Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2014 o 21:51, Budo napisał:

Nowe misje na czołgi premium (w tym ruska dziesiątka)


Powodzenia. :D

Hahaha
Czyli na czas trwania tego koszmaru, tym bardziej nie będzie po co zaglądać do tej miernej gierki.
Mają taki odpływ graczy, że jeszcze pół roku i misje na unikatowe premki będa w stylu: "zagraj 20 bitew dziennie każdą nacją i traf choć jednym pociskiem... w drzewko, co by jakieś sierściaste spadło z hukem na A1. I koniecznie musisz byc w Top14". ;D

Jakżem szczęśliwy że mnie Eve wyssał z WoT''a i nie będę musiał już takiej pańszczyzny odbębniać SerBowi, bijąc pokłony do monitora krzycząc po każdym strzale: "SerB mym panem i władcą". :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 23:38, meryphillia napisał:

Jakżem szczęśliwy że mnie Eve wyssał z WoT''a i nie będę musiał już takiej pańszczyzny
odbębniać SerBowi, bijąc pokłony do monitora krzycząc po każdym strzale: "SerB mym panem
i władcą". :3


A tak robiłeś do tej pory? Nic dziwnego, że byłeś nieszczęśliwy, zginając się co chwila wpół :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja się nie spinam, tylko informuję. Sam może zrobię te pierwsze dwa poziomy (stug i to amerykańskie coś), zobaczymy. Ale ten ruski obiekt (rptotyp isa-7)zapowiada się ciekawie, na papierze przypomina isa-7. Jak go zobaczyłem pierwszy raz i jego statystyki, to myślałem, że to poziom 8 i stwierdziłem, że upadli na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 00:55, Budo napisał:

Ja się nie spinam, tylko informuję. Sam może zrobię te pierwsze dwa poziomy (stug i to
amerykańskie coś), zobaczymy. Ale ten ruski obiekt (rptotyp isa-7)zapowiada się ciekawie,
na papierze przypomina isa-7. Jak go zobaczyłem pierwszy raz i jego statystyki, to myślałem,
że to poziom 8 i stwierdziłem, że upadli na głowę :)


Chce Ci się wyjaśnić na papierze co dokładnie muszę zrobić, żeby tego stuga sobie wygrać?
Nie wiem czemu, ale nie jestem wstanie pojąć tego za pomocą mówionego słowa.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będą crapowate, jak większość premek które rozdawali za free czy misje.
Jedyną na prawdę dobrą premką (która chce się cześciej niż raz na miesiąc odkurzać z garażu) dotychczas był tylko IS-6 i T34 wcześniej.
To jak grywalne są pozostałe, dobitnie świadczy ich ilość w bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 01:01, meryphillia napisał:

I tak będą crapowate, jak większość premek które rozdawali za free czy misje.

(...)

Dnia 27.11.2014 o 01:01, meryphillia napisał:

To jak grywalne są pozostałe, dobitnie świadczy ich ilość w bitwach.


Nadal mówisz o prem za free, tak? Bo z kupnych Lowe był popularny nie bez powodu, tak samo jak Type.
A te rozdawane nawet niekoniecznie za free, ale nie ze sklepu bywają żałosne. Sam mam PzW V/IV z pre-sale i nie ma się nad czym rozczulać. Czołgi z preorderu są powodem, dla których ani WoWP nie ma, ani WoBS nie będzie mieć dobrych sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba przecież jasne że piszę tylko o free premkach rozdawanych dotychczas.

To czym są giftowe pojazdy dokładnie wynika z tego faktu, że wolą doprodukować nowe giftowe wymysły, niż dać komuś mozliwość zdobycia "za free" Lowe, JT88 czy FCM50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 01:12, meryphillia napisał:

To czym są giftowe pojazdy dokładnie wynika z tego faktu, że wolą doprodukować nowe giftowe
wymysły, niż dać komuś mozliwość zdobycia "za free" Lowe, JT88 czy FCM50...


Załóżmy że daliby misję na Lewka, kryteria jak na IS-6(czyli po 100k expa z każdej nacji od tieru iv, top 10 w bitwie), robiłbyś to? ;p

W ogóle jakiś czas temu słyszałem ploty(już raczej nieaktualne) na temat jakiś misji, gdzie od vi tieru trzeba będzie expa nabijać. Miałem już od dawna odkrytego japońskiego meda tier vi, więc kupiłem w celu wyexpienia go. Zagrałem chyba 5-6 bitew i od tego czasu nie włączyłem gry.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Załóżmy że daliby misję na Lewka, kryteria jak na IS-6(czyli po 100k expa z każdej nacji
od tieru iv, top 10 w bitwie), robiłbyś to? ;p


Fascynacja Eve się pogłębia i na serio zastanawiam się czy aby nie podjąć się faktycznego prowadzenia korporacji pozostawionej mi w spadku, a do tego potrzebowałbym jakichś minimum dwóch miesięcy gry (by choć trochę być lepszym od nowicjuszy ;D).
Gra jest tak potężna że na WoT''a zwyczajnie czasu już nie starcza by włączyć i choć przez chwilę pogadać ze znajomkami, a co dopiero grać.

Więc już znasz odpowiedź. ;)

Tym bardziej, że na serio tam nie ma do czego wracać skoro już frajdy nie sprawiało zbyt wielkiej.
Zobaczymy co będzie gdy stracę w Eve pierwsze sensowne nabytki, bo cholera wie czy nie załamie mnie stracenie czegoś nad czym siedziałem kilka tygodni/miesięcy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 01:00, Nephren-Ka napisał:

Chce Ci się wyjaśnić na papierze co dokładnie muszę zrobić, żeby tego stuga sobie wygrać?
Nie wiem czemu, ale nie jestem wstanie pojąć tego za pomocą mówionego słowa.;p


Masz 5 klas pojazdów (ht, td, mt, lt i baboki).
Dla każdej klasy masz do zrobienia 15 misji.
Jedną klasę możesz ominąć (np. jeśli nie grasz w ogóle lekkimi, to nie musisz ich robić, musisz zrobić 4 klasy).
4 klasy x 15 misji = 60 misji do zrobienia.

Dla różnych pojazdów masz różne poziomy trudności poszczególnych misji, najłatwiej będzie zrobić stuga, a na najtrudniej ruski ht.

stug--> amerykański td T28C--> T-55A (med)--> ruski ht obj 260 X tier.

Prawdopodobnie pojazdy będzie trzeba robić po kolei, czyli najpierw zaliczy ci stuga, dostaniesz do garażu, a dopiero potem będziesz mógł robić amerykańca (wszystkie misje od nowa z wyższym poziomem trudności).

Hallack mówił, że prawdopodobnie ta misja będzie trwała bardzo długo, ale nie ma oficjalnego info o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 20:12, Budo napisał:

Hallack mówił, że prawdopodobnie ta misja będzie trwała bardzo długo, ale nie ma oficjalnego
info o tym.


Z tego co wyczytałem do tej pory to powinno być ok. 6 miesięcy. I na podobnie długi okres liczę :P. Stuga i T28 zrobię na 99% myślę, T55A się zobaczy, a o rusku nawet nie marzę.

WG podobno kalkuluje, że ok 10% graczy zrobi obj (przy is6 to było ok5-6%), jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 20:12, Budo napisał:

/ciach/


To taaaakie buty. Podziękował ;)

Dnia 27.11.2014 o 20:12, Budo napisał:

Hallack mówił, że prawdopodobnie ta misja będzie trwała bardzo długo, ale nie ma oficjalnego
info o tym.


Jak dadzą rok czasu to może coś(pierwszy i drugi pojazd) zrobię.xD
Takie warunki w sumie byłby do przełknięcia(pomimo tego że kompletnie nie umiem grać lekkimi czołgami), tylko te dziwaczne ''zabij to i to'' w ostatniej misji mi się nie podoba, może się przecież latami toczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no i ostatecznie skasowali bitwy historyczne tylko dlatego, że ktoś głupio je obmyślił...
Ja bym zamiast wrzucać je do osobnej kategorii podpiął pod bitwy losowe jeżeli tylko jedzie się pojazdem spełniającym wymagania, a w opcjach tylko dodał je jako traktowanie priorytetowe, losowe lub wykluczenie.

Ma ktoś jakieś dodatkowe wrażenia z nich, które do nich zniechęcały? Bo ja się prawie nie załapałem i w sumie nie widziałem przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 15:57, Olamagato napisał:

Hmmm, no i ostatecznie skasowali bitwy historyczne tylko dlatego, że ktoś głupio je obmyślił...
Ja bym zamiast wrzucać je do osobnej kategorii podpiął pod bitwy losowe jeżeli tylko
jedzie się pojazdem spełniającym wymagania, a w opcjach tylko dodał je jako traktowanie
priorytetowe, losowe lub wykluczenie.

Ma ktoś jakieś dodatkowe wrażenia z nich, które do nich zniechęcały? Bo ja się prawie
nie załapałem i w sumie nie widziałem przeciwwskazań.

Historyczne bitwy zabił MM. Chciałem w nie grać ale czekało się w nieskończoność bez skutku. Przez cały ich czas zagrałem może z 20 gier z czego 15 jednego dnia kiedy jingles i SS robili event grając. Poza tym tryb mi się naprawde podobał, ale cóż jak to WG jak zwykle czegoś nie przemyśleli.
Narazie zostanie on zastąpiony bitwami PvE, narazie zdradzili 1 mapę: Ensk o powierzchni 2km. Gdzie są aż 3 flagi gdzie gracze bronią ich przez falami botów.

20141129160403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 15:57, Olamagato napisał:

Hmmm, no i ostatecznie skasowali bitwy historyczne tylko dlatego, że ktoś głupio je obmyślił...
Ja bym zamiast wrzucać je do osobnej kategorii podpiął pod bitwy losowe jeżeli tylko
jedzie się pojazdem spełniającym wymagania, a w opcjach tylko dodał je jako traktowanie
priorytetowe, losowe lub wykluczenie.

Ma ktoś jakieś dodatkowe wrażenia z nich, które do nich zniechęcały? Bo ja się prawie
nie załapałem i w sumie nie widziałem przeciwwskazań.

Powodem byli ludzie. Każdy chciał grac największymi i najsilniejszymi czołgami jak np. Tygrys H czy KT. I przez to kolejki były ogromne.
No i brak balansu. W bitwie pod Ardenami teamy były w stylu 2x KT + Pantera + 2-3 Pz IV vs 12x Hellcat + jakiś jumbo lub E8. I amerykanie nie mieli najmniejszych szans pod warunkiem, że Niemcy nie byli pałągami i się nie rozdzielili.
Jak Niemcy trzymali się razem, to wygrywali za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 16:05, Tomoya-kun napisał:

Historyczne bitwy zabił MM. Chciałem w nie grać ale czekało się w nieskończoność bez
skutku.

No właśnie dlatego prawie w to nie pograłem...
Ale myślałem, że to tylko przypadek bo odpalałem zwykle w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak na zawołanie dzisiaj próbowałem wystartować w kompanii czy bitwie drużynowej. Przez godzine zagrałem 1 bitwę. Najwidoczniej naciśnięcie przycisku "Gotów" w odpowiednim momencie jest ponad zdolności manualne niektórych osób. Dziwi mnie nikła ilość kompanii, kiedyś można było znaleźć coś dla siebie a teraz jest tego mało.
Bitwy historyczne pod Tobrukiem były z góry przesądzone - mimo iż Niemcy wystawiali większą ilość czołgów to i tak nie mogli nic zrobić Matyldom gdyż dla nich były niepenetrowalne.
Tomoya-kun Taa, będą na to cudaczenie walić oknami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2014 o 16:22, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Bitwy historyczne pod Tobrukiem były z góry przesądzone - mimo iż Niemcy wystawiali większą
ilość czołgów to i tak nie mogli nic zrobić Matyldom gdyż dla nich były niepenetrowalne.

Śmiem się niezgodzić. Niemieckie 75mm L/24 zamontowane na Pz 4 na HEkach są wstanie powoli wyskubać Matyldy, zaś 50mm L/60 są wstanie przebić je od boku. Po prostu w przypadku tej bitwy Niemiecki team musi trochę ogarniać i wygra. Wiem, bo wygrałem tę bitwę wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować