Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2015 o 18:45, duzy_paczek napisał:

Nie ma jakiegoś ograniczenia,
że ''trzeba zagrać ileś tam'' żeby sobie takie prem tank sprawić?


hehe
Dobre sobie...

A wycofywanie premtanków oczywiście że jest skokiem na kasę.
Ci którzy dotychczas nie kupili są bombardowani sugestią "już nigdy go nie kupisz" (oprócz pakietów za 100+ EU od czasu do czasu).
Chyba każdy kto pamięta czasy wycofywania Type 59, wie czemu takie akcje służą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 19:46, meryphillia napisał:

A wycofywanie premtanków oczywiście że jest skokiem na kasę.
Ci którzy dotychczas nie kupili są bombardowani sugestią "już nigdy go nie kupisz" (oprócz
pakietów za 100+ EU od czasu do czasu).
Chyba każdy kto pamięta czasy wycofywania Type 59, wie czemu takie akcje służą... ;)


Już nigdy nie kupię T14, jak mi z tego powodu smutno, snif snif...
:D
Dlatego właśnie bawią mnie te marudzenia, przecież wystarczy mieć mózg nieco bardziej myślący niż przeciętna ameba żeby nie złapać się na taką sugestię.;p
Typka to akurat nie dziwne że zdjęli w końcu, pamiętam czasy gdzie 90% pojazdów po obu stronach to były właśnie nieszczęsne Chińczyki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 18:45, duzy_paczek napisał:

A teraz dwa pytania - primo, gra ktoś VK 45.02 (P) Ausf. A? Widzę że za wiele to tych
pojazdów w grze nie ma(gram na stocku jakąś bitwę nieco powyżej poziomu dna i odznaka
mistrzowska 3 klasy xD) i że od Tygrysa II to się będzie ten pojazd różnił(nie odbija
tak dobrze, ale jest szybszy i zwrotniejszy). Zastanawiam się co na niego założyć jako
trzecie(rammer i wenta już są).


Sam niedawno kupiłem ten czołg i muszę stwierdzić, że naprawdę daje radę (na razie całe 7 bitew) :). Odbić potrafi więcej niż się spodziewałem i pancerz nie jest aż tak słaby jak niektórzy myślą. A lepsza w stosunku do KT szybkość i zwrotność pomaga jak się gra przeciwko 9-10 gdzie taki pancerz tak czy siak nic nie znaczy.

Stock pewnie ssie jak każdy, ja część modułów miałem odkrytą a na inne poleciał free exp. Dosyłacz i ulepszony system naprowadzania zamontowałem, bo ze względu na taką sobie penę działa wolę ciut szybciej skupiać się na weakspotach :P. Przez to (i trochę gorszą celność) gorzej niż Tygrysek radzi sobie jako snajper

Ciągle uważam KT za najlepszego HT 8 tieru, ale jak więcej pogram VK to kto wie ... :P. Poniżej screen z jak do tej pory najlepszej mojej bitwy na tej maszynie:

20150329222406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 19:46, meryphillia napisał:

Chyba każdy kto pamięta czasy wycofywania Type 59, wie czemu takie akcje służą... ;)

O ile Typek 59 był mega dobry, powiedzmy że taki E25 też to te badziewia co teraz wycofują to chyba tylko dla kolekcjonerów. Choć pewnie zaraz pojawią się "słabe" odpowiedniki jak z Typkiem i tym chińskim nowym prem tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i wycofują FCM - najwolniejsza maszyna w grze, ale na 3 wymiata, mam ją z CDA więc to chyba jedyny czołg jaki warto mieć z tego wszystkiego. Nadal grinduje T54 gra mi się bardzo przyjemnie i jak widzę jak się moi kumple męczą na IS7 to pierwsza X będzie raczej med, mam odkrytą E100 ale na ten moment ciężkie X są wg mnie słabe, świetne to cele na wszechobecnej arty, a jak źle pojedziesz to nic nie zrobisz już.

110 robi się działo i będzie dobry czołg na Twierdze VIII. Kupiłem jeszcze Su152 - bardzo przyjemny na trolu oraz AMX 12t. A i T1 HT w końcu kupiony, celem jest M6, bo to teraz po zmianie KW1S na KW85 najlepsza ciężka VI :) Można powiedzieć, że na każdym tierze mam czym jeździć :) Aha no i teraz będę miał trochę wolnego czasu, także sam raz bo urodziny WoTa się zbliżają i związane z tym promocje :) Może nawet jak będzie jakiś prem tank wysokiego tieru do zrobienia to się zrobi ;) a od maja Wiesiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 22:26, drblase napisał:

Ciągle uważam KT za najlepszego HT 8 tieru, ale jak więcej pogram VK to kto wie ... :P.
Poniżej screen z jak do tej pory najlepszej mojej bitwy na tej maszynie:


Lubię takie screeny ale też nienawidzę ich, zawsze mi uświadamiają że sam grać nie umiem.;p
Póki co brakuje mi wieży, free expa starczyło na gąsienice tylko. Całe szczęście działo z lepszym dmg już dawno odkryte.
Zamontowałem też to naprowadzanie, w sumie bardziej mi się przyda niż cokolwiek innego.

Btw, E 75 na stocku to dopiero jest masakra, ląduję sobie na 10 i lekko mówiąc to nie wygląda to zbyt ciekawie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 18:45, duzy_paczek napisał:

A teraz dwa pytania - primo, gra ktoś VK 45.02 (P) Ausf. A? Widzę że za wiele to tych
pojazdów w grze nie ma(gram na stocku jakąś bitwę nieco powyżej poziomu dna i odznaka
mistrzowska 3 klasy xD) i że od Tygrysa II to się będzie ten pojazd różnił(nie odbija
tak dobrze, ale jest szybszy i zwrotniejszy). Zastanawiam się co na niego założyć jako
trzecie(rammer i wenta już są).


Jeden z moich ulubionych czołgów. Zakładaj stabilizator obowiązkowo. Tym czołgiem dużo jesteś w ruchu i często gra się nim jak medem, więc to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez przesady, Pantera/M10 to zacna maszyna.
Wycofują, bo wycofują pojazdy z preferencyjnym matchmakingiem. Wszystkie lecą po kolei, FCM 50t też poleci w końcu, więc jeśli ktoś sobie ostrzy zęby, to radzę szybko kupować w kolejnej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 01:21, Budo napisał:

Jeden z moich ulubionych czołgów. Zakładaj stabilizator obowiązkowo. Tym czołgiem dużo
jesteś w ruchu i często gra się nim jak medem, więc to najlepszy wybór.


Nie lubię strzelać w ruchu i nie robię tego jak nie muszę.;p
Wrzuciłem wiec jednak lepsiejsze celowanie i całkiem nieźle działa, można tym pojazdem sporo odbić jeśli się uda dobrze ustawić.
Ten kolejny, śmiesznie wyglądający VK zniknie już w nadchodzącym patchu czy później?


Ehhhhh, robienie misji lekkim czołgami kiedy się miało jako-tako zrobionego tylko Chaffe to jakaś katorga.;/
W którym drzewku znajduje się teraz jakiś najbardziej op-light do grania na wysokich tierach? Muszę chyba zdobyć choć jedno takie cudo, żeby potem w razie potrzeby mieć czym zagrać.

20150331012046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 01:27, duzy_paczek napisał:

Nie lubię strzelać w ruchu i nie robię tego jak nie muszę.;p
Wrzuciłem wiec jednak lepsiejsze celowanie i całkiem nieźle działa, można tym pojazdem
sporo odbić jeśli się uda dobrze ustawić.


W takim razie vk to nie czołg dla Ciebie. Na pierwszą linię jest za miękki, na snajpera ma za małą penetrację i celność. To jest support i med, marnujesz jego potencjał, jeśli nie wykorzystujesz mobilności, to jest taka frajda, że szok na autoaimie się wbijać z pełną prędkością za linie wroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 09:38, Budo napisał:

W takim razie vk to nie czołg dla Ciebie. Na pierwszą linię jest za miękki, na snajpera
ma za małą penetrację i celność. To jest support i med, marnujesz jego potencjał, jeśli
nie wykorzystujesz mobilności, to jest taka frajda, że szok na autoaimie się wbijać z
pełną prędkością za linie wroga :)


Czy ja wiem, fajnie mi się nim gra nawet. Nie mam jeszcze topowego silnika i nie jest tak dynamiczny jak będzie po jego odkryciu, wtedy pewnie coś więcej z szybkością pokombinuję. Póki co staram się wykorzystać mobilność w taktycznej walce, co sprawdza się całkiem nieźle.
A odbić też ładnie odbija - nie mam w każdej bitwie po 3k, ale spokojnie idzie przetrwać ostrzał wroga.;p
Wczoraj odkryłem wieżę, a co za tym idzie włożyłem topowe działo i fajnie to wygląda, odgryźć się komuś za 300 jest lepiej jak za 200.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 strzałów, 7 trafień, 1 przebicie na topowej armacie Su-100 przeciwko 5 i 6 tierom. :D Czara goryczy przelana wraz z dingiem od silnika T1 HT i T-28. Do puli dołącza także wbicie daily na T-34 za szóstym podejściem dzięki losowaniom w których mój med jest na końcu/drugi/trzeci od końca a prym wiodą 7-me tiery. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę legendary Pz. Kpfw. II Ausf. J do kupienia? czy to tylko żart? Druga spraw, że 408,68 już tak nie brzmi. Dają 30,500 golda do tego, śmieszna promocja.. ale ktoś się może znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ktoś tam mnie ostatnio ostrzegał przed challengerem i nie chciałem wierzyć. Niestety miał rację i muszę zwrócić honor (McFlash chyba). Tragiczny sprzęt. Myślałem, że dostanę coś w rodzaju T25/2, ale niestety jest gorzej. Sprzęt jest mniej żwawy, ma wyższy profil, gorszy pancerz, niższe obrażenia, wolniej się obraca i wolniej obraca wieżę... kiepścizna, muszę się przemęczyć do charioteera. Może jakiś free exp pójdzie nawet jak się wkurzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 10:28, Budo napisał:


Ktoś tam mnie ostatnio ostrzegał przed challengerem i nie chciałem wierzyć. Niestety
miał rację i muszę zwrócić honor (McFlash chyba). Tragiczny sprzęt. Myślałem, że dostanę
coś w rodzaju T25/2, ale niestety jest gorzej. Sprzęt jest mniej żwawy, ma wyższy profil,
gorszy pancerz, niższe obrażenia, wolniej się obraca i wolniej obraca wieżę... kiepścizna,
muszę się przemęczyć do charioteera. Może jakiś free exp pójdzie nawet jak się wkurzę
:)


Told ya so :P Graj Challengerem tylko na gwiazdkach i zawsze wtedy, kiedy jest jakiś sensowny bonus do expa (czyli rzadko), a free expa zostaw sobie na topowe działo do Charioteera - plując 20-funtówką przypomina się koszmar poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować