Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2015 o 14:42, meryphillia napisał:

Jest coraz gorzej niestety z wotem.


Naaaaaaaaah ; jest gorzej z randomem, co niczym dziwnym nie jest - gra jest bardzo popularna, gra mnóstwo osób, więc i nie dziwne że procent graczy którzy nie grzeszą inteligencją(i chęcią poprawy tej sytuacji) jest bardzo dużo(a ktoś kiedyś chyba niebezpodstawnie powiedział, że więcej jest jednak tych ''mniej inteligentnych osób'').
Dość łato sobie z tym poradzić, wystarczy znaleźć sobie w miarę ogarnięty klan z fajnymi ludźmi. Wtedy człowiek na randomie musi męczyć się tylko gridując pojazdy(o ile jeszcze się ma jakieś do zgridowania ; można też to nieco umilić grając w plutonie i bardziej gadając sobie z jakimiś znajomkami jak koncentrując się na polu makakowym).
Każdy normalnie działający klan gra codziennie twierdze, gdzie będąc w grupie ogarniętych ludzi albo gra się wyrównane bitwy(co jest bardzo przyjemną rzeczą), albo masakruje się klan który wspomniane wyżej makaki założyły(co jest nieco mnie przyjemne, ale nadal fajne).
Podobnie można się pobawić w CW(już nawet nie mając spiny na zdobycie prowincji i złota, tylko po to żeby sobie pograć czując jakieś nieco większe emocje niż na randomie).
Można też sobie ponarzekać jaki to WoT zły jest.;d

@drblase - nie 'ze trzy miesiące temu' tylko 'co trzy miesiące'.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff...
Może nie dalbym sobie ręki uciąć z powodu tej brudnej gierki, ale jestem pewien, że i z póltora roku temu podobnie kwiczałem. :3

Ale prawda jest taka, że astrologowie zapowiadają zwiększająca się z miesiąca na miesiąc populację makaków. ;D
A na klany ani nie mam ochoty, ani czasu, no i przeca ja już praktycznie nie gram w tą mierną gierkę...

mimimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 15:31, Paoro napisał:

To prawda, że zaniechali nerfa dla penetracji medów?


WG szykuje się do "rebalansu" X tieru i na razie widzieliśmy tylko ich pierwsze testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też w dosłownie każdej bitwie dostajecie zapro do plutka? Zagrałem sobie kilka bitewek i nic tylko nonstop zapro. A nawet nie jestem niebieski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makaki wykorzystują nowy system zapraszania.
Wystarczy olać.
Kilka razy dołączałem, gdy zapraszający wyraźnie kwiczał o misji do zaliczenia, bo co mi szkodzi, a wybesztać i tak nie mogę z racji kagańca na 5 dni. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 14:24, KuroNeko napisał:

Czy wy też w dosłownie każdej bitwie dostajecie zapro do plutka? Zagrałem sobie kilka
bitewek i nic tylko nonstop zapro. A nawet nie jestem niebieski. :P


Wyłącz w opcjach gry otrzymywanie zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się już któryś raz do tej gry, macie jakieś rady dla praktycznie początkującego czołgisty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 20:45, Snafu napisał:

Przymierzam się już któryś raz do tej gry, macie jakieś rady dla praktycznie początkującego
czołgisty? :D


Porad/poradników masa na necie w wersjach tekstowych/obrazkowych/filmikowych więc znalezienie czegoś nie powinno długo zająć :P. Od siebie rzucę tylko to https://www.youtube.com/watch?v=HX0znHSeDMU. Filmik niby ma 2 lata ale nadal jest aktualny i czegoś tam się dowiesz na start.

Btw. Zbliża się wierzchołek drzewa na T110E5. Jako, że to chyba linia, którą rozegrałem najwięcej bitew to postawiłem przed sobą ciekawe zadanie. Mianowicie chcę wbić Asy na każdym pojeździe z tej linii. Zostało M6 i tiery 2-4. I teraz najważniejsze pytanie. Czy ja pokonam M3 Lee czy on pokona mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta powszechna opinia, że M3 to złom? Wystarczy grać nim jak TD, wykorzystać jego spam działo i system spotowania, aby robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 20:45, Snafu napisał:

Przymierzam się już któryś raz do tej gry, macie jakieś rady dla praktycznie początkującego
czołgisty? :D


Zacznij oglądać jakiś kanał z filmikami z wota, żebyś się nauczył jak grać. Z polskich najlepszy chyba jest hallack.
https://www.youtube.com/user/hallack05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogranięty gracz szybko zauważy że Lee, szczególnie na goldzie, to calkiem znośny rzeźnik "zza krzaka".
Też miałem po becie takie miłe wspomnienia grindu Lee, że po release gry przeskoczyłem go free expem i odważyłem się odkupić dopiero jakiś rok temu, a asa wbiłem chyba w drugiej czy trzeciej bitwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 21:28, Budo napisał:

Zacznij oglądać jakiś kanał z filmikami z wota, żebyś się nauczył jak grać. Z polskich
najlepszy chyba jest hallack.

"Haha", "hehe", "hihi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 21:26, McFlash napisał:

Skąd ta powszechna opinia, że M3 to złom?


U mnie stąd, że jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w bitwie, w której gracz w M3 byłby w stanie odegrać jakąś znaczącą rolę w bitwie. Nieważne czy w moim czy przeciwnym teamie.

Sam nim grałem na tyle dawno (jakoś początki wota po wyjściu z bety), że wrażeń już nie pamiętam.

@meryphillia

Po cichu liczę, że długo mi to nie zajmie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 22:40, drblase napisał:

U mnie stąd, że jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w bitwie, w której gracz w M3 byłby
w stanie odegrać jakąś znaczącą rolę w bitwie. Nieważne czy w moim czy przeciwnym teamie.


Mnie się raz udało. W bitwie w której na M3 byłem wśród najniższych tierów poczekałem na rozwój sytuacji, wpakowałem się do wrogiej bazy, zabunkrowałem za budynkiem i 100% przejęcia :-)
Dowolnym innym czołgiem by się dało tak samo, ale większością innych próbowałbym wspierać zespół bardziej bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Aż mi się przypomniała bitwa na której zdobyłem Raidera i ofc Invadera w... Lorr. 155 51.
Z tego co pamiętam kilka okładających się pawianów na Fishermans Bay robiło takie postępy, że czas się kończył, więc objechałem mapkę górą i wjechałem dumnie na capa, którego na górce nad wodą "bronił" jakiś pawian.
Bronił tak skutecznie że dał mi oba medale, a wystarczyło wyjechać i najzwyczajniej w świecie rozpruć artylerię. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 23:16, pkapis napisał:

[cut]


Not bad :). Pamiętam jak z kumplem graliśmy plutonik 5 tierem na mapie Mountain Pass przeciwko samym tierom 6 i 7, ja jakoś padłem w środku bitwy, a on BDRem przejechał całą mapę, niewykryty przez nikogo, sam capnał bazę i dostał Zagończyka (chyba tak to się zwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 23:29, drblase napisał:

Not bad :). Pamiętam jak z kumplem graliśmy plutonik 5 tierem na mapie Mountain Pass
przeciwko samym tierom 6 i 7, ja jakoś padłem w środku bitwy, a on BDRem przejechał całą
mapę, niewykryty przez nikogo, sam capnał bazę i dostał Zagończyka (chyba tak to się
zwie).

Ja Zagończyka dostałem na Hummelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować