Przedewszystkim jeśli potrzebujesz prem tanka do zarabiania tych poniżej VII nawet nie bierz pod uwagę. Maszyny z VII są opcją do zarobku dla tych co nie mają kasy na VIII, a te ostatnie do czystego zarobku.

Dnia 05.06.2014 o 20:45, Paoro napisał:

Widzałem, że jest jakaś opcja za ponad 2 stówki z Tetrachem, którego zawsze chciałem
mieć, także się zastanowie, bo jak nie kupię T34 to chyba zrobię sobie przerwę, a zrobią
porzadny event gdzie będzie można zarobić szybko i łatwo :)

Jeśli cię stać a i tak chciałeś kupić złoto to całkiem niezła opcja. Dostaniesz kasę na każdy prem tank jaki będziesz chciał + zostaną drobne na waciki no i jako bonus rzadka maszyna do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować