Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2012 o 19:20, Kerigun napisał:


Najwyższa pora na jakieś znaczące zmiany, wszak oprócz zmienionych hitbox''ów i track''erów nie dostaliśmy nic nowe ( poza nowymi czołgami, ofc ) od czasów zakończenia bety, a to już prawie rok.
Ciekawe, jak to wszystko wyjdzie w praniu i czy nowe skille okażą się zbalansowane już na początku, a nie dopiero p o kilku łatach. Tak czy inaczej, jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 19:51, Kubelo napisał:

Ja bym wpierw poczekał na pierwszych graczy którzy sobie zresetują te skille i je przetestują,
bo znając WG różnica może być tak znikoma, że lepiej mieć ten stary, dobry repair i kamuflaż,
które wg. mnie robią różnicę.
Cóż, poczekamy, zobaczymy, mam nadzieję, że te skille będą tak dobre w praktyce jak na
papierze.


Wiadomo, naprawę zostawię bo naprawdę przydatna, ale kamuflaż na 90% czołgów mi naprawdę nie potrzebny, Zostawię na arcie. Nie wiem, może zostawię na PZ IV i M4 ale nie obiecuję, rzadko campie a jak już to i tak mnie po strzale zauważają i znikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:47, meryphillia napisał:

Jak na razie najlepszy wynik expa w dzisiejszej promocji.


u mnie bardzo podobnie, jeśli chodzi o xp tylko że nieco innym czołgiem ;)
po raz kolejny trafili mi się przeciwnicy, którzy nie potrafili dobrze wykorzystać swoich czołgów (Lowe, KV-5), ale na szczęście tym razem kilku dało radę - M4A3E8 mnie leciutko uszkodził :) (ale to tylko i wyłącznie z powodu mojego błędu)
Steel Walla co prawda nie miałem, ale chociaż Top Gun wpadł ;)

ps. B2 też jest premkiem, tak? :)

pps. jesli zaś chodzi o nowe umiejętności, to ciekawie się zapowiada.. chętnie z nich skorzystam, jak się już pojawią z nowym patchem. pozostało jedynie czekac :D

20120222233746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa dobre wyniki 5x :D W drugim mnie powaliło ile strzałów wytrzymało moje E-74 a waliło do mnie kilka czołgów naraz bo po zsunięciu się ze wzgórza zostałem sam. Dobrze że LOWE przyjechało, razem jakoś raźniej i wjechaliśmy im do bazy niszcząc wszystko :D

20120222235156

20120222235159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się zdaje, czy AMX 38 jest OP? Dopiero grałem nim 3 bitwy, ale już go lubie ;) Stałem w samym środku mapy (Ensk, w środku miasta przy jednej ze ścian głównego rynku) i naraz miałem na przeciw siebie czterech przeciwników w około - ze wszystkimi sobie poradziłem. Wprawdzie nie były to koksy, ale zdziwiło mnie że ten czołg wytrzyma ~20 trafień. Dostałem odznaczenia: Stalowa Ściana, Specjalista, Strzelec Wyborowy, Strzelec Pancerny, Obrońca, Medal Klaya 3 klasy. Fajny był mój przeciwnik na końcu - był sam i zajmował naszą bazę. Nasz Luchs równiez zajmował bazę, także stali sobie i po równo punkty nabijali. Kiedy już było po 90% doczłapałem się toczydłem do naszej bazy aby ustrzelic naszego antagoniste, spotkała mnie niespodzianka - nie schował sie ani trochę (!). Miło z jego strony że pozwolił mnie na uzyskanie statusu obrońcy, ale jego samego już nie ustrzeliłem na fraga. Aż żałuje że tego nie nagrałem, ale pewnie i tak pewnie kazdą zapisaną bitwę trzeba kasowac. Cieszy fakt otrzymania 5 k expa (dzisiejsze daily), tym samym praktycznie w trzech bitwach doexpiłem do AMX 40.
Od jakiegos czasu zakuszałem na dobrego skouta i wybrałem gałąź lekkich czołgów francuskich. Po T-50-2 nie miałbym juz gdzie iśc, a tak to zawsze na francuzach można przeskoczyc o poziom wyzej.

20120225222309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 22:34, Pierogi_z_Cukrem napisał:

zapisaną bitwę trzeba kasowac. Cieszy fakt otrzymania 5 k expa (dzisiejsze daily), tym
samym praktycznie w trzech bitwach doexpiłem do AMX 40.


No to na AMX40 będziesz się mógł teraz rozczarować. Ten czołg na najlepszym dziale nie może przebić własnego pancerza od frontu. Jest lekkim czołgiem o maksymalnej prędkości trochę ponad 20 km/g (z górki). Jedyne co go ratuje, to że z przodu może całkiem sporo przyjąć. Ale np. Hetzer robi to samo, tylko 3x lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 22:51, pkapis napisał:

Ten czołg na najlepszym dziale nie może przebić własnego pancerza od frontu.

Bzdura. Przebija się z łatwością. Trzeba tylko przymierzyć odpowiednio. Najlepiej jak się przytuli do przeciwnika. Wielki wizjer pod wieżą stanowi całkiem niezły punkt do strzelania. No i oczywiście po trzech strzałach AMX40 ściąga wrogiego AMX40. Tylko trzeba być ogarniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amx40 parkuje się w jakiś krzakach i liczy, ze druzyna wygra. Crap, crap, crap jakich mało, nawet z tiery niższe od niego sprawiają mu problem, a rzuca go notorycznie na tier 6-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:04, Wilkv napisał:

> Ten czołg na najlepszym dziale nie może przebić własnego pancerza od frontu.
Bzdura. Przebija się z łatwością. Trzeba tylko przymierzyć odpowiednio. Najlepiej jak
się przytuli do przeciwnika. Wielki wizjer pod wieżą stanowi całkiem niezły punkt do
strzelania.


No właśnie. Przebija się jeśli a) celujesz dokładnie w słabe punkty i b) rozrzut strzału nie sprawi, że trafisz gdzieś obok. Jego nominalny pancerz z przodu jest większy niż maksymalne armor penetration najlepszego działa.
Słabe punkty to fajna rzecz, jeśli masz możliwość się w nie wstrzelić.
Co nie jest dziwnym, biorąc pod uwagę, że jego najlepsze działo jest o tier niższe niż sam czołg.
Przytulenie się nie jest też takie proste, gdy czołg jest powolny i każdy stanowi dla niego zagrożenie z boku.

Dnia 25.02.2012 o 23:04, Wilkv napisał:

No i oczywiście po trzech strzałach AMX40 ściąga wrogiego AMX40. Tylko trzeba być ogarniętym.


Zdarzało mi się na nim rozwalać PzW IV czy M3 Lee, albo przyjąć na klatę 17 strzałów. Ale i tak uważam go za najgorszy czołg w całej grze. Gdyby chociaż miał sensowną prędkość, ale część heavy jest w stanie go wyprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:01, kindziukxxx napisał:

jak ustawić, aby podczas bitwy było widać tiery i pancerze jak u Ciebie?


musisz pobrać to i wybrać co chcesz: http://wotskins.ucoz.ru/news/pogs_contour_icon_3_x_grepa_max_color/2012-01-08-2861 jak nie ogarniasz rosyjskiego to po lewej części strony jest tłumaczka googlowa i wybierasz jaki chcesz mieć język i voila.

Dnia 25.02.2012 o 23:01, kindziukxxx napisał:

i jak włączyć jezyk nasz, bo widzę na screenach że niektórzy mają polski :)


W launcherze masz flagę i sobie zmieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:51, pkapis napisał:

Ale i tak uważam go za najgorszy czołg w całej grze.

Bo takim jest... Na szczęście szybko się go przechodzi.

Dnia 25.02.2012 o 23:51, pkapis napisał:

Gdyby chociaż miał sensowną prędkość, ale część heavy jest w stanie go wyprzedzić.

Tja... Nie zapomnę tego, jak kląłem, gdy znajomy B1 mnie wyprzedzał na spokojnie, a ja dopiero przy zjeździe z górki byłem w stanie go dogonić... ;)

Najśmieszniejsze jednak jest to, że jest traktowany na równi z Leopardem / T-50 / M5, czyli jako scout... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem sobie (z eng na pol), sciagnelo aktualizacje jezyka i launcher jest po polsku. A gra po angielsku :P nie wiem co nie zadzialalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:27, Ichvander napisał:

Zmienilem sobie (z eng na pol), sciagnelo aktualizacje jezyka i launcher jest po polsku.
A gra po angielsku :P nie wiem co nie zadzialalo :(


To spróbuj wrócić do poprzedniej wersji językowej i jeszcze raz wybierz polską (znaczy zmień na angielską, włącz grę, wyłącz grę, zmień na polską, włącz grę) Jak nie zadziała wyczyść w folderze gry katalog Updates (trzyma pobrane patche do niczego nie potrzebne, mi zebrało się w pewnym momencie kilka GB) i przeprowadź zmianę języka jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 23:01, kindziukxxx napisał:

jak ustawić, aby podczas bitwy było widać tiery i pancerze jak u Ciebie?


co prawda na stronce podanej przez Nufiko wszystko jest, tylko po co sie męczyć, skoro na oficjalnym forum WoT jest to samo? ;)
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/46236-pogs-contour-icon-3x-grepa/page__st__400 tutaj masz do wyboru kilka "wzorów" :)

jeśli zaś chodzi o wgrywanie modów to polecam program opisany tu > http://wiki.worldoftanks.eu/Mods > genialny wynalazek, który bardzo ułatwia sprawę, jeśli oczywiście trzyma się instrukcji [też pod linkiem jest, krótka]

obiło mi się też o uszy (a raczej o oczy ;)), że w nowym patchu ma być ułatwione wgrywanie modów, ciekaw jestem, jak się to sprawdzało będzie :)

Dnia 25.02.2012 o 23:01, kindziukxxx napisał:

i jak włączyć jezyk nasz, bo widzę na screenach że niektórzy mają polski :)


a na to pytanie odpowiedź prawidłowa już sie pojawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 11:39, mskarpeta napisał:

Takie pytanie: Ile kosztuje LOWE w przeliczeniu na złotówki? Idę jeść obiad. Za odpowiedź
dziękuję, nom om om om om.


Niecałe 200PLN (jako gift 43 ojro lub 12500 golda gdzie za paczkę 30000 płacisz ok 440PLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... dlaczego Sherman (M4A2E8) w KAZDEJ (doslownie, w kazdej) grze zostaje detrackowany? Nawet przez najlzejsze gowno? Ba, zdarzaja sie przypadki, ze T2 mnie detrackuja z polowy mapy :// a jak ja dla odmiany probuje kogos uwalic, to moge walic w przednie kola, tylnie, od boku, od przodu, od tylu, kurna od spodu i ANI razu nikogo nie zdetrackowalem. Zadnego czolgu. Ani lekkiego, ani meda ani ciezkiego. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować