Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Może nie związane ściśle z grą ale z czołgami - na pewno. Znalazłem jakiś czas temu na jakiejś ukraińskiej stronie garść ciekawych zestawień pojazdów bojowych użytkowanych (bądź będących w fazie projektu) przez państwa biorące udział w II Wojnie. Wrzucam je tutaj w kilku postach (rozmiar obrazka robi swoje). Myślę że całkiem ciekawie się to przegląda, przy okazji można posnuć wizje które z tych pojazdów mają szansę kiedyś pojawić się w wocie.

Zestawienie pojazdów niemieckich poniżej.

20150813202048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, fajne plansze UnionPacific. Mnie ciekawi jakby wg miało wprowadzić coś typu Sturmtiger. Albo arta o krótkim zasięgu, ale potężnych obrażeniach i z pancerzem, albo tdek z niecelnym działem, ale mocnym kopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 23:18, Budo napisał:


Heh, fajne plansze UnionPacific. Mnie ciekawi jakby wg miało wprowadzić coś typu Sturmtiger.
Albo arta o krótkim zasięgu, ale potężnych obrażeniach i z pancerzem, albo tdek z niecelnym
działem, ale mocnym kopem :)


Wcale. Strurmtiger jest tak oczywistą pułapką, że nawet najwięksi durnie WG odpowiedzialni za balans (wprowadzenie X TD, potem Waffla E-100 i FV 183) zdają sobie sprawę z tego. Obawiam się jednak, że wyszkolą w końcu jeszcze większych durni i kiedyś wprowadzą go do regularnych bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 00:26, Budo napisał:

/.../

Wiem, że to pułapka i pewnie nigdy go nie będzie, ale pomarzyć zawsze można ;P

Swoją drogą wychodzi czechosłowacka linia i kurka piękne te czołgi. Nowa premka wygląda
naprawdę kozacko. Kolorek też ładny Czechom piznęli.

http://i.imgur.com/EWRyCE5.jpg

no.nie linia pepikowa? a gdzie obiecana od lat polska?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 23:33, McFlash napisał:

Wcale. Strurmtiger jest tak oczywistą pułapką, że nawet najwięksi durnie WG odpowiedzialni
za balans (wprowadzenie X TD, potem Waffla E-100 i FV 183) zdają sobie sprawę z tego.
Obawiam się jednak, że wyszkolą w końcu jeszcze większych durni i kiedyś wprowadzą go
do regularnych bitew.

Zwrócił ktoś uwagę na garaż?! Tam jest Sturmtiger!!! I jest napisane, "może wprowadzimy w następnej aktualizacji a może nie" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 09:15, Paoro napisał:

Zwrócił ktoś uwagę na garaż?! Tam jest Sturmtiger!!! I jest napisane, "może wprowadzimy
w następnej aktualizacji a może nie" ..


Żartują sobie, bo wiedzą jakie emocje budzi Strurmtiger. Zresztą umieścili jego model w jednym z garaży na wycofoanej już mapie Siewierogorsk w tym samym celu. Swoją drogą posprawdzaj inne elementy garażu, bo też mają swoje opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 09:47, McFlash napisał:

Żartują sobie, bo wiedzą jakie emocje budzi Strurmtiger. Zresztą umieścili jego model
w jednym z garaży na wycofoanej już mapie Siewierogorsk w tym samym celu. Swoją drogą
posprawdzaj inne elementy garażu, bo też mają swoje opisy.

No przeczytałem wszystkie jakie tylko można było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chłopie jaka polska? Myśmy czołgów prawie nie mieli (nie tyle, żeby linie robić). Ostatnie newsy to plasowały polskie czołgi w drzewku europejskim... może kiedyś wyjdzie, daj na tacę w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim, jeśli ktoś się zna lub wie to czy mógłby udzielić mi informacji. Gram w WOT na xbox 360 i mam znajomego który też gra w tę grę ale na Xbox One. Powiedzcie mi czy w takim przypadku możemy grać razem w plutonie mając dwie inne konsole? Wcześniej znajomy miał xbox 360 i mogliśmy razem grać normalnie, ale od momentu kiedy zmienił na One nie możemy razem grać, nawet nie możemy razem rozmawiać w grupie. Nie wiem może nie ma jakiejś zgodności albo po prostu trzeba by było zmieniac jakieś ustawienia, nie znam się na tym aż tak dobrze. Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 13:42, ilona93 napisał:

Hejka wszystkim, jeśli ktoś się zna lub wie to czy mógłby udzielić mi informacji.
/ciach/


Jakiś czas temu był o tym artykuł w CDA i na pewno dało się grać razem korzystając z obu typów tych konsol. Chyba(nie pamiętam tego dokładnie) pojawiały się problemy w komunikacji między graczami.
Możliwe że do tego czasu już to naprawili, warto chyba coś w Googlach poszperać na ten temat(jako że większej wiedzy sam nie posiadam).


edit - ech, kuszą tymi promocjami i znowu zamiast realizować plan powrotu do 50 milionów sreberek na koncie to zakupiłem zapas sprzętu i spadłem na nieco ponad 30...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też podejrzewam, że musi być jakiś problem, bo niemożliwe jest to, żeby nie można było się w żaden sposób porozumieć ze znajomym z ONE''m. Powiem szczerze, że jeżeli się jednak okaże, że nie można grać w plutonie xbox 360 z One to lipa, bo raczej powinni unowocześniać, a nie ucinać hehe. Dzięki śliczne za odpowiedź, zawsze to jakaś informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 16:35, Nephren-Ka napisał:

edit - ech, kuszą tymi promocjami i znowu zamiast realizować plan powrotu do 50 milionów
sreberek na koncie to zakupiłem zapas sprzętu i spadłem na nieco ponad 30...;/


Promocja obejmuje x2 exp za każdą wygraną i obecność w TOP10. Nie dotyczy to kredytów więc zarabiamy w ten weekend dokładnie tyle samo ile w dzień powszedni. Bonus dobry tylko dla kogoś kto ma coś do grindu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 14:43, UnionPacific napisał:

Promocja obejmuje x2 exp za każdą wygraną i obecność w TOP10. Nie dotyczy to kredytów
więc zarabiamy w ten weekend dokładnie tyle samo ile w dzień powszedni. Bonus dobry tylko
dla kogoś kto ma coś do grindu.


Wiem.:D
Pisałem, że po prostu zamiast coś pograć i zarobić(a mam już parę pojazdów które nieźle zarabiają), to zrobiłem tylko zakupy na przyszłość korzystając z promocji na moduły i sprzęt eksploatacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować