Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Draw...

Jeszcze zwierzątko napisze "no cap pls", bo oczywiście gra na wyższym poziomie trudności mając wyłączoną minimapę i mózg zresztą też.

Masakra ten event, aż boję się co będzie się działo jutro na serwerze.

20150807125109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update garażu po tym jak wywaliłem się z całego złota jakie uzbierałem dzięki jagdtiger-kodom. Jedyny minus to zupełny brak środków na jakieś cammo dla tych pojazdów.;s

20150807131128

20150807131132

20150807131138

20150807131144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SerB jest z Ciebie dumny i chce więcej. ]:>

A na serio gz.
Mi by się nie chciało nawet 10zł wydawać na ten syf, wystarczy że i tak za dużo czasu w nim marnuję zamiast na przykład w fabryczkach czy innej milszej gierce. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:28, meryphillia napisał:

SerB jest z Ciebie dumny i chce więcej. ]:>


Pff, bezpośrednio ode mnie to WG nie zobaczyło za to nawet złotówki.;p
Chciało im się dawać bonusowe kody do proców Intela, to muszą przełknąć to że zarobili na tym jacyś lokalni przedsiębiorcy.;s

Dnia 07.08.2015 o 13:28, meryphillia napisał:

A na serio gz.
Mi by się nie chciało nawet 10zł wydawać na ten syf, wystarczy że i tak za dużo czasu
w nim marnuję zamiast na przykład w fabryczkach czy innej milszej gierce. :3


Czas jest cenniejszy niż pieniądze, a tam widzę że już niemal do 5k bitew na poczciwym leFHie dobijasz.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to myślisz, że SerB za darmo te kody dawał. :3

Dnia 07.08.2015 o 13:33, Nephren-Ka napisał:

Czas jest cenniejszy niż pieniądze, a tam widzę że już niemal do 5k bitew na poczciwym
leFHie dobijasz.;p


Lefh. <3
Wbije tylko tego Dickera i wracam autyzmować na nim dalsze bitwy. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:14, Nephren-Ka napisał:

Mały update garażu po tym jak wywaliłem się z całego złota jakie uzbierałem dzięki jagdtiger-kodom.
Jedyny minus to zupełny brak środków na jakieś cammo dla tych pojazdów.;s

Choinka coś ty kupił, trzeba było IS-6 z MM +1 a nie te niegrywalne T-34 i niestety słabe po nerfie Su122-44, AMX CDC fajny o ile masz klan i latasz twierdze na VIII, a tak to wywali cie na X i nie pograsz tym papierem, to samo tyczy sie oczywiscie T34, pierwsze 100 bitew ok, a potem ciągle X. Mogłeś wydać to lepiej np. na IS-6 lub FCM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 16:27, McFlash napisał:

Jaki nerf SU-122-44? O_o

Nerf który dotyczył wykrywalności wszystkich TDków nie ominął także i tego czołgu, mimo, że nim się nie kampi tak jak zwykłym td, to już nie jest tak wypaśny jak dawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 15:34, Paoro napisał:

Choinka coś ty kupił, trzeba było IS-6 z MM +1 a nie te niegrywalne T-34 i niestety słabe
po nerfie Su122-44, AMX CDC fajny o ile masz klan i latasz twierdze na VIII, a tak to
wywali cie na X i nie pograsz tym papierem, to samo tyczy sie oczywiscie T34, pierwsze
100 bitew ok, a potem ciągle X. Mogłeś wydać to lepiej np. na IS-6 lub FCM.


Miałem taki plan, żeby kupić IS-a, ale jakoś doszedłem do wniosku że wystarczą mi zwykłe IS-y których mam kilka, i szczerze mówiąc średnio mi się nimi gra. Za to bardzo lubiłem styl amerykańskich ht, no i bardzo podoba mi się działo w T34.
Rosyjski premium td musiał być kupiony, moja pierwsza załoga która przebyła drogę od tieru I do X potrzebuje takiego pojazdu do szkolenia(mam już SU-100Y ale średnio lubię nim grać). Rozegrałem chyba z 2 bitwy, sprawia całkiem niezłe wrażenie.
AMX CDC będzie za to dla mnie katorgą.;d W ogóle nie umiem grać szybkimi pojazdami(czy to lekkie czy medy) dlatego postanowiłem wybrać sobie do nauki coś ekstremalnego(bo to dość trudny pojazd), ale też na czym nie będę wiele sreberek tracił. Innym bardziej prozaicznym powodem było to, że miałem funduszy tylko na ten pojazd.;d
A bitwy, Panie, gdzie mi się znudzi granie którymś z pojazdów, jak ustawicznie nie mam czasu i jak już zagram chwilę to sama jazda/strzał w kogoś wydaje mi się fajny.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni...

Zrobiliśmy zawody z wrogim botem w E-75, kto jest bardziej sprawny w wbiciu Steel Walla, a że on był botem, a ja nie mam topowego działa, to szliśmy łeb w łeb.
Jednakże później wziąłem nad nim przewagę z racji jego nieumiejętnego kątowania się i ostateczny stosunek był 4600 do 2380. ]:>

Mordęga ten event bez kitu.
Wiekszość daily dopiero za piątym razem udaje się wbić...

20150808060933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut/

Nie słuchaj niektórych :D. Takiego IS-6 rzuci na 9 i już niedomaga z tym badziewnym działem. T-34 spokojnie da radę i z X, sam zanim kupiłem pierwszą X (ba nawet IX) jeździłem w plutku z kumplami, którzy brali najwyższy tier i z tym działem oraz dobrym pancerzem wieży spokojnie można wyciągać świetne wyniki.

CDC ze wszystkich prem medów najlepiej sobie radzi w bitwach z wyższymi tierami dzięki mobilności i dobrej armacie. I tak go tier I może przebić więc co za różnica przeciwko czemu walczy :). Tyle, że to jeżdzący ammorack i byle splash od arty się mocno odczuwa. Dlatego mam nim albo dobre gry albo totalnie beznadziejne. A jak chcesz coś szybkiego i zwrotnego do nauki to idź w stronę Cromki :P.

Co do Su się nie wypowiem, jak ktoś lubi ruskie 122mm to polubi i tego tdka. Zwłaszcza, że "dat dpm" ;).

@meryphillia
Event + wakacje dzieciarni= pure fun. Idzie tak dobrze, że musiałem wbić stockowym IS-2 asa żeby pociągnąć resztę ..... (wstawić jakieś przekleństwo) drużyny. Gdyby nie x5 to bym nawet się nie starał o nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie pisz o stockowym kitajskim Isie.
Mam na nim jakieś 20WR po 30 bitwach chyba...

Dlatego nawet nie chce mi się już grindować tenków w tej miernej gierce, klepiąc po 200xp na porażkach, gdy na topowe działo potrzeba jakichś 150k expa (tracki, wieża, samo działo).

Grindowanie bez premki w tym zalewie botów jest tak radosne, że na serio nie wrócę do tej gry, gdy w końcu perma bana wyłapię.
Jeszcze z rok po release bylo to w miarę znośne, bo randomy nie były zalewane hordami nie wiem czego szukających w tej grze homo niesapiens, mających 200dpb i 43WR po 10k "bitwach".

Dickera chyba sobie daruję jeśli nie wbiję dzisiaj szybko daily na poziomie 70k, bo nie chce mi się więcej czasu tracić na ten syf, gdy fabryczki czekają na ogrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 07:29, meryphillia napisał:

/cut/


Event x5 i człowiek chciałby sobie pogrindować stockowe maszynki, ale bez wymaksowanego czołgu (i to takiego, którym idzie przesądzić w pojedynkę o losach bitwy...) nic z bitwy wyciągnąć się nie da. Został mi jeden dzień na wbicie 100k expa więc ''Per aspera ad astra" mnie jutro czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz premkę to easy mode nawet przy przegranych.
Gorzej bez premki i gdy rng sie uprze na ciebie.
Wczoraj wbicie 150k expa zajeło mi parktycznie cały dzień i 78 bitew na... 46 pojazdach (kek).

Na szczęście dzisiaj dokończyłem formalności dwoma daily.
Dicker w garażu i odpoczynek od tej miernej gry na trzech teamkillach w jednej bitwie Lefhem. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2015 o 23:12, Budo napisał:

> A w Wocie to jest chucherko na strzała :D byś wrzucił fotę Tigera albo cuś sensownego

> :)

Tigerstwo 131, jedyny na świecie Tygrys na chodzie, grał w filmie Fury.

Jedyny ?
Ten pochodzi za Afryki (chyba) ale ponoć aliantom udało się zdobyć jeszcze jeden w Normandii, załoga nie zdążyła wejśc i wzieli ich do niewoli z zaskoczenia, a czołg na statek i do Wlk brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 08:59, Darkstar181 napisał:

Jedyny ?
Ten pochodzi za Afryki (chyba) ale ponoć aliantom udało się zdobyć jeszcze jeden w Normandii,
załoga nie zdążyła wejśc i wzieli ich do niewoli z zaskoczenia, a czołg na statek i do
Wlk brytanii.

Jedyny jeżdżący, czyli sprawny to ten z Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować