Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2015 o 00:33, Budo napisał:

Imperial War Museum i jeszcze kilka innych takich miejsc muszę obskoczyć w tym roku.
Mieszkam w anglii 3 lata ponad, a jeszcze nie byłem :<


Wstydziłbyś się. ;P
No chyba że mieszkasz spory kawałek od Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 00:43, meryphillia napisał:

Wstydziłbyś się. ;P
No chyba że mieszkasz spory kawałek od Londynu.


Godzinę pociągiem xD
btw hallack testował nowego minimausa- niby niezły jest i ma mocny pancerz. Dingowały od niego dziesiątki takie jak jgdpanzer e100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 09:31, Budo napisał:

btw hallack testował nowego minimausa- niby niezły jest i ma mocny pancerz. Dingowały
od niego dziesiątki takie jak jgdpanzer e100.


Na randomach bedzie jeszcze lepiej, na testowym leci praktycznie tylko złoto. Było mi żal mojej V-ki, ale jestem pełen optymizmu że przynajmniej nie będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastała wiekopomna chwila, po 3 latach gry, 15k bitew, w końcu w moim garażu pojawiła się X :) Fakt można było wcześniej, ale czekałem na wierzchołek drzewa i oto Obj. 140 zawitał w moje skromne progi. Myślę, że grać się nim będzie niemniej przyjemnie niż T-54, w którym moduły też lubiły się szybko psuć, a jednak kiedy już go wymaksowałem to grało się nim bardzo dobrze, a i w bitewach z X-kami potrafiłem rozstrzygnąć losy bitwy. Wozić będę oczywiście automatyczną gaśnicę oraz mam m.in. perka na bezpieczne magazynowanie pocisków ;) wrzuciłem do niego załogantki z misji i planuje jako trzeciego perka robić kamuflaż :P W kolejce do kupienia są X - E100 oraz T62A, a niebawem powinna dołączyć T110E5, na razie grinduje M103 i zostało ponad 150k expa do zrobienia. W planach jest jeszcze Batchat, ale z francuskiego drzewka najpierw muszę kupić i zrobić AMX 13 90, potem AMX 50 100 (działo dla Lorki) i dopiero wezmę się za Lorkę.. 5 topowych X mi styknie i raczej nie będą cisnął w inne, będę ograniczał stopniowo granie. Będzie teraz nowa mapa globalna, stworzyłem nowy klan ze znajomymi, mamy już koło 90 graczy, także w końcu będę miał okazję pograć w CW co było celem gdy zaczynałem przygodę z WoTem. Mam jeszcze nadzieje, że nawet nerf medów raczej nie spowoduje, że taki Obj. 140 czy Batchat znikną od razu z map globalnych :)

20150701091754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 09:34, Paoro napisał:

Nastała wiekopomna chwila

No w końcu ;). Graty, sam muszę wbić do końca trwania drzewka 125k expa i obj. dołączy do kolekcji.

Dnia 01.07.2015 o 09:34, Paoro napisał:

Wozić będę oczywiście automatyczną gaśnicę [...]

Mod z alarmem przeciwpożarowym + gaśnica na myszce i nie ma po co wydawać kredek na automatyczną gaśnicę :P.

Dnia 01.07.2015 o 09:34, Paoro napisał:

W kolejce do kupienia [...]

To teraz ostra jazda na Rudym bo kredek może braknąć ;).

>Mam jeszcze nadzieje, że nawet nerf medów raczej nie spowoduje, że taki Obj. 140 czy Batchat znikną

Dnia 01.07.2015 o 09:34, Paoro napisał:

od razu z map globalnych :)

Od kilku dni wiadomo, że nerf został zawieszony do odwołania, Myszka prawdopodobnie też nie zastąpi VK aufs. B. Testy nie wypadły pomyślnie. I dobrze, bo Centurion i FV przy ich HESHu jako prem ammo oraz top speed stałyby się niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

sam muszę wbić do końca trwania drzewka 125k expa i obj. dołączy do kolekcji.

To się musisz pośpieszyć, widzę, że ten wierzchołek drzewa cię trochę zaskoczył, mnie wręcz przeciwnie, czekałem na niego z utęsknieniem przez ostatnie dwa miesiące :)

Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

> Wozić będę oczywiście automatyczną gaśnicę [...]
Mod z alarmem przeciwpożarowym + gaśnica na myszce i nie ma po co wydawać kredek na automatyczną
gaśnicę :P.

Na razie mam zapas automatycznych gaśnic, a że przydają się one w zapobieganiu zapalania się czołgu to będę je woził aż się skończą ;) Potem przejdę może na tego moda.

Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

> W kolejce do kupienia [...]
To teraz ostra jazda na Rudym bo kredek może braknąć ;).

A tak, na szczęście często gram twierdze na VI i Rudy mi tam ładnie zarabia :) a że coraz wyższe poziomy mamy to i myślę, że rezerwy z twierdzy zastąpią z powodzeniem premkę, która mi się niedawno skończyła, a której z braku czasu na granie w WoTa nie zamierzam póki co odnawiać.

Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

Od kilku dni wiadomo, że nerf został zawieszony do odwołania, Myszka prawdopodobnie też
nie zastąpi VK aufs. B.

Czyli co minimyszka będzie osobnym czołgiem w tej linii czy nie będzie jej w ogóle?

Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

Testy nie wypadły pomyślnie. I dobrze, bo Centurion i FV przy
ich HESHu jako prem ammo oraz top speed stałyby się niegrywalne.

Pamiętam, że ciągnąłeś linie brytyjskich medów, także ew. nerf mocno by w Ciebie uderzył, ja skończyłem na Cromce, odkryłem Cometa i póki co nie zamierzam iść dalej, jakoś mnie te brytyjskie maszyny nie porwały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 11:16, Paoro napisał:

To się musisz pośpieszyć, widzę, że ten wierzchołek drzewa cię trochę zaskoczył, mnie
wręcz przeciwnie, czekałem na niego z utęsknieniem przez ostatnie dwa miesiące :)

W sumie nie tak chyba dawno był T-62a więc się tego nie spodziewałem. Ale spoko, w razie czego jest 100k free expa to trochę można dorzucić :P.

Dnia 01.07.2015 o 11:16, Paoro napisał:

Na razie mam zapas automatycznych gaśnic, a że przydają się one w zapobieganiu zapalania
się czołgu to będę je woził aż się skończą ;) Potem przejdę może na tego moda.

T-54 chyba się często nie palił, z następcą powinno być podobnie.

Dnia 01.07.2015 o 11:16, Paoro napisał:

A tak, na szczęście często gram twierdze na VI i Rudy mi tam ładnie zarabia :)

Ja oddany randomom, żadne cw i twierdze mnie w najmniejszym stopniu nie interesują. Do tego miesiąc misji z bonusami do expa to w weekend premka i jazda ;).

Dnia 01.07.2015 o 11:16, Paoro napisał:

Czyli co minimyszka będzie osobnym czołgiem w tej linii czy nie będzie jej w ogóle?

Jest plan żeby wprowadzić Myszkę do gry, ale WG jeszcze nie wie jak i kiedy.

Dnia 01.07.2015 o 11:16, Paoro napisał:

Pamiętam, że ciągnąłeś linie brytyjskich medów, także ew. nerf mocno by w Ciebie uderzył,
ja skończyłem na Cromce, odkryłem Cometa i póki co nie zamierzam iść dalej, jakoś mnie
te brytyjskie maszyny nie porwały :P

No niestety, IX i X polegają na podstawowym ammo bo HESHe ssą, dlatego bardziej by nerfa odczuły od reszty. Cromka rządzi, Comet fajny jest, a potem to już zupełnie inna bajka i sposób gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 10:15, drblase napisał:

Mod z alarmem przeciwpożarowym + gaśnica na myszce i nie ma po co wydawać kredek na automatyczną
gaśnicę :P.


Błagam, nie. Rozumiem, że automatyczna gaśnica jest droższa od zwykłej, ale jest znacznie lepsza i żaden mod tego nie zmieni. Automat gasi pożar po pierwszej utracie HP, a ręczna po dwóch (nieważne jak szybko się kliknie, to ZAWSZE będzie tyle). Do tego automat zapewnie 10% bonus do ochrony przeciwpożarowej. Nie widzę sensu w oszczędzaniu na czymś takim, a przecież można jeszcze kupować ten sprzęt na wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 11:56, McFlash napisał:

/cut/


Let me hear you beg some more :). Ta jedna mniej utrata hp będzie miała jakiś wpływ w może jednej na kilkaset bitew. Może komuś kto ma 30k gier+ to różnicę zrobi, a że ja od bety zagrałem 8,5k (dziennie robiąc w porywach kilkanaście rundek)... you do the math. Ja tam nie widzę sensu w kupowaniu tego sprzętu, płonę na tyle rzadko, że nawet nie rozważam zmiany. Tym bardziej, że jak pisałem cw i twierdze mnie nie interesują, a tutaj sprzęt premium jest przydatny to nie zaprzeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niemieckich HT X tieru jedna utrata HP z pożaru to ponad setka. To robi bardzo dużą różnicę, kiedy chce się wykorzystać swoją pulę HP. Nie pamiętam jak wygląda utrata HP na innych czołgach (zależy to od ogólnej puli HP), ale z doświadczenia wiem, że lepiej jest mieć trochę więcej niż mniej. Nieraz te kilkadziesiąt HP pozwala na przyjęcie jednego strzału i wygranie.
Rozumiem, że przy małej ilości bitew automatyczna gaśnica może wydawać się za droga, ale skoro sam piszesz, że rzadko się palisz, to tym bardziej powinieneś zrezygnować z ręcznej. Ogólne koszty gaśnic zawsze są najmniejsze i nie ma co na tym przesadnie oszczędzać, bo tak naprawdę więcej się straci w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chciałem tylko zameldować, że ruszyła otwarta beta world of warships, a konta premium zostały połączone. Niedługo będzie jeszcze łączone złoto i free exp, póki co tylko premka. Także jak ktoś chce spróbować, to dajecie, bo gra zacna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 19:03, Budo napisał:

Także jak ktoś chce spróbować, to dajecie, bo gra zacna :)


E tam, na pewno mierna. Będzie co odinstalowywać regularnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! ]:>

A na serio to pograłem nieco na nie swoim koncie i szału żadnego w grze nie widzę.
Żal mi tych kilkunastu GB na trzymanie tego na dysku, więc potulnie czekając na wygaśnięcie jutro banika w tankietkach pogrywam sobie w znacznie milsze gierki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 21:47, meryphillia napisał:

pogrywam sobie w znacznie milsze gierki. :3


Ja praktycznie odstawiłem czołgi parę miesięcy temu. Nawet nie patchuję (chociaż nie odinstalowałem). Teraz jak chcę sobie pograć w coś na szybko, pełna salwa burtowa w Windward sprawia więcej radochy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna gierka, ale zbulwersowała mnie powyżej 12lvl gdzie takie chałastry piratów grasują, że mój stateczek nic nie był w stanie zrobić.
Niestety gra nastawiona na kooperację, może się coś zmieni w trakcie powstawania, więc może kiedyś wrócę, bo sympatycznie się pływało.

Ja aktualnie głównie maltretuję Settlers IV. ;)

W tankietkach natomiast ostatnio nawet w końcu przestałem spamować bitwy leFH''em i próbowałem wbic asa na Minimausie przed nim go wyrzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 23:51, McFlash napisał:

Łączony free exp? Może dla jaj odblokuję sobie jakąś X i będę patrzył na męki MM?


Jeszcze nie teraz. Konta nie będą w pełni łączone dopóki większa ilość graczy nie dołączy do gry i nie wygrinduje okrętów, bo wg przewidziało, że znajdzie się ktoś z takim pomysłem ;]
Ale już ludzie podobno mają dziewiątki, na własne oczy widziałem siódemki. Także dawaj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o Ktoś w WG przewidział możliwość takiej akcji i zapobiegł jej? Już wiem, gdzie się podziała ostatnia kompetentna osoba z zespołu WoT-a.
Co do samych okrętów to jakoś wcale nie mnie kręci ta gra, chociaż bardzo lubię temat wojny na morzu. Obejrzałem dosłownie dwa filmiki prezentujące WoWs i nigdy nie rozważyłem nawet ściągnięcia launchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj, myślę, że warto. Najwyżej wywalisz, według mnie gra jest dobra i jak na betę naprawdę dopracowana. Ja mam póki co jakieś 450 bitew rozegranych i jestem zadowolony, będę grał na pewno :)
ps. widziałem już dziewiątki w grze... niektórzy mają głęboki portfel, albo nadmiar wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna bitwa mi dziś wyszła na ISU-152, 6,7k dmg, oczywiście as pancerny no i przede wszystkim misja wykonana z wyróżnieniem na td :)

20150708224612

20150708224627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować