Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2016 o 16:27, Nephren-Ka napisał:

Trochę to głupie, bo przecież wtedy zupełnie tracisz szanse na jakąkolwiek komunikację, która czasami się jednak przydaje.


Jakieś dwa lata temu znieśli ograniczenia chatbana na ping na minimapie i komendy do sojuszników, więc nie dość, że jest szansa na jakąś "komunikację" na randomku, to jeszcze można w akcie desperacji trollować spamem. :3

Dnia 06.08.2016 o 16:27, Nephren-Ka napisał:

Coś takiego wprowadzili kiedyś w grach rankingowych w League of Legends, i szczerze mówiąc
wiele to nie pomogło.


Oczywiście, że Ligi nie rozwiązują całkowicie problemu, ale jednak odsiewają najgorsze plewy, a to one właśnie są bolączką tej gry co w połączeniu z debilizmami MM w postaci 1HT + 4MT na 5 x Oi decyduje o "dziwnych" wynikach 0:15 w 3 minuty...

Dnia 06.08.2016 o 16:27, Nephren-Ka napisał:

Ja tego Stuga IV mam, czyli pewnie zrobiłbyś go grając jedną ręką.;p


Raczej ciężko zrobić nawet jedną ręką, gdy gra się praktycznie samą artylerią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 21:10, meryphillia napisał:

Jakieś dwa lata temu znieśli ograniczenia chatbana na ping na minimapie i komendy do
sojuszników, więc nie dość, że jest szansa na jakąś "komunikację" na randomku, to jeszcze
można w akcie desperacji trollować spamem. :3


Aha.
Dziwne wydało mi się, że można kogoś raportować za brak komunikacji z drużyną, a WG samo miałoby taką komunikację uniemożliwiać.

Dnia 06.08.2016 o 21:10, meryphillia napisał:

Oczywiście, że Ligi nie rozwiązują całkowicie problemu, ale jednak odsiewają najgorsze
plewy, a to one właśnie są bolączką tej gry co w połączeniu z debilizmami MM w postaci
1HT + 4MT na 5 x Oi decyduje o "dziwnych" wynikach 0:15 w 3 minuty...


Na 5 tierze.;p
A wyżej też się tak dzieje?

Dnia 06.08.2016 o 21:10, meryphillia napisał:

Raczej ciężko zrobić nawet jedną ręką, gdy gra się praktycznie samą artylerią. ;)


Jakbyś odpalił coś innego, to pewnie poszłoby szybko.;p

Zresztą nie masz jakiś fun-tanków? Taki T29 nawet w dobie latającego golda jak się dobrze ustawi i nie ostrzela go artyleria, to jest przecież nie do ruszenia. Albo szybki i zwinny Cromwell czy co tam chcesz innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 21:27, Nephren-Ka napisał:

A wyżej też się tak dzieje?


Na X jest często podobnie, choć tam akurat zgraja medów ma większe szanse na wygraną z HT, niż zgraja papierowych T-34 i PzIVH przeciwko Oi.

Dnia 06.08.2016 o 21:27, Nephren-Ka napisał:

Zresztą nie masz jakiś fun-tanków?


Nadal mam 160 pojazdów w garażu.
Jednakże granie czymkolwiek niż SPG już mnie nie bawi w ogóle. ]:>

Widzę że dzisiaj na pełnym (hyhy) wypasie promocja z racji urodzin...
No ale oczywiście nie omieszkam się wejść i upolować kolejną popierdółkę do kolekcji. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2016 o 21:48, meryphillia napisał:

Na X jest często podobnie, choć tam akurat zgraja medów ma większe szanse na wygraną
z HT, niż zgraja papierowych T-34 i PzIVH przeciwko Oi.


No to wsiadasz w Oi i masz zabawę, wybijając wszystko co można.;p

A zgraja medów vs zgraja ciężkich na wysokich tierach?

Dnia 06.08.2016 o 21:48, meryphillia napisał:

Nadal mam 160 pojazdów w garażu.
Jednakże granie czymkolwiek niż SPG już mnie nie bawi w ogóle. ]:>


To po co w to grać.;s

Dnia 06.08.2016 o 21:48, meryphillia napisał:

Widzę że dzisiaj na pełnym (hyhy) wypasie promocja z racji urodzin...
No ale oczywiście nie omieszkam się wejść i upolować kolejną popierdółkę do kolekcji.
:3


Dzień jak co dzień, nie widzę żadnej różnicy.;3

Screen - moje dokonanie sprzed kilkunastu minut, niezamierzone nawet.:D

20160806222156250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

No to wsiadasz w Oi i masz zabawę, wybijając wszystko co można.;p


Trzeba mieć jeszcze Oi w garażu...
To, że chociaż do TIV HT japonców dolazłem, to sukces w ogóle.

Dnia 06.08.2016 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

To po co w to grać.;s


A po czemu narkus strzela sobie w żyłę, choć juz ledwo zipie? ]:>

Dnia 06.08.2016 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Dzień jak co dzień, nie widzę żadnej różnicy.;3


No jak nie?
Czyż nie oślepia Ciebie blask szczodrości od WG z tym eventem przebogatym? ;D

T-45 już w garażu.
Niby trzeba być w Top10, a jakoś dało mi go pomimo skończenia z expem na 14 miejscu.
Pewnie jak zwykle opis swoje, a realia według WG co innego...

Dnia 06.08.2016 o 22:21, Nephren-Ka napisał:

Screen - moje dokonanie sprzed kilkunastu minut, niezamierzone nawet.:D


Ha! Naaab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 22:32, meryphillia napisał:

Trzeba mieć jeszcze Oi w garażu...
To, że chociaż do TIV HT japonców dolazłem, to sukces w ogóle.


Ha, ja też mam ich tier IV, a nie pamiętam żebym w ogóle tym grał.;p

Dnia 06.08.2016 o 22:32, meryphillia napisał:

A po czemu narkus strzela sobie w żyłę, choć juz ledwo zipie? ]:>


Żeby mieć wrażenie że się dobrze czuje, bo jak nie strzeli to czuje się źle.
Nie wiem czy granie w czołgi poprawia samopoczucie(mnie chyba wręcz przeciwnie), więc to może nie koniecznie ta sama zasada.;s

Dnia 06.08.2016 o 22:32, meryphillia napisał:

No jak nie?
Czyż nie oślepia Ciebie blask szczodrości od WG z tym eventem przebogatym? ;D


Jakoś nie, i tak nic nie kupuję.;p
Szkoda tylko że nie dali promo na kamuflaż i będę musiał czekać, żeby za resztki zachomikowanego złota upiększyć E5 i T34, żebym ładnie wyglądał jak będą mnie zabijać.;3

Dnia 06.08.2016 o 22:32, meryphillia napisał:

T-45 już w garażu.
Niby trzeba być w Top10, a jakoś dało mi go pomimo skończenia z expem na 14 miejscu.
Pewnie jak zwykle opis swoje, a realia według WG co innego...


Tyż mam. Chyba u mnie warunki działały jakieś, bo nie dostałem od razu, tylko po jakimś czasie.
Może nawet tym kiedyś zagram, akurat potrzeba mi chyba ubić kilka jakiś pojazdów z tier 1-2 żeby mieć na rozkładzie niemal wszystkie.

Dnia 06.08.2016 o 22:32, meryphillia napisał:

Ha! Naaab!


I to jeszcze jaki!
1379, 1661, 1129, 0, 1061, 3353, 2087. Wiesz co to za liczby? ;d Mają związek z pojazdem z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 22:51, Nephren-Ka napisał:

1379, 1661, 1129, 0, 1061, 3353, 2087. Wiesz co to za liczby? ;d Mają związek z pojazdem
z obrazka.


Zapewne koordynaty minimapy na których się rozbijałeś spadając na dół niczym dorodny pawian z drzewa. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 23:40, meryphillia napisał:

Zapewne koordynaty minimapy na których się rozbijałeś spadając na dół niczym dorodny
pawian z drzewa. ]:>


A gdzie tam, nie rozbijam się specjalnie(na obrazku to chciałem uciec przed ogniem wrogich medów...i uciekłem ;d). To mój dmg z kilku bitew granych po sobie, kiedy siedzę w jednym z top tier niszczycieli!!!11111111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem 268 jeszcze przed nerfami i średnio mi się podobał.
Wydaje mi się, że 704 częściej nawet odbijał frontem pociski, bo w 268 wszystko jak w masło właziło.
Ale by nie było, to na nim właśnie wbiłem mój top dmg w bitwie, czyli przeszło 8k.

Jeszcze 1.6mln kredek i będzie Conqueror GC w garażu.
Czyli pewnie z miesiąc jeszcze to zajmie. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 23:57, meryphillia napisał:

Grałem 268 jeszcze przed nerfami i średnio mi się podobał.
Wydaje mi się, że 704 częściej nawet odbijał frontem pociski, bo w 268 wszystko jak w
masło właziło.
Ale by nie było, to na nim właśnie wbiłem mój top dmg w bitwie, czyli przeszło 8k.


Ja się zawsze wycofuję nieco pod kątem, i coś tam odbija.
Tylko co z tego, jak nie ma tym jak walczyć. Z daleka sobie nie postrzelam, a jak dochodzi do walki kontaktowej to nie jest za ciekawie(chociaż notuję sobie dmg z bitew, i dwa razy po 3k wbijałem jak walczyłem z bliska).
Też mam wrażenie że 704 odbijał więcej, i że lepiej nadawał się do walki kontaktowej, i że miał lepsze losowania dmg...
Albo to może wina grania na tier 10 cały czas, podobno jest dużo trudniej niż na 9.

Dnia 06.08.2016 o 23:57, meryphillia napisał:

Jeszcze 1.6mln kredek i będzie Conqueror GC w garażu.
Czyli pewnie z miesiąc jeszcze to zajmie. :F


Ekspa jak masz, to kasa to nie problem przecież(zawsze możesz coś sprzedać ;p). Prem tank jakiś i $$$ leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 00:11, Nephren-Ka napisał:

Tylko co z tego, jak nie ma tym jak walczyć.


Akurat 268 jest dedykowany do walki bezpośredniej z racji dużej straty celności i peny na dużych odległościach.
Odbijać by zapewne odbijał, gdyby nie ilość fruwającego w H2H złota, ale tak czy siak nie ma wyjścia i walka na dystans to strata czasu i kredytów.

Dnia 07.08.2016 o 00:11, Nephren-Ka napisał:

Ekspa jak masz, to kasa to nie problem przecież(zawsze możesz coś sprzedać ;p). Prem
tank jakiś i $$$ leci.


7-25k za bitwę na Lefhu, to żadne kokosy, tylko żmudny grind. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 00:16, meryphillia napisał:

Akurat 268 jest dedykowany do walki bezpośredniej z racji dużej straty celności i peny
na dużych odległościach.
Odbijać by zapewne odbijał, gdyby nie ilość fruwającego w H2H złota, ale tak czy siak
nie ma wyjścia i walka na dystans to strata czasu i kredytów.


Saaaaay whaaat? W sumie złoto lata, ale jakoś nie widzę żeby normalna amunicja była jakimś problemem dla przeciwnika, i szczela sobie jak chce. Zwłaszcza że teraz większość czołgów chyba może pokazać ułamek siebie żeby strzelać, a ja to padło muszę wychylić całe. Super gra. i super polecajki forumowe odnośnie wybrania linii td wychodzą.;s

Dnia 07.08.2016 o 00:16, meryphillia napisał:

7-25k za bitwę na Lefhu, to żadne kokosy, tylko żmudny grind. :F


Inne też masz, a sam polecałeś zawsze granie na 8 tierze w celach zarobkowych.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 00:29, Nephren-Ka napisał:

Inne też masz, a sam polecałeś zawsze granie na 8 tierze w celach zarobkowych.;p


Więc po raz chyba 5ty napiszę, że od półtora roku nie gram praktycznie czym innym, niż SPG. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 00:40, meryphillia napisał:

Więc po raz chyba 5ty napiszę, że od półtora roku nie gram praktycznie czym innym, niż
SPG. ;P


Wiesz jak wygląda moja gra spg? Mam M12 z nieskończonym pierwszym perkiem. Strzelę 4-5 razy, może z raz coś trafię jak mam farta. Aleeee zabawa.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak się nie umie/nie lubi grać artą, to... się po prost nią nie gra. ;)

Dla mnie aktualnie najwygodniejszy sposób grania w te mierną gierkę.
Czytam sobie spokojnie książkę i słucham muzyczki i od czasu do czasu zmotywuje jakiegoś bota do besztingu, gdy dostanie bombę stojąc w szczerym polu. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 01:16, meryphillia napisał:

Dlatego jak się nie umie/nie lubi grać artą, to... się po prost nią nie gra. ;)


Dobre zdanie.
W sumie to nie umiem grać niczym, więc wyłączyłem grę i to chyba będzie jej tyle na długo.

Dnia 07.08.2016 o 01:16, meryphillia napisał:

Dla mnie aktualnie najwygodniejszy sposób grania w te mierną gierkę.
Czytam sobie spokojnie książkę i słucham muzyczki i od czasu do czasu zmotywuje jakiegoś
bota do besztingu, gdy dostanie bombę stojąc w szczerym polu. :3


Grasz szybkostrzelnym lefhehehehe i obserwując minimapę jesteś jeszcze wstanie czytać coś? Nieźle. Ja mam całkiem nieźle podzielną uwagę, ale czegoś takiego nie dałbym rady zrobić.;/

Screen dokumentujący jak ładnie pokazywałem swoją małpią naturę w grze.;3
A teraz jakieś 3 tygodnie sprzedawania złomu z garażu...

20160807022710592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 02:27, Nephren-Ka napisał:

Screen dokumentujący jak ładnie pokazywałem swoją małpią naturę w grze.;3
A teraz jakieś 3 tygodnie sprzedawania złomu z garażu...


Meh.
Noob w Pilznie, zrobił całe 55dmg i nawet fraga nie miał. :3
Jeden z moich ostatnich wyczynów na brudnym FV3805, było 7 strzałów, 1 (słownie: jeden) dmg i frag. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2016 o 02:47, meryphillia napisał:

Meh.
Noob w Pilznie, zrobił całe 55dmg i nawet fraga nie miał. :3


Moja szarża na wroga niezbyt się udała.:/
A teraz pełno E50-M się spotyka, ciężkie toto i kiesko się wychodzi na ramming speed.;s

Dnia 07.08.2016 o 02:47, meryphillia napisał:

Jeden z moich ostatnich wyczynów na brudnym FV3805, było 7 strzałów, 1 (słownie: jeden)
dmg i frag. ;D


Jaki to wyczyn, wystarczy wyczaić przeciwnika któremu zostało 1hp.;p
Żeby daleko nie patrzeć mnie dziś jakiś light z 1hp ubił, bo reszta drużyny uznała że szkoda tracić amunicji żeby mu zbić to 1hp.

Anyway, powodzeniu w zbieraniu kasy. Ja mam i''m done & i''m so dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeśli ktoś z was jeszcze w to gra, to mam parę noobowskich pytań :) Gram na PS4 jakby coś.

1. Jak jest liczone doświadczenie załogi i gdzie można to sprawdzić? Można każdego członka załogi osobno szkolić, czy tylko całość? W związku z tym jak przyznawane są rangi?

2. Od którego tieru są płatne naprawy? Co się stanie, jak nie będzie kasy na naprawę?

3. Rozumiem, że najlepszymi czołgami do farmy srebra są średnie? Gdzieś znalazłem, że najlepiej się jeździ na T34 i bodajże brytyjskim Cromwellu. Rozumiem, że każda nacja ma taki czołg o wyważonej koszcie naprawy vs. pieniądze z bitwy?
Jeśli tak to, czy amerykanie mają takiego?

Czy gold też można dostać z bitew, czy tylko za normalną gotówkę? Tudzież za eventy?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

Jeśli ktoś z was jeszcze w to gra, to mam parę noobowskich pytań :) Gram na PS4 jakby
coś.


Odpowiem na podstawie wersji PC raczej nie różni się bardzo od PS4.

Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

1. Jak jest liczone doświadczenie załogi i gdzie można to sprawdzić? Można każdego członka
załogi osobno szkolić, czy tylko całość? W związku z tym jak przyznawane są rangi?


Dostajesz pewien % doświadczenia czołgu zdobytego podczas bitwy jako doświadczenie dla załogi i dzieli się po równo na wszystkich członków załogi na koniec bitwy. Nie jestem pewien czy martwy członek nie jest karany pod tym wględem. Jak wymaksujesz czołg (masz wynalezione wsytskie ulepszenia, ale nie musisz ich kupić) to zdobywasz 2x więcej doświadczenia dla załogi.

Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

2. Od którego tieru są płatne naprawy? Co się stanie, jak nie będzie kasy na naprawę?


Z tego co pamiętam to już od 2. Jak nie możesz naprawić czołgu to nie możesz wystawić go do bitwy. Czołgi 1 poziomu nawet jak ich się pozbędziesz są dostępne za darmo więc zawsze możesz uciułać na naprawę pod warunkiem że masz wolne miejsce w garażu.

Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

3. Rozumiem, że najlepszymi czołgami do farmy srebra są średnie? Gdzieś znalazłem, że
najlepiej się jeździ na T34 i bodajże brytyjskim Cromwellu. Rozumiem, że każda nacja
ma taki czołg o wyważonej koszcie naprawy vs. pieniądze z bitwy?
Jeśli tak to, czy amerykanie mają takiego?


Nie średnie a czołgi do poziomu 5-6 praktycznie zawsze zarobią na siebie, zależy trochę od typu czołgu i jak pójdzie bitwa ale w 90% przypadków jesteś na plus. Czołgi na poziomie 7 przy słabej bitwie są zwykle na minus. Przy wyższych poziomach czasem nawet wygrana nie zapewni zwrotu na naprawy. Najlepiej zarabia się czołgami poziomu 3-5.

Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

Czy gold też można dostać z bitew, czy tylko za normalną gotówkę? Tudzież za eventy?


Tylko za gotówkę/eventy/rozdawnictwo kodów.

Dnia 05.09.2016 o 17:18, maniekk napisał:

Dzięki za pomoc.


Prosię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować