Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Zdążyłem w bitwie wybesztać wszystko jak leci, więc nie pochwalę się replayem. ]:>
Ale mogę pochwalić się wynikiem.

Victory!
Battle: Cliff
Vehicles: 105 leFH18B2
Experience received: 3 250
Credits received: 64 083
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Radley-Walters''s Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

20150829054839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 05:48, meryphillia napisał:

Zdążyłem w bitwie wybesztać wszystko jak leci, więc nie pochwalę się replayem. ]:>
Ale mogę pochwalić się wynikiem.


Powiedziałbym że ładna bitwa, ale że artą której nie znoszę to nie powiem.;s

Z ciekawości, ile kosztuje expa podniesienie skilla o 1% w górę przy piątej umiejętności? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 16:57, meryphillia napisał:

Skromne 120k+ expa na aktualnej wartości, nastepne będa jeszcze większe...


Heh, srogie te liczby... Nie wiem czy jakbym zsumował expa z moich wszystkich załóg, to miałbym te 8 perków na jednej chociaż.;s

Chyba zapomniałem jak się gra w czołgi.xd Dziś albo gra wygląda dla mnie jak samochodówka(jadę, jadę, jadę, koniec bitwy) albo jak jednominutowa wymiana ognia(1vs1 na T34 mnie zwykły IS rozwalił, strzelał szybciej i zadawał więcej dmg ;d).
Przy okazji widzę też zmiany w mapach, Bagno jest chyba póki co moim faworytem. Jak dawniej wiedziałem gdzie pojechać i się m/w ustawić, tak teraz już od kilkunastu bitew tam znajduję dwa rodzaje miejsc: pierwsze to takie z którego nie mam nikogo możliwości strzelić, a drugie to takie z którego jak chcą biją mnie wrogowie).

Uwielbiam takie dni, bo patrząc ma moje wyczyny często mało żyłka nie pęknie pro graczom z mojej randomowej drużyny.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pękająca żyłka jest najlepsza.
Zawsze nie mogę się opamiętać i nie dorzucać do pieca w takiej pięknej okoliczności, by sprowadzić ich do swojego buraczanego poziomu i zwyczajnie wykończyć doświadczeniem w byciu wocikowym chamem. ]:>

Po co wklepywałem ten kod wczorajszy...
Tak siedzę w tej mieliźnie, zamiast budować elektrownię atomową w fabryczkach. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bagno to mapa tak tragiczna, że na razie sobie świetnie na niej radzę, bo inni zupełnie jej nie ogarniają. Jest zbyt szeroka i nie mam tam miejsca (poza czerwonej linii), aby nie być stale oflankowanym. Należało nieco poprawić starą wersję, a nie robić z tego obecną pokrakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu brudna gra się za coś mści i od trzech dni wygrać cokolwiek, to jak trafić szóstkę w lotka.
Jak nie zwierzyniec robiący pluton TVII + TI, to w poniższym stylu gnające w jedną stronę kudłate... :/

Czemu SerB mnie męczy i nie da w końcu jakiegoś permbana tylko ciągle czatbany (aktualny wyrwałem na całe dwa tygodnie :D) czym zmusza do dalszego grania w tę kupę cyfrowego guana.


mimi!
Tak się tylko chciałem wypłakać, bo posucha w temacie i pewnie tęskniliście. :3

20150912232439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2015 o 23:29, meryphillia napisał:

Tak się tylko chciałem wypłakać, bo posucha w temacie i pewnie tęskniliście. :3

Po Twoim poście zagrałem sobie 7 bitew i dwie wygrałem :D już mi ta gra nie sprawia przyjemności, wyciągnę Obj 140 na 50% wygranych (muszę wygrać 20 bitew pod rząd), pewnie z łatwością to się uda, bo T-54 wyciągałem ze stanu, że musiałem wygrać 30 bitew pod rząd i się udało :D mam system, a jak to się uda sprzedam konto za 200-300 zł z Rudym, Churchilem, ChiNuKaiem, FCM 36 Pack, Tetrarchem oraz z 5x TX. Myślę, że za tyle się uda sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300zł...
Za wysoko się cenisz IMO. :D
Ale powodzenia w znalezieniu kupca.

Ja tam prędzej bym garaż cały skasował (oprócz Lefha ofc), niż sprzedał jakiemuś obwiesiowi konto, by macał moje znienawidzone tankietki kochaniutkie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 11:05, meryphillia napisał:

300zł...
Za wysoko się cenisz IMO. :D
Ale powodzenia w znalezieniu kupca.

Ja tam prędzej bym garaż cały skasował (oprócz Lefha ofc), niż sprzedał jakiemuś obwiesiowi
konto, by macał moje znienawidzone tankietki kochaniutkie. :3

Słyszałem, że łatwiej sprzedać do 500 zł konto niż np. za 2000 lub więcej, a pewnie Twoje konto warte jest właśnie więcej niż te 2 koła ;) choć słyszałem, że ktoś sprzedał konto za 1800, a ten co je kupił, nawet potem na nim nie grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajki niestety.
Za 300zł to może uda się sprzedać konto z kilkoma premkami TVIII, a i też będzie trudno.
To Polska, a nie Niemcy z tabunami zaubererów chętnych wydawać swoje euro.

Jeśli już sprzedawać konto w jakiejś grze online, to tylko przez ebay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 10:57, PsyhoSpider napisał:

Silnik Havok właśnie od Intela wykupiły "okienka". Ciekawe jaki to będzie miało wpływ
na tak długo wyczekiwany update tej gry.

Matko ktoś jeszcze wierzy że WG wprowadzi havok? O_o WG obecnie przecież idzie na największą łatwiznę z WoT bo łatwiej jest wwalić do gry masę premek niż dodać coś faktycznie nowego do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 10:57, PsyhoSpider napisał:

Silnik Havok właśnie od Intela wykupiły "okienka". Ciekawe jaki to będzie miało wpływ
na tak długo wyczekiwany update tej gry.


Khem Khem. Jeden z Q&A ze Stormem:
– Havok został przetestowany na mapie Stalingrad – jeśli będzie działał tam to zadziała wszędzie. Rezultat – krytyczne obciążenie RAMu i procesora. Budynki podzielono na 3 albo 4 części aby odciążyć procesor, ale to nie pomogło
– Fizyka (napisali w oryginale z wielkiej litery więc pewnie chodzi o Havok) zostanie dodana najpierw dla małych obiektów i elementów indywidualnych na czołgach

Prędzej powstanie wot2 niż wprowadzą Havoka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 12:59, drblase napisał:

Prędzej powstanie wot2 niż wprowadzą Havoka :P.


Skoro już powoli napominają na temat tierów XI i XII to raczej wot2 bym się nie spodziewał. Na tomiast silnik gry prędzej czy później będą musieli zmienić, albo pozostanie im tylko serwer RU a reszta będzie pykać w AW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 16:30, PsyhoSpider napisał:

> Prędzej powstanie wot2 niż wprowadzą Havoka :P.

Skoro już powoli napominają na temat tierów XI i XII to raczej wot2 bym się nie spodziewał.
Na tomiast silnik gry prędzej czy później będą musieli zmienić, albo pozostanie im tylko
serwer RU a reszta będzie pykać w AW.

Kiedy startuje AW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 16:30, PsyhoSpider napisał:

Skoro już powoli napominają na temat tierów XI i XII to raczej wot2 bym się nie spodziewał.
Na tomiast silnik gry prędzej czy później będą musieli zmienić, albo pozostanie im tylko
serwer RU a reszta będzie pykać w AW.


Stąd to ":P" na końcu zdania, oczywiste przecież jest, że przez długie lata nie ma szans na wota 2. Na nowy silnik też prędko nie ma co liczyć bo mają na to argument- wot może działać na słabszych kompach. Niechby dodali chociaż obsługę wielu rdzeni to już by było coś ... .

Jak z aw będzie to się przekonamy (równie dobrze może skończyć jak wt, zamknięta beta nie cieszyła się jakąś powalającą popularnością). Przetestuję, ale wiem że wota mi to nie zastąpi z prostego względu- bardzo nie lubię nowoczesnych czołgów, nie mówiąc o pojazdach kołowych. Brzydkie to to tak, że się patrzeć na to nie da (poza Merkawą :)). A więcej mechanik do ogarnięcia = jeszcze większa moc pomidorków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować