Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 19:55, Kapas napisał:

Na początku lutego będzie hard wipe ;)


Nope.
Moderatorzy twierdza połowa albo pod koniec Lutego. Takie same zdania parę razy padały ze strony devów na forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno z tego co słyszałem miał być tylko soft wipe, jeśli panowie wyzerują wszystko do dna to ja do gry raczej już nie wrócę nie będzie mi się po prostu nie chciało zaczynasz wszystko od nowa - to nie dla mnie, nie mam na to zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soft wipe nie będzie dlatego jest teraz ten bonus x5 do exp i kredytów, by każdy miał szansę grę przetestować przed jej wydaniem. Przy wydaniu będzie hard wipe, z racji iż ci którzy nie brali udziału w becie mieliby mniejsza chęć do grania skoro kilkanaście tysięcy ludzi miałoby już najwyższe tiery każdego możliwego sprzętu.
Już teraz bitwy ciężkich czołgów, to najczęściej tabuny Is-4 i VK4502 Ausf B, a jutro będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie cieszę się na dwie rzeczy:

Wipe - unormuje balans
Otwarcie bety - przybędzie mięsa armatniego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się końca bety i hardwipe''e...

Tak teraz wyglądają walki na wysokich tierach:
Za dwa dni (pojawiły się plotki nawet, że bonus do expa i kredytów ma trwać do końca weekendu :/) pewnie bitwy będą wyglądał tak 15 x T-54 vs 15 x T-54 lub tez w każdej będzie po kilka T-44...
Jeden i drugi czołg to przegięcie, bo mniej więcej daje graczowi aimbota, kod na nieśmiertelność i szybkostrzelność miniguna...

Najgorsze jest to, że nawet i średniakami typowymi wrzuca do jakichś koszmarków bitewnych.
No, ale nic to. Łoję dalej. ;D

20110119050753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 08:13, Kolumbiadek napisał:

Ee tam. Noobki się na IS4 pojawiły, więc mi się łatwiej expi do mausa :)


No mi po zamontowaniu KwK 46 L/68 i nowej wieży tez przeszło i całkiem sympatycznie się teraz gra. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 08:33, meryphillia napisał:

No mi po zamontowaniu KwK 46 L/68 i nowej wieży tez przeszło i całkiem sympatycznie się
teraz gra. ;]


Mnie też fajnie się już gra bo zamontowaniu tej średniej armaty w tygrysie 2 :D

Powiedzcie o co chodzi z tym że będzie Open Beta 27 stycznia ?? To ten cały Hard Wipe ?? No i czemu beta ?? Miała to być już pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 17:26, Kerigun napisał:

Powiedzcie o co chodzi z tym że będzie Open Beta 27 stycznia ?? To ten cały Hard Wipe
?? No i czemu beta ?? Miała to być już pełna wersja.


Nie... dotychczas była zamknięta beta... w otwartej becie faktycznie będzie reset kont, ale też będą testowane nowe tryby ( min wielkiej kampanii gdzie klany będą walczyć o dominację w europie). No a premiera będzie około marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie dokladnie ich forum przeszukaj i zobaczysz ze pisano

beta v.0.6.2.8 - v.0.6.3.0 patch notes

- Basic UI for web-based battles (clan battles).
- Removed festive stuff from maps and hangars.
- Reworked static lightning for some maps.
- Fixed long descriprions for HE shells in service window.
- Fixed failure when pressing PTT button (rare).
- Fixed crash to desktop when using voice chat (rare).
- Fixed bug when reticle in SPG mode going beyond the map in some cases.
- Fixed incorrect display of water when using high settings for some configurations.
- Fixed incorrect display of assigned buttons in game controls.
- Fixed bug with opening game menu while loading the map.
- Fixed game "hang-up" when searching for companies.
- Removed "turret" for Object 704 from shop window.
- Cleared descriptions for some medals.
- [E] button unassigned from "fire" and "auto-aim".
- Fixed too powerful jerks when taking a hit in SPG mode.
- Reassembled audio output libraries.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open beta otwiera grę dla każdego. Przy jej okazji nie będzie czyszczenia kont dla dotychczasowych uczestników bety czy softwipe. Pełna gra nadal zapowiadana jest na połowę lub koniec lutego, a nie marzec.

Dobiłem do VK4502 i jego najmocniejszej 128''ki i niestety po skończeniu expfesta, okazał on się mocno przeciętnym pojazdem. Problem stwarza mu już Is-4, który częściej przebija mój przedni pancerz, niż ja jego. O Is-7 nawet nie wspominam, bo ten pędzący taran rozbija wszystko w grze na pył.

Beta już mnie powoli męczy i chciałbym hardwipe, bo obecnie po expfeście, walki powyżej VII Tieru, to częsty koszmar z kilkoma T-44/T-54, które w grupie groźniejsze są niż Is-7.
W grę zamierzam grac po wydaniu i najpewniej pójdę w stronę niemieckich ciężkich czołgów, choć jeśli nie zostaną osłabione T-44/T-55 po wydaniu, to najpewniej je wezmę na cel, bo zarabiać na nich będzie się wręcz wspaniale.

A przy okazji Open Bety, wojny klanów będą, ale z tego co gdzieś mi obiło się o uszy... nie dla EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelasz w IS-4, strzelaj w wizjer na przednim pancerzu, światełka na przednim pancerzu lub zbiorniki paliwa. Ewentualnie stojak na działo zamontowany na tylnym pancerzu. Tam ma najsłabsze blachy. Czołgi mające <150mm penetracji potrafią się przebić co drugim strzałem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniki paliwa zawsze są moim priorytetowym celem, jeśli idzie w nie trafić.
Nie ma nic piękniejszego, niż napisanie do przeciwnika: "Burn in hell like a bitch witch!", gdy dostanie się notkę, iż przeciwnik został zapalony, a parę/paręnaście sekund później, że spłonął.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj strzelając do IS-4 z Pershinga, spaliłem go dwukrotnie ;) Pierwszym strzałem zdjąłem mu 100%->81%. Spaliłem go tym samym do 43% i się ugasił. Drugim strzałem zdjąłem mu 43%->21%, podpaliłem ponownie. I spalił się do zera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Z tego co wyczytałem, podczas gry z kilku komputerów połączonych z jednym routerem nie powinno być problemów z grą. Jednakże, kolega mimo to że widzi mnie w wyszukiwaniu znajomych, to po dodaniu mnie dalej jest informacja że jestem offline i nie możemy rozpocząć chatu. A gdy ja szukam jego, gra nie znajduje żadnych wyników. Uniemożliwia to grę w plutonie. Cóż z tym począć, drodzy Gramowicze? :P Obaj jesteśmy w europejskiej grupie serwerów. Są u nas również różne ilości graczy wyświetlone w grze, u mnie 10 a u niego 2 tysiące. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się dorobiłem Tigera. Gra nabiera coraz to lepszych smaków. Spędziłem praktycznie całą sobotę (dzień wolny, jak nigdy). Warto było.

Paczka kilku tajgerów wygląda groźnie. To właśnie jedna z niewielu MMO gdzie grając samemu można coś osiągnąć małymi kroczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w plutonie jednak jest znacznie inna. Tutaj przynajmniej gracze z plutonu GENERALNIE współpracuję na szkodę przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 10:02, Wilkv napisał:

Gra w plutonie jednak jest znacznie inna. Tutaj przynajmniej gracze z plutonu GENERALNIE
współpracuję na szkodę przeciwnika ;)


Pewnie masz rację, ale moje możliwości nie są na tyle "dobre" żeby się pchać do plutonu. Kusi mnie, nie powiem, ale czołg jeszcze za słaby. Nie mam wszystkich modułów. Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować