Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2015 o 22:00, duzy_paczek napisał:

Więc jest tez chyba opcja ''stać mnie, ale że dają za darmo to sobie wezmę'' jeśli ofc
ma się ochotę na granie.:D


Ja bym powiedział inaczej. Skoro i tak ktoś ma zamiar pograć - w końcu to jest teoretycznie cel tej gry, zapewniać rozrywkę kolejnymi bitwami - to czemu nie zrobić tego w sposób, który da coś więcej? Jeśli się uda zdobyć czołg, jesteśmy do przodu, jeśli nie, zawsze można go kupić.

Tak naprawdę całość sprowadza się do pytania - czy granie w WoT sprawia komuś przyjemność czy nie. Jeśli sprawia, można robić misje bo i tak by się grało. Jeśli nie, to po co się męczyć?
Ale meryphillia to specyficzny przypadek :-P Jak to ktoś kiedyś pisał o ostrygach "co jakiś czas próbuję ich, by przekonać się, że nadal ich nie cierpię". On ma tak z WoT. Taki związek love-hate ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 22:37, pkapis napisał:

Ale meryphillia to specyficzny przypadek :-P Jak to ktoś kiedyś pisał o ostrygach "co
jakiś czas próbuję ich, by przekonać się, że nadal ich nie cierpię". On ma tak z WoT.
Taki związek love-hate ;-)


Zwykły nałóg i ciagle nieudane próby walki z nim...

Gdyby była gra singleplayer z podobną mechaniką grindu, większymi mapami i edytorem skryptów oraz tak prostym sterowaniem i względną widowiskowością, to nawet bym się nie przejmował WoTem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Churchill III vs SP porównując grywalność(odnośnie paru ostatnich postów), powodzenia w próbie zrobienia takiej zabawy na mapie tym ociężałym amerykańskim klockiem bez penetracji.:D
A drugi screen sprzed chwili(tamten wczorajszy jeszcze), TOG zupełnie niegrywalny, no okropny pojazd.:D

edit - szybciej zbiorę tego expa jak zagram te 30 bitew z 3 części zadania.:D

20150411002919

20150411002926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 22:26, meryphillia napisał:

Teraz to WG ma mi płacić. :3
Zresztą obstawiam, że i tak w nocy gdy zdecyduję się jeszcze raz spróbować zagrać, gra
poleci do kosza w trybie ekspresowym. ]:>


WG zacznie Ci płacić w momencie gdy zaczniesz dla nich pracować w dowolnie jakim trybie - wtedy i tylko wtedy można powiedzieć że War Gaming będzie Ci płacił, bo niestety plucie jadem nie zasila konta.

I nie ma innej opcji. Pośrednio też - sprzedaż konta. Ale to nędzne grosze w porównaniu ze straconym czasem i pieniędzmi na konto premium/premtanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 14:56, UnionPacific napisał:

WG zacznie Ci płacić w momencie gdy zaczniesz dla nich pracować w dowolnie jakim trybie
- wtedy i tylko wtedy można powiedzieć że War Gaming będzie Ci płacił, bo niestety plucie
jadem nie zasila konta.


Marudzisz. :3

W ciągu tych trzech lat dostałem jakieś 5k golda i kilka prem tanków że o kilku miesiącach premki nie wspomnę.
Przez ten czas wydałem jakieś 60zł chyba, tak więc że nie jest z ta "pensją" od WG.
Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej i mogliby dać z 30k golda. ]:>

Mało brakowało bym odinstalował w nocy.
Na szczęście zorientowałem się, że jednak Lefhem można klepać tego Chihuahua i już jest lepiej nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 11:00, McFlash napisał:

Told ya so :P Graj Challengerem tylko na gwiazdkach i zawsze wtedy, kiedy jest jakiś
sensowny bonus do expa (czyli rzadko), a free expa zostaw sobie na topowe działo do Charioteera
- plując 20-funtówką przypomina się koszmar poprzednika.


SerB dał mi dzień premki, więc grinduję challengera ile się da :P
Na charioteerze przynajmniej jest pena 225 na bazowym dziale, chyba można się z tym bujać. Coś tam free expa zostawię na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje zrobione, a że miałem w ten weekend kawalerski to tym bardziej wskazuje to na to, że zrobiło się je przyjemnie, bez ciśnienia, po prostu pojechało się, zbiło kilka razy gwiazdki po 7-9koła i chinukai jest! :) aha i w ostatniej bitwie mój pierwszy as pancerny na 110 xD

Mam pytanie odnośnie GW Panthera czy to dobra arta?

20150413130517

20150413130530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego działa WG zrobiło paskudztwo jakich mało. Bardzo długo celuje, pociski lecą jak chcą, a alfa tak wspaniała, że czasem ktoś zauważy, że mu HP ubyło. Dodatkowo na Charioteerze jest bardzo mało amunicji do każdego działa, więc trzeba bardzo ostrożnie strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2015 o 13:07, Paoro napisał:

Mam pytanie odnośnie GW Panthera czy to dobra arta?


Dobra - polecam, sam używam jako fun-tank.
Może już nie taki killer jak przed nerfem art, ala nadal daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 15:04, Mindcatcher napisał:

Na alienware znowu kody mozna złapać

Klikłem Get Key Now i otwiera sie okienko cos tam krazy/laduje i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 15:14, meryphillia napisał:

No niestety tylko jeden kod na konto w alienware.
Ktoś by skorzystał, bo już zdążyłem odinstalować mierną gierkę. :3


naprawdę?? Zrobiłeś to wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie?
Przeca już od jakiegoś pół roku instaluję ten syf tylko przy okazji jakiegoś eventu.
Niestety SerB mnie nie lubi i nie chcą mi dać permabana i zmuszają mnie do grania mimo wszystko co jakiś czas. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 20:27, meryphillia napisał:

Wreszcie?
Przeca już od jakiegoś pół roku instaluję ten syf tylko przy okazji jakiegoś eventu.
Niestety SerB mnie nie lubi i nie chcą mi dać permabana i zmuszają mnie do grania mimo
wszystko co jakiś czas. ;(


Wiesz, że to nosi znamiona choroby? :)

Z innej beczki strasznie fajnie mi się pogrywa teraz Centuronem I po wymaksowaniu wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie że to jest normalne:

http://blog.wot-ts.pl/karta-gracza/?nickname=Paoro89&all=all&osiX=data

WN8 rośnie, a WR spada na łeb na szyję :/

jeszcze jakby to było raz na jakiś dzień, co się zdarzało, obecnie przegrywam wszystko odkąd jadę na premce xD teraz wiem, żeby nie inwestować w nią, bo w nagrodę dostanę noobskie teamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 10:15, Paoro napisał:

WN8 rośnie, a WR spada na łeb na szyję :/
/ciach/


Ale to ma w ogóle jakieś znaczenie? Mi tam ryba jakie mam win ratio, byleby nie schodzić z poziomu ''zrobiłem tyle ile mogłem'' na polu bitwy. Mogę przy tym mieć jedno wielkie ZERO wygranych.;p
A premium zawsze się przydaje, bo przecież na nim wszystkiego więcej dochodzi(nawet jak przegrywasz). Jak ktoś gra sporo to te 40zł za miesiąc nie jest jakąś bardzo wygórowaną kwotą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować