Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Jaką polecacie V premium? Wpadło teraz trochę golda za te misje codzienne, a że 50% zniżek jest to z chęcią bym coś takiego kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 14:46, MetaL2 napisał:

Jaką polecacie V premium? Wpadło teraz trochę golda za te misje codzienne, a że 50% zniżek
jest to z chęcią bym coś takiego kupił.


Churchill III - świetny mm, dobre zarobki, możliwość szkolenia załóg rosyjskich ht, przyjemny gameplay(przy czym to nie jest czołg do snajpienia, trzeba walczyć kontaktowo z wykorzystaniem gąsienic które łapią trafienia za 0).

Mam większość innych piątek i żadna nie sprawdza się tak dobrze jak Church. T-25 jest niezły(ma sporo hp ale często trafia się na siódemki, a pancerzem ciężko coś odbić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 14:46, MetaL2 napisał:

Jaką polecacie V premium? Wpadło teraz trochę golda za te misje codzienne, a że 50% zniżek
jest to z chęcią bym coś takiego kupił.

Jedyny grywalny, a nie kolekcjonerski prem na V poziomie do Churchill 3. MM+1, z dosyłaczem, naprowadzaniem strzela co pare sekund, na V bezlitosny killer. Mam na nim ponad 500 bitew. Jak na ten tier to świetnie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunasty grach na Rudym mogę napisać, że to świetna premka i szczerze ją polecam :). Nigdy nie grałem jego odpowiednikiem z drzewka, ale pewnie kiedyś go sobie sprawię.

Dobrze zarabia, spokojnie można ugryźć wyższe tiery. Co się bardzo przydaje bo rozegrałem tylko 1-2 bitwy będąc top tierem, bitwy na 7 i 8 to standard, chyba że tylko ja z kumplem mamy takiego pecha. Tak czy siak spokojnie można nim w odpowiednich warunkach pociągnąć cały team, co widać na załączonych zdjęciach.

Na CDC dopiero uczę się grać, co nie przychodzi łatwo mając słabą załogę. Mogę stwierdzić, że to jeżdżący ammorack, jednak jak ktoś grał Centurionami będzie do tego przyzwyczajony ;).

20150515172457

20150515172511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwa ładna gratki,widze jest pies a załoga orginalna z filmu jest? bo ta to chyba z T 54 aię szkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 19:33, Carter napisał:

Bitwa ładna gratki,widze jest pies a załoga orginalna z filmu jest? bo ta to chyba z
T 54 aię szkoli.


Załoga oryginalna jest, ale u mnie została przeszkolona i teraz operuje na świeżo zakupionym su-100 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 20:25, drblase napisał:

Załoga oryginalna jest, ale u mnie została przeszkolona i teraz operuje na świeżo zakupionym
su-100 :).

Jak teraz bedzie zniżka to przeszkalam załogę na T62A, maluje go z napisem Rudy i to będzie taka nowsza wersja Rudego z załogą oryginalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo w patchu ma być Mauschen czy cuś takiego, nowy czołg zamiast VK 45.02 B (tak zwany mini maus na IX tierze. Co się stanie z VK ?? Pytam bo akurat mam go od dość dawna w garażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 20:47, meryphillia napisał:

Robi out z gry z tego co pamiętam.
Z tego co też kojarzę nowego pseudomausa trzeba będzie kupić, bo nie dostaniemy go za
darmo.

A zwrócą kase przynajmniej za tego co wypada ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:18, Kerigun napisał:

A zwrócą kase przynajmniej za tego co wypada ?? :D


Ta.
Prędzej miesięczny ban na konto, że nie gra się jedynie słusznym sowieckim drzewkiem. ;)

WG working as intended.
Cholera wie co oni tam wymyslili tak po prawdzie.
Zresztą mnie to i tak rybka, bo i tak ograniczam się tylko do Lefhowania w tej miernej gierce, jak już zawitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 20:22, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi, bo w patchu ma być Mauschen czy cuś takiego, nowy czołg zamiast VK 45.02
B (tak zwany mini maus na IX tierze. Co się stanie z VK ?? Pytam bo akurat mam go od
dość dawna w garażu :D


Jeśli masz w garażu VK B to po prostu zostanie zamieniony na nową myszkę i tyle. Zawsze tak było i pewnie będzie (patrz chociażby wprowadzenie kv-85 za dawne 1S). Nie wiem co merry pierniczy, że trzeba go będzie w takim przypadku odkupić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie miałoby to sensu skoro Minimaus zostaje zastapiony innym pojazdem, by w praktyce drugi raz za niego płacić.
Mimo wszystko pojawiło się info przy okazji pierwszych informacji o tym pojeździe, że WG zamierza skończyć z darmowym rozdawnictwem pojazdów, a że to WG, to wszystko możliwe...

KW-1S zostało w grze, a mimo wszystko trzeba było je odkupić, bo za darmo było tylko KW-85...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:33, meryphillia napisał:

Mimo wszystko pojawiło się info przy okazji pierwszych informacji o tym pojeździe, że
WG zamierza skończyć z darmowym rozdawnictwem pojazdów, a że to WG, to wszystko możliwe...


Niby jakie to darmowe rozdawnictwo kiedy w garażu masz pojazd znajdujący się w danym miejscu w danym drzewku? Skoro tamten wywalają to nowy się należy jak psu buda :P.

Dnia 19.05.2015 o 09:33, meryphillia napisał:

KW-1S zostało w grze, a mimo wszystko trzeba było je odkupić, bo za darmo było tylko
KW-85...


No ba. W końcu zamieniali tier 6 więc należała się zastępująca go 6, a nie czołg tak samo się nazywający, który ląduje poziom niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 10:25, drblase napisał:

ciach


Dobrze gada, polać mu ;) Mery Minimaus należy się jak psu buda i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kwik własnego teamu niosący się światłowodami: "PLATOON1 RAEPORTED!!1"...
A gdy tak sobie gnamy tego typu plutonem, to najczęściej robię więcej dmg niż te kwiczące pawiany. :3

Jest coraz gorzej niestety z wotem.
Ilość pałętającego się bezmyslnego, bezużytecznego zwierza po serwerze jest wręcz przytłaczająca.
O ile jeszcze trzy miesiące temu dało radę sobie spokojnie grać nocami, tak teraz operuje podczas nich ten sam cyrk co i za dnia.
Praktycznie nie wyłażę z Lefha jak już gram w ten syf, bo czymkolwiek innym to bezsensowna katorga, by po 5-10 porażkach w końcu wbić daily...

20150522143926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 14:42, meryphillia napisał:

Jest coraz gorzej niestety z wotem.
Ilość pałętającego się bezmyslnego, bezużytecznego zwierza po serwerze jest wręcz przytłaczająca.
O ile jeszcze trzy miesiące temu dało radę sobie spokojnie grać nocami, tak teraz operuje
podczas nich ten sam cyrk co i za dnia.


Jestem pewien, że gdyby mi się chciało poprzeglądać temat to znalazłbym dokładnie takiego samego posta te trzy miesiące temu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować