Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ponoć na teście z premką łatwo wyciąga się nawet 120k sreberek.
Oby po wejściu patch na normalny serwer, nie zmieniło się to, a będę wielce happy i grał nim często. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:02, meryphillia napisał:

Ponoć na teście z premką łatwo wyciąga się nawet 120k sreberek.
Oby po wejściu patch na normalny serwer, nie zmieniło się to, a będę wielce happy i grał
nim często. :3


No fajnie by było :D Ponoć ma mieć 120 mm armatę, mam nadzieję że to prawda. Pytanie kiedy będzie patch, test kończy się 13 marca wiec pewnie zobaczymy go w tym tygodniu :D Dobrze że kasa uzbierana to się Jagtigera kupi i AMX 13 90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie miałem okazję sobie uzmysłowić czemu tak lubię T-29. Sniper, Top Gun, Steel Wall, Boelter''s Medal i wyrównany rekord killi (do tej pory należący do KV z 107 mm). W dodatku to mój jedyny czołg poza arty, który ma więcej killi niż rozegranych walk (pomijam te, na których grałem mniej niż 10 razy). Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma co go bardziej rozwijać, bo można go nawet używać jako czołgu do zarabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 02:14, pkapis napisał:

I właśnie miałem okazję sobie uzmysłowić czemu tak lubię T-29. Sniper, Top Gun, Steel
Wall, Boelter''s Medal i wyrównany rekord killi (do tej pory należący do KV z 107 mm).
W dodatku to mój jedyny czołg poza arty, który ma więcej killi niż rozegranych walk (pomijam
te, na których grałem mniej niż 10 razy). Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,
że nie ma co go bardziej rozwijać, bo można go nawet używać jako czołgu do zarabiania.

Nie grzesz, tylko leć w T32 bo to coś wymaksowane jest lepsze od T29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby na to nie patrzeć test ma:
"Zdobywane kredyty i doświadczenie są zwiększone 10 krotnie. Do celów testowych każdy gracz otrzyma 15000 sztuk złota."

Więc nie rozumiem czym tu się cieszyć 120k przy takim przeliczniku jakim oni dali an testa to mało ...

A tu rozpiska t34 jako prem
http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-501--t34-jako-premium-tank-podsumowanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 10:21, MasterChiefGT napisał:

A jakby na to nie patrzeć test ma:
"Zdobywane kredyty i doświadczenie są zwiększone 10 krotnie. Do celów testowych każdy
gracz otrzyma 15000 sztuk złota."

Więc nie rozumiem czym tu się cieszyć 120k przy takim przeliczniku jakim oni dali an
testa to mało ...


meryphilla już na pewno uwzględnił ten przelicznik;-) Akurat grałem na teście kilka razy i by zdobyć 120k to ten czołg nic nie musi robić ;-)

Na 3 bitwy które stoczyłem tym czołgiem zdobyłem odpowiednio 980k, 850k i 1,118k ;-) Czyli w przeliczeniu 98k, 85k, i 118k;-) Jak dla mnie boski monymaker, dodając że nie były to super bitwy, tylko takie normalne dobre bitwy;) Naprawa to około 8k;)
Zarabia po prostu razy dwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może tak
Ale obawiam się machlojek od strony WG oni dawać coś za darmo zbytnio nie chcą ...
Więc może się okazać że w cieniu namieszają mu w zarobkach ^^''

18k expa i ciesze się odblokowanym t30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszych podniet związanych z sreberkami. Są mi zupełnie obce.
Grinduję KV i STUGa, do tego pukam xpa na JdPantherę, ISa i Obiekt (arty). Mam dość sreberek, aby wymienić jeden czołg, dodać wszystkie ulepszenia, kamuflaż i mi zostanie. Dlaczego nikt nie narzeka na xpki?

Wiadomo coś o STUG E-100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 18:38, MasterChiefGT napisał:

Być może tak
Ale obawiam się machlojek od strony WG oni dawać coś za darmo zbytnio nie chcą ...
Więc może się okazać że w cieniu namieszają mu w zarobkach ^^''

18k expa i ciesze się odblokowanym t30 :D


Ale w sklepie wyląduje za 12000 golda;-) Więc nie mogą go pogorszyć za mocno jeśli chcą go sprzedać. Myślę że na początku będzie taki jak teraz na testach, genialny zarabiacz;) Dobra opinia o czołgu to dobry towar na sprzedaż.

Mi się już nie chce expic do t30;) Kupiłem t34 przedwczoraj i załączył mi się leniwiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie T9/T10, to zobaczysz o co chodzi z kredytami. Gówienkami T7 to się zarabia i na przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też na tym teście gracie z samymi rosjanami? Kilka razy byłem jedynym z dopiskiem EU. No i ping okropny. T34 premium to niezła maszynka, potrafi mocno przyłożyć a i zarabia sporo. Maksymalnie ulepszony T103 też jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go dobije wbijam jakieś 20-30k+ expa w ciągu jakichś 5-6h
Ale srebrek brak ^^''

Jutro łatka 0.7.1.1 na EU

Z premką za walkę wygraną ~1-2k expa
Ale i tak przegrana na T34 z 92k sreberek to mój rekord nawet na wygranej więcej wbić nie mogę :D
Mówię o zwykłym serwie EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napalam się na Sturer Emila i Stuga E-100. Chociaż szkoda, że jednak ten drugi będzie miał nadbudówkę cofniętą...

Swoją drogą to strzelanie focha ma już nowe znaczenie... AMX-50 Foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie obawiam w TD magazynków i celności na poziomie 0.29-0.3
Wychylisz się uszkodzą gąskę i dostajesz jedna seryjkę po czym wyzioniesz ducha bo nie wiadomo co jak gdzie kiedy ^^
BatChat 155 wymiata dajmy mu szybkość bacika i będzie to koszący pojazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:04, Heimdallr napisał:

Napalam się na Sturer Emila i Stuga E-100. Chociaż szkoda, że jednak ten drugi będzie
miał nadbudówkę cofniętą...

przecież danie niemcom czegoś innego niż przerośnięta krowa byłoby ujmą dla twórców.. tylko ISy maleją ''dla balansu''.
A bardziej niż francuskich TD z magazynkiem bałbym się analogicznej artylerii lub nowych ruskich krów..

swoją drogą, z brummbara też robią niedorobione SPG jak ze sturmtigera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 10:04, MasterChiefGT napisał:

Ahh te cudowne ikony nowych czołgów
http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-503--30-nowych-pojazdow-ikony/
France TD wyglądają jak karton proszę do nich magazynki + działo z obiekta


Zobaczymy jak się tym będzie grało, choć podejrzewam, że żabojady zdominują pole bitwy jak im się da magazynki. Teraz jeszcze nie ma ich tak dużo, bo ludzie nie zdążyli wbić wysokich tierów - jednak 7-8 BMXów w grze się zdarza dość często. No i wystarczy poczekać na artę z magazynkami i już innej pewnie w grze nie uświadczy ;P
Już sobie to wyobrażam... i zgrzytam zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:37, Blackbird napisał:

Zobaczymy jak się tym będzie grało, choć podejrzewam, że żabojady zdominują pole bitwy
jak im się da magazynki. Teraz jeszcze nie ma ich tak dużo, bo ludzie nie zdążyli wbić
wysokich tierów - jednak 7-8 BMXów w grze się zdarza dość często. No i wystarczy poczekać
na artę z magazynkami i już innej pewnie w grze nie uświadczy ;P


Zależy jak to zrobią. Taki Priest ma od groma amunicji i szybko przeładowuje już dzisiaj, ale ma marne obrażenia, więc nie jest OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artyleria z magazynkiem wg. Overlord''a ma być tylko jedna - 8 tieru. Wszystkie pozostałe mają mieć normalny system ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:31, Wilkv napisał:

Artyleria z magazynkiem wg. Overlord''a ma być tylko jedna - 8 tieru. Wszystkie pozostałe
mają mieć normalny system ładowania.


A teraz wyobraź sobie spadający grad pocisków od arty france t8 ^^
Grzmocących po 2k ^^

Najgorsze będą TD zrobią szybkie mobilne i na nieszczęście magazynek -.-''

Bmxy są banalne do rozwalenia wystarczy że wypstrykają się z ammo ale ludzie są naprawdę zbyt tępi z tego co widzę
Ja podpuszczam bmxy do wybstrykania się a potem jest zdany na moją łaskę wczoraj tak typem wykończyłem amx100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować