Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2015 o 13:02, Budo napisał:

- Su-100Y daje radochę? Wiem, że działo i w ogóle, ale on jest taki wielki i ma takie
kiepskie camo, że się zastanawiam ile pożyję jak go kupię...


Wielki, ale jest za to bardzo zwrotny. Ogólnie jego mobilność spokojnie niweluje problemy wynikające z rozmiarów, a działo idealnie nadaje się do gry zespołowej - zdjęcie większości HP jednym strzałem i pozostawienie celu na dobicie przez sojuszników.

Dnia 14.03.2015 o 13:02, Budo napisał:

- AMX 50 120 godny następca poprzednika?


Tak, ale gra się nim inaczej z lufą 120mm. Jest bardziej elastyczny ze względu na mniejszy magazynek i w sumie głównym problemem tego AMX jest marna elewacja działa.

duzy_paczek
To zależy o jakim tierze mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 14:31, McFlash napisał:

Wielki, ale jest za to bardzo zwrotny. Ogólnie jego mobilność spokojnie niweluje problemy
wynikające z rozmiarów, a działo idealnie nadaje się do gry zespołowej - zdjęcie większości
HP jednym strzałem i pozostawienie celu na dobicie przez sojuszników.


O, z tą opinią się jak najbardziej zgadzam. Ale że gram w większości w pojedynkę, to i swoje wcześniejsze zdanie również podtrzymuję.;p

Dnia 14.03.2015 o 14:31, McFlash napisał:

duzy_paczek
To zależy o jakim tierze mówisz.


Bez znaczenia.xD Widziałem niedawno jak znajomy cisnął którymś amx-em heavy(chyba to była ósemka) i całkiem fajnie mu to wychodziło kiedy miał magazynek, chociaż łamaga jest większa ode mnie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 15:19, duzy_paczek napisał:

O, z tą opinią się jak najbardziej zgadzam. Ale że gram w większości w pojedynkę, to
i swoje wcześniejsze zdanie również podtrzymuję.;p


Grając głównie solo wyciągnąłem te 63% WR i 1400 DPB. Wielki papier na VI spokojnie daje radę.

Dnia 14.03.2015 o 15:19, duzy_paczek napisał:

Bez znaczenia.xD Widziałem niedawno jak znajomy cisnął którymś amx-em heavy(chyba to
była ósemka) i całkiem fajnie mu to wychodziło kiedy miał magazynek, chociaż łamaga jest
większa ode mnie.;p


Na teście zagraj magazynkami. Ich styl znacząco się różni od zwykłych czołgów i trzeba osobiście sprawdzić, czy pasują. Dawno temu trzymałem się od magazynków z daleka i dopiero po kilku serwerach testowych stwierdziłem, że będę w stanie wykorzystać ich potencjał, bo jednak radość z gry daje dobry wynik, a nie samo jeżdżenie.
Z konkretnych maszyn chyba nie ma takiej, która by się bardzo wyróżniała. Mają swoje przeznaczenia i trzeba w to celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 14:13, duzy_paczek napisał:

Przy okazji mam też inne pytanie - jaki jest w tej chwili najfajniejszy do grania pojazd
z magazynkiem, który nie jest przy tym artą ani td(których to typów nienawidzę jak morowej
zarazy)?


Luchs :)

Spoiler

hehe



Oprócz tego klasyka to francuskie ciężkie (jestem na poziomie 8 obecnie i spoko jest, aczkolwiek linia jest nudna jak nieszczęście i żmudna- wszystkie czołgi praktycznie mają to samo działo i można się od tego porzygać z nudów. Dopiero ósmy tier ma magazynek. Jak już się tu dochrapiesz, to jest ciekawie :)

Do tego jest T 57 Heavy amerykański, który jest potężny, ale droga do niego bardzo żmudna i dziwna. Po drodze masz różne czołgi z czego też medy i lighty i maszyny typu T54E1, który jest frustrujący przez niską penetrację (210 na 9 tierze). Plus jest taki, że dodali nową ścieżkę do niego i można iść przez lighty, ale i tak czeka cię T54E1.

Jak lubisz lighty to francuska linia- bardzo fajne maszyny praktycznie każda po kolei i już na 6 tierze dostajesz magazynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem . W grze występują co jakis czas artefakty + crashe(gra zacina sie i działa tylko wyłączenie procesu). W żadnej innej grze problemy nie występują, np GTA4. Jakies pomysły ? Stery do grafiki oczywiscie najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś event dzisiaj jest? Za zalogowanie się dostałem 24h premium :D. Znaczy tak mi się wydaje, że za zalogowanie, bo żadnej misji nie wykonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 18:44, Budo napisał:

Do tego jest T 57 Heavy amerykański, który jest potężny, ale droga do niego bardzo żmudna
i dziwna. Po drodze masz różne czołgi z czego też medy i lighty i maszyny typu T54E1,
który jest frustrujący przez niską penetrację (210 na 9 tierze). Plus jest taki, że dodali
nową ścieżkę do niego i można iść przez lighty, ale i tak czeka cię T54E1.

Jakim problemem jest 210 peny? Jesteś ciężkim ale medem, nie masz z przodu kosić IS4 i E100. Fakt większość jest teraz rozpieszczona działami mającymi ponad 250 peny, ale przez długi czas to była pena tylko lekko poniżej średniej - Patton 218, E50 - 220, T54 - 219... Dopiero Cent był pierwszy medem 9 tieru z peną jak X.

Dnia 14.03.2015 o 18:44, Budo napisał:

Jak lubisz lighty to francuska linia- bardzo fajne maszyny praktycznie każda po kolei
i już na 6 tierze dostajesz magazynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Paanie, a za komuny to mięso było na kartki.
Sorry, ale obecnie pena jest niska i nie wystarcza. Nawet czołgi ósmego tieru będą cię odbijać. Nie dość, że działa poszły do przodu, to jeszcze dodano sporo czołgów z takim pancerzem, że 210 to już nie robi wrażenia. Wydaje mi się, że T54E1 ma najniższą penetrację wśród wszystkich dziewiątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy można spotkać ogarniętego gracza na KW-1.
W pełni zasłużył na odznaczenia, wracając na czas do obrony bazy, gdy większość makaków padła gnając jak zwykle w jedną stronę.

20150317202932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry po 2 latach i stwierdzę jedno - nowe mapy są okropne, wręcz tragiczne. Chyba spowodują że znowu WoT wyleci z mojego dysku. Trafiając po raz enty na bobslejową mapę z kiepsko umieszczonymi górkami i miejscami gdzie ZAWSZE zostaje się zajechanym od boku można wypluć zęby od zgrzytania nimi. Brakuje mi map z typowymi mordowniami jak stary dobry Ensk. Nowy styl projektowania w ogóle mi się nie podoba, kompletnie psuje tą grę.

Zdecydowanie za dużo przestrzeni, zdecydowanie za dużo opcji flankowania i zdecydowanie za mało zwartego/miejskiego settingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garaż na dziś prezentuje się całkiem przyzwoicie, do tego 110 mam tylko gdzieś się schowała na obrazku. Brakuje mi jeszcze VII, ale przy najbliżeszej okazji kupię SU-152 :) Do tego w planach odkupienie szóstek, przede wszystkim AMX 12t oraz Chi-To. Kupiłem sobie Granta i M3 Lee, bo chciałbym kupić sobie odpowiednio T1 HT i Shermana dosyć szybko.. już się jakoś przemęczę :P Aha no i ciekawy screen z jednej z bitew - ah ta fizyka.

20150322205521

20150322205644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 20:59, Paoro napisał:

/ciach/Kupiłem sobie Granta
i M3 Lee, bo chciałbym kupić sobie odpowiednio T1 HT i Shermana dosyć szybko.. już się
jakoś przemęczę :P Aha no i ciekawy screen z jednej z bitew - ah ta fizyka.


Po co Ci ten brytyjski Sherman? Mam wrażenie, że ten pierwszy z drzewka USA jest lepszy(a na pewno nie jest gorszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 23:36, duzy_paczek napisał:

Po co Ci ten brytyjski Sherman? Mam wrażenie, że ten pierwszy z drzewka USA jest lepszy(a
na pewno nie jest gorszy).

Jakaś piątka się przyda, a nie lubię jeździć ciągle tymi samymi czołgami, w sensie, że już od nich wszystko odkryte, po prostu wole odkryć np. Firefly. Dalej już raczej nie pójdę, ale odkryć zawsze można tego TDka 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba daruje wbijanie tej premki, bo zostalo 20k expa, a od półtorej godziny żadnego daily nie idzie wbić takimi niedołęgami sypie serwer bezlitośnie...

Znowu siedzę i gram od dwóch dni w ten syf zamiast zająć się ciekawszymi gierkami, więc pewnie zaraz poziom irytacji będzie taki, że też poleci z dysku te niegrywalne guano. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się reakcje graczy na akcję z wycofaniem 4 premek, 9 na 10 będzie twierdzić że to skok na kasę(jako że dostępne są w paczce do kupienia za $$$). Przecież kto chciał mieć te pojazdy to już dawno je ma(a było na nie przecież mnóstwo promocji), i to głównie w sensie kolekcjonerskim, bo jakieś super do grania to one nie są(no dobra, FCM na 3 tierze jest świetny, ale...to tylko 3 tier).

A teraz dwa pytania - primo, gra ktoś VK 45.02 (P) Ausf. A? Widzę że za wiele to tych pojazdów w grze nie ma(gram na stocku jakąś bitwę nieco powyżej poziomu dna i odznaka mistrzowska 3 klasy xD) i że od Tygrysa II to się będzie ten pojazd różnił(nie odbija tak dobrze, ale jest szybszy i zwrotniejszy). Zastanawiam się co na niego założyć jako trzecie(rammer i wenta już są).

Druga sprawa - jak to wygląda z możliwością grania na 8 tierze zaraz po założeniu konta? Mam znajomego który twierdzi że w bitwach drużynowych napotkał kiedyś gracza w T34, który miał zagrane w sumie 12 bitew, na tych drużynach właśnie. Nie ma jakiegoś ograniczenia, że ''trzeba zagrać ileś tam'' żeby sobie takie prem tank sprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować