Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2015 o 10:59, duzy_paczek napisał:

ciach

Wygrywając dostaje tyle samo expa i kasy co za porażkę na premce, także rachunek jest prosty ;) wolę wygrywać bez premki :P A WN8 na poziomie 47 jakie mam od 300 bitew mają noobki które afkują, są zwykłymi botami, lub kompletnie nie ogarniają tej gry. Nie widzę więc powodu dlaczego ja robiący coś w trakcje bitwy mam mieć takie samo. Gorsi jeśli chodzi o WR są chyba tylko teamkillerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 11:26, Paoro napisał:

> ciach
Wygrywając dostaje tyle samo expa i kasy co za porażkę na premce, także rachunek jest
prosty ;) wolę wygrywać bez premki :P A WN8 na poziomie 47 jakie mam od 300 bitew mają
noobki które afkują, są zwykłymi botami, lub kompletnie nie ogarniają tej gry. Nie widzę
więc powodu dlaczego ja robiący coś w trakcje bitwy mam mieć takie samo. Gorsi jeśli
chodzi o WR są chyba tylko teamkillerzy


Ale to chyba działa jednak w druga stronę, lepiej jest wygrywać z premium jak przegrywać bez niego.:D

Btw, jak ktoś afkuje przez całą swoją przygodę z grą to raczej dobrych statów nie będzie miał.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 20:12, UnionPacific napisał:

Podziękował za taką grę. :)


Cóż, ciężko było w ten weekend. Po raz kolejny albo samemu/wraz z plutkiem coś się zrobiło, albo szans na wina nie było :/. W pewnym momencie już mi nie zależało i cały czas było yolo. Wr rósł tylko po to żeby zaraz ostro spaść. A co w następny się będzie działo wolę nie myśleć :P.

Jeden z niewielu dużych plusów ostatnich dni to upragniony asik na tym beznadziejnym badziewiu jakim jest jpz IV. To jak jest do bani pokazuje wynik tej bitwy i "poziom" jaki trzeba osiągnąć żeby tego asa wbić. Ale narzekał na to akurat nie będę, ten czołg wracał do mojego garażu już 3-4 razy (i był sprzedawany bez rozegrania choćby 1 bitwy) tylko w celu wbicia asa i teraz mogę go pożegnać raz na zawsze :D.

20150420190901

20150420190912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe francuskie medy (9 i 10 tier) wychodzą od AMX 13 90 ?? Jutro promocja na niego więc może bym zakupił jeśli od niego będzie ta nowa linia wywodzić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 21:37, Kerigun napisał:

Te nowe francuskie medy (9 i 10 tier) wychodzą od AMX 13 90 ?? Jutro promocja na niego
więc może bym zakupił jeśli od niego będzie ta nowa linia wywodzić się.

Tak od AMX 13 90 będzie ta nowa linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 11:17, Paoro napisał:

Weszła nowa linia a tu cisza, pewnie tak jak ja wszyscy sobie juz odpuścili tą mierną
ierkę..


A czemu miałoby się nagle głośno zrobić z powodu kilku nowych maszyn, o których i tak każdy zainteresowany wszystko wie :)? A na grę w tygodniu niestety czasu za bardzo nie ma, ale odkąd reaktywował się (częściowo) mój stary plutek to odpuszczać zamiaru nie mam. Zawsze raźniej jak narzeka się we dwóch/trzech będąc na skype :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by niby chciał grać w te Zoo...

Jakby dali jakieś trzy dni premki z okazji patcha i finałów WGL, to bym nawet zainstalował ]:>, a tak to mogą mnie w pompke pocałować i zdecydowanie bardziej wolę budować kolejne kosmiczne imperium czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 22:55, kindziukxxx napisał:

Wróciłem..., rok minął a w WoT niewiele się zmieniło.
pytanie KV-4 dosyłasz, wentylacja i co jeszcze kupić?


Ja mam stabilizator pionowy, dobrze się sprawdza kiedy chcę na szybkości wysunąć się zza budynku, strzelić i się z powrotem schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kv-4 na szybkośći heheh. Imo stabilizacja to kiepski pomysł na ten czołg. Jak jesteś za budynkiem, to stawiasz sidescrapa. Poza tym działo na tym czołgu jest akurat dość celne (jak na ruską technologię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 00:36, Budo napisał:

Kv-4 na szybkośći heheh. Imo stabilizacja to kiepski pomysł na ten czołg. Jak jesteś
za budynkiem, to stawiasz sidescrapa. Poza tym działo na tym czołgu jest akurat dość
celne (jak na ruską technologię).


Jingles grał ze stabilizacją, zmałpowałem i wcale nie jest to takie złe jakby się mogło wydawać.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 22:55, kindziukxxx napisał:

Wróciłem..., rok minął a w WoT niewiele się zmieniło.
pytanie KV-4 dosyłasz, wentylacja i co jeszcze kupić?



A co miało się zminić? Tak się zastanawiam na co liczą Ci wszyscy ludzie? 3/4 graczy odpowiada to co jest i stąd marazm. Poczekamy na nowy tryb który ma wejść w czerwcu (Rita znalazła nawet mapke i może być ciekawie) + zapewne próba rebalansu artylerii.

Jedynie szkoda, że nie zmieniają silnika losującego Mapki bo o ile MM mnie jeszcze nie pokarał nawet przy 5 tysiącach bitew, to szkoda że ostatni raz kilka mapek widziałem z pół roku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 09:25, alexiej napisał:

Jedynie szkoda, że nie zmieniają silnika losującego Mapki bo o ile MM mnie jeszcze nie
pokarał nawet przy 5 tysiącach bitew, to szkoda że ostatni raz kilka mapek widziałem
z pół roku temu :)


Dziwne. W tygodniu, w którym sporo gram (tak 100-150 bitew) robię zawsze pełną rotację map. Wiadomo, są mapy (np. Stalingrad, Widepark i coś tam jeszcze) rzadziej się pojawiające, ale stety/niestety nic mnie nie omija :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexiej zapewne nie wie, że niektóre mapy są kasowane i usuwane z gry zupełnie, jak np. ta chora chińska mapa na górkach (ukryta świątynia czy coś takiego). Ja tam na rotację map nie narzekam, działa w miarę ok, chociaż oczywiście mam własne preferencje i chciałbym niektóe mapy widzieć częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 19:09, Budo napisał:

Alexiej zapewne nie wie, że niektóre mapy są kasowane i usuwane z gry zupełnie, jak np.
ta chora chińska mapa na górkach


Wiem, że często gęsto SerB mówi o kasowaniu map itd. Po prostu trochę dziwi mnie fakt iż normalny Ruinberg widziałem z dobry miesiąc temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować