Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Patch już jest :D I co mnie najmilej zaskoczyło ?? To że dostałem "gratis" 120mm działo na moim M103. Tam gdzie wybadane miałem 105 mm z T32/T29 pojawiło się działo 120 mm z 242 mm penetracji i 400 dmg :D Fajny bonus, teraz grindowanie będzie DUŻO przyjemniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość idiotów i zjebanego balansu w grze wzrosła wraz z patchem kilkukrotnie. NIC, dosłownie NIC nie da rady zrobić teraz porządnie, bo oczywiście idioci jeżdżą tak, jakby nigdy w tą grę nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 20:45, RamboPL napisał:

Właśnie przez to tracę wiarę w tę grę.


Ja wiarę w grę nie tracę ale wiarę w ludzi straciłem już dawno, szczególnie jak porównuję z innymi sieciowymi grami, same gry sa ok, ale ludzie to mają coraz mniej we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:29, Ichvander napisał:

Jakim kur*^$&$%# cudem T20 nie moze spenetrowac tylu KV-3?! Z top gunem? No zesz kurrrr....


Czasem tak się zdarza :D Fajnie jest jak Ferdinand z 128 mm działem (248 penetracji) nie przebił KV (95 pancerza). Działa to jednak w dwie strony. Raz zrykoszetowałem francuzem bez pancerza pocisk jakiegoś Tiera 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:05, Nufiko napisał:

> Właśnie przez to tracę wiarę w tę grę.

Ja wiarę w grę nie tracę ale wiarę w ludzi straciłem już dawno, szczególnie jak porównuję
z innymi sieciowymi grami, same gry sa ok, ale ludzie to mają coraz mniej we łbie.


Ja wiary w ludzi nie mam od dłuższego czasu, zakładam że większość spotykanych to idioci, chyba że udowodnią że nie są nimi. Ale w WoT dzisiaj poziom głupoty przekracza poziomy krytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:29, Ichvander napisał:

Jakim kur*^$&$%# cudem T20 nie moze spenetrowac tylu KV-3?! Z top gunem? No zesz kurrrr....


Tak? A powiedz mi, jak T-50 zrykoszetował pocisk z top guna jagdpanthery? Kąt prawie 90 stopni, tyłek i około 50 metrów odległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia zarobku na plus przy przegranych w T34 wynosi 30k (z premką ofc).
Nice. ;]

Co do nowych perków, to i tak w medach i ht nie obejdzie się bez obowiązkowej naprawy dla każdego, jako podstawowy perk.
Bez niej na T34 założenie gąski trwa mniej więcej 30 sek. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 01:57, meryphillia napisał:

Co do nowych perków, to i tak w medach i ht nie obejdzie się bez obowiązkowej naprawy
dla każdego, jako podstawowy perk.
Bez niej na T34 założenie gąski trwa mniej więcej 30 sek. :F


U mnie chyba wszsytkie czołgi mają tak samo skille. Naprawa na pierwszym miejscu, jako drugi skill:
1. Commader - Jack of all trades (zastępuje rannych załogantów)
2. Gunner - Snap Shot (mniejszy rozrzut przy ruchu wierzą)
3. Driver - Smooth Ride- to samo co przy Strzelcu, mniejszy rozrzut przy poruszaniu się
4. Radio - Situational Awareness - zwiększony zasięg widzenia
5. Loader - Safe Stowage - twardszy ammo rack

Jedynie GW Panther ma camo tylko a JagdTiger na Gunnerze Armorer''a i Clutch Braking''a (szybszy obrót wierzy) na kierowcy. No i Pz IV i KV mają Brothers in Arms perk jako że mają 3 skille a nie 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kolegą on grał obiektem przywalił w T50 z najlepszego działa a pocisk się odbił :D
Dlatego mówię że system pen w wot pozostawia wiele do życzenia armoru 40mm nie uratuje nawet kąt bo gdzie armor 40mm odbije pocisk 280pen -.-

Poziom głupoty ludzi w wot przekroczył margines nie grywalności
Żebym jako jedyny T9 myślał to masakra zostałem na koniec sam vs 8 czołgów w tym obiekt TD na sam koniec mający około 200hp odbił mój strzał w klatę z 60m -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 01:57, meryphillia napisał:

Średnia zarobku na plus przy przegranych w T34 wynosi 30k (z premką ofc).
Nice. ;]

To ciekawe. U mnie na tym samym tierze Panzer IV zarabia średnio 9-12 tysięcy przy wygranej. Przegrane oscylują w 6-8 tyś. Czyli tyle samo co przed patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T34, to nie T-34. ;)

T-34 raczej tak nie zarabia:

Victory!
Battle: Arctic Region 31 marca 2012 06:48:06
Vehicle: T34
Experience received: 1,866
Credits received: 127,912

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nowa linia TD ma szybkie przejście z tier 4- 5k expa. Skoro mam już E-50, a jankesi mi oferują TDka z wieżą (w końcu) zacznę chyba je nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 10:30, MasterChiefGT napisał:

Wczoraj luncher działał normalnie a dzisiaj nawet nie chce się uruchomić w czym może
być problem ?:D


Mam ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie (i Panie jak jakieś są).
Wczoraj po zainstalowaniu samej aktualizacji miałem problemy z odpaleniem gry (pewnie przez mody, z którymi zacząłem się ostatnio bawić, ale nic z tego nie wyszło), chciałem to naprawić jakoś, ale nie wychodziło. Stwierdziłem, że cały klient gry tak długo się nie będzie pobierał to ściągnąłem. Dzisiaj instaluję i już pojawia się problem- luncher nie działa, błąd połączenia z serwerami aktualizacji... Niby mi to nie jest tak bardzo potrzebne, bo grać się da, ale po angielsku... A, że wprowadzili te nowe skille to chciałbym o tym poczytać w pełnym zrozumieniu. No, ale wersji zmienić się nie da...
Ma ktoś na to rozwiązanie lub czy mogę gdzieś znaleźć z pewnego źródła pliki z polską wersją, żeby to jakoś ładnie ręcznie podmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować