Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ale co mają do tego inne strzelanki?

Ot po wprowadzeniu spaced armor, trzeba się liczyć w WoT, że nie każdy strzał okaże się skuteczny.
Dlatego należy nauczyć się strzelać w miejsca, które spaced armora nie posiadają i tyle.

Poza tym "strzelankowość" WoT''a objawia się też randomowością skuteczności.
Podawane wartości pancerza czy skuteczności działa są średnią, tak więc przy określaniu skuteczności obrony czy ataku mamy do czynienia ze zwyczajnym czynnikiem losowym, niezależnym oczywiście od umiejętności gracza. Może trafić się tak, że walcząc z identycznym przeciwnikiem, posiadając identyczne działa, my trzy razy z rzędu trafimy, ale nie zadamy żadnych uszkodzeń lub będą to uszkodzenia minimalne, a przeciwnik zdejmie nam 100% HP taką samą ilością celnych strzałów, nawet nie trafiając w bak paliwa czy skład amunicji.

Marudzeniem tego się nie zmieni.
Jak widać po działaniach WG, oni też nie zamierzają nic z tym robić, więc nie wiem po co cały bulwers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulwers jest po to bo debile popsuły coś co działało dość dobrze
I teraz mimo walenia w czyjś tyłek należy się liczyć z tym że szybciej on cię zabije niż ty mu zadasz dmg

Podejście twórców stało się żałosną kpiną
Tak jak jakoś przez jakiś czas dało się grać normalnie tak powoli jest coraz gorzej coraz więcej zaliczam 0 strzałów w tyłek czołga który po moim strzale nadawałby się na złom ...

Tak samo rozbawiła mnie sytuacja gdy mojego BRB bił KT z 10.5 i dopiero za 6 strzałem zadał dmg ...
Czy tak powinna wyglądać gra ?


Od jakiegoś czasu chyba 4-5 dni gram w ST Online dobiłem się do nowego okrętu max lvl i robię zadania fabularne

tam po przejściu an darmówkę łatkują grę częściej niż wot widział na oczy i naprawiają błędy nie wpychając niepotrzebnych bzdetów
Część statków jest płatnych konto prenium też ale nie ma aż takiej odskoczni jaka jest w wot przy wprowadzeniu gold tanków w wot jak to ludzie się skarżyli an lowe type kv5

Odpoczywam od wot i się cieszę
Bo po seriach gier gdzie więcej pocisków nic nie zrobiło to miud dla oczy że twój statek działa jak trzeba i można walczyć z lepszymi od siebie mając cień szansy na wygraną bez losowego typu dm wot (rykoszet/krytyk/0/wartosc dmg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam.
Nadal jedyne co mocno mi przeszkadza w grze, to stada debili, wtym tez i takich strzelających Tygrysem w mojego KT przy użyciu HE...

Jak pisałem wielokrotnie już, gra ma swoje wady, ale nadal jest jedyną w swoim rodzaju i lubię sobie pomykać licznym stadkiem w moim garażu.

Od realistycznej czołgowej wymiany ognia w klimatach II WŚ mam Combat Mission. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś usunąć skiny dla czołgów? Mam na myśli te, które widzą inni. Zostało mi dwadzieścia kilka dni, a chciałbym przetestować normalne skiny... W najgorszym wypadku najwyżej kupię drugi raz ten czołg (właściwie to TD) i przerzucę załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 00:49, Heimdallr napisał:

Czy można jakoś usunąć skiny dla czołgów? Mam na myśli te, które widzą inni.

A nie da się w menu wyboru skinów wybrać opcję "żaden" jak już sie jakiś ma?
Pisze jak myślę, bo nie kupowałem żadnego skina ze względu na to, że nie ma to najmniejszego sensu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie T34 (USA) jest w moim garażu. Mam nadzieję, że twórcy nie polecą w kulki i ci, którzy go odblokowali dostaną darmowego premium tanka. Aby go zakupić musiałem się pozbyć mojego T32, który okazał się fenomenalnym czołgiem. Teraz tylko uzbierać jakieś 300 tysięcy kredytów, by móc kupić Tygrysa.

20120131143327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:33, RamboPL napisał:

Nareszcie T34 (USA) jest w moim garażu. Mam nadzieję, że twórcy nie polecą w kulki i
ci, którzy go odblokowali dostaną darmowego premium tanka. Aby go zakupić musiałem się
pozbyć mojego T32, który okazał się fenomenalnym czołgiem. Teraz tylko uzbierać jakieś
300 tysięcy kredytów, by móc kupić Tygrysa.

Tak jak od kilku łatek miał być czołg za KV-1 (umiesz liczyć licz na siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sowieckie drzewko do czerwca... a ja tak sie spieszyłem od listopada co by ISa-7 zrobić :D No nic, przynajmniej wreszcie to T30 zamienią na normalny ciężki czołg z normalnym pancerzem. Skończy się rzucanie mięsem w monitor i kombinowanie jak tu strzelić, żeby samemu nie oberwać, a przy okazji się nie odbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:42, meryphillia napisał:

Zamiana T34 na premium będzie w najbliższym patchu.
Zmiany w rosyjskim drzewku, tak jak zapowiedziano pod koniec 2011 jest przewidziana na
drugi kwartał 2012.


Linii niemieckich td kończącej się StuGiem E to się chyba w tym życiu nie doczekam... A na Ferdim mam już grubo ponad 200k expa. Jagdtiger to taki mały duży koszmarek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 14:42, meryphillia napisał:

Zamiana T34 na premium będzie w najbliższym patchu.
Zmiany w rosyjskim drzewku, tak jak zapowiedziano pod koniec 2011 jest przewidziana na
drugi kwartał 2012.

Szkoda, że wpierw zabrałem się za ruskie drzewko, nie dam rady docisnąć do T34, jestem konkretnie w polu.
Swoją drogą, jestem ciekaw jak będzie zarabiał ten premiumowy T34. Skoro teoretycznie każdy może go mieć teraz za darmo (bez prawdziwej kasy), to pewnie WG ustawi mu niską zarabialność żeby nie deklasować Lowe czy KV5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:21, Kubelo napisał:

Swoją drogą, jestem ciekaw jak będzie zarabiał ten premiumowy T34. Skoro teoretycznie
każdy może go mieć teraz za darmo (bez prawdziwej kasy), to pewnie WG ustawi mu niską
zarabialność żeby nie deklasować Lowe czy KV5.


Potwierdzone info u Overlorda: T34 będzie zarabiać porównywalnie do tych dwóch czołgów premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:50, Kapas napisał:

Potwierdzone info u Overlorda: T34 będzie zarabiać porównywalnie do tych dwóch czołgów premium.

Zaczynam coraz bardziej żałować, że olałem amerykańskie drzewko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:50, Kapas napisał:

Potwierdzone info u Overlorda: T34 będzie zarabiać porównywalnie do tych dwóch czołgów
premium.


Obawiam się że słowo porównywalnie jest kluczowe. Nie oszukujmy się, jak za coś nie trzeba płacić to raczej cudów nie będzie. Ta firma już nas do tego przyzwyczaiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nikomu nie będzie się opłacało kupić?

Przypominam, że T34 będzie premium do kupienia za złoto, więc oczywistym jest że będzie musiał zarabiać podobnie jak jego odpowiedniki z innych nacji za gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2012 o 18:50, Kapas napisał:

Potwierdzone info u Overlorda: T34 będzie zarabiać porównywalnie do tych dwóch czołgów
premium.

a potwierdzone jest że wszyscy go dostaną, czy po prostu wszyscy się napalają jak szczerbaty na suchary a suma summarum okaże się, że np. zostaną zwrócone wydane na czołg kredyty i exp (zamieniony w wolny) a jak chcesz tego T, to musisz za niego zabulić goldem? W końcu oni z tego żyją i nie bądźmy naiwni, że tak lekką ręką dadzą za darmo co drugiemu graczowi odpowiednika Lowe kosztującego 40 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam tak
Dostaniesz t34 z działem 105 gorszym armorem na klacie i wieży zarabiającego mniej niż taki lowe bo będzie miał niecałe 200pen i karton na klacie walczącego z t10 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 09:23, MasterChiefGT napisał:

Obstawiam tak
Dostaniesz t34 z działem 105 gorszym armorem na klacie i wieży zarabiającego mniej niż
taki lowe bo będzie miał niecałe 200pen i karton na klacie walczącego z t10 ^^


Krotko zwięźle i na temat.
Smutna prawda na temat T34, którego od 8 miesięcy trzymam w garażu ze względu na przemienienie go w czołg premium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować