Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2015 o 12:07, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nie. Tobie może źle się grało ale T-43 jest świetny. Co Ci się nie widziało w nim? Jedyne
zastrzeżenie to to że lubił się palić. Twierdzenie że T-44 na stocku jest coś wart wywołuje
u mnie niesmak, ten czołg startowo jest bezużyteczny. Ok, może jako-tako ruchliwy ale
nic poza tym. Szczęściem lepsze działo 100mm D1OT można odkryć z KV-3, narazie jestem
na jego etapie ale i tak szału nie ma. Niemniej odbija pociski jak trzeba ;)


Też uważam, że T-43 jest świetny, a stockowy T-44 jest co najmniej słaby. Poza tym co bitwę przynajmniej raz siadała mi w nim amunicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zasadnicza różnica- pancerz. Kv-13 ma pancerz z IS''a mniej więcej, a T-43 jest zrobiony z papieru. Praktycznie wszystko go przebija, nie jest skątowany, ma wysoką sylwetkę. Mobilność jest ok, działo jest ok, chociaż penetracja trochę kuleje. T-44 na stocku jest mobilny, w dodatku ma swój niezły pancerz i niską sylwetkę, przez co trudniej go trafić, wieża też jest mocniejsza... przychodząc z kv-13 na t-43 czuję się jak przesiadając z merca na starą skodę. Ktoś też powie "co ty chcesz, skoda dobry samochód" :)

Z innej beczki- powoli z grona pomidorów zaczynam się wybijać do dobrych graczy. Coraz częściej zdarzają mi się bitwy, że jestem na topie i to mnie cieszy. Godziny oglądania poradników sie opłacają lol.

20150208150944

20150208150954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 15:10, Budo napisał:

/.../

Zasadnicza różnica- pancerz. Kv-13 ma pancerz z IS''a mniej więcej, a T-43 jest zrobiony
z papieru. Praktycznie wszystko go przebija, nie jest skątowany, ma wysoką sylwetkę.
Mobilność jest ok, działo jest ok, chociaż penetracja trochę kuleje. T-44 na stocku jest
mobilny, w dodatku ma swój niezły pancerz i niską sylwetkę, przez co trudniej go trafić,
wieża też jest mocniejsza... przychodząc z kv-13 na t-43 czuję się jak przesiadając z
merca na starą skodę. Ktoś też powie "co ty chcesz, skoda dobry samochód" :)

Taka prawda, że mało kto grał KV13, jak szedł przez Rudego i może wcale nie był on problemem dla nikogo, ale jak ktoś jeździł KV13 a potem T43 czuł różnice w jakości. Niemniej i T43 da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowy paczyk, to aż zainstalowałem by potwierdzić, że to nadal mierna gierka i nic się na tym froncie już nie zmieni. :3

Masochizm part 666 edition 69. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 20:23, meryphillia napisał:

Skoro nowy paczyk, to aż zainstalowałem by potwierdzić, że to nadal mierna gierka i nic
się na tym froncie już nie zmieni. :3

Masochizm part 666 edition 69. ]:>


Mery Ty chyba na serio powinieneś sie leczyć :3 Skoro tak Ci ta gra przeszkadza to oddaj komuś konto/napisz z prośbą o skasowanie to od razu problem zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie się szlajał po serwerze moimi kochaniutkimi tankietkami. :3
A skasować konta zwyczajnie nie mam jakoś serca.

Pewnikiem i tak znowu zainstaluję jak kolejny patch się pojawi, pogram troche jak teraz i znowu odinstaluję by nie kusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 00:06, meryphillia napisał:

Nikt nie będzie się szlajał po serwerze moimi kochaniutkimi tankietkami. :3
A skasować konta zwyczajnie nie mam jakoś serca.

Pewnikiem i tak znowu zainstaluję jak kolejny patch się pojawi, pogram troche jak teraz
i znowu odinstaluję by nie kusiło.


Sprzedaj Panie, rób biznesy :D

Chociaż to nielegalne, więc nie namawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 00:15, Barnette napisał:

Sprzedaj Panie, rób biznesy :D


A umie czytać ze zrozumieniem? ;)

"Nikt nie będzie się szlajał po serwerze moimi kochaniutkimi tankietkami. :3"
Już poleciało z dysku zresztą po kolejnej porażce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 00:26, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Lepiej się przyznaj że nikt nie chce kupić a nie teorie tworzysz :P


Kupują, potem dostają nick i od razu chcą zwrot kasy ;]

btw jak tam po patchu? Trafiacie coś w ogóle? xD
Ja nie zauważyłem za bardzo zmian w celności, zasięg widzenia ciężko sprawdzić w sumie, ale tdki są bardziej ślepe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimimi ;)

Jakbym miał sprzedać, to już dawno bym jakiemuś niemieckiemu zaubererowi za grube euracze sprzedał.
Mimo wszystko choć sama gra brzydzi mnie niezmiernie, to żal straconego na nią czasu i kto wie czy któregos dnia znowu nie zechce mi się siedzieć przy tej miernej gierce po 10h dziennie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


(1)

Dnia 12.02.2015 o 01:05, meryphillia napisał:

Jakbym miał sprzedać, to już dawno bym jakiemuś niemieckiemu zaubererowi za grube euracze
sprzedał.

(2)

Dnia 12.02.2015 o 01:05, meryphillia napisał:

Mimo wszystko choć sama gra brzydzi mnie niezmiernie, to żal straconego na nią czasu


Sprawdź ile dostaniesz, przelicz sobie na euraczogodziny i zastanów czy się opłaca. Jeśli tak, to przecież pecunia nie omlet, a jeżeli nie, to i tak nigdy nie sprzedasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 01:04, Budo napisał:

btw jak tam po patchu? Trafiacie coś w ogóle? xD
Ja nie zauważyłem za bardzo zmian w celności, zasięg widzenia ciężko sprawdzić w sumie,
ale tdki są bardziej ślepe na pewno.


Dawno nie miałem takiej serii niecelnych strzałów. Tym bardziej frustrujące że przeciwnik trafia bez problemu, mimo że teoretycznie ma mniej celne działo i nie jest częściowo schowany jak ja. Poza tym dziś grałem tak że zasłużyłem na większość obelg jakie serwują sobie gracze, a mimo to większość bitew wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy grze zdarza się czasem źle policzyć uszkodzenia?
Ostatnio trafiłem z działa w ciężki czołg, prawie nówkę ;) Na złoto zapaliła się cyfra coś około -450 hp (zjechał do 6%). A później w podsumowaniu zobaczyłem zadane uszkodzenia: ok. 200
Jakieś wytłumaczenie? Pytam bo akurat staram się zaliczyć misję z rozbijaniem czołgów na puree...

P.S.: Nie byłem z nikim w plutonie, więc to było moje trafienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:53, benjiro napisał:

Jakieś wytłumaczenie? Pytam bo akurat staram się zaliczyć misję z rozbijaniem czołgów
na puree...


Jakiś inny gracz m/w w tym samym czasie również go trafił, wtedy gra sumuje obrażenia.
Łatwo się jest zorientować w takim przypadku że coś tu nie gra kiedy wyświetlany dmg przekracza znacznie możliwości działa z którego się strzeliło.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:53, benjiro napisał:

Mam takie pytanie. Czy grze zdarza się czasem źle policzyć uszkodzenia?
Ostatnio trafiłem z działa w ciężki czołg, prawie nówkę ;) Na złoto zapaliła się cyfra
coś około -450 hp (zjechał do 6%). A później w podsumowaniu zobaczyłem zadane uszkodzenia:
ok. 200

Może sojusznik trafił w tym samym czasie? Jeżeli dzieje się to wystarczająco szybko wtedy rzeczywiście wygląda to tak jakbyś to Ty go uderzył za całą pulę.
Najlepiej napisz co za maszynę prowadziłeś i do kogo uderzałeś, wówczas pole spekulacji się poszerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się ripleyem pochwalę, bitwa "prawie" przegrana a bohaterom się łowów zachciało. Uciekałem przed nimi bo chciałem żeby chociaż Toga przede mną zabili a jednak chyba przeszarżowali. Poza tym dużo pocisków nie trafiło bo swoją drogą działo na VK 30.01 D jest bardzo niecelne.. Tak, używam aimbota i nie wstydzę się tego!
http://wotreplays.com/site/1618547#self

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w garażu mam 6 maszyn nadających się do jeżdżenia, do łask wrócił Churchil 3 jako zarabiarka, obecnie grinduje AMX 12t, ChiTo, Hummela, E75, a Rudego mam do zabawy. Jutro za 2,4 mln kupuje T-54 i cisnę X. Celem E-100 i Obj. 140. W następnej kolejności będę robił T-62A oraz IS-8, a potem T110E5 i Batchata się jeszcze może dorobię. Więcej linii póki co nie mam w planach. Ostatnio mocno przyśpieszyłem z grindem wysokotierowych. Nadal radzę sobie bez zarabiaki i konta premium, chyba że z eventów :)

20150214225819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masz zupełnie inne podejście do mojego. Ja z kolei robię milion linii, ale przez to idzie wolno i w większości gniję na tych średnich tierach...

btw właśnie zrobiłem ru 251 2,5k dmg i sporo spora i wystarczyło to na odznakę 2 klasy... to jak tym ludzie grają i ile cisną dmg, żeby zrobić 1, albo M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 23:35, Budo napisał:

Masz zupełnie inne podejście do mojego. Ja z kolei robię milion linii, ale przez to idzie
wolno i w większości gniję na tych średnich tierach...

To masz identyczne podejście do mnie, potem będziesz miał garaż pełen 8,9 i 10 praktycznie odkrywanych seriami.

Dnia 14.02.2015 o 23:35, Budo napisał:

btw właśnie zrobiłem ru 251 2,5k dmg i sporo spora i wystarczyło to na odznakę 2 klasy...
to jak tym ludzie grają i ile cisną dmg, żeby zrobić 1, albo M?

Hmm biorąc pod uwagę że aby mieć na bulldogu M''ke trzeba zrobić co najmniej 5k dmg (ewentualnie 7k spota) to na RU obstawiam ze jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować