Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2015 o 11:17, Paoro napisał:

Weszła nowa linia a tu cisza, pewnie tak jak ja wszyscy sobie juz odpuścili tą mierną gierkę..


Nowa linia pierdków różniących się od innych nazwą i paroma parametrami. Ciężko chyba będzie wprowadzić znów taką nowość jaką były niszczyciele z automatami.
Poza tym linie liniami ale w grze nic się nadal nie zmienia. Jęczenie na matchmaker trwa od paru lat, nikt w WG nie jest ślepy i każdy potrafić czytać opinie graczy więc brak większych reakcji z ich strony (poza znerfieniem artylerii i paroma niedużymi uaktualnieniami które przyznajmy szczerze - żadnej znaczącej poprawy nie wniosły) jest oczywistym wyznawaniem myśli mamy-to-w-dupie-płaczcie-dalej przez producentów WoTa. :)

Z resztą jak w każdym przedsiębiorstwie z prawdziwego zdarzenia liczy się zasada: lepiej dbać o bandę noobów płacących za premium i premtanki niż o jednego gracza ze stażem kilkunastu tysięcy bitew i z wynikami rażąco lepszymi od wcześniej wspomnianej hołoty, który potrafi poradzić sobie bez złota przez co nie zasila konta WarGamingu.
Wypada się z tym faktem pogodzić, grać sobie ile się chce, narzekać na to co się nie podoba i chwalić to co się podoba - wyrażać każda opinię. Pobawić się a potem zostawić albo sprzedać konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet za 100 dziennie za samo logowanie by mnie nie skusili.
Wpadłem wczoraj i posiedzę weekend tylko dlatego, że już za tydzień wracam na minimum rok do Eve, więc bye bye WoT. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 12:06, meryphillia napisał:

Nawet za 100 dziennie za samo logowanie by mnie nie skusili.
Wpadłem wczoraj i posiedzę weekend tylko dlatego, że już za tydzień wracam na minimum
rok do Eve, więc bye bye WoT. :3


Stawiam swoją pensję, że wrócisz za 2 tygodnie narzekać, bo znowu zainstalujesz :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że od czasu do czasu wpadnę by wybesztać coś dobrze.
Jednakże rzadziej niż obecnie, a już od dłuższego czasu przeca besztam tylko co kilka tygodni, więc...

Oczywiście że nie ma ucieczki przed tą mierną gierką i powtarzałem już tyle razy, że SerB tak łatwo nie wypuści z narkomańskiego nałogu.
Tylko permban może mnie uwolnić, choć mam jeszcze drugie konto gdyby zachciało się pobesztać co nieco. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 20:26, UnionPacific napisał:

Kwintesencja World of Tanks. :) Po ch*j się starać jeśli i tak nic z tego nie ma.


Jak nie ma? Dwa medale i pełne zaliczenie jednej z misji, dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 20:26, UnionPacific napisał:

Kwintesencja World of Tanks. :) Po ch*j się starać jeśli i tak nic z tego nie ma.


I know that feel bro :).

20150502225059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie z okazji rocznicy końca WWII będzie można kupić Cromkę Berlin, Rudego i IS-2 Berlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 17:44, Paoro napisał:

Teraz pewnie z okazji rocznicy końca WWII będzie można kupić Cromkę Berlin, Rudego i
IS-2 Berlin.


To już wiadomo od dawna, choć pierwotnie Rudy miał być 3-ego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow bedzie można zrobić Tetrarcha!!! :) Nie wiem czy go nie znerfili ale to była swego czasu mocna II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 10:06, Paoro napisał:

Wow bedzie można zrobić Tetrarcha!!! :) Nie wiem czy go nie znerfili ale to była swego
czasu mocna II :)


Jak to?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 11:14, alexiej napisał:

Jak to?! :O


Misje z okazji tego całego Dnia Zwycięstwa czy jakoś tak:

Part 1 = win 15 battles, be top 10 exp (reward: Coated Optics)
Part 2 = collect 50.000 exp, be top 10 exp for it to count [should be np, propably x5 first win or something] (reward: Toolbox)
Part 3 = Win a battle, be top 10 exp (reward: Tetrarch, 50% crew)
Przynajmniej wpadnie gold za niego.

Tetrarch genialna tankietka jak się umie wykorzystać jego atuty, samograj to to nie jest :). Szybki, zwrotny, ślepy, bez pancerza i ze świetnym działem, dobry zwłaszcza do gnojenia T18 ;).

Teraz muszę tylko zdecydować czy brać Rudego czy Cromkę heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 16:30, Carter napisał:

A o co chodzi z tym Rudym i Cromwelem bo mi tam nic nie pisze


Żadnego info nie ma jeszcze, ale bazując na tym co jest tam napisane to po pierwszym zwycięstwie dnia (atm exp x2, w weekend eventowy pewnie x3 albo x5) na tych nowych trzech premkach będzie można zdobyć jeszcze więcej expa (x5) grając nimi dalsze bitwy, żeby podszkolić załogę albo wymienić. Ile razy będzie można powtórzyć, nie wiadomo.

Tak stawiam, ale wszystko się okaże za 2 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 17:21, drblase napisał:

> A o co chodzi z tym Rudym i Cromwelem bo mi tam nic nie pisze

Żadnego info nie ma jeszcze, ale bazując na tym co jest tam napisane to po pierwszym
zwycięstwie dnia (atm exp x2, w weekend eventowy pewnie x3 albo x5) na tych nowych trzech
premkach będzie można zdobyć jeszcze więcej expa (x5) grając nimi dalsze bitwy, żeby
podszkolić załogę albo wymienić. Ile razy będzie można powtórzyć, nie wiadomo.

Tak stawiam, ale wszystko się okaże za 2 dni :).

no ale będzie trzeba kupić premkę, za darmo raczej nie dostaniesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 17:44, Paoro napisał:

no ale będzie trzeba kupić premkę, za darmo raczej nie dostaniesz ;P


Wiadomo :P. Za darmo dostanę złoto za Tetrarcha, ew. za trochę straconych nerwów ;). A nową premkę (a nawet dwie jak będzie zniżka na 8 tier) planuję kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 18:42, drblase napisał:

> no ale będzie trzeba kupić premkę, za darmo raczej nie dostaniesz ;P

Wiadomo :P. Za darmo dostanę złoto za Tetrarcha, ew. za trochę straconych nerwów ;).
A nową premkę (a nawet dwie jak będzie zniżka na 8 tier) planuję kupić.

Rudy jest za 108 złoty, plus 30 dni premki i 1000 golda.. wychodzi IMO tanio bo i tak kupuję premkę na miesiąc (40 zł), a gold wart koło 15 zł, czyli dostajemy czołg za koło 50 zł, taki jaki każdy chciał mieć od zawsze ;) a może ktoś podać specyfikację? to czy zarabia lepiej jak na premkę, czy tak jak te człogi z misji, czy jest wierną kopią T34-85 czy jednak słabszy? na stronce ma pene jak na najlepszym dziale, ale działo nazywa się 85 mm S-53, czyli takie samo jak w nieosławionym T34-85M! ale tam w specyfikacji to działo ma miejszą pene, także czegoś tu nie czaje i popełnili błąd, albo próbują wkręcić?

http://worldoftanks.eu/encyclopedia/vehicles/ussr/r117_t34_85_rudy/
http://worldoftanks.eu/encyclopedia/vehicles/ussr/r108_t34_85m/
http://worldoftanks.eu/encyclopedia/vehicles/ussr/t-34-85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 18:42, drblase napisał:

> no ale będzie trzeba kupić premkę, za darmo raczej nie dostaniesz ;P

Wiadomo :P. Za darmo dostanę złoto za Tetrarcha, ew. za trochę straconych nerwów ;).
A nową premkę (a nawet dwie jak będzie zniżka na 8 tier) planuję kupić.

Cromka IMO lepsza z tego co widzę, świetny obrót i radio, a ty jeszcze masz dużo angielskich medów więc ci sie przyda. Jakbys jednak kupił Rudego to daj mi znać czy jest fajny. W mojej opinii taki jak zwykły T34-85 ale ma gorszy silnik zamiast 600 koni to ma 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 11:58, Paoro napisał:

Cromka IMO lepsza z tego co widzę, świetny obrót i radio, a ty jeszcze masz dużo angielskich
medów więc ci sie przyda. Jakbys jednak kupił Rudego to daj mi znać czy jest fajny. W
mojej opinii taki jak zwykły T34-85 ale ma gorszy silnik zamiast 600 koni to ma 500.


Cromkę zwykłą mam i bardzo lubię, ale zdecydowałem się na Rudego :). T-34 i jego następcą nie grałem bo do medów poszedłem przez kv-13 więc z chęcią sobie nim ponap... pogram :). Kumpel też wziął to będzie jak znalazł do plutków i expienia załogi na T54 :P. Może z racji ograniczonego mm w końcu wyciągnę TOGa z garażu do pary.

Rudy jest lżejszy i ma dużo lepsze opory gruntu oraz trochę szybciej skręca więc mobilność jest w zasadzie na tym samym poziomie co zwykłego T-34-85. A działo to niby inny model, ale staty ma jak działo topowe, nawet o 0,1s chyba szybciej skupia. Przez najbliższe dni go trochę potestuję to dam znać jak się gra :). Jak chcesz możesz obejrzeć co QB o nim sądzi https://www.youtube.com/watch?v=JkN4b1SZLkM.

20150507151427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować