Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Pfff...
Misje to niech sobie SerB wsadzi wie dokładnie gdzie.

Jeszcze parę teamów jak ten, a gra leci z dysku.
To co się wyprawia ostatnimi czasy z tym zwierzyńcem, to przechodzi ludzki pojęcie.
Dzisiaj wygrałem na T92 chyba tylko 3 bitwy na jakieś 20...

20150114194127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 18:47, PsyhoSpider napisał:

Wreszcie jutro misje osobiste. Jak znam życie początek będzie ciężki, znów niedzielni
gracze się rzucą na grę. Mam nadzieje że ich zapał szybko minie i "spokojnie" będzie
można pograć.


Spokojnie, powoli. Misje będą dostępne przez długi czas, więc wszystko się wyrówna po czasie :)

meryphilia---> a coś dmg robiłeś, czy tylko wjeżdżałeś do wody i się topiłeś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz cudów z MM w stylu trzech TX więcej dla przeciwnika do pakietu zwierząt w teamie SerB dołącza oczywiście ujemne bonusy do RNG, więc zrobić jakikolwiek dmg, gdy pociski mierzone idealnie we wroga lądują 60m za nim, to czysta abstrakcja.
Utopić miałem możliwość tylko dwa razy, ale wysadzam się praktycznie co porażka jeśli mnie coś wcześniej nie rozwali.
W kilku bitwach nawet już w pierwszych trzech minutach wysadzanko o budynek, to jedyne co mogłem skutecznego zrobić. :3

Jeszcze chwila, a gra chyba leci w końcu na dłuższy czas z dysku.
Przydałoby się nawet bo parę nowych gier w kolekcji jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dobrego tygodnia randomy to dla mnie koszmar - gracze zachowują się jak zwierzęta. Te z mojej drużyny przynajmniej mogą zwalić na mnie, że w T49 nie powstrzymałem rusha IX i X. Samotnie.
Jakby dla poprawy humoru na drugim koncie, na którym hoduję arciarską zarazę w celu zdejmowania samych pomidorów, miałem okazję odstrzelić pluton małp, które na głównym koncie mnie blokowały jakąś godzinę wcześniej (nieumyślnie, bo do tego potrzeba sprawnych szarych komórek - stawanie za sojusznikiem NIGDY nie jest dobrym pomysłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 20:05, Budo napisał:

Spokojnie, powoli. Misje będą dostępne przez długi czas, więc wszystko się wyrówna po
czasie :)

No właśnie taką mam nadzieje. Nigdzie nie mogłem się dowiedzieć jakie będą ograniczenia czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 16:28, Budo napisał:


wut? przecież archer to rzeźnik, właśnie między innymi dlatego, że jak go wykryją, to może szybko się cofnąć - powodzenia w wycofywaniu się achillesem jak przypadkiem się wystawisz.

złem jest challenger, choć to bardziej papierowy med a''la comet niż TD. Obu nie lubiłem. Tyle tylko dobrego, że Chall ma dość dobry MM jak black Prince, więc rzadko go rzuca na te T9 gdzie robi za mięso.

a, i su-122-44 oraz e-25 są przegięte. Wiedziałem ,ze ludzie narzekają, ale dopiero jak pobawiłem się na randomie wiem dlaczego, pierwsza bitwa w pierwszym i top gun. Pluton z kumplem w drugiej i 4k dmg. Drugi też zabawny, środek torów na himmelu, strzelam i dalej mnie nie widzą. Komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 21:55, dark_master napisał:

wut? przecież archer to rzeźnik, właśnie między innymi dlatego, że jak go wykryją, to
może szybko się cofnąć - powodzenia w wycofywaniu się achillesem jak przypadkiem się
wystawisz.



Przestań... jedzie do tyłu, ale silnik ma z przodu. Cofnąć się nie cofniesz, bo co chwilę pada silnik. O załodze nie wspomnę. Grind jest ciężki, pancerz z papieru. Prędkość do przodu bardzo niska, trzeba jechać na wstecznym, ale jak się na kogoś nadziejesz, to zanim się obrócisz, to wyłapiesz pigułę, albo dwie za darmo. Definitywnie nie moja maszyna. Achilles dużo bardziej mi odpowiada- jest wieża, jest jakaś tam mobilność, dobre działo- więcej ni nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aha, Achilles ma taką celność, że można walić z daleka, spoza zasięgu widzenia. Także potrzeba cofania maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ruszają misje na te nowe prem tanki, no właśnie, 15 rzeczy razy min. 4 typy pojazdów to mamy 60 misji aby zrobić Stuga, bo o reszcie mogę po marzyć.

Na koniec dodam tylko, że to wszystko nie ma sensu, fakt maszyny fajnie wyglądają oczywiście te wyższych poziomów, ale nic poza tym, luknąłem tylko na Stuga ale jest dużo gorszy od zwykłego Stuga, ma słabszą pene itp. a do tego to nie jest prem tank, bo nie będzie zarabiał lepiej. Ogólnie słabszy jak wszystkie premki, ale nie zarabia do tego xD to po co mi to? dla szpanu? te na wyższych tierach mają concepyjne kształty całkiem ładne czołgi, np. na VII czy X, IX też fajna, ale by zrobić te misje to nie wiem co będzie trzeba było zrobić jakiś sajgon.

Aha no i dzisiejsze granie, podobnie jak u was dno. słaba wn8, słabe WR, małpy na dobre powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Paoro---> te czołgi będą do treningu załóg. Taki przeciętny gracz powinien zrobić dwa pierwsze raczej bez problemu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu). Oprócz tego ciekawostka (niektórzy lubią po prostu kolekcjonować czołgi), no i nagrody za misje są naprawdę nie do pogardzenia (fura srebra, premium, sprzęt i inne cuda). Także nie jest to takie bez sensu- coś się dzieje i fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 00:23, Budo napisał:


Paoro---> te czołgi będą do treningu załóg. Taki przeciętny gracz powinien zrobić
dwa pierwsze raczej bez problemu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu). Oprócz tego ciekawostka
(niektórzy lubią po prostu kolekcjonować czołgi), no i nagrody za misje są naprawdę nie
do pogardzenia (fura srebra, premium, sprzęt i inne cuda). Także nie jest to takie bez
sensu- coś się dzieje i fajnie :)

Odpaliłem i niestety niemal przy każdej misji jest warunek wygraj xD czyli misje nie do wykonania teoretycznie i jak sie ukazuje praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 12:05, Paoro napisał:

Odpaliłem i niestety niemal przy każdej misji jest warunek wygraj xD czyli misje nie
do wykonania teoretycznie i jak sie ukazuje praktycznie.


xD

Do tego jeszcze w niektórych wymagany jest pluton...
Co jak co, ale z tym przegięli. Zmuszanie do grania w grupach? Tak się składa, że już od jakiegoś czasu preferuję samotną grę i co mam zrobić? WG oczywiście odpowie: nikt do misji nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 00:23, Budo napisał:


Paoro---> te czołgi będą do treningu załóg. Taki przeciętny gracz powinien zrobić
dwa pierwsze raczej bez problemu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu). Oprócz tego ciekawostka
(niektórzy lubią po prostu kolekcjonować czołgi), no i nagrody za misje są naprawdę nie
do pogardzenia (fura srebra, premium, sprzęt i inne cuda). Także nie jest to takie bez
sensu- coś się dzieje i fajnie :)

Sorry ale jak warunkiem jest wygrana to co to za indywidualne misje, dziś 4/11 wygranych, wale takie granie. Niby idzie zarobić, ale trzeba najpierw wygrać, a z małpami to nie możliwe, widzę, że znów wspaniały algortym by dobrze gracze nic nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 12:18, Barnette napisał:

Do tego jeszcze w niektórych wymagany jest pluton...
Co jak co, ale z tym przegięli. Zmuszanie do grania w grupach? Tak się składa, że już
od jakiegoś czasu preferuję samotną grę i co mam zrobić? WG oczywiście odpowie: nikt
do misji nie zmusza.

Jak co zawsze można zrobić gramowy plutek, już taki gramy i jest przednia zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do wota po kilku m-c przerwy i...

Szukam ludzi do wspólnej gry eventualnie klanu - jak ktoś możę kogoś polecić będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 16:30, meryphillia napisał:

Warunek: Wygraj bitwę.

Dnia 15.01.2015 o 16:30, meryphillia napisał:

Co jak co, ale ten trolling wyszedł SerBowi genialnie...


Ja dziś miałem czas raz sobie zagrać, wyciągnąłem spod sterty kurzu jakiś light japoński i od razu kawałeczek misji wykonałem.:D

20150115164153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie
Czy Leopard Pt A przy pełnym ulepszeniu staje się sensownym czołgiem? Na chwile obecną mam na nim tylko działo i gąsiennice, ale....syf to jest tragiczny, a moje podejście do wygrywania/przegrywania tym czołgiem odwzorowuje filozofie japońskiego mistrza Jebiemieto. Działo poprawiło nieco sytuacje, ale nadal gra tym pojazdem przypomina kulig na jabłuszkach po betonie. Na udawanie snajpera przeładowanie jest za długie, a ponadto celność pozostawia sporo do życzenia na długim dystansie. Dodatkowo przy najlepszym dziale podczas wystrzału wartość kamuflażu spada drastycznie. Na kolejny pocisk po spudłowaniu przez RNG muszę czekać ponad 11 sekund, a z obecnym silnikiem o ucieczce można pomarzyć. Pozostał do zdobycia silnik, wieża i radio które jest tam do odkrycia cholera wie po co.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 21:55, dark_master napisał:

a, i su-122-44 oraz e-25 są przegięte. Wiedziałem ,ze ludzie narzekają, ale dopiero jak
pobawiłem się na randomie wiem dlaczego, pierwsza bitwa w pierwszym i top gun. Pluton
z kumplem w drugiej i 4k dmg. Drugi też zabawny, środek torów na himmelu, strzelam i
dalej mnie nie widzą. Komedia.


Wcale nie są aż tak bardzo przegięte. Ten pierwszy znam głownie jako cel/frag. Za to drugiego mam i nie na każdej mapie jest wesoło. To co opisujesz to bujda na resorach, chyba że strzelałeś do tych na wzgórzu. Ja mam siatkę, wentylację i kamuflaż na 100% - nie ma opcji żebym był niewidzialny w takim miejscu. Żarówę też mam więc wiem co mówię.
Oczywiście że można na E25 mieć świetne bitwy , też takie miałem, ale to dotyczy przecież każdego czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 15:09, scott napisał:

Wróciłem do wota po kilku m-c przerwy i...

Szukam ludzi do wspólnej gry eventualnie klanu - jak ktoś możę kogoś polecić będę wdzięczny.

Zapodaj nicka to pogadamy na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować