Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Gdyby na moim koncie pojawiło się 48 mln, zaraz by znikły, tyle mam czołgów i wyposażenie do kupienia.. ok nauczony oszczędności poczekałbym na promocje, muszę bardzo ekonomicznie gospodarować, bo tak naprawdę tylko jak coś sprzedam, jakiś zgrindowany czołg to mogę kupić następny. Jeździłem 121 czołgami i mnie to trochę jak widać kosztowało. Co ciekawe wiele bitew grałem na niższych tierach, więc problem z kasą nie powinien mnie dotyczyć, a jednak... zbiłem sobie dziś gwiazdki i jest dramat ze sreberkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi proszę jakimi czołgami najlepiej zrobić te misje na lt i arcie. Ja mam dostępne do kupienia lt:
- amx 12t,
- mt25,
- m41 bulldog
- 59-16
Ogólnie nie lubie grać jako spotter pasywny, ale aktywny, a to dlatego, że nie mam załogi z żarówą na spottera pasywnego na żadnego lt.
Arty mogę kupić takie:
- S-51,
- GW Panthera,
- AMX 13 F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 19:16, Paoro napisał:

W tej chwili mam do grania E75, T54, 110, Rudego i Churchila.


No nie za dużo, zwłaszcza jak się chce bez premki wychodzić na plusie. No ale jak mogłeś sprzedać KV-1s :(!. Imo lepiej zarabia niż Church III albo Rudy.

Ja za to mam inny problem. 50 maszyn i tylko 51 miejsc w garażu, a przy promo bym z chęcią kupił M6, KV-3 i za rogiem T37 i FV4202 . A tego co mam w garażu nie chcę się pozbywać bo daną maszynę lubię/jest premtankiem/muszę wbić Asa/grinduję :).

edit: Warto iść w hamerykańskie arty? Bo niby tą linię robię, ale szału nie ma. A już w ogóle nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że komuś gra artą może sprawiać przyjemność ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak :D. Dopiero po ponad 70 grach (jeśli nie więcej ...) na LT dostałem Malinovke i efekt widać od razu :).
Czas przejść poziom wyżej.
Chaffee zaraz out więc kolejne miejsce w garażu jest.

20150301140057

20150301140112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność to jest jak czytasz %&$#@ arty :)
A tak przy okazji jak się ma mieszaną załogę (koedukacyjną) too braterstwo broni dzaiała z tym ich zamiennikiem czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 20:38, Carter napisał:

Przyjemność to jest jak czytasz %&$#@ arty :)


Na mnie tylko raz się M4 wkurzał jak zginął od razu po jednym, słabo przycelowanym strzale :P. Gdyby nie misje, to bym tego w życiu nie ruszał >_>.

Dnia 01.03.2015 o 20:38, Carter napisał:

A tak przy okazji jak się ma mieszaną załogę (koedukacyjną) too braterstwo broni dzaiała
z tym ich zamiennikiem czy nie ??


Na początku chyba działało, nie wiem czy to był jakiś błąd i czy został naprawiony czy nie. Ale głowy za to nie dam, gdzieś na ftr dawien dawno był jakiś news.

Ja do Chaffiego przydzielałem czołgistki z myślą o T37 i dalszych maszynach tej linii, które potrzebują tylko 4 załogantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 13:34, drblase napisał:

ciach


Amerykańska arta jest chyba słaba, ludzię jeżdżą głównie francuzami i brytolami, ew. niemieckimi.. u brytoli jest na końcu mocna X, wyciągająca za skał, prawdziwy potwór :P

Gratki z powodu misji. No coś muszę zrobić, bo jest ze srebrem słabiutko. KW1S sprzedałem, bo po pierwsze był kupiony po promocji, więc na nim nic nie straciłem, a dwa ostatnio lądowałem głównie na VII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 22:53, Paoro napisał:

Amerykańska arta jest chyba słaba, ludzię jeżdżą głównie francuzami i brytolami, ew.
niemieckimi.. u brytoli jest na końcu mocna X, wyciągająca za skał, prawdziwy potwór
:P


W ostatnich tygodniach widziałem masę ludzi "jeżdżących" artami made in USA, stąd mój wybór. Najpierw trochę francuzami pograłem, ze względu na posiadanego Lefha, ale brak jakiegokolwiek splasha mnie zraził :P. Miło, że robiąc misje na T28 mogę dalej robić misję artą na Stuga. Może w międzyczasie mi się odwidzi i wezmę brytoli. Ale do arty X to ja nigdy nie dojdę, za dużo życia i nerwów bym musiał stracić :).

Dnia 01.03.2015 o 22:53, Paoro napisał:

Gratki z powodu misji.


Thx, już myślałem, że ta ostatnia na LT nigdy nie wejdzie. Jedna malinóvka czyni cuda.

Dnia 01.03.2015 o 22:53, Paoro napisał:

No coś muszę zrobić, bo jest ze srebrem słabiutko. KW1S sprzedałem,
bo po pierwsze był kupiony po promocji, więc na nim nic nie straciłem, a dwa ostatnio
lądowałem głównie na VII.


IX ciężko będzie utrzymać, chyba że aż tak lubisz Churcha III. Kiedyś zła passa na 1S musiała się odwrócić, a takiej maszynki szkoda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 13:08, Paoro napisał:

Podajcie mi proszę jakimi czołgami najlepiej zrobić te misje na lt i arcie. Ja mam dostępne
do kupienia lt:

Zdecydowanie Bulldog. Świetny tank, misje spokojnie powinieneś dać radę zrobić, a i radość z gry daje naprawdę dużą.

Dnia 01.03.2015 o 13:08, Paoro napisał:

Arty mogę kupić takie:


Swego czasu wybrałbym GwPantherę i dalej bym to zrobił, jeśli nie znerfili celności - nie wiem jak z tym jest. W każdym razie to i tak chyba najlepszy wybór.

Co do amerykańskich art, to ja tam ze swojego Xtieru - T92 jestem zadowolony. Może nie jest to demon celności, ale jak wejdzie strzał, to wejdzie porządnie i potrafi sprawić radość ;) Ale jako, że oczywista żądza posiadania większej ilości tanków jest oczywista, to gridnuję jeszcze brytyjską linię i tu faktycznie jest dużo lepiej z celnością, a Xtier podbija serca większości fanatyków arty, więc czemu by nie mieć. Szczególnie, że jestem na VIII tierze i do tej pory wszystkimi grało się przyjemnie. Wręcz przeciwnie co do amerykańskich, które grindowałem kupę czasu temu i wtedy to uznałem M7Priesta za najgorszy pojazd w grze i do tej pory go tak pamiętam. Chociaż teraz ponoć nie jest tak z nim źle po iluś tam tych patchach.

@drblase

>Czas przejść poziom wyżej.
Misje na T28, to faktycznie poziom wyżej. Przy Stugu już się idzie nieźle podenerwować, a tutaj to koszmar. Wyżej, to już masochiści - chociaż pewnie będę próbował.

Medy na T28, to dla mnie najgorsza zmora. Szczególnie misja:

Spoiler

Zniszcz trzy czołgi średnie.

. Przy wylosowanych trzech średnich nawet nie próbuję, bo marna szansa, że nikt Ci żadnego nie ukradnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 23:39, Nikopolidis napisał:

Misje na T28, to faktycznie poziom wyżej. Przy Stugu już się idzie nieźle podenerwować,
a tutaj to koszmar. Wyżej, to już masochiści - chociaż pewnie będę próbował.

Poczekaj aż zobaczysz misje na T55a, może nie są same w sobie trudne ale MM staje na głowie aby ci je utrudnić. Tu jeśli widzę misje typu zniszcz X maszyn nawet nie staram sie mieć wyróżnienia bo nie wiem kiedy MM znowu mi da tyle maszyn danej klasy w bitwie.

Dnia 01.03.2015 o 23:39, Nikopolidis napisał:

Medy na T28, to dla mnie najgorsza zmora. Szczególnie misja:

Spoiler

Zniszcz trzy czołgi średnie.

.
Przy wylosowanych trzech średnich nawet nie próbuję, bo marna szansa, że nikt Ci żadnego
nie ukradnie ;)

To jeszcze nie najgorsze - gorzej jest podpal czołg o tier wyższy (wszystko staje się niepalne) i zniszcz 3 TD ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2015 o 08:27, Tomoya-kun napisał:

Poczekaj aż zobaczysz misje na T55a, może nie są same w sobie trudne ale MM staje na
głowie aby ci je utrudnić

Znam te misje i tak jak pisałem - masochizm :D

Dnia 02.03.2015 o 08:27, Tomoya-kun napisał:

To jeszcze nie najgorsze - gorzej jest podpal czołg o tier wyższy (wszystko staje się
niepalne) i zniszcz 3 TD ki.

Akurat je zrobiłem łatwiej i szybciej, także ciężko mi się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 23:39, Nikopolidis napisał:

Medy na T28, to dla mnie najgorsza zmora. Szczególnie misja:

Spoiler

Zniszcz trzy czołgi średnie.

.
Przy wylosowanych trzech średnich nawet nie próbuję, bo marna szansa, że nikt Ci żadnego
nie ukradnie ;)


Misje medami akurat są imo najłatwiejsze ze wszystkich. Na T28 też źle nie będzie bo będę mógł używać M4 :). Tylko dalej te durne misje z taranowaniem, tego akurat nienawidzę, bo rzadko miewam okazje i rzadko szukam sposobności do tego typu ataków.

Jeszcze kupiłem KV-3, nie zagrałem żadnej bitwy a już tego żałuję :P. Nawet nie wiem, które działo założyć wszystkie bo są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 22:19, Nikopolidis napisał:

Też tak myślałem po misjach na Stuga.


Przejrzałem i nie ma przy T28 nic czemu mój M4, Cromka albo Centek 7/1 nie podołają :). Poza tym przeklętym taranowaniem.

Pewnie znowu najdłużej utknę na spotowaniu dla plutonu i ukończeniu bitwy bez zniszczonych modułów/rannych członków załogi :P.

Zresztą i tak długo mi na tym zejdzie bo nie mam ochoty marnować tyle czasu na jedną grę, o czym świadczy moje 7,5k bitew na koncie założonym przy okazji otwartej bety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.03.2015 o 22:34, drblase napisał:

Pewnie znowu najdłużej utknę na spotowaniu dla plutonu i ukończeniu bitwy bez zniszczonych
modułów/rannych członków załogi :P.


Jak ktoś tu napisał jak masz uszkodzony moduł/rannego a brak apteczki czy narzędzi zgiń czołg zniszczony to czołg nie uszkodzony a martwy członek załogi to nie ranny i tak zaliczysz misje w podstawie (bo nie przetrwasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem dokładnie jaka to jest misja, ale cromwellem, albo centkiem spokojnie staranujesz artę/lighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest dokładnie z tą misją, ale można mieć zniszczony czołg bez uszkodzonych modułów i rannych załogantów. Rzuty na ich uszkodzenie są niezależne od destrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 23:30, Carter napisał:

Jak ktoś tu napisał jak masz uszkodzony moduł/rannego a brak apteczki czy narzędzi
zgiń czołg zniszczony to czołg nie uszkodzony a martwy członek załogi to nie ranny i
tak zaliczysz misje w podstawie (bo nie przetrwasz).


Dziwna to misja jest, głupi jeden detrack w czasie bitwy nie pozwalał mi jej zaliczyć. A zginąć w sposób samobójczy tj. utopić się (not my style)? Bo jak niszczył mnie inny gracz to nie było mowy o jej zaliczeniu.
I te nerwy jak nie szło. Pamiętam jak stojący za mna chaffee próbował się wychylać i strzelać zza mnie i 3 strzałem uszkodził mi ammorack ... zadbałem by to był jego ostatni strzał w bitwie :). Mój pierwszy TK chyba od roku, ehh "good times" :P.

@Budo

Cromką problemu nie będzie (nawet niedawno sam będąc w arcie padłem tak łupem jednego Cromwella), Centek może mieć problemy z dostatecznie szybkim dotarciem do wrogiej arty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować