Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2012 o 16:04, Wilkv napisał:

M37 i M7, oba z ulepszonym działem, mają zasięg na 4/5 mapy.

Wiem, właśnie ulepszyłem i rzeczywiście zasięg skoczył. Tak więc używa się go dużo lepiej, szkoda tyklo ze zmiana działa nie poprawiła obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcze od 9 rana i juz chcialem kupic czolg z 4 tiera, ale do tego musial bym sprzedac obecny i tu wyskoczyl wałek.... na dzien dzisiejszy, skonczyl sie limit sprzedawanych pojazdow !!!!!
Brakuje mi okolo 20 tysiecy kredytow, a jest juz po polnocy i mam dosc.

BTW... ide do konca w amerykanckie czolgi.
Niepotrzebnie wczesniej tracilem expo na ruskie i niemieckie maszyny, no ale nie wiedzialem, w co gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... da sie jakos ulepszyc ten złom M3 Lee ?
To jest jakas porazka, a musze przez niego przejsc, zeby wejsc w ciezkie czolgi.

Chodzi mi o strasznie zle sterowanie czolgiem, bo zeby namierzyc cel, trzeba sie obrocic calym czolgiem.
W tym momencie dostaje w banie i znowu zgon.
W takim tempie, to ja tydzien bede grac, zeby zdobyc wyzszy tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Witamy w największym crapie, jakim można zagrać w tej grze.

Musisz działać w nim, jak w nietypowym jak na tier TD. Bowiem w porównaniu do TD TII-V, M3 jest po prostu wielką stodołą.
Najlepsza taktyka to nawet gdy jesteś na topie, trzymać się za pędzącymi lemmingami z Twojego teamu, a nie wychylać się na czołówkę peletonu lemmingtrain''a.

Po drugie o ile dobrze pamiętam, chyba wszyscy radzili Tobie drzewko RU HT do komfortowej zabawy.
I było się tego trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:47, meryphillia napisał:

Witamy w największym crapie, jakim można zagrać w tej grze.

Przesada. M3 Lee ma na prawdę mocne działo jak na swój poziom.

Największym crap''em jest AMX40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:08, Wilkv napisał:

> Witamy w największym crapie, jakim można zagrać w tej grze.
Przesada. M3 Lee ma na prawdę mocne działo jak na swój poziom.

Największym crap''em jest AMX40.

tru, mimo iż jest pancerny to jego zerowa mobilność powoduje że człowiek się tylko męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:08, Wilkv napisał:

> Witamy w największym crapie, jakim można zagrać w tej grze.
Przesada. M3 Lee ma na prawdę mocne działo jak na swój poziom.

Największym crap''em jest AMX40.


Dokładnie tak. M3 Lee jest wielką stodołą z jednym hitboxem, ale przynajmniej ma kopa. Zdarzało mi się na nim stanowić realne zagrożenie dla niemieckich VK. Tymczasem AMX 40 jest powolnym lightem, z minimalną siłą ognia. Szczytem jego możliwości było zniszczenie PzW IV, który stał ustawiony tyłem i kompletnie go zlewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz grac jankesami, to graj jankesami. Sam od nich zaczynalem ;)

co do M3 Lee... tez musialem go przemeczyc ;) i tak jak ktos juz u gory powiedzial, nie wysuwac sie na poczatek druzyny, czekac na spoty i strzelac ;) wykorzystaj tez to, ze wiezyczke masz po prawej stronie jesli dobrze pamietam. Mianowicie chowaj reszte czolgu za skalami/budynkami i wychylaj tylko czesc z wiezyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 13:26, Ichvander napisał:

Jesli chcesz grac jankesami, to graj jankesami. Sam od nich zaczynalem ;)

co do M3 Lee... tez musialem go przemeczyc ;) i tak jak ktos juz u gory powiedzial, nie
wysuwac sie na poczatek druzyny, czekac na spoty i strzelac ;) wykorzystaj tez to, ze
wiezyczke masz po prawej stronie jesli dobrze pamietam. Mianowicie chowaj reszte czolgu
za skalami/budynkami i wychylaj tylko czesc z wiezyczka

To nie wieżyczka tylko sponson tak dla ścisłości. Jednak bym z ciekawości poszedł nie w T1 HiT, ale M4A3E2- nie jest aż taki zły jak na swój tier i można spokojnie przejść do T20 i m6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem ;) ale dzieki za sprostowanie. Ja z Lee poszedlem w Shermana pozniej w M4A3E8 i T20. Na tym skonczylem moja przygode z medami i jankesami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.... M3 Lee, to kupa zlomu.
Dzialo mocne, ale zanim sie ustawie, to dostaje lupnia i zgon.
znowu czekam na koniec gry i wstyt mi, ze dostalem w tylek z czolgu o tier/dwa nizszy :)))

Oczywiscie zacisne zeby i przejde ten etap, ale nerwow strace co niemiara.

Wiem, ze polecano mi czolgi od ruskow, ale nie podobaja mi sie ani ruscy, ani niemcy (chociarz niemcy maja dobre maszyny) i postanowilem rozwinac cale drzewko czolgow hamerykanckich (w strone czolgow ciezkich) :))

Dzieki za porade, co do taktyki rozgrywki tym zlomem M3 Lee.
Tak wlasnie zaczalem robic po jakis 10 zgonach, gdy ruszalem zbyt szybko do boju.
Ta jednostka bojowa jest malo ruchliwa i staje sie latwym celem dla nawet slabszych czolgow.

Zlom:

20120409135924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą nie pozbywaj się od razu słabszych czołgów jeśli masz już te z wyższego poziomu. Zostawiaj. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać bezczynnie aż czołg wróci z bitwy i masz dodatkowe źródło dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zamontować do tygrysa długą 88 trzeba zmienić gąski? Kupiłem wieżę i mam teraz 10k expa, wolałbym dobić najpierw 6k na działo, a później gąski, bo te stockowe wcale złe nie są. Jak patrzyłem na wagę dział, to nie różnią się wiele i powinnien udźwignąć, no ale ta gra już nie raz mnie zaskoczyła, więc wolę spytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 13:59, Misquamaqus napisał:

Tak.... M3 Lee, to kupa zlomu.

Na załączonym zdjęciu widać, że załoga nie jest przeszkolona na obecny czołg (doświadzczenie załogantów jest na czerwono), a przez to mniej efektywna. Staraj się załogi mieć przeszkolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:35, ISAMU napisał:

> Tak.... M3 Lee, to kupa zlomu.
Na załączonym zdjęciu widać, że załoga nie jest przeszkolona na obecny czołg (doświadzczenie
załogantów jest na czerwono), a przez to mniej efektywna. Staraj się załogi mieć przeszkolone.


No widzisz !!! :)))

Bardzo Ci dziekuje za cenna porade.
To pewnie dla tego mam miedzy innymi, tak kiepskie wyniki w rozgrywkach :))

Postanowilem oddac wszystkie pieniadze/kredyty na najlepsze przeszkolenie zalogi, bo i tak czeka mnie co najmniej dwa tygodnie walki na tym zlomie, a przy najmniej bede miec porzadna zaloge.
Nic innego/lepszego z uzbrojenia juz nie ma do zaoferowania uklad rozbudowy (zbieram na ciezki czolg), wiec wszystko poszlo na szkolenia (zabraklo na radiooperatora).

Dzieki :))

EDIT: powiedzcie mi jeszcze, z ktorego dzialka strzelam, bo mam dwa rodzaje amunicji w zasobniku.
Czy moge wybierac, ktorym dzialkiem mam szczelac, czy jest to wykonywane automatycznie ?


20120409153841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 15:40, Misquamaqus napisał:

EDIT: powiedzcie mi jeszcze, z ktorego dzialka strzelam, bo mam dwa rodzaje amunicji
w zasobniku.
Czy moge wybierac, ktorym dzialkiem mam szczelac, czy jest to wykonywane automatycznie

Strzelasz tylko z jednego działa, to drugie to tylko "ozdoba" . Pociski PP (te z czerwonym paskiem) to główna amunicja w grze, amunicja OB (pomarańczowy pasek),to pomocnicza, gdy widzisz, że PP nic nie robią celowi, przeładowujesz na OB i choć mniejsze, ale zawsze jakieś obrażenia zadasz. Bardzo przydatne na ewentualne dobicie jakiegoś pojazdu z kilkoma%, bo mniejsze jest ryzyko rykoszetu, a już podstawa podczas ratowania bazy, gdzie kilka rykoszetów PP może zadecydować o przegranej.
Amunicję podczas bitwy przeładowujesz klawiszami 1 (PP) i 3 (OB). Możesz kolejkować ładowanie, np. mając już załadowany AP, naciskasz raz klawisz 3, który zostaje podświetlony. Po wystrzale od razu ładowany jest OB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 16:00, ISAMU napisał:

Strzelasz tylko z jednego działa, to drugie to tylko "ozdoba" . Pociski PP (te z czerwonym
paskiem) to główna amunicja w grze, amunicja OB (pomarańczowy pasek),to pomocnicza, gdy
widzisz, że PP nic nie robią celowi, przeładowujesz na OB i choć mniejsze, ale zawsze
jakieś obrażenia zadasz. Bardzo przydatne na ewentualne dobicie jakiegoś pojazdu z kilkoma%,
bo mniejsze jest ryzyko rykoszetu, a już podstawa podczas ratowania bazy, gdzie kilka
rykoszetów PP może zadecydować o przegranej.
Amunicję podczas bitwy przeładowujesz klawiszami 1 (PP) i 3 (OB). Możesz kolejkować
ładowanie, np. mając już załadowany AP, naciskasz raz klawisz 3, który zostaje podświetlony.
Po wystrzale od razu ładowany jest OB.


Ooo super !
To bylo potrzebne.
Zaraz to sprawdze.

Jeszcze jedno.... co oznaczaja znaki zaznaczone w zoltych polach ?
Jakies osiagniecia ?
Co zrobic, zeby taką ceched dostac i co ona wnosi w praktyce ?

Dzieki.

20120409161155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś propozycje jak zmaksymalizować doświadczenie zdobywane na SU-18 i SU-26? Mam z tym problemy, bo pociski często chybiają o centymetr, mimo dokładnego wycelowania, a jak już trafią, to w większości przypadków nie przebijają pancerza. W związku z tym bitwę kończę zazwyczaj w okolicach 100 punktów doświadczenia, co jest zauważalnym spadkiem względem wyników osiąganych czołgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować