Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2015 o 00:42, Paoro napisał:

Jak AW będzie grywalne to pierwszy ide do nich, WG z całym tym swoim bajzlem niech spada
na drzewo.


To War Thunder nie jest grywalny? Jest już przecież sporo pojazdów(drzewka Amerykańskie, Rosyjskie i Niemieckie), zabawa przednia(ofc pomijając bitwy zręcznościowe, no ale tak to grają tylko gracze z WoTa ;p).
AW to już chyba będą bardziej nowoczesne czołgi, bleeeeeeeee.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 02:09, duzy_paczek napisał:

AW to już chyba będą bardziej nowoczesne czołgi, bleeeeeeeee.;p

I własnie o to chodzi! Przejechać się Merkawą albo Abramsem to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 00:42, Paoro napisał:

Jak AW będzie grywalne to pierwszy ide do nich, WG z całym tym swoim bajzlem niech spada
na drzewo.


Chyba się nie spodziewasz czegoś innego niż jest w bagienku od WG :)? Imo AW szybko dobije do poziomu wota bo się na to od razu rzuci masa ludzi (co w przypadku wota jednak nie miało miejsca) i będzie to samo- 10-15% graczy w miarę ogarnie o co chodzi a pomidorki nadal będą robiły swoje czyt. nic efektywnego. Do tego standardowo flejmy, hejty, etc. :P

Wypróbować wypróbuję, może nawet doczłapię do Merkawy (tylko ten czołg w tej grze mnie będzie interesował :)), może akurat się wciągnę, ale na wiele nie liczę. Otwarta beta na pewno szybko pozwoli mi sobie wyrobić opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 10:54, drblase napisał:

Chyba się nie spodziewasz czegoś innego niż jest w bagienku od WG :)?

A czy mi jakoś to bagienko w grze od WG przeszkadza? raczej to, że nie mam jeszcze X, a niemal wszyscy mają, to mi chyba najbardziej przeszkadza. A w takim AW spodziewam się że będzie więcej promocji by sciągnąć graczy. Jak dla mnie gra idealna, po prsotu w WoTa zacząłem grać za późno, bo teraz jedyne co to zmniejszają pene by zmusić do mikro płatności nawet takich twardzieli grających bez wkładu własnego jak ja. Tylko to mi przeszkadza najbardziej. Zrobiłem ze wszystkich nacji po VI i czekam na promocje na premtanka jak rok temu na IS6 lub Super Persa, a tu zimą dają mega trudny event, a teraz nic, bo ten japoniec V tieru to kpina.

Dnia 09.04.2015 o 10:54, drblase napisał:

Wypróbować wypróbuję, może nawet doczłapię do Merkawy (tylko ten czołg w tej grze mnie
będzie interesował :)), może akurat się wciągnę, ale na wiele nie liczę. Otwarta beta
na pewno szybko pozwoli mi sobie wyrobić opinię.

Ja chętnie przerzucę się na AW, nic mnie nie trzyma w WoTcie bo nie wydałem na niego złamanego centa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 11:09, Paoro napisał:

A czy mi jakoś to bagienko w grze od WG przeszkadza? raczej to, że nie mam jeszcze X,
a niemal wszyscy mają, to mi chyba najbardziej przeszkadza. A w takim AW spodziewam się
że będzie więcej promocji by sciągnąć graczy.


Jakby w wocie przez ten cały czas było mało promocji/eventów :). Model biznesowy WG odniósł ogromny sukces, Obsidian będzie z nich brał przykład. Ta gra ma na siebie zarobić więc droga do najlepszych maszyn i ich utrzymanie bedzie działać podobnie do wota. Poza tym jak pisałem, będzie wychodzić AW to WG zrobi dużo żeby zatrzymać odpływ graczy.

Dnia 09.04.2015 o 11:09, Paoro napisał:

Jak dla mnie gra idealna, po prsotu w WoTa
zacząłem grać za późno, bo teraz jedyne co to zmniejszają pene by zmusić do mikro płatności
nawet takich twardzieli grających bez wkładu własnego jak ja. Tylko to mi przeszkadza
najbardziej. Zrobiłem ze wszystkich nacji po VI i czekam na promocje na premtanka jak
rok temu na IS6 lub Super Persa, a tu zimą dają mega trudny event, a teraz nic, bo ten
japoniec V tieru to kpina.


Z tym za późno to nie ma co przesadzać bo to żadnego wpływu na nic nie ma. Sam przez pierwsze 2 lata istnienia wota zagrałem góra z 2k bitew, mając max ze 2 tiery VI, a teraz przy 8k bitew dobijam dopiero do drugiej X. Potem dopiero się za siebie wziąłem, zacząłem oglądać poradniki/replaye na yt. Gdyby nie fakt, że nienawidzę grać w kółko jednym czołgiem i go grindować na siłę, nie potrzebowałbym premki, a tak tylko zwiększam przyjemność z gry :P. Zresztą te 30zł na miesiąc to żaden wydatek, dosłownie 6 piw.

Dnia 09.04.2015 o 11:09, Paoro napisał:

Ja chętnie przerzucę się na AW, nic mnie nie trzyma w WoTcie bo nie wydałem na niego
złamanego centa.


Dla mnie ilość wydanego hajsu na grę nie jest wyznacznikiem tego czy mam grać dalej czy nie. Inaczej dalej bym siedział przy kilku mmo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 11:09, Paoro napisał:

A czy mi jakoś to bagienko w grze od WG przeszkadza? raczej to, że nie mam jeszcze X,
a niemal wszyscy mają, to mi chyba najbardziej przeszkadza. A w takim AW spodziewam się
że będzie więcej promocji by sciągnąć graczy. Jak dla mnie gra idealna, po prsotu w WoTa
zacząłem grać za późno, bo teraz jedyne co to zmniejszają pene by zmusić do mikro płatności
nawet takich twardzieli grających bez wkładu własnego jak ja. Tylko to mi przeszkadza
najbardziej. Zrobiłem ze wszystkich nacji po VI i czekam na promocje na premtanka jak
rok temu na IS6 lub Super Persa, a tu zimą dają mega trudny event, a teraz nic, bo ten
japoniec V tieru to kpina.


Sam jesteś kpina...Dość łatwa misja na czołg którym zawsze się zarobi(i to więcej niż zwykłą piątką). Pewnie chciałbyś żeby dali takie wymagania i T34 jako nagrodę, co nie?
Nie tak dawno była misja na WZ 111, można było sobie zrobić i mieć prem tanka na 8. Pewnie że wymagania były czasochłonne, ale albo poświęcasz czas albo $$$ i masz to od razu.
Można też wcale nie robić takiej misji i spokojnie zdobywać srebro na zwykłych pojazdach. Można również na takim TOG-u(na którego misja była banalnie łatwa), którym może sam bitwy nie wygrasz, ale za to zdążysz oddać na tyle dużo strzałów żeby było to opłacalne. Można na promocji za marne 750 golda kupić sobie Churchilla III albo T-25 i spokojnie nimi zarabiać. No i ofc można też cały czas smęcić że kasy brakuje.:D

Kiedyś pisałeś że E100 już odkryłeś, więc chyba masz swoją dziesiątkę. Wystarczy tylko posiedzieć trochę żeby zarobić na jej zakup i tyle. Masz chyba klan, nie gracie Twierdzy? Dobrze rozwinięte obiekty dają chyba do +50% srebra i expa przy odpalonej rezerwie. Są też misje które można aktywować i zarabiać kasę(czy nawet złoto). No ale nie, lepiej pomarudzić że firma nie daje czołgu za 200zł w zamian za zalogowanie się do gry.:D

Dnia 09.04.2015 o 11:09, Paoro napisał:

Ja chętnie przerzucę się na AW, nic mnie nie trzyma w WoTcie bo nie wydałem na niego
złamanego centa.


Znam takich co wydali całkiem sporo, a przy grze trzyma ich klan w którym grają(czyli głównie ludzie) i ilość czasu który wcześniej grze poświęcili.;p

Generalnie już War Thunder miał być super, ileż to osób pisało(również tutaj) jaka to będzie super gra, i że poczciwego WoTa będzie można w końcu porzucić. Patrząc na popularność wątku WT na forum widzę właśnie jak się tam każdy przeniósł.:D W AW najpewniej będzie to samo i tyle.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 11:56, duzy_paczek napisał:

Sam jesteś kpina...Dość łatwa misja na czołg którym zawsze się zarobi(i to więcej niż
zwykłą piątką). Pewnie chciałbyś żeby dali takie wymagania i T34 jako nagrodę, co nie?
Nie tak dawno była misja na WZ 111, można było sobie zrobić i mieć prem tanka na 8. Pewnie
że wymagania były czasochłonne, ale albo poświęcasz czas albo $$$ i masz to od razu.


Biorąc pod uwagę co było kiedyś, a co jest teraz to te eventy to kpina, swego czasu jak zamieniali T34 na prem tanka to dostawałeś prem tanka za darmo, misja na IS6 zimą 2 lata temu (niecałe), czy Super Persa w zeszłym roku w maju a to co trzeba było zrobić na WZ 111 to też ogromna różnica. Przypomnę tylko za zrobienie jednej nacji na Super Persa dostawało się 3 dni premki! czyli 7x3 = 21 dni premki!? a na koniec jeszcze czołg, rok temu nie byłem wstanie zrobić ten misji, teraz tak, problem w tym, że WG się wycwaniło i już takiego eventu nie zrobi. Da V którą nie będę jeździł tak jak StuG z misji czy TOG, którego po 12 bitwach i zrobieniu asa, po prostu sprzedałem. Co do kredek lipa, było tak że w sierpniu i wrześniu dwa lata temu można było dziennie, dostać 250k kredek jak ubiłeś 50 fragów?! teraz dają ochłapy i ciągle zmniejszą pene zwykłych pocisków. Teraz czas na medy xD -10 peny dla zwykłych pocisków... goldowym się nie oberwie.. why? for money!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj wota. :3

Nawet ja nie jestem tak żenujący w swoim płakusiowaniu na tę mierną gierkę. ;D
Pomyśl sobie żete nieco ponad trzy lata temu ŻADNYCH eventów praktycznie nie było, a za noobammo trzeba było płacić żywą gotówką...

Kpiną, to można nazywać zwykłą postawę roszczeniową "mi się coś za darmo należy, bo tak".
Jeszcze od gracza który na dobrą sprawę niewiele grał i nie od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 14:08, meryphillia napisał:

Odinstaluj wota. :3

Nawet ja nie jestem tak żenujący w swoim płakusiowaniu na tę mierną gierkę. ;D
Pomyśl sobie żete nieco ponad trzy lata temu ŻADNYCH eventów praktycznie nie było,
a za noobammo trzeba było płacić żywą gotówką...

A czy ja napisałem, że przez 3 lata nie było fajnego eventu? Po prostu dyskutuje, że kiedyś były lepsze a teraz jest coraz gorzej pod tym względem i to chyba widzi każdy. Dawnej było tak, że to darmowa gra z mikropłatnościami. Co wskazywałoby na to, że da się w nią grać bez wkładu pieniężnego, a mikro płatności tylko wtedy kiedy ktoś chce robić "wyniki", ja nigdy nie byłem nastawiony na WN8, tylko na granie dla zabawy, a obecnie jest to niemożliwe. Bo wszyscy używają golda. Tak chciałbym by noobammo było za golda, kiedyś tak było i ludzie korzystali z niego głównie na CW. Fakt nie muszę grać jak mi się nie podoba, ale ogólnie lubię czołgi i tylko to, że WoT nie ma w tej chiwli konkurencji powoduje że w niego gram. Jak się pojawi się alternatywa taki AW to chętnie przejdę, bo może okazać się, że będzie lepiej. Ja jestem z tego dumny, że nie wydałem na WoTa ani grosza, a dodam tylko, że jeśli jest coś wartę tego to chętnie kupię, samo to ile gier w życiu kupiłem tylko o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było lepszych.
Mijasz się totalnie z prawdą.

Kiedyś prem tanka zdobyć można było tylko i wyłącznie w formie giftu od święta.
I były to wyłącznie TII-III, a nie TVIII.
Darmowa premka była tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia i ewentualnego Golden Joystick, a ogólnie promocje można było zliczyć na obu rękach w ciagu całego roku.
I gold fruwał po randomie aż furczało, bo kto niby bogatemu zaubererowi z Niemiec zabronił wydać co miesiąc te 100-200 Euro...
Sam na Mausie woziłem w każdej bitwie 20 noobammo. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 15:07, meryphillia napisał:

Nie było lepszych.
Mijasz się totalnie z prawdą.

Kiedyś prem tanka zdobyć można było tylko i wyłącznie w formie giftu od święta.
I były to wyłącznie TII-III, a nie TVIII.
Darmowa premka była tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia i ewentualnego Golden Joystick,
a ogólnie promocje można było zliczyć na obu rękach w ciagu całego roku.
I gold fruwał po randomie aż furczało, bo kto niby bogatemu zaubererowi z Niemiec zabronił
wydać co miesiąc te 100-200 Euro...
Sam na Mausie woziłem w każdej bitwie 20 noobammo. :3

No to nie mam pytań.. w takim razie jakby ktoś mnie z takiego noob ammo rypnął z parę razy to chociaż miałbym satysfakcję, że koleś wywalił we mnie kilka euro ;D Słyszałem jednak, że większość trzymał pestki tylko na CW, a odkąd noob ammo jest za sreberko to zabierają pene tylko zwykłemu ammo, by walić z golda, a w związku z tym grać na premce (bo gold ammo i granie za darmo się wyklucza na dłuższą mete), bo inaczej nic nie przebijesz i nie da się grać.

Przynajmniej w AW może jakiś czas się pogra. Za miesiąc Wiesiek, więc będzie się czym zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 15:27, Paoro napisał:

No to nie mam pytań.. w takim razie jakby ktoś mnie z takiego noob ammo rypnął z parę
razy to chociaż miałbym satysfakcję, że koleś wywalił we mnie kilka euro ;D Słyszałem
jednak, że większość trzymał pestki tylko na CW, a odkąd noob ammo jest za sreberko to
zabierają pene tylko zwykłemu ammo, by walić z golda, a w związku z tym grać na premce
(bo gold ammo i granie za darmo się wyklucza na dłuższą mete), bo inaczej nic nie przebijesz
i nie da się grać.


A teraz nie masz satysfakcji, że wywala sporo sreberek? Może nie to samo co z pociskami za $$$, ale i tak fajnie.:D
Ja tam jeżdżę pojazdami bez golda i swój dmg zawsze wbiję, nie widzę w ogóle problemów z jakoby pomniejszaną penetracją normalnej amunicji...

Co do ewentów to prawdę rzecze użytkownik meryphillia, dawniej w ogóle tego nie było, na nic niemal...
Teraz nie masz 250k za 50 fragów, ale masz Twierdze gdzie zarabia się elegancko(no chyba że jednak klanu nie masz, ale przecież grając jako-tako można sobie znaleźć bez problemu). No ale po co grać w ten tryb, lepiej marudzić że nie ma co miesiąc eventu +milion% zarobków na KW-1!!!111111:D
Misja z WZ wcale nie różniła się zbytnio trudnością od tych na dwa poprzednie pojazdy tier 8. Na IS-6 była równie długa i męcząca. Na SP już nieco mniej, i sypnęli tam premium - tylko czemu tak zrobili? Ano żeby ktokolwiek w ogóle chciał te misję robić, a patrząc na to jak się świetnie jeździ SP mogłoby nie być zbyt wielu chętnych(podejrzewam że sprzedałbyś go tak samo jak TOGa).

Btw, a sił w War Thunder próbowałeś? Miała być taka świetna zabawa przecież! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 19:09, duzy_paczek napisał:

Teraz nie masz 250k za 50 fragów, ale masz Twierdze gdzie zarabia się elegancko(no chyba
że jednak klanu nie masz, ale przecież grając jako-tako można sobie znaleźć bez problemu).
No ale po co grać w ten tryb, lepiej marudzić że nie ma co miesiąc eventu +milion% zarobków
na KW-1!!!111111:D
Misja z WZ wcale nie różniła się zbytnio trudnością od tych na dwa poprzednie pojazdy
tier 8. Na IS-6 była równie długa i męcząca. Na SP już nieco mniej, i sypnęli tam premium
- tylko czemu tak zrobili? Ano żeby ktokolwiek w ogóle chciał te misję robić, a patrząc
na to jak się świetnie jeździ SP mogłoby nie być zbyt wielu chętnych(podejrzewam że sprzedałbyś
go tak samo jak TOGa).

Sprzedaż niegrywalą VI, a sprzedaż VII a już nie mówiąć VIII to różnica. takich premek się nie sprzedaje :)

Dnia 09.04.2015 o 19:09, duzy_paczek napisał:

Btw, a sił w War Thunder próbowałeś? Miała być taka świetna zabawa przecież! :D

Grałem tam w samoloty i szło całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 20:14, Paoro napisał:

Sprzedaż niegrywalą VI, a sprzedaż VII a już nie mówiąć VIII to różnica. takich premek
się nie sprzedaje :)


SP nie jest wcale bardziej grywalny czołgiem od TOGa.;p
Dostajesz pojazd który nie jest szybki(choć jest medem), pancerz który istnieje tylko w teorii(bo ma tyle dziur w sobie, że każdy już dawno wie gdzie celować) i działo które może i ma bardzo fajną depresję, ale za to marne 170 penetracji. Dalej wydaje Ci się, żebyś nie sprzedał tego czołgu? :D

Dnia 09.04.2015 o 20:14, Paoro napisał:

Grałem tam w samoloty i szło całkiem nieźle :)


To czemu nie weźmiesz się za czołgi? Są już 3 drzewka, w bitwie uczestniczą i czołgi i samoloty(nie mówię o crapie zwanym bitwami zręcznościowymi), grafika lepiej zoptymalizowana, grywalność(dla ogarniętego gracza ofc, bo chyba nikt nie lubi zbyt szybko ginąć) bardzo dobra, wszystko lepiej niż w naszej kochanej miernej gierce!!!1111

Btw, a w te Twierdze jeździsz z klanem? Pytam o to już chyba 3 raz i ciągle nie wiem. Przecież to jest znacznie lepsze niż te eventy na kasę które były kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 20:51, duzy_paczek napisał:

SP nie jest wcale bardziej grywalny czołgiem od TOGa.;p
Dostajesz pojazd który nie jest szybki(choć jest medem), pancerz który istnieje tylko
w teorii(bo ma tyle dziur w sobie, że każdy już dawno wie gdzie celować) i działo które
może i ma bardzo fajną depresję, ale za to marne 170 penetracji. Dalej wydaje Ci się,
żebyś nie sprzedał tego czołgu? :D

Nawet tym bym jeździł, zawsze lepiej SP niż Churchilem 3, tym bardziej, że umiałbym tym grać. Wiadomo, że ma weakspoty, ale i tak losuje z noobami, więc nie wszyscy ogarniają ;)

Dnia 09.04.2015 o 20:51, duzy_paczek napisał:

> Grałem tam w samoloty i szło całkiem nieźle :)

To czemu nie weźmiesz się za czołgi? Są już 3 drzewka, w bitwie uczestniczą i czołgi
i samoloty(nie mówię o crapie zwanym bitwami zręcznościowymi), grafika lepiej zoptymalizowana,
grywalność(dla ogarniętego gracza ofc, bo chyba nikt nie lubi zbyt szybko ginąć) bardzo
dobra, wszystko lepiej niż w naszej kochanej miernej gierce!!!1111

Może kiedy zagram, ale podobno jest inaczej niż w Wocie, a pilotem byłem świetnym 131 zdjętych celów w 100 bitwach ;)

Dnia 09.04.2015 o 20:51, duzy_paczek napisał:

Btw, a w te Twierdze jeździsz z klanem? Pytam o to już chyba 3 raz i ciągle nie wiem.
Przecież to jest znacznie lepsze niż te eventy na kasę które były kiedyś...

Jeździmy głównie VIII, bo na VI za łatwo, a znów na VIII to już potrzeba dobrej ekipy. Ostatnio w końcu kupiłem działo do 110 i mam wymaksowany czołg to nie ma ludzi do grania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 22:41, Paoro napisał:

Nawet tym bym jeździł, zawsze lepiej SP niż Churchilem 3, tym bardziej, że umiałbym tym
grać. Wiadomo, że ma weakspoty, ale i tak losuje z noobami, więc nie wszyscy ogarniają


A ja postawiłbym orzechy przeciw diamentom, że sprzedałbym SP bardzo szybko.;p

Dnia 09.04.2015 o 22:41, Paoro napisał:

Może kiedy zagram, ale podobno jest inaczej niż w Wocie, a pilotem byłem świetnym 131
zdjętych celów w 100 bitwach ;)


Mam nadzieję że to nie wynik z bitew zręcznościowych, bo wtedy byłby, cóż, cieniutki.;p
Generalnie jeśli należysz do tych normalnych graczy w WoT to nie rozumiem zupełnie czemu nie sprawdzisz czołgów w WT. Nie da się pominąć grindu pojazdów, ale radość powinieneś mieć większą w nowszym tytule(przynajmniej patrząc na jęczenie na WoTa ;p).

Dnia 09.04.2015 o 22:41, Paoro napisał:

Jeździmy głównie VIII, bo na VI za łatwo, a znów na VIII to już potrzeba dobrej ekipy.
Ostatnio w końcu kupiłem działo do 110 i mam wymaksowany czołg to nie ma ludzi do grania :(


Za łatwo? W sensie że można w dość szybko sposób zarobić sobie sreberek? Heeeeeeeeeeeh, no cóż...burżuazja widzę na całego...
Jak sam grasz nieźle(a chyba tak jest) to może poszukaj jakiegoś klanu gdzie będzie więcej takich osób i gdzie będziesz miał szanse co dzień pograć na tym 8... Bo jak widzę marudzenie ''omg brakuje kasy, gupia gra wymusza zakup premium i golda'' a potem ''twierdze na 6 to za łatwo, a na 8 to nie ma składu'' to słabo mi się robi. Wszystko podane jak na tacy, wystarczy ruszyć się i zabrać, no ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, lepiej nic nie robić i pomarudzić jaka to gra zuła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był chyba jednak głupi pomysł z instalowaniem tego syfu.
Pierwsza "bitwa" i chyba już mam dosyć tego chi nu kai... :3

Nie dość że chyba same boty już tylko w to "grają", to jeszcze jak zwykle MM pociesza dajac w zamian dwóch wrogich T28 Concept jakieś medy z papieru w których najprymitywniejsza wersja bota odpalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chi Nu Kai kosztuje w sklepie 18 złotych. Jeśli zamierzasz spędzić pół lub cały dzień przy wocie dla wartego 18 złotych fanta niż go po prostu kupić (co wynika z najprostszej kalkulacji - ile czasu zajmuje zarobienie tych 18 złotych w realnym świecie a ile zajmuje papranie się w wocie by to 18 oszczędzić) to mogę tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 19:03, meryphillia napisał:

Nie dość że chyba same boty już tylko w to "grają", to jeszcze jak zwykle MM pociesza
dajac w zamian dwóch wrogich T28 Concept jakieś medy z papieru w których najprymitywniejsza
wersja bota odpalona...


Wiedziałem, że pękniesz już na tych 15 wygranych w top10.:P:P:P


@UnionPacific
Oooo właśnie, mam to samo zdanie(tak samo jest z premium). Z tym że przebywając nieco na forum mam wrażenie że kolega wyżej to mógłby sobie kupić wszystkie premki i jechać na takimże koncie cały czas jeśli miałby taki kaprys, nie trudząc się przy tym tak trywialnym zajęciem jak praca.:D
Więc jest tez chyba opcja ''stać mnie, ale że dają za darmo to sobie wezmę'' jeśli ofc ma się ochotę na granie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczająco wiele WG na mnie zarobiło.
Od trzech lat nie płacę już na tą mierną gierkę i tylko dwa razy się złamałem wysyłając smsy, gdy były promocje na sloty.

Teraz to WG ma mi płacić. :3
Zresztą obstawiam, że i tak w nocy gdy zdecyduję się jeszcze raz spróbować zagrać, gra poleci do kosza w trybie ekspresowym. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować