Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

A ja także się pochwalę, pierwszym premtankiem z misji, trudna nie była, ale to że dopiero dziś się ją udało skończyć to tylko świadczy, że za często to nie gram. Poniżej też moje obecnie grindowane maszyny, cieszy na pewno to, że mam niemal z każdej nacji jakiś czołg. Trochę te japońce mnie dobijają. ChiNu tragedia, ChiTo zresztą też. ARL na ukończeniu, jutro powinienem go skończyć :) Tiger II nie długo lepszą wieżę będzie miał. IS-2 na razie full stock :P no i KW1S z T67 moje zabaweczki :) Już mnie trochę ta misja irytowała, bo trzeba było w tygodniu parę razy zagrać, ale się udało przed końcem ;)

20141027191244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 20:39, KuroNeko napisał:

> cut
Co Ty masz człowieku na loaderze? xD


Hehe o perka ci chodzi? To jest załoga z Churchila na którym jeździłem na początku mojej przygody z WoTem także, takie rzeczy bardzo możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:17, Paoro napisał:

A ja także się pochwalę, pierwszym premtankiem z misji, trudna nie była, ale to że dopiero
dziś się ją udało skończyć to tylko świadczy, że za często to nie gram. Poniżej też moje
obecnie grindowane maszyny /ciach/


ChiNu jest całkiem fajny jak się stoi gdzieś w drugiej linii i bawi w snajpera, celne działo z dobry rofem.
ARL fajny pojazd, sam też muszą nad nim popracować(bo póki co to mam tę wieżę stockową którą jest większa jak reszta czołgu xD). Bardzo przydatna maszyna w trybie Twierdz(skądinąd fajna rzecz, można sobie co nieco zwiększyć zarabiane kredyty na randomach).

Ja dziś skończyłem zbierać expa na topowe działo na Tigera II. Od dawien dawna chciałem je kupić, a teraz jak mam to brakuje mi możliwości strzału co 4 sekundy jak na wcześniejszym, choć z mniejszą penetracją.xD

Obrazek - ciekawe kiedy się na mnie gra obrazi, bo ostatnio coś podejrzane te bitwy. KW-1 ciągle potrafi być op.:D

20141027232815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady co do prowadzenia T110E5?
Znajomy się w końcu do niego doczołgał i marudzi straszliwie. A to że strzał w gąsienice uszkadza mu ammo rack, a to że wszsycy biją, itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wyręczę innymi:
pancerz http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/167717-t110e5/page__st__380__pid__8894057#entry8894057
ogólnie http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/167717-t110e5/page__st__380__pid__9339162#entry9339162

Ech, mało tego jednak. Może jutro coś napiszę, chociaż mistrzem E5 na pewno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 18:58, Nephren-Ka napisał:

Ma ktoś jakieś rady co do prowadzenia T110E5?
Znajomy się w końcu do niego doczołgał i marudzi straszliwie. A to że strzał w gąsienice
uszkadza mu ammo rack, a to że wszsycy biją, itp. ;p


Niech przeszuka youtube- filmy np od mighty jinglesa, albo hallacka.

A ja się muszę pochwalić- pierwsza i jedyna "emka" pantherem warcrime, sam nawet nie zauważyłem jak wleciało tyle dmg :)

20141030224352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:13, McFlash napisał:


Tnx, przyda się.;>

Dnia 30.10.2014 o 19:13, McFlash napisał:

Ech, mało tego jednak. Może jutro coś napiszę, chociaż mistrzem E5 na pewno nie jestem.


Znajomy jest pomidorem totalnym(aczkolwiek osoba prywatnie dość inteligentna), także wszelkie porady mile widziane. Póki co największy problem ma chyba z gąsienicami, już kilka razy dostał w nie od przodu, i nie dość że wchodził dmg to jeszcze ammo rack się uszkadzał.

@Budo - trochę pooglądał filmików ofc, tam gracze mają wyższego skilla ogólnego.;p
Btw, dziwny taki Ace Tanker bez żadnych medali.;p Aczkolwiek sam wynik zacny.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak poszaleć na porażce...

Defeat
Battle: Sacred Valley
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 2 155
Credits received: 43 966
Battle achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "2nd Class"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 11:42, meryphillia napisał:

Defeat
Battle: Sacred Valley
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 2 155
Credits received: 43 966
Battle achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "2nd Class"


2k expa na przegranej ?? :D Łomatko :D na wygranej to by było ze 12k expa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah...
Ok. 900 podstawy, ok. 550 za "opór" i 718 za misję jakąś. ;)

Kolejna już była normalna według standardów SerBa:
Defeat
Battle: Mines
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 165
Credits received: 9 973

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 11:54, meryphillia napisał:

Kolejna już była normalna według standardów SerBa:
Defeat
Battle: Mines
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 165
Credits received: 9 973

:D


SerB po prostu zapomniał na chwile o tobie, ale juz pamieta :D A mnie kuszą dzisiejszymi wygranymi do zakupu premium :D Dawno w sumie nie miałem premki a pamietam że z premką fajnie było, i SerB jakiś milszy :D
Battle: Komarin
Vehicle: T34
Experience received: 4 279 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 97 209
Battle achievements: Tank Sniper, Mastery Badge: "3rd Class"
Mission completed! Reward:
Added: Automatic Fire Extinguisher (x1), Large Repair Kit (x1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 11:54, meryphillia napisał:

Kolejna już była normalna według standardów SerBa:
Defeat
Battle: Mines
Vehicle: Caernarvon
Experience received: 165
Credits received: 9 973

:D


Nie, nie, nie, jakby to był powrót do standardów, to pisałoby ''Victory'' a nie ''Defeat''(inne cyferki te same w obu przypadkach ofc).;p

Ja tam dzisiaj sobie wgrałem modzik pokazujący jaką efektowność w bitwie osiągam(i drugi modyfikujący garaż, co by sobie sortować po wielu filtrach i nie męczyć się z szukaniem jakiegoś pojazdu w tłumie osiemdziesięciu innych xD) i teraz wynik mnie nie obchodzi, ważne żeby wbić jak największy dmg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah jak nie chce wypuścić z dołu SerB na dłużej.

1100hp na zwierzęciu w T34 teraz 100% na kolejnym w Tygrysie P na A1 i ban na godzinę, jak ja chcę na co najmniej tydzień, by zabrać sie za Eve.
Trzeba będzie za godzinę jednak z dwie SPG odstrzelić by mieć w końcu spokój. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę odszczekać to co pisałem wcześniej. Lighty dają radę teraz. Przyzwyczajony do samotnego spotowania w krzakach na środku mapy musiałem obrać inną strategię, bo lighty to się wszędzie panoszą. Teraz to jako support ciężkich gram, spotując im z przodu. Fajnie, że dodali damage od spota. No i ta nowa linia hamerykańskich lightów wygląda na prawdę zachęcająco.

Pytanie 1. Warto iść w drzewko japończyków? Jak na razie bardzo dobrze mi się nimi gra.
Pytanie 2. Jakie polecacie skille na crew w Cromwellu (i brytyjskich medów w ogóle)? Już chyba z 50% nabiłem dodatkowych skillów, a dalej nie wybrałem żadnego.

20141101091456

20141101091759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, w końcu na tym ''powolnym klocku'' udało mi się wbić ace tankera. Wcześniej albo dostawałem po tyłku od wszelkich KW(w sumie nic w tym dziwnego), albo nie nadążałem za drużyną żeby coś więcej w bitwie zrobić(albo jedno i drugie na raz xD). A teraz czystym przypadkiem zostało mi się 2-3 minuty na respie(ot, niespodziewane zajęcia domowe), więc niewiele się z niego ruszałem i dało to przyjemny efekt. Ofc zwierzaczki maczały w tym aktywnie palce, bo jak inaczej nazwać kolesia w StuGu, który mając mnie na one hit pozwolił się do siebie skutecznie przytulić przy granicy mapy. A patrząc na manewrowość Matyldy BP to jest już sztuka wysokiej ''jakości''.:D

Przy okazji - działo 122 z KW-3 wskakuje na pierwsze miejsce w moim rankingu jeśli chodzi o najmniejszą celność. Jak ludzie mogli marudzić na armaty w ISU/UFO, to tutaj chyba dostaliby szału.xD

20141102011352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem idzie ostatnio jak zwykle, czyli na minusie, ale mimo wszystko sporo dobrych bitew mi się trafia. M.in. kolejna masterka na KT i w końcu ace na Churchu III (prawie nim nie gram, ale nie dawało mi to spokoju :P):

20141102160843

20141102160856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 09:18, PrimitiveHuman napisał:

Pograłem trochę i muszę odszczekać to co pisałem wcześniej. Lighty dają radę teraz. Przyzwyczajony
do samotnego spotowania w krzakach na środku mapy musiałem obrać inną strategię, bo lighty
to się wszędzie panoszą. Teraz to jako support ciężkich gram, spotując im z przodu. Fajnie,
że dodali damage od spota. No i ta nowa linia hamerykańskich lightów wygląda na prawdę
zachęcająco.


Ja właśnie zacząłem od Chaffeego robić tą amerykańską linię lightów, także coś nowego, oby fajnego w mojej kolekcji.

Dnia 01.11.2014 o 09:18, PrimitiveHuman napisał:

Pytanie 1. Warto iść w drzewko japończyków? Jak na razie bardzo dobrze mi się nimi gra.

O ile przebrniesz do przyzwoitej VII, to potem z górki. VIII tier bardzo fajny. Niestety ChiNu i ChiTo tragedia, ani to szybkie medy, ani twarde, przyzwoita celność działa, ale tylko taka, wszystko po troszku, także życzę powodzenia w tej przeprawie ;)

20141102181700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować