Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2015 o 00:57, Budo napisał:

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, mam trochę zdjęć z muzeum czołgów Bovington. Jak
macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać, trochę tych bardziej znanych czołgów
mieli i popstrykałem :)
No fotce Covenanter, na żywca jest piękny jak 2 miliony złotych.

A w Wocie to jest chucherko na strzała :D byś wrzucił fotę Tigera albo cuś sensownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był event żałosny, szykuje się znacznie ciekawszy. Od 6 do 10 sierpnia będzie do zdobycia Dicker Max. Wystarczy wbić 200k expa, jeśli do tego dorzucą jakiś bonus x5 za pierwsze zwycięstwo to dużo czasu to zająć nie powinno. Tia...

http://ritastatusreport.blogspot.com/2015/08/gamescon-2015-mission-eu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawszy...
Klep po minimum 5-6 godzin dziennie WoT''a by zdobyć jakiegoś brudejskiego tenka.
Hah, ma tupet SerB nie powiem...

Przy x3/x5 mając bogaty garaż pewnie i się uda, odbębniając te 2-3h dziennie, więc może nawet zrobie jeśli będzie daily minimum x3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 09:35, Paoro napisał:

A w Wocie to jest chucherko na strzała :D byś wrzucił fotę Tigera albo cuś sensownego
:)


Tigerstwo 131, jedyny na świecie Tygrys na chodzie, grał w filmie Fury.

20150803231214

20150803231225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 09:35, Paoro napisał:

A w Wocie to jest chucherko na strzała :D byś wrzucił fotę Tigera albo cuś sensownego
:)


1. Jagdtigerstwo
2. Tigerstwo 2 prototyp stockowa wieża
3. Tigerstwo 2 wymaksowane

20150803231450

20150803231501

20150803231510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czołk, który na mnie największe wrażenie zrobił, czyli M103 (był na chodzie i miał tak wielkie działo, że łomatko, nie mogłem go w kadrze zmieścić)
2. Ciekawostka- zakurzony Conway w zamkniętym garażu konserwacyjnym (w tle jakiś stary Chieftain)
3. Tego pana nie trzeba przedstawiać

20150803232352

20150803232422

20150803232437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 23:12, Budo napisał:

Tigerstwo 131, jedyny na świecie Tygrys na chodzie, grał w filmie Fury.

Gdybyś nie wiedział, to na przodzie przy wieży ma ślad po pocisku który zablokował wieżę ;) A unieruchomiony Niemcy zostawili na pustyni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. Udało mi się złapać działo M103 w kadr
2. Tak się w wota grało- stały 3 czołgi otoczone komputerami i zapaleńcy rypali, żeby zdobyć nagrody
3. Pięknie odrestaurowany Achilles

Mam tych zdjęć sporo, jak jakieś specjalne zamówienia macie, to piszcie, może coś się znajdzie :)

20150803233207

20150803233420

20150803233433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ano. Ciekawostka jest jeszcze taka, że ten czołg został rozebrany na części pierwsze przez wywiad, żeby zdobyć informacje o niemieckiej technologii i dopiero potem musieli go do kupy składać z części, żeby zamienić w eksponat. Z tego powodu nie jest cały oryginalny niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 23:24, Budo napisał:

1. Czołk, który na mnie największe wrażenie zrobił, czyli M103 (był na chodzie i miał
tak wielkie działo, że łomatko, nie mogłem go w kadrze zmieścić)
2. Ciekawostka- zakurzony Conway w zamkniętym garażu konserwacyjnym (w tle jakiś stary
Chieftain)

W tle nie masz Chieftaina ale Fv4202 jedyny obecnie "żywy" egzemplarz tego prototypu. Ale za to może udało ci się właśnie uchwycić jakiegoś Chieftaina? Albo centuriony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RNG w tej grze potrafi czasami wyszczerzyć zębiska w prawdziwie małpim uśmiechu.

Jak ktoś ciekaw niech przewinie do mojego pojedynku H2H lefhem z 44%WR 230dpb "botem" w KW-1.
Z takimi "umiejetnościami" raczej na bank nawet nie celował w pysk tylko w kadłub i dlatego skończyło się tak wybornie dla niego. :D

Dlatego nigdy lepiej nie strzelać w kadłub Lefha nawet mając 300 peny. ;D

http://www13.zippyshare.com/v/89h0yVZy/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 08:56, Tomoya-kun napisał:

W tle nie masz Chieftaina ale Fv4202 jedyny obecnie "żywy" egzemplarz tego prototypu.
Ale za to może udało ci się właśnie uchwycić jakiegoś Chieftaina? Albo centuriony?


Nie miałem możliwości zweryfikować, bo w tym garażu nie ma żądnych tablic, a pojazdy stoją strasznie stłoczone, żę czasami ciężko przejść między nimi. Zdjęcia na żądanie:
1. Centek
2. Chieftain
3. Centek

20150804234835

20150804234854

20150804234916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Druga część zdjęć brytoli:
1. Chieftain
2. Zadek Centka, albo Chieftaina (jestem bezużyteczny czasami, jeśli chodzi o rozpoznawanie :P)
3. Przekrój, chyba przez Chieftaina. Były dwie połowy i ścieżka między nimi :)

20150804234957

20150804235013

20150804235031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety samym Lefhem 200k expa nie da się klepnąc w cztery dni.
Odpaliłem KW-1 i od razu po trzeciej porażce przypomniało mi te Zoo dlaczego karmię narkotyczny głód tej miernej gierki praktycznie tylko za pomocą wspomnianego Lefha.

Cóż Dicker raczej nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 10:18, meryphillia napisał:

Niestety samym Lefhem 200k expa nie da się klepnąc w cztery dni.
Odpaliłem KW-1 i od razu po trzeciej porażce przypomniało mi te Zoo dlaczego karmię narkotyczny
głód tej miernej gierki praktycznie tylko za pomocą wspomnianego Lefha.

Cóż Dicker raczej nie dla mnie...


Zoo jak zoo, ale wszędzie pisze że jest 30% zniżki na pojazdy premium VI-VII i 15% zniżki na pojazdy premium VIII. O ile pierwsza części promocji jest w grze, tak drugiej nie ma i zastanawiam się o co w tym chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WG working as intended...

Widać że mało grasz i mało co orientujesz się w teoriach spiskowych z WG i SerBem na czele.
Jest ku temu prosta przyczyna.
SerB doskonale wie że boty nawet nie sprawdzą realnej ceny i kupują Lowe i T34 w "promocyjnej" cenie z dziką rozkoszą oczekując możliwości nabicia 39WR i 300dpb w tysiącu "bitew" na promocyjnie kupionym tenku.
Zauberer11 i ludovik_2015 pozdrawiają. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zniżek w grze na 8 tier premium , nie ma eventu na FV 201 ale jest do kupienia w sklepie za 124,67 zł.Po co robić jakieś eventy, trzeba doić dokąd się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 14:59, prf napisał:

Nie ma zniżek w grze na 8 tier premium , nie ma eventu na FV 201 ale jest do kupienia
w sklepie za 124,67 zł.Po co robić jakieś eventy, trzeba doić dokąd się da.


Zniżki już są, widocznie jakiś problem w grze mieli/zapomnieli/zrobili to celowo(vide spiskowa teoria Merego ;d).
Widziałem też gdzieś na forum WG, że będą zwracać różnicę ludziom, którzy kupili w normalnej cenie podczas trwania eventu, trzeba się tylko upomnieć do supportu.

Generalnie całkiem ciekawa oferta, nie ma co marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Logowałem się około 12 do gry i nie było zniżek na 8 tier, sprawdzę teraz.Na forum gry już jest ocean hejtu na misje na Dicker Maxa , sprzedaż FV i ogólnie na całe WG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować