Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

O co chodzi z camo leoparda 1? Normanie więcej czasu spędzam niewyspotowany Mausem niż tym medem O_o Załoga jest dobra, camo też na maszynie jest a mimo wszystko jak tylko się wychylę od razu świeci mi się żarówa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 22:34, Tomoya-kun napisał:

O co chodzi z camo leoparda 1? Normanie więcej czasu spędzam niewyspotowany Mausem niż
tym medem O_o Załoga jest dobra, camo też na maszynie jest a mimo wszystko jak tylko
się wychylę od razu świeci mi się żarówa....



Leopard ma wielki banner nad wieżą, który mówi "DARMOWY DMG, STRZELAJ ŚMIAŁO!" :)
A trochę lepsze camo niż reszta medów, to akurt niewiele tutaj pomaga... i tak Cię wyspotują i tak Cię wyspotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 22:20, Paoro napisał:

Jak nie bedzie zbyt deogi, czlu kupie go za 50-70 zl to ok, no i faktycznie bedzie tak
dobry jak zwykla t3485, oczywiscie musi jeszcze zarabiac i szkolic zaloge


24$. Czyli u nas pewnie będzie kosztował ponad setkę. Z resztą te chamskie radzieckie gwiazdki psują całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ponoć ma być taki jak t-34-85 i zarabiać. Nie wiem tylko jak z matchmakingiem.


Barnette---> nie wiadomo czy będą gwiazdy w ostatecznej wersji. Za to ma być pies xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 21:50, Budo napisał:

/.../

Ponoć ma być taki jak t-34-85 i zarabiać. Nie wiem tylko jak z matchmakingiem.


Barnette---> nie wiadomo czy będą gwiazdy w ostatecznej wersji. Za to ma być pies
xD


MM na 99% będzie normalny, WG odstępuje od preferencyjnego MM dla premek. (przynajmniej dla nowo wprowadzanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno aż tyle bezużytecznego badziewia nie wylazło co w ten weekend. I zauważyłem, że kiedy nie patrzy się w ogóle na to jakie misje trzeba zrobić to te wpadają aż miło i prawie zawsze z wyróżnieniem :).

PS. Jak tu nie uwielbiać brytyjskich medów :)

20150309115144

20150309115157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 17:07, duzy_paczek napisał:

VK 45.02 (P) Ausf. B - gdzie w toto bić, żeby było dobrze?

Garnek po jego lewej, Twojej prawej. Ew. dolna płyta, ale ta rykoszetuje, więc jedynie w ostateczności jak masz dużą pene, ale tak przede wszystkim właz na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 17:07, duzy_paczek napisał:

VK 45.02 (P) Ausf. B - gdzie w toto bić, żeby było dobrze?

Garnek po jego lewej, Twojej prawej. Ew. dolna płyta, ale ta rykoszetuje, więc jedynie w ostateczności jak masz dużą pene, ale tak przede wszystkim właz na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 20:03, Paoro napisał:

Ew. dolna płyta

Dolna płyta jest jeszcze grubsza niż górna płyta, strzelanie w nią to strata czasu.
Garnek to najlepszy wybór, ewentualnie starać się flankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że teraz może być więcej pojazdów w teamie z Top Gunem.
Z tego co kojarzę wcześniej tylko jeden członek teamu mógł go mieć.

20150313233518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 23:35, meryphillia napisał:

Nawet nie wiedziałem, że teraz może być więcej pojazdów w teamie z Top Gunem.
Z tego co kojarzę wcześniej tylko jeden członek teamu mógł go mieć.


Zmienili jak były te modyfikacje w medalach i jak dodali śmieciowe medale. Teraz za 6 fragów po prostu dostajesz top guna o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 17:07, duzy_paczek napisał:

VK 45.02 (P) Ausf. B - gdzie w toto bić, żeby było dobrze?


Na wieży właz dowódcy, płaską płytę wieży dla penetracji 260+, środek jarzma karabinu w normalnej pozycji (jest tam wtedy 200mm pod prawie prostym kątem, E-100 na AP może się tam wbić) oraz dolną płytę, jeżeli jest pod kątem prosty (np. VK przejeżdża przez wzniesienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dwa pytanka:

- Su-100Y daje radochę? Wiem, że działo i w ogóle, ale on jest taki wielki i ma takie kiepskie camo, że się zastanawiam ile pożyję jak go kupię...

- AMX 50 120 godny następca poprzednika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 13:02, Budo napisał:

- Su-100Y daje radochę? Wiem, że działo i w ogóle, ale on jest taki wielki i ma takie
kiepskie camo, że się zastanawiam ile pożyję jak go kupię...

To maszyna która daję radochę tak 1 na 10 gier jeśli nie mniej. Tak masz świetne działo ale jesteś wielki i papierowy z camo jak Maus a chyba nie muszę mówić jak to sprawdza się w ukochanych przez WG bobslejach na mapach....

Dnia 14.03.2015 o 13:02, Budo napisał:

- AMX 50 120 godny następca poprzednika?

Jest lepszy przede wszystkim przez to że nie wyklucza cię na prawie 1 min przeładowanie. A poza tym dostajesz mniej wiecej to samo ale tier wyżej i z większym burstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 13:02, Budo napisał:

- Su-100Y daje radochę? Wiem, że działo i w ogóle, ale on jest taki wielki i ma takie
kiepskie camo, że się zastanawiam ile pożyję jak go kupię...


Szczerze mówiąc to żadnej, głównie przez to jak ten pojazd jest wysoki i pozbawiony pancerza(da się coś odbić odpowiednio wiercąc się, ale chyba najwięcej w tym przypadku). Nie idzie schować się tak żeby wystrzelić w kogoś w miarę bezkarnie, a i przeładowanie długie. Jak już kupować premium td to lepiej SU-122-44 albo JagdTiger 8.8, tam przynajmniej gra się w miarę fajnie na każdej mapie.

edit - za pamięci, dzięki wszystkim za porady odnośnie VK 45.02.;)

Przy okazji mam też inne pytanie - jaki jest w tej chwili najfajniejszy do grania pojazd z magazynkiem, który nie jest przy tym artą ani td(których to typów nienawidzę jak morowej zarazy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować