Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2015 o 05:03, meryphillia napisał:

Ah te poranne wypuszczanie kudłatych z klatek na wybieg...

]:>

Mery jak ty jeździsz sam nie w plutonie i to jeszcze na tych tierach to się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby plutony cokolwiek ułatwiały w tym noobrngfeście.
Tym bardziej na takich teirach wlaśnie...

Zwierze z którym najczęściej besztaliśmy wspólnym plutonem ten cyrk chyba w końcu sprzedało konto, więc teraz tym bardziej nie mam z kim grać.
Zresztą i tak 99.9% bitew ostatnich 4 miesięcy, to leFH, bo granie w ten syf czymkolwiek innym mija się z celem. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kiedy tak orientacyjnie jest najbliższa szansa na jakieś fajne promocje?
W sumie nie wiem czy urodziny WG(czy jak to tam idzie) już były w tym roku, czy też jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 13:41, Nephren-Ka napisał:

Hmm, kiedy tak orientacyjnie jest najbliższa szansa na jakieś fajne promocje?
W sumie nie wiem czy urodziny WG(czy jak to tam idzie) już były w tym roku, czy też jeszcze
nie.


Początek sierpnia to czas na urodziny WG i wtedy zapewne będzie większy event + jakiś crapowaty gift tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ależ podrasowali graficznie wota, ja nie mogę. Świetnie teraz wygląda, no i wprowadzili nowe czołgi hd, w tym moje ulubione (pantera/m10 i fcm 50t) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mi na 11 dni (lel; jakby już na dwa tygodnie nie mogli) kaganiec nałożyli, bo to co od wczoraj oglądam w tej miernej gierce, to już zwierzęce pojęcie przechodzi.

Kołobanowa dostał zapomniany przez wrogie makaki Marder Najeźdźca "Germański Oprawca". :D

20150731022902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 18:38, Budo napisał:

Ależ podrasowali graficznie wota, ja nie mogę. Świetnie teraz wygląda, no i wprowadzili
nowe czołgi hd, w tym moje ulubione (pantera/m10 i fcm 50t) :)


Kilka czołgów w HD to imo żadne podrasowanie :P. Dla mnie czołgi haj defynyszn w tej grze wyglądają jak zrobione z plastiku, jedyne co w nich lubię to dobrze zrobione gąski i niezależne zawieszenie kół jezdnych (czy jak to to się zwie).

Btw. wiele osób czekało na event z okazji rocznicy WG (ja trochę mniej ze względu na napięty grafik w ten weekend) i chyba każdy się rozczaruje. Oferta szokująco biedna, żadnych ciekawych bonusów i zniżek, misje do bani. Ogółem dla WG wielki karny męski członek (najlepiej w to miejsce gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę) za to co odwalili.

PS. Pewnie wszyscy poza eu dostaną o niebo lepszego eventa. Typical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 18:00, drblase napisał:

Kilka czołgów w HD to imo żadne podrasowanie :P. Dla mnie czołgi haj defynyszn w tej
grze wyglądają jak zrobione z plastiku, jedyne co w nich lubię to dobrze zrobione gąski
i niezależne zawieszenie kół jezdnych (czy jak to to się zwie).


Nie o tym mówię, tylko o nowej grafice. Czołgi hd to miły dodatek, ale cała gra inaczej wygląda. Może masz jakieś dziwne ustawienia, albo nie masz klienta hd- u mnie super wrażenie było i duża zmiana, przede wszystkim nowy anty-aliasing jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 20:04, Budo napisał:

Nie o tym mówię, tylko o nowej grafice. Czołgi hd to miły dodatek, ale cała gra inaczej
wygląda. Może masz jakieś dziwne ustawienia, albo nie masz klienta hd- u mnie super wrażenie
było i duża zmiana, przede wszystkim nowy anty-aliasing jest.


Klient hd, wszystko na max ustawione, tylko bezużyteczny efekt rozmycia wyłączony i imo bardzo średnio to wygląda. Graficznie w wocie od dawien dawna nic się nie poprawiło i podejrzewam, że silnik gry może już na większe poprawki nie pozwolić. Coś tam przebąkują o możliwości pojawienia się całych map hd, ale na razie nie ma się co napalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to pora na okulary, skoro nie zauważyłeś różnicy, bo u mnie było bardzo wyraźnie widać co się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 22:27, Budo napisał:

No to pora na okulary, skoro nie zauważyłeś różnicy, bo u mnie było bardzo wyraźnie widać
co się zmieniło :)


Ja też nie widzę znacznej różnicy w grafice WoTa na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Coś tam cały czas idzie ku lepszemu, ale bardzo małymi kroczkami. Póki nie zrobią silnika z prawdziwego zdarzenia(obsługa jednego rdzenia procesora w 2015 roku, rly?) to nie ma co liczyć na jakieś fajerwerki.;/
Zobacz sobie jak wygląda WoT w wersji na tego nowego XBoxa, zupełnie inna bajka(zmienne warunki pogodowe, bitwy nocne). Pewnie z krzemiaczków można by wycisnąć coś lepszego, no ale nie ma sensu dla WG wydawać dużych pieniędzy, skoro wszyscy grają na tym co jest i płacą $$$.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 22:27, Budo napisał:

/.../

No to pora na okulary, skoro nie zauważyłeś różnicy, bo u mnie było bardzo wyraźnie widać
co się zmieniło :)

Hej może sobie zainstalowałeś HD albo cuś, ja różnicy w grafice nie widze, tylko parę nowych czołgów wprowadzili, także wiesz, że sobie lepsze ustawienia wybrałeś to nie znaczy że się coś ogólnie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 22:27, Budo napisał:

No to pora na okulary, skoro nie zauważyłeś różnicy, bo u mnie było bardzo wyraźnie widać
co się zmieniło :)


Albo nie grałeś od bardzo, baaaardzo długiego czasu (ta opcja zapewne odpada) albo musiałeś mieć jakieś niskie ustawienia wcześniej, bo jesli chodzi o grafikę w wocie zmiany w ostatnim czasie były kosmetyczne, jeśli nie żadne. Jedyna większa różnica to coraz większa liczba maszynek hd w bitwach.

Tak jak pisze Nephren-Ka- chcesz zobaczyć dobrze wyglądającego wota, zobacz sobie wersję na nowe pudło od Microsoftu, przy którym wersja pc wygląda biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odśnieżyć WoTa. I jestem zaskoczony - wreszcie zrobiono coś z tymi nieznośnymi losowaniami. :) Teraz jestem na topce pod względem exp grając najsłabszym (dokładnie - NAJSŁABSZYM pojazdem w bitwie - lekkim MT-25 lub LTTB) po każdej bitwie. Troszkę jednak gryzie, że każda z tych bitew jest przegraną.. ale przecież nie można mieć wszystkiego - a w szczególności wygranej bitwy w wocie :)

Cieszą drobnostki - takie właśnie jak górowanie pod koniec bitwy nad Loewama, ISami-3 i innymi T30 pod względem doświadczenia a niejednokrotnie także i damage''u. Nie od dziś wiadomo bowiem, że IX tierowe pojazdy z trudem osiągają pułap 400 dmg na całą bitwę natomiast wszędobylskie lajty są JEDYNYMI pojazdami które pozwolą wyspotować połowę wrogiego teamu, unieruchomić lub uszkodzić kilka słabszych pojazdów oraz zniszczyć artylerię i z dumą umrzeć na drugim końcu pola bitwy w obrębie wrogiego capa.

Trudno, co robić..

.. chyba miałem gdzieś płytę z Postalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 23:10, meryphillia napisał:

Też ma ktoś jakieś problemy, czy to tylko dla mnie promocja wprost z serca SerBa?


Chyba dostałeś jakiś specjalny bonus na urodziny WG.
Osobiście mam focha na grę za brak promo na premium ósemki, ale znajomkowie grają i meldują że żadnych problemów nie odnotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, mam trochę zdjęć z muzeum czołgów Bovington. Jak macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać, trochę tych bardziej znanych czołgów mieli i popstrykałem :)
No fotce Covenanter, na żywca jest piękny jak 2 miliony złotych.

20150803005601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować