Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2012 o 22:11, Validus napisał:

Podobno sporo tych "audio modów" jest. Są słuchy, że jest i ruska i niemiecka wersja
głosów załogi, jest i wersja Space Marine http://www.youtube.com/watch?v=8uS9aPqxirM&hd=1
, są nawet takie co podmieniają muzykę na odgłosy karabinów i nalotów w tle... Inwencja
i pomyślunek ludzki w tym względzie nie zna granic ni ograniczeń.

Niemiecka wersja głosów? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposobem na chwilowe freezy jest zmiana priorytetów procesu WoT''a i koligacji procesora.

Jeśli mamy proces 2 i więcej rdzeniowy, to odpalamy menedżera zadań, przełączamy się na ''Pokaż procesy wszystkich użytkowników'', znajdujemy proces WoT''a i klikamy prawym przyciskiem myszy. Wybieramy tam priorytet Wysoki i z koligacji ODZNACZAMY Procesor 0.

Po tym zabiegu ja nie uświadczam freezów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upojenie alkoholowe, wnerw nieziemski zaogniony jeszcze małą ilością fpsów, ale jak na razie rekord zezłomowanych i kasy za bitwę (nie mam premium i nie mam zamiaru mieć).

20120321234645

20120321234649

20120321234653

20120321234659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 08:24, MasterChiefGT napisał:

JP był ciekawym TD ale jazda dopiero zaczęła się na Ferdku z 128 @.@
To dopiero potrafi przywalić


Do Ferdka zostało mi aż 1,2kk sreberek do wbicia, a znając mój zapał potrwa to wieczność.. Trochę się obawiam też Ferdka, bo zawsze lubiłam dosyć mobilne TD. Można było manewrować i być tam gdzie akurat była potrzeba. Z Ferdim jest ten problem że to krowa z przetrąconymi nogami, którą baaardzo łatwo wymanewrować nie mówiąc już o tym że nigdzie się nie mieści. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 10:12, dizzy1942 napisał:

Do Ferdka zostało mi aż 1,2kk sreberek do wbicia, a znając mój zapał potrwa to wieczność..
Trochę się obawiam też Ferdka, bo zawsze lubiłam dosyć mobilne TD. Można było manewrować
i być tam gdzie akurat była potrzeba. Z Ferdim jest ten problem że to krowa z przetrąconymi
nogami, którą baaardzo łatwo wymanewrować nie mówiąc już o tym że nigdzie się nie mieści.
:P


Do puki nie kupisz Ferdkowi lepszych gąsienic, silnika i działa będziesz wył i gryzł klawiature. Jak juz to osiągniesz poczujesz się jak w niebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 10:18, Pan_Herbatka napisał:

Do puki nie kupisz Ferdkowi lepszych gąsienic, silnika i działa będziesz wył i gryzł
klawiature. Jak juz to osiągniesz poczujesz się jak w niebie. ;)


Można wnioskować że większa wersja problemu który posiadał Hetzer. Bez silnika i gąsek poruszał się z prędkością ślimaka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 10:12, dizzy1942 napisał:

Do Ferdka zostało mi aż 1,2kk sreberek do wbicia, a znając mój zapał potrwa to wieczność..
Trochę się obawiam też Ferdka, bo zawsze lubiłam dosyć mobilne TD. Można było manewrować
i być tam gdzie akurat była potrzeba. Z Ferdim jest ten problem że to krowa z przetrąconymi
nogami, którą baaardzo łatwo wymanewrować nie mówiąc już o tym że nigdzie się nie mieści.


Z tym nie mieszczeniem się to przesada :) W bitwach, w których nie ma za dużo medów, a Ferdi jest na samej górze można nawet grać bardzo agresywnie. Bylebyś miała przynajmniej jeden czołg do obstawy. Generalnie Ferdi zamiata - ma niezły pancerz przedni i działo z 10t. Może nie jest tak potężne jak BL10 z ISU i Objecta, ale za to na dużych dystansach okazuje się zabójcze przez swoją celność i szybszy czas przeładowania. Ferdkiem zazwyczaj gra się podobnie jak szafą grańską trzydrzwiową czyli Jagdtigerem - robimy za snajpera lub za wsparcie.
Ferdi w wersji podstawowej - bez działa, silnika, gąsienic - to... dramat. Myślałem, że mi sie klawiatura zepsuła, bo cisnąłem klawisz, a zero reakcji. Maszyna zachowuje sie jak puszczony z górki wóz z węglem - zero zwrotności. Jeśli chodzi o szybkość to można pomyśleć, że napędzają go kulawi Flinstonowie. Gdy dodamy do tego działo, które wprawdzie radzi sobie z 8-9t, ale jest zdecydowanie nieadekwatne do mobilności i zwrotności pojazdu to czarę goryczy mamy dopełnioną.
Ale jak już mamy wszystko wynalezione i kupione, to wiemy, że gramy potworem zdolnym pogrążyć połowę, a czasem nawet 2/3 wrażego teamu. I to jest rekompensata za te godziny totalnej katorgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojawię się w weekend i znowu wydam z trzy bańki kredytów zamiast na jakiś pojazd już od miesięcy odkryty, to na kupę gaśnic, zestawów naprawczych i apteczek. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 23:47, dizzy1942 napisał:

Upojenie alkoholowe, wnerw nieziemski zaogniony jeszcze małą ilością fpsów, ale jak na
razie rekord zezłomowanych i kasy za bitwę (nie mam premium i nie mam zamiaru mieć).

Radzę przeczyścić wentylację w komputerze.

Ja z kolei dobiłem do jednego z serii konserwantów E-50, tragedia nawet z nieco lepszym silnikiem niż stockowym i szczerze mówiąc wolę olać mocniejszą 88mkę byleby nie wlec się 35/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet z najlepszym silnikiem nie jest to dynamiczny medium.
To po prostu nieco szybszy HT o skuteczności mediuma...

Tak czy siak nic po silniku, gdy nie ma się 10.5 na pokładzie. Z każdym innym działem pojazd ten jest zwyczajną kupą gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten nowy specjal bardzo pozytywnie zaskoczył. jako że szans na zdobycie T34 raczej zbyt dużych nie mam, to część z free exp, które mi się nazbierało, zużyję na odkrycie Tygryska (po grindowaniu VK3601H, które od kilku już dni uskuteczniam.. - nie wiem, przeczucie jakieś miałem, czy co? :D) i dogrinduję sobie T-34, co by T-34-85 móc odblokować. problem mały mogę mieć z odblokowaniem T20, ale od czego jest pomocny w takich sytuacjach (i generujący free exp w ilościach wręcz hurtowych) Lowe? :) liczę na to, że w ten łikend za, w sumie, milion szcześćset tysięcy kredytów stanę się posiadaczem trzech nowych maszyn, na których przybycie do mego garażu i tak od jakiegoś czasu się już szykuję.
tak więc zakasuję rękawy i (od razu po przyjściu z pracy! :D) siadam do komputera i łapię doświadczenie & kredyty, co by i consumables sobie nakupić móc przy okazji łikendu :) mrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
miał ktoś z was problem z zakupem golda przez paypal ?:) kupiłem i nie mam go na koncie a wczesniej nie było z tym problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMX 40, ten czołg nie powinien mieć racji bytu, jak tym w ogóle można walczyć? Wywala mnie ciągle na tiery 5/6/7 z działem tieru 3. Coby tego było mało, ciężkie odpowiedniki tieru IV są szybsze ode mnie. Równie dobrze mógłbym być wyposażony w pistolet na wodę. ^^
Jednak wiele kwiątków jest związanych z tym czołgiem. Pewnego razu, gdy byłem w czołówce walcząc z tierami 2-4 ''omyłkowo'' wjechałem w środek bitwy. Okrążony przez 5 czogłów zlikwidowałem wszystkie przyjmując ponad 60 trafień, ledwo do połowy zdrowotność spadła. Innym razem wyjechałem naprzeciw IS-owi, 2 strzały, 2 rykoszety; artyleria mnie rozwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować