Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2015 o 00:13, PsyhoSpider napisał:

Ja Zagończyka dostałem na Hummelu :D



Zagonczyk i okupant na LOWE - pobij to :D

Dodam że w jednej bitwie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 11:42, alexiej napisał:

> Ja Zagończyka dostałem na Hummelu :D


Zagonczyk i okupant na LOWE - pobij to :D

Dodam że w jednej bitwie ^^

Zagonczyk na TOGu!!! Pobij to! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 12:14, Paoro napisał:

Zagonczyk na TOGu!!! Pobij to! xD

Kolejny chwalipięta z cyklu "złowiłem taaaaką rybę". Niestety muszę zarzucić ci kłamstwo gdyż przejrzałem konto w WoT i nie masz ani jednego Zagończyka. Pamiętaj że wrzucając nick na forum można łatwo takie rzeczy zweryfikować. No cóż, trudno, tym razem się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 14:01, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Zagonczyk na TOGu!!! Pobij to! xD
Kolejny chwalipięta z cyklu "złowiłem taaaaką rybę". Niestety muszę zarzucić ci kłamstwo
gdyż przejrzałem konto w WoT i nie masz ani jednego Zagończyka. Pamiętaj że wrzucając
nick na forum można łatwo takie rzeczy zweryfikować. No cóż, trudno, tym razem się nie
udało.


Hmm, kolega wyżej nie mówił że sam zdobył takie odznaczenie na takim pojeździe. Ot napisał, że można takie zdobyć i że jest to bardziej ''dziwne'' niż w przypadku zdobycie go na Lewku.

Sam pamiętam że swojego pierwszego(mam już 3 czy 4) zagończyka zdobyłem na którymś z rosyjskich td(nie pamiętam już czy było to SU-152 czy ISU), w bitwie w której ubiłem 3 wrogów i całkiem sporo postrzelałem zanim zostałem zmuszony do przejęcia bazy.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 14:01, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Zagonczyk na TOGu!!! Pobij to! xD
Kolejny chwalipięta z cyklu "złowiłem taaaaką rybę". Niestety muszę zarzucić ci kłamstwo
gdyż przejrzałem konto w WoT i nie masz ani jednego Zagończyka. Pamiętaj że wrzucając
nick na forum można łatwo takie rzeczy zweryfikować. No cóż, trudno, tym razem się nie
udało.

Otóż to, nie powiedziałem, że ja go zrobiłem, po prostu śmieszy mnie ten cały zagończyk, co za sztuka skapować niezauważonym.. ja zawsze rwę się do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 20:19, PsyhoSpider napisał:

> co za sztuka skapować niezauważonym..

Spróbuj, wtedy pogadamy ;p

Nie będę nawet próbowałem, bo po pierwsze nie gram TD, artą zbyt wiele, a lt, medy i HT to czołgi kontaktowe, także nie przystałoby nimi robić zagonczyka, po prostu to nie mój styl gry, grać pod tą odznakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po patchu "pacze" że czołgiem lekkim musze być pierwszy w teamie by zrobić misje. Początkowo wydawało mi się to niemożliwe i kombinowałem jaki lekki IV tieru może się nadawać do tego, a tu rano myk i takie coś chyba największą kluchą z lekkich :D Na pewno pomogło czołowe zderzenie z AMX 13 90 co mu zabrało 900 HP a mnie 150 :D
Victory!
Battle: Lakeville
Vehicles: Aufklärungspanzer Panther
Experience received: 2 548 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 32 619
Battle achievements: Scout, Mastery Badge: "I Class"

20150601132249

20150601132252

20150601132255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zasięgnąć informacji o X. Od jakiegoś czasu mam już odkryte E100, Obj 140, w drodze jest E5 oraz T62A, ale jednocześnie chciałbym pójść w jakieś nowe ciekawe linię.

Mam jedną świetnie wyszkoloną chińska załogę i pytanie co lepsze na CW i ogólnie jako X - 121 czy 113?

Czy warto robić Ob. 430?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 17:13, duzy_paczek napisał:

Batchat! :D

Batchata i AMX 30B też będę robił (obecnie jestem na AMX13 75 i zaraz odkryję 13 90, a potem już tylko czekam na promocję na wierzchołek drzewa z AMX 30B, by kupić po taniości), zastanawiam się jeszcze nad AMX 50B oraz T57HT, bo magazynki to w tej chwili na CW przydatne są. Chodziło mi o radę w przypadku takich niestandardowych liniach jak w poprzednim poście napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 17:28, Paoro napisał:

Batchata i AMX 30B też będę robił (obecnie jestem na AMX13 75 i zaraz odkryję 13 90,
a potem już tylko czekam na promocję na wierzchołek drzewa z AMX 30B, by kupić po taniości),
zastanawiam się jeszcze nad AMX 50B oraz T57HT, bo magazynki to w tej chwili na CW przydatne
są. Chodziło mi o radę w przypadku takich niestandardowych liniach jak w poprzednim poście
napisałem.


Batchat imo w pierwszej kolejności jeśli chcesz grać CW i robić meda. Świetny spot, mobilność, ''niewidzialność'', magazynek, ideał.;d
A z niestandardowymi liniami dałbym sobie spokój, na CW ludzie są bardziej przyzwyczajeni do tych standardowych.;p
Jak już brać to lepiej meda, czołgów ciężkich przeważnie do wyboru jest masa bo każdy jakiegoś ma(a przynajmniej ja mam takie doświadczenia).
Zresztą w sumie najlepiej mieć jest po prostu jak najwięcej ''dziesiątek'' i sobie żonglować(o ile gra się na wszystkim w miarę dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 17:09, Paoro napisał:



Rób 121. 113 mimo, że nie jest najgorszym tankiem, to na CW szczerze wątpię by ktoś Cię nim wziął. Med zawsze się przyda, jednak oczywiście Bat-chat przydatny będzie dużo bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co choedzi z tymi trzema czołgami 10 tieru?
Dostałem komunikat o jakiejś skończonej misji i 3 czołgi. To są czołgi na stałe, czy tylko na czas jakiegoś eventu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 09:30, Lucek napisał:

O co choedzi z tymi trzema czołgami 10 tieru?
Dostałem komunikat o jakiejś skończonej misji i 3 czołgi. To są czołgi na stałe, czy
tylko na czas jakiegoś eventu?

To jest event Domination, który jest czymś w stylu capture the flag z opcją nieograniczonych respawnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 00:07, duzy_paczek napisał:

Powie mi ktoś o co tu chodzi i czemu zadanie się nie wykonało(ofc bez wyróżnienia)?


Misje nadal nie do końca działają jak trzeba, podejrzewam że akurat miałeś pecha i zostałeś pokarany przez WG za próbę wygrania bitwy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować