Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 20:40, pkapis napisał:


ostatnimi czasy KV3 i KV potrafią przyjąc centralnie na mordę strzał z niemieckiej 128 (tak, to działo mausa) i albo odbić albo ghostshellować, to co ty się dziwisz na czymś niżej.. Doszło do takiej paranoi, że bardziej się staram przymierzyć gdy walczę przeciw nim, niż gdy walę w tygrysy czy inne takie.
Choć największego oszusta KV5 i tak nic nie pobije, celowanie w coś innego niż kibel to 90% szans na ding, niezależnie z czego do niego się wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 09:52, dark_master napisał:

Choć największego oszusta KV5 i tak nic nie pobije, celowanie w coś innego niż kibel
to 90% szans na ding, niezależnie z czego do niego się wali.

Swoim Lwem po prostu w niego strzelam... 235mm penetracji w walce w zwarciu spokojnie wystarcza na przebicie przodu wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio dorwało strzelanie po 0
Strzelam z typa w IS3 bok z odległości 10m i 0 0 jakiś dmg 0 itp
Wczoraj na 7 strzałów w tył IS4 3 zadały dmg reszta nic nie zrobiła ...
Dzisiaj KW odbija moje strzały z Wolverina, vk36 bokiem tez potrafi je odbić albo przyjąć 0 dmg
Nie wiem czy tylko ja mam takie jazdy od początku eventu nowego czy ktoś jeszcze ?

Wbijam expa na nowe US td
z T82 (~2500exp) i z Wolverina(~19700) można na nie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakiś failday chyba...

Trzy strzały w E75 w przedni wlaz Is-4.
Wszystkie za 0...
Pojechał mnie razem z T34, jak szmate.
Daily x3 dostałem 1100xp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Defeat! Map:
Erlenberg 18 marca 2012 11:00:05
T20 Experience: : 1 513 Credits: 66 540
Achievements: : Sharpshooter, Top Gun, Master Gunner, Sniper
Przegrana dlatego że najlepszy czołg poszedł afk na cała grę stał za zamkiem
Jaka piękna byłaby wygrana na x3 @.@

Mogliby zrobić system karania afk graczy albo bycia statycznym w bitwie chowając się gdzieś w kącie mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 10:36, meryphillia napisał:

Dzisiaj jakiś failday chyba...

Trzy strzały w E75 w przedni wlaz Is-4.
Wszystkie za 0...
Pojechał mnie razem z T34, jak szmate.
Daily x3 dostałem 1100xp. :/


Jak to? Przeciez to normalne. Grasz od dzisiaj? Nie wiedziałeś, że tak jest od dawna? A jak Ci się nie podoba, to odinstaluj... Fajnie, co?

A teraz na poważnie - rozumiesz już, że można się wkurzyć, gdy sie strzela z IS-4 do T-50-2 z 5m za zero.
Ty miałeś przynajmniej E-75 vs. IS-4... ale szlag człowieka trafia jak pakujesz w gościa, przebijasz pancerz i - kompletnie nic. A on trafia, przebija i niszczy Twój czołg.
Wtedy zajebiste sa rady typu: "learn to aim", prawda?

Jak pisał Wilkv - coś takiego może sie prawie nie zdarzać tygodniami... i nagle masz grę za grą masę strzałów za zero. Jak zdarzały sie pojedyncze sytuacje to nie reagowałem - ot zakląłem od nocem. Ale ciąg to już jest ewidentny bug gry.
_____________________________________________________________________________________ __
Kupiłem Wespe - tak, przemogłem się i kupiłem badziewną arty - i zauważyłem, że zdarzają się strzały HE bez żadnego efektu - tak, jakby pocisk w ogóle nie opuścił lufy. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:22, mskarpeta napisał:

Wtedy SPG i TD nie miałyby racji bytu. Poza tym, widzisz rushującego Mausa? Ja nie :D


Widziałem :) Dwa, w plutonie na Erlenbergu. Niestety ci dwaj idioci byli w moijej drużynie. W ciągu 3 minut nie mielismy czolgów 10t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:20, MasterChiefGT napisał:

Mogliby zrobić system karania afk graczy albo bycia statycznym w bitwie chowając się
gdzieś w kącie mapy


Po cholerę dodatkowe kary. Ten system, który obecnie jest jest zły, ale akurat afk możesz zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 12:05, Blackbird napisał:

Kupiłem Wespe - tak, przemogłem się i kupiłem badziewną arty - i zauważyłem, że zdarzają
się strzały HE bez żadnego efektu - tak, jakby pocisk w ogóle nie opuścił lufy. Wtf?


Jak rozumiem, na widoku artyleryjskim? Prawdopodobnie pocisk trafił w coś po drodze. Tak się czasami dzieje, gdy strzelasz do kogoś ustawionego dość daleko, a między wami jest coś wystającego. Np. na mines stoisz w rogu mapy i celujesz w kogoś ustawionego po przeciwnej stronie wzgórza. Twój pocisk może trafić w skały na środku mapy, jeśli leci odpowiednio nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 12:21, pkapis napisał:

Jak rozumiem, na widoku artyleryjskim? Prawdopodobnie pocisk trafił w coś po drodze.
Tak się czasami dzieje, gdy strzelasz do kogoś ustawionego dość daleko, a między wami
jest coś wystającego. Np. na mines stoisz w rogu mapy i celujesz w kogoś ustawionego
po przeciwnej stronie wzgórza. Twój pocisk może trafić w skały na środku mapy, jeśli
leci odpowiednio nisko.


No problem w tym, że na Ensku nie ma gór. Nie miał sie tam na czym zatrzymać pocisk. Poza tym przeszkody uniemożliwiają chyba celowanie - pojawia sie czerwony kolor, albo brak celownika. Tutaj - i w innych takich sytuacjach - celownik był mx. skupiony i wszystkie wskaniki zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 12:48, Blackbird napisał:

No problem w tym, że na Ensku nie ma gór. Nie miał sie tam na czym zatrzymać pocisk.


Nie wiem skąd strzelałeś i gdzie był przeciwnik. Na Ensku są domy i składy kolejowe, które mogą swoje zrobić.

Dnia 18.03.2012 o 12:48, Blackbird napisał:

Poza tym przeszkody uniemożliwiają chyba celowanie - pojawia sie czerwony kolor, albo
brak celownika. Tutaj - i w innych takich sytuacjach - celownik był mx. skupiony i wszystkie
wskaniki zielone.


To powiem szczerze że nie wiem. Zaobserwowałem takie właśnie zachowania wtedy, gdy wysoka przeszkoda znajduje się między arty a celem. Przy czym to może być coś wąskiego ale wysokiego, jak np. ta latarnia na Murovance i wtedy celownik może być prawie idealny, ale te minimalne przesunięcie już sprawi, że pocisk trafi w budynek. Ale przy absolutnie skupionym celowniku chyba nie widziałem czegoś takiego. Może własny czołg, który wjechał w linię strzału? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 13:30, pkapis napisał:

Nie wiem skąd strzelałeś i gdzie był przeciwnik. Na Ensku są domy i składy kolejowe,
które mogą swoje zrobić.


Strzelałem na zielone, więc naprawdę nie wiem co tam mogło przejąć pocisk.

Dnia 18.03.2012 o 13:30, pkapis napisał:

To powiem szczerze że nie wiem. Zaobserwowałem takie właśnie zachowania wtedy, gdy wysoka
przeszkoda znajduje się między arty a celem. Przy czym to może być coś wąskiego ale wysokiego,
jak np. ta latarnia na Murovance i wtedy celownik może być prawie idealny, ale te minimalne
przesunięcie już sprawi, że pocisk trafi w budynek. Ale przy absolutnie skupionym celowniku
chyba nie widziałem czegoś takiego. Może własny czołg, który wjechał w linię strzału?
:-)


No własny czołg to raczej nieszczególnie, bo bym raczej srogą karę dostał, a nie dostałem :)
Kiedy pierwszy raz to zauważyłem to powiedziałem do kolegi z klanu, że coś jest nie tak, bo nie ma efektu wystrzału. Powiedział, że też tak mu się czasem zdarza i nie wie czemu. On gra artą zdecydowanie dłużej ode mnie, więc jak on nie wie, to ja tym bardziej. Może w coś trafiłem po drodze, ale to chyba w takim razie w jednego z tych ptaków co je wrzucili na mapy niedawno. :)

Swoją drogą - ostatni raz grałem artą w becie. Po prawie równo roku kupiłem Wespe, włączyłem bitwę i wrzuciło mnie na mapę, gdzie grałem po raz ostatni - Malinówkę ;P Po patchu arty 3t ma zarabiać od 40-60% więcej - wtedy może się skuszę i będę nią grał w miarę regularnie. Obecnie to strata czasu, pomijając, że dość marna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię o SPG i TD ?
Ja mówię o HT MT LT które jada byleby się schować w koncie mapy i tak liczą że drużyna wygra resztę gdy kij że są na topie w końcu T5 wytrzymuje 6 strzałów z t8 ...
Dzisiaj miałem grę na t20 gdzie KT się schował za zamkiem i zadowolony przestał całą grę...

To wkurza
Nie mogę grać to nie gram nie odpalam gry i nie zostawiam czołga na całe 15min
Tak jak to robi część graczy
Wczoraj IS4 przestał całą grę przez co znowu wpadła przegrana u wroga gra cała drużyna u mnie 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:44, MasterChiefGT napisał:

Mam pytanie do graczy co dzisiaj grali w WoT
Czy tylko ja zostałem szczęśliwcem dzisiaj do wyrzucania z gry ?
Dostałem 2 razy DC podczas rozgrywki i 3 razy w menu


Miałem w jeden dzień tak samo, a pomógł restart kompa;) Wydaje się dziwne, ale True Story;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Nie jest i nie było to normą żadną, gdyby było jęczałbym na takie kfiatki częściej...

Tak czy srak kończę nolife''ową zabawę w WoT.
Gra zwyczajnie staje się niegrywalna i bardziej frustruje niż bawi z racji coraz większej liczby debili w wysokich tierach.
Zresztą wracam pewnie do WoWa, więc tym bardziej nie będzie mi się chciało tracić czasu na tę mieliznę jaką zrobili niemotni gracze z WoT''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 19:10, meryphillia napisał:

Gra zwyczajnie staje się niegrywalna i bardziej frustruje niż bawi z racji coraz większej
liczby debili w wysokich tierach.


Z drugiej strony przy takich graczach naprawdę cieszy gdy zrobisz coś niezłego i słyszysz od tych bardziej ogarniętych "good job" :-)

Dnia 18.03.2012 o 19:10, meryphillia napisał:

Zresztą wracam pewnie do WoWa, więc tym bardziej nie będzie mi się chciało tracić czasu
na tę mieliznę jaką zrobili niemotni gracze z WoT''a.


WoW w tej chwili też jest w stagnacji, mnóstwo ludzi odeszło do TORa i wiele gildii nie może nawet wystawić składu na zwyczajny 10-man. A za dwa miesiące wychodzi DIII i zrobi się jeszcze bardziej pusto. IMO dopiero MoP ma szansę to odwrócić.
Ja trochę liczę na WoWP - tam nie będzie się dało siedzieć w krzakach i kampić, samoloty same się przesuwają. Jedno co kamperzy mogą robić, to trzymać się trochę z tyłu. No i w WoWP mają być nieco inne modele rozgrywki, np. atak i obrona bombowców, co wymusi pewne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham amx 90 :D
Jeden z nielicznych czołgów który mimo przegranej daje mi frajdę z gry ^^
Ale to 40s przeładowania daje się odczuć :P
T34 też daje sporą frajdę gdy się go ogarnie

20120319111118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować