Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

I raczej doszukac sie nie mogą, bo nie spotkałem się jeszcze z perm banem za bycie bucem, a paru znamietnitych buców znam. :3

Co najwyżej w końcu niewytrzymują i dają permbana na czacik, jak biednemu liptonk0wi szukającego tych podłych arciarzy na środku otwartego pola.
Co on biedak musiał nawymyślać na tych clickerów biednych, że my z kurakiem do dzisiaj nie mamy perma na czacik, a on już od roku ma. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Achtung pozor wnimanje!
Usuwają E 25 ze sklepu, także jak ktoś sobie ostrzył zęby, to spieszyć się. Nie będzie żadnych nerfów, ani buffów, po prostu wyleci ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 17:12, Budo napisał:


Achtung pozor wnimanje!
Usuwają E 25 ze sklepu, także jak ktoś sobie ostrzył zęby, to spieszyć się. Nie będzie
żadnych nerfów, ani buffów, po prostu wyleci ze sklepu.

a zniżka na VII premium kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 17:12, Budo napisał:

Nie będzie żadnych nerfów, ani buffów, po prostu wyleci ze sklepu.

Na typa 59 też nie było nerfów, po prostu po wycofaniu ze sklepu magicznie zaczął wolniej jeździć i mniej odbijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czy Wam też się tak ciężko gra stock''owym Tigerem II? Masakrycznie źle mi idzie, będę musiał się posiłkować wolnym doświadczeniem, czego w niemieckich czołgach jeszcze nie robiłem przy odblokowywaniu ulepszeń. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 22:30, MetaL2 napisał:

Kurcze, czy Wam też się tak ciężko gra stock''owym Tigerem II? Masakrycznie źle mi idzie,
będę musiał się posiłkować wolnym doświadczeniem, czego w niemieckich czołgach jeszcze
nie robiłem przy odblokowywaniu ulepszeń. :/


Jak dla mnie stockowy KT był świetny :). Żadnym innym czołgiem mi się tak dobrze nie grało bez żadnych ulepszeń. 8,8 w tej wersji to jedno z moich ulubionych dział, celne, bardzo dobry dpm, pena dobra, ale wiadomo na IX i X trzeba się czasami było posiłkować złotkiem. Nie pchaj się na pierwszą linię póki co, bo problemem jest papierowa wieża.

A jak chcesz zużywać free expa (co imo na tym czołgu potrzebne jednak nie jest) to miej na uwadze, że pierwsze działo 10,5 jest daremne i nie warto go kupować/zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że gubi mnie taktyka Rambo dobrze sprawdzająca się Tigerem I czy ISem gdy gram z V i VI :D. Szczególnie jak nadzieje się na grupę ciężkich X to jest krucho. W sumie najgorsze były pierwsze bitwy, na 10 chyba w jednej tylko miałem ponad 1000 DMG co i tak nie jest dobrym wynikiem.

Ostatnio się ostro wkurzyłem, jak na IS dwójka idiotów przegrała mi wygraną bitwę w której miałem prawie 4k DMG. Zostało nas trzech, ja z połową życia, Tiger I z około 700 PW i T29 z 300 PW kontra 100% IS ze złotymi pestkami. Udało mi się go dwa razy trafić zanim mnie dobił, został więc z mniej niż połową życia. Baran w Tigerze podjechał i zamiast wycelować porządnie to kręcił się bezsensownie w tą i z powrotem marnując 3 czy 4 strzały w piach. Oczywiście koleś w ISie bez problemu go wykończył dwoma pociskami. T29 udało się raz ukąsić, ale był na strzał, chociaż mało brakowało, a zdążył by się schować przed pociskiem. Ja rozumiem takie akcje na niższych tierach, ale człowiek na VII tierze to już za 2-3 tysiące bitew powinien rozegrać i mieć trochę pojęcie o graniu. Normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 17:12, Budo napisał:

Usuwają E 25 ze sklepu, także jak ktoś sobie ostrzył zęby, to spieszyć się. Nie będzie
żadnych nerfów, ani buffów, po prostu wyleci ze sklepu.

Nie ma sensu. To jest bardzo przegięty wózek i powinien już dawno dostać power nerfa. Jakoś mało kto pamięta, że TD, to inaczej artyleria przeciwpancerna. Bezużyteczna w ataku, a zaskoczona zwykle stawała się złomem. To typ doskonały do obrony. A jak widzę, że E25 rozjeżdżają każdą bitwę to dziwię się, że ktoś jeszcze chce w to grać kto nie leci za każdą modą i każdą zabawką zbuffowaną dla kasy lub z powodu błędów.

Mi jak na razie sprawdzają się czołgi seryjne i historyczne. Na nich nie mogą zbytnio kombinować bo jak znikną z bitew, to automatycznie pewna część graczy im odpadnie. Nie mnie oceniać jak duża. Ale na pewno ja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 22:30, MetaL2 napisał:

Kurcze, czy Wam też się tak ciężko gra stock''owym Tigerem II? Masakrycznie źle mi idzie,
będę musiał się posiłkować wolnym doświadczeniem, czego w niemieckich czołgach jeszcze
nie robiłem przy odblokowywaniu ulepszeń. :/

Stockowy King Tiger dość dobrze oddaje, że początkowo był sprzętem bardzo zawodnym, drogim w eksploatacji i dyskusyjnie lepszy niż poprzednik w swojej epoce. :)
Mi też się ciężko grało, ale od czasu gdy zamontowałem mu drugą, nieco lepszą armatę, to był całkiem przyjemny do jazdy o ile MM go nie wpakował między dziewiątki i dziesiątki. Tłukę na nim jakieś 60% pierwszej umiejętności i teraz gdy dorzuciłem mu najlepsze działko oraz silnik, to całkiem przyzwoicie się nim jeździ. Być może warto wrzucić mu ulepszone drążki skrętne bo od kiedy wrzuciłem, to nie ma już sytuacji, że podskoczy na pagórku i dostaje po gąskach. Nawet ze sporych górek da się nim teraz szybko zjechać bez naruszenia czegokolwiek.
Generalnie jest dość spora różnica między stockiem, a wypasionym. Takie moje subiektywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nikt w wocie się zbytnio historią nie podnieca, skoro Ty masz taki historyczny fetysz, to rozważ war thundera- ponoć bardziej realistyczny i historycznie odpowiedni :)
Ja może sobie brzdąca kupię zanim go wywalą, to jest zbyt ciekawa maszyna, żeby ot tak zostawić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wycofanie E25 ze sklepu to dobra decyzja, zbyt dużo osób grało tą pchłą, chyba głównie ze względu na szybkostrzelność. Naprawdę ciężko się gra jeśli w bitwie po stronie przeciwnika jest ich 3 albo 4, co parę razy mi się zdarzyło już. BTW wie ktoś ile czasu mniej więcej zajmuje przeładowanie pocisku w tym pojeździe? Tak z ciekawości pytam, bo myślałem, że 2,84 w moim Shermanie to niezły wynik, ale przy E25 to i tak wypada blado.

Co sądzicie o G.W. Panther? Po Hummelu którym grało mi się całkiem nieźle, jestem trochę zawiedziony. Niby z topowym działem jest już niezła siła rażenia, ale mam wrażenie, że pudłuje dużo częściej niż tier niżej, nawet pomimo skupionego na 100% celownika. I ostatnie pytanie. Jak gra się Pershingiem? Bo po kupieniu Tigera II zbieram kredyty właśnie na tego meda i nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gw panther ma opinię jednego z lepszych baboków w grze. E 25 ma 3 sekundy reload standardowo na 100% załodze z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 16:36, Budo napisał:

/.../

Gw panther ma opinię jednego z lepszych baboków w grze. E 25 ma 3 sekundy reload standardowo
na 100% załodze z tego co wiem.

Reload E 25 z załogą na 100% wynosi 2,59s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak gra się Pershingiem?
Znakomita celność w ruchu, dobre działo, z całkiem niezłą penetracją. Bardzo szybko się obraca wokół własnej osi. Pancerz raczej kpina, poza wieżyczką w której zdarzyło mi się odbijać pociski od E100 i od niższych tierów dość często jeśli ustawiona jest przodem. Sporo nim grałem (3 najczęściej grany czołg) i większość medów VIII tieru w 1v1 nie ciężko było zdjąć. Właśnie przez szybką rotację czołgu, nawet i medy czasami można obkrążyć oddając z 2 strzały. Raczej suportowy med, który się dobrze chowa za ciężkim, niż med który szybko zdobywa jakąś pozycję czekając na wsparcie. Ogólnie to bardzo podobny styl grania co T-20.
Wadą jest kiepskie przyspieszenie, rozmiar, tył podatny na podpalania (nic odkrywczego u ''murica'' tanks), prędkość również nie powala.
Solidny czołg, ale nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 10:26, Budo napisał:

Nikt w wocie się zbytnio historią nie podnieca

Być może, ale gdyby wota obedrzeć z tej historycznej skórki, to bitwy sprowadzają się mniej więcej do przesuwania się trzydziestoma plującymi ludzikami po powyginanej powierzchni i w zasadzie nie będzie różnić cię niczym od CoDa lub dowolnego innego fpp. Nikt nawet nie zawracałby sobie tym głowy gdyby nie to, że gra symuluje poruszanie się i walkę czymś co zasadniczo istniało.
Można tę grę zmienić łatwo w poruszanie się długopisami strzelającymi z atramentu - z tą samą mechaniką gry. Tylko, że taka gra nie przetrzymałaby pewnie nawet dwóch tygodni z obecną liczbą graczy. :)
Klimat tworzą czołgi i ówczesna epoka. Co czego podobnego nikt z grających prawie na pewno nie doświadczy w życiu. :)

Dnia 18.12.2014 o 10:26, Budo napisał:

skoro Ty masz taki historyczny fetysz,
to rozważ war thundera- ponoć bardziej realistyczny i historycznie odpowiedni :)

Mógłbym, ale ostatnio bardzo mało gram. WoT mi wystarczy. I tak jestem cienki bolek i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek powtórzę rozjechanie pechowej jedenastki. :)

Dnia 18.12.2014 o 10:26, Budo napisał:

Ja może sobie brzdąca kupię zanim go wywalą, to jest zbyt ciekawa maszyna, żeby ot tak zostawić ^^

Weź pod uwagę, że pomijając wygląd, który jest taki sobie, to cała reszta cech zaraz odparuje. Tak więc jednak ten kształt i wygląd na Ciebie jakoś działa... ;)
Bo chyba tylko wygląd się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy zaimplementują kiedyś to, że gdy przebijamy w jakimś miejscu pancerz wrogiego czołgu, a następnie strzelimy ponownie w to samo miejsce to pocisk wejdzie bez problemu - tak jak to powinno być.

Serio, mam ochotę rzucić czymś w monitor gdy daję serię z T57 w dolną płytę E100. Trzy wchodzą, ostatni rykoszet i jedna wielka, piękna rysa po rykoszecie dokładnie w miejscu po trzech przebiciach. Oczywiście, jakże mogłoby być inaczej, gdyby nie ten jeden strzał dzielił mnie od ubicia wroga i ujścia z życiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 23:32, Barnette napisał:

Zastanawia mnie czy zaimplementują kiedyś to, że gdy przebijamy w jakimś miejscu pancerz
wrogiego czołgu, a następnie strzelimy ponownie w to samo miejsce to pocisk wejdzie bez
problemu - tak jak to powinno być.

Wątpię, za dużo obliczeń po stronie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować