Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2015 o 15:21, drblase napisał:

Rudy jest lżejszy i ma dużo lepsze opory gruntu oraz trochę szybciej skręca więc mobilność
jest w zasadzie na tym samym poziomie co zwykłego T-34-85. A działo to niby inny model,
ale staty ma jak działo topowe, nawet o 0,1s chyba szybciej skupia. Przez najbliższe
dni go trochę potestuję to dam znać jak się gra :). Jak chcesz możesz obejrzeć co QB
o nim sądzi https://www.youtube.com/watch?v=JkN4b1SZLkM.


Z ciekawości, Szarik w załodze coś dodaje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 15:26, duzy_paczek napisał:

Z ciekawości, Szarik w załodze coś dodaje? :D


Z filmiku wynika, że kiedy zapali się żarówa szóstego zmysłu to szczeka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 19:27, Budo napisał:

Hah i nie ma ruskich gwiazd :)
Nieźle.


Poszli po rozum do głowy i wiedzieli, że tak się lepiej sprzeda.

Szykuje się świetny weekend (pod względem promo przynajmniej) w czołgach. Jeszcze zniżka na promo premek 8 tiera... damn you WG! Teraz jeszcze muszę kupić AMX CDC ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 07:13, Assurubalit napisał:

Jeśli Rudy nie będzie mógł spokojnie pływać pod wodą to to żaden Rudy!

Muszę sprawdzić następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 07:13, Assurubalit napisał:

Jeśli Rudy nie będzie mógł spokojnie pływać pod wodą to to żaden Rudy!


W rzeczywistości filmowej też za bardzo nie mógł. Z tego co pamiętam to przejechał przez tunel zalany wodą, z tym że to było na zasadzie ''może się uda, może nie'', a i sam przejazd nie trwał długo(a poprzedzony był długimi dość przygotowaniami).
I tak pewnie niezbyt to realne, ale jeszcze mniej byłoby jakby tak easy mógł sobie pod wodą popierniczać.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 19:27, Budo napisał:

/.../

Hah i nie ma ruskich gwiazd :)
Nieźle.

Ty mówisz o odznakach biegłości czy o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 20:59, Paoro napisał:

> Hah i nie ma ruskich gwiazd :)
> Nieźle.
Ty mówisz o odznakach biegłości czy o czym?


Obstawiam że chodzi o gwiazdki na pojeździe(jak to w pojazdach sowieckich, na wieży), które były widoczne na Rudym w jego wcześniejszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 21:23, duzy_paczek napisał:

> > Hah i nie ma ruskich gwiazd :)
> > Nieźle.
> Ty mówisz o odznakach biegłości czy o czym?

Obstawiam że chodzi o gwiazdki na pojeździe(jak to w pojazdach sowieckich, na wieży),
które były widoczne na Rudym w jego wcześniejszej wersji.


gwiazdy były chyba tylko na grafice, na filmiku sprzed miesiąca już nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 09:32, duzy_paczek napisał:

> Jeśli Rudy nie będzie mógł spokojnie pływać pod wodą to to żaden Rudy!

W rzeczywistości filmowej też za bardzo nie mógł. Z tego co pamiętam to przejechał przez
tunel zalany wodą, z tym że to było na zasadzie ''może się uda, może nie'', a i sam przejazd
nie trwał długo(a poprzedzony był długimi dość przygotowaniami).
I tak pewnie niezbyt to realne, ale jeszcze mniej byłoby jakby tak easy mógł sobie pod
wodą popierniczać.;p


Mogliby wprowadzić o połowę dłuższe przebywanie pod wodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 09:24, Assurubalit napisał:

gwiazdy były chyba tylko na grafice, na filmiku sprzed miesiąca już nie..


To możliwe co mówisz, bo sam nie pamiętam dokładnie. Grunt że w finalnej wersji ich nie ma.


Misja weekendowa skończona, Tetrarch wbity z przytupem.:D
Pomyśleć, że trzech wrogów mogłem do tego dodać, ale w ferworze walki nie kalkulowałem i fragi trafiły na konto kogoś innego. Za to różnica w expie między drugim graczem na liście mi się podoba.:D

20150509155759

20150509155806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 16:01, duzy_paczek napisał:

Misja weekendowa skończona, Tetrarch wbity z przytupem.:D
Pomyśleć, że trzech wrogów mogłem do tego dodać, ale w ferworze walki nie kalkulowałem
i fragi trafiły na konto kogoś innego. Za to różnica w expie między drugim graczem na
liście mi się podoba.:D


Very nice battle. Church III to dziwny czołg, w sensie że można nim mieć dobre gry, ale żeby wyszła świetna to przeciwnicy muszą być kompletnymi idiotami bez żadnej wiedzy o weakspotach xD.

Btw. czemu nick ukryty/wymazany? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 16:26, drblase napisał:

Very nice battle. Church III to dziwny czołg, w sensie że można nim mieć dobre gry, ale
żeby wyszła świetna to przeciwnicy muszą być kompletnymi idiotami bez żadnej wiedzy o
weakspotach xD.


Podziękował! :)
Od wieków staram się nabierać przeciwników ''na gąsienice'' i udaje się to częściej jak rzadziej.;d
Bitwa fajna, ale też do ideału nieco zabrakło, tych 3 fragów o których wspominałem i lepszej celności w kilku strzałach.

Dnia 09.05.2015 o 16:26, drblase napisał:

Btw. czemu nick ukryty/wymazany? :P


Zdarzało mi się już mieć nieprzyjemności z powodu nicka(młodzieńcza fantazja kiedyś poniosła, i o ile gra to toleruje jakoś, to ludzie czasami już się czepiają xd) i wolę unikać pokazywania go.;p


A, jakby ktoś nie śledził kanału Jinglesa na yt, to polecam obejrzeć sobie drugą część z tego video:
https://youtu.be/5gnWTWc9bPE?t=9m22s fajna historia się przydarzyła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego mieć nie można ;). A z nickiem chyba aż tak źle być nie może. Ew. zawsze można wydać 2,5k golda :D.

To co się dzieje dzisiaj na serwerach zakrawa na kpine. 6/19, chyba w dwóch bitwach miałem team lepszy od przeciwników (w jednym wypadku VK 8 tiera zrobiłem więcej niż dwóch zielonych polaczków w t-54, którzy padli jako pierwsi ofc), a tak sami czerwoni/pomarańczowi "gracze". Nic się nie da zrobić, pół teamu pada w przeciągu 1-2min, prowadzenie 7:2 zamienia się w porażkę, etc.

Zdesperowany wyciągnąłem pierwszy raz z garażu tą badziewną premkę japońską i zdjęcie podsumowuje cały dzisiejszy dzień. Oby teraz Avengers 2 mnie nie zawiedli bo po drodze kogoś mogę skrzywdzić... .

20150509185013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 18:52, drblase napisał:

Wszystkiego mieć nie można ;). A z nickiem chyba aż tak źle być nie może. Ew. zawsze
można wydać 2,5k golda :D.


Nie lubię wydawać kasy na grę która irytuje mnie tak samo jak i bawi.;p

Dnia 09.05.2015 o 18:52, drblase napisał:

To co się dzieje dzisiaj na serwerach zakrawa na kpine. 6/19, chyba w dwóch bitwach miałem
team lepszy od przeciwników (w jednym wypadku VK 8 tiera zrobiłem więcej niż dwóch zielonych
polaczków w t-54, którzy padli jako pierwsi ofc), a tak sami czerwoni/pomarańczowi "gracze".
Nic się nie da zrobić, pół teamu pada w przeciągu 1-2min, prowadzenie 7:2 zamienia się
w porażkę, etc.


Typowy wot-day.:D
Dlatego ja się z Churcha trójki nie ruszam nigdzie, na nim zawsze idzie jakoś pograć mając przy okazji zabawę.
Względnie lepiej jak pograć jest coś oglądnąć wotowego, akurat nowy odcinek The good, the bad and the ugly się pojawił(a w nim m.in. 10k dmg na E100 i lose xd).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 21:49, duzy_paczek napisał:

Nie lubię wydawać kasy na grę która irytuje mnie tak samo jak i bawi.;p


Jak pokazuje zdjęcie poniżej ja nie mam takiego problemu xD.

Dnia 09.05.2015 o 21:49, duzy_paczek napisał:

Typowy wot-day.:D


Ostatnio na tyle dobrze szło, że zapomniałem jak fajnie trafić na taki dzień/weekend. Nawet magiczne trio m4/kv-1s/t29 nie pomogło.

Dnia 09.05.2015 o 21:49, duzy_paczek napisał:

Dlatego ja się z Churcha trójki nie ruszam nigdzie, na nim zawsze idzie jakoś pograć
mając przy okazji zabawę.


Not my kind of tank, rzadko opuszcza garaż.

Dnia 09.05.2015 o 21:49, duzy_paczek napisał:

Względnie lepiej jak pograć jest coś oglądnąć wotowego, akurat nowy odcinek The good,
the bad and the ugly się pojawił(a w nim m.in. 10k dmg na E100 i lose xd).:D


A oglądałem oglądałem. Ale jak MJ sam zauważył koleś przegrał bitwę na własne życzenie :P. Sam ostatnio miałem przyjemną przegraną z 7k dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować