Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2014 o 10:05, Paoro napisał:

Wie ktos czy tiger p dostal nerfa w ostatniej aktualizacji, chodzi mi glownie o dzialo
dluga 8,8?

Nie ale najprawdopodobniej dostanie w następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja dopiero co patcha ściągnąłem. Bez modów nie tykam wota, jutro cały dzień w podróży, więc może dopiero wieczorem jutro, albo w niedzielę pyknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A chrzanić to, zainstalowałem jimbo celownik tylko i zagrałem. Bardzo mi się podoba co robią z dźwiękami, aczkolwiek główne odgłosy dział zostały stare :<
W piłkę jeszcze nie grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołg może być ciekawy, tylko niech dadzą cenę normalną a nie jak t34-3 :<

Ps. Czy mi się zdaje, czy pociski z t 28 prot lecą wolniej na 2giej lufie niż przed 9.1? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po co komu druga lufa w procie?

ps. pro tip odnośnie piłki nożnej- specjalizacja naprawa i zamontujcie duży zestaw naprawczy, który pasywnie zwiększa tempo naprawy o 10% (nie używać go, po prostu niech sobie siedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To dajesz dajesz. Ja użyłem trochę wolnego expa, bo między drugą, a trzecią jest przepaść. Trzecia działa tak jak działała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 16:55, Budo napisał:


Ktoś ostatnio pisał, że czeka na ruskiego meda premium- to się chyba doczeka, tutaj hallack
opowiada o nadchodzącym czołgu.
https://www.youtube.com/watch?v=Cap64y5KFwI


To ja byłem. Czekałem akurat na inny czołg - T-44-85, ale ten też zapowiada się całkiem spoko. Pytanie tylko brzmi, czy chcę inwestować w tą grę jakiekolwiek pieniądze. Byłem przekonany, że prędzej będę próbował sprzedać konto (choćby i za te parę dych), ale nie wiem, czy nie będzie mi szkoda...

Inna sprawa, że nawet gdybym się zdecydował wydać kasę na grę, to prem tank miałby dawać przynajmniej tyle radochy w graniu, co zwykły czołg, bo nie robię kolekcji czołgów, więc też milionów kredytów też nie potrzebuję do zarobienia...

Edit:
Autor filmiku mógł porównać do T-44, który też jest ruski i jest zdecydowanie bardziej popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 22:36, drblase napisał:

Szczerze dziękuję za golda i premkę :). Miałem parę dni przerwy, mało kredek na koncie
to się uruchomi prem tanki w najbliższych dniach. Dzięki jeszcze raz.


Nie ma za co. Baw się dobrze i zniszcz kilka wrogich czołgów w moim imieniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 22:46, Kakarotto napisał:

Nie ma za co. Baw się dobrze i zniszcz kilka wrogich czołgów w moim imieniu. ;)


Masz to jak w banku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 20:53, Heimdallr napisał:

To ja byłem. Czekałem akurat na inny czołg - T-44-85, ale ten też zapowiada się całkiem
spoko. Pytanie tylko brzmi, czy chcę inwestować w tą grę jakiekolwiek pieniądze. Byłem
przekonany, że prędzej będę próbował sprzedać konto (choćby i za te parę dych), ale nie
wiem, czy nie będzie mi szkoda...

Inna sprawa, że nawet gdybym się zdecydował wydać kasę na grę, to prem tank miałby dawać
przynajmniej tyle radochy w graniu, co zwykły czołg, bo nie robię kolekcji czołgów, więc
też milionów kredytów też nie potrzebuję do zarobienia...


Jeszcze nie wydałem kasy na WoTa, ale prem med ruski bardzo by się przydał. Choćby do szkolenia załogi, będzie idealny, bo co Matildą na V tierze? Bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 23:49, Paoro napisał:

Jeszcze nie wydałem kasy na WoTa, ale prem med ruski bardzo by się przydał. Choćby do
szkolenia załogi, będzie idealny, bo co Matildą na V tierze? Bardzo dobry pomysł :)


Ostatnio coś za często łączysz słowa ''wydawanie kasy'' i ''WoT'', nie jest dobrze.xD

Zasadniczo, to sprzedawał ktoś konto? Jak taka procedura w ogóle wygląda, na Allegro się wystawia czy jak?xD
Zastanawiam się czy nie pozbyć się swojego, ~80 pojazdów w pełni wyposażonych, ~51% win ratio, parę prem tanków na V tierze, SP z misji i 50 baniek sreberek na koncie(plus z 3-4k naprawczych, apteczek i gaśnic w magazynie). A nie gram jakoś i się chyba nie zanosi żeby zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 08:51, Assurubalit napisał:

eh... zdaje się, że juz nie wchodzi


Zdaje mi się, że kody zostały zużyte już góra kilka minut po wysłaniu posta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować