Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Może nie jest to jakiś fenomenalny wyczyn, ale zawsze to coś :) Panther II został z 4% hp. Szukałem go z KV-5 po całej mapie, ale ostatecznie zająłem bazę :3

Victory!
Battle: Sand River 10 kwietnia 2012 14:41:15
Vehicle: T29
Experience received: 1 469
Credits received: 33 450
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter''s Medal, Sniper, Invader, Top Gun

20120410145746

20120410145807

20120410145828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 20:45, Nufiko napisał:

Mam pytanie co oznacza ten trójkącik w górę u celowniczego bo nie bardzo mogę dojść?

Przyspieszenie szkolenia jest aktywne na wybranym załogancie. Jest on zawsze na tym, który ma w danej chwili najmniej doświadzcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro zaczyna się urodzinowy special :D Ważne że pierwsze zwycięstwo przynosi 5x więcej doświadczenia :D No i dużo czołgów za połowę ceny. Więcej tutaj:
http://worldoftanks.eu/news/1983-anniversary-special-pl/

I tak się zastanawiam, kupuję sobie Tygrysa(P) i nie wiem czy by sobie do niego nie przełożyć załogi z Pz IV gdzie mam 100% napraw, 100% brothers in arms i 50% jakiś trzecich skilli :D W sumie to załoga by była fajna dla takiego Tygryska no i by była aż do VK4502 B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:17, MasterChiefGT napisał:

I tak oto WG dało ciała po raz n-ty
Zamiast dać premkę 1 miech przecenioną to ją pominęli -.-''
A mieliby większe wzięcie niż z roczną


Dali ciała, bo dali całą masę promocji niemal na wszystko, poza jedną opcją Premium? Huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj kupie na 6 miechów premkę a może na rok skoro za miesiąc nie będę miał już czasu na WoT bo będą inne sprawy an głowie więc premka za 2k golda byłaby miłym upominkiem
A nie 50% na cammo poczekaj gdy wejdzie to co da ci znikanie dodatkowe tego raczej nie przecenią 50%

Nie tylko ja liczyłem że miesięczna będzie przeceniona 0.0
Ale oni wiedzą lepiej co ludzie chcą
Zniżka na załogę też dobry pomysł -.-
Bo każdy za gold szkoli ani razu nie zdarzyło mi się szkolić ich za gold bo to nie opłacalne

Dla mnie to przeciętny special nawet czołgi nie podchodzą bo je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że nastrój tutaj nigdy się nie zmienia. Nawet w sytuacji gdy robią najfajniejszy specjal jak do tej pory xD
W każdym razie wczoraj nie słyszałem w grze narzekań, w klanie wspólnie doszliśmy do wniosku że jest zajebisty ;)

Tylko gdzie te darmowe premki dla beta testerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5x exp za zwycięstwo przez 5 dni samo w sobie jest niezłym specialem.
Szkoda tylko że przecenione czołgi albo już mam, albo nie zdążę ich odblokować :( A co najmniej ze dwa bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny specjal. Jedyne z czym mi nie poszło to z moim JagdTiger''em, "tylko" 2600 expa za pierwszą wygraną. Reszta czołgów to średnio 5k expa, 2-3 razy było 4k. Najlepszy wynik dziś to na świeżo kupionym Su-100, bez ulepszeń, prosto ze sklepu. Bitwa gdzie były TIX po 2 na stronę a ja biedny z działem 120 penetracji :D
Victory!
Battle: Malinovka 12 kwietnia 2012 13:04:16
Vehicle: SU-100
Experience received: 7 050 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 28 099
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze panstwa... jak to jest z dodatkowym uposazeniem typu: siatka maskujaca, mechanizm dosylajacy, itp ?
Pytanie: czy te opcje juz dzialaja (po zakupie), czy musze cos nacisnac ?
Na fotce mam pokazane, co kupilem do czolgu.

20120412142423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 14:24, Misquamaqus napisał:

Prosze panstwa... jak to jest z dodatkowym uposazeniem typu: siatka maskujaca, mechanizm
dosylajacy, itp ?
Pytanie: czy te opcje juz dzialaja (po zakupie), czy musze cos nacisnac ?
Na fotce mam pokazane, co kupilem do czolgu.


ładowanie działa cały czas, siatka uruchamia się chwilę po tym gdy czołg przestaje się ruszać - dobre do td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2012 o 14:37, gmx napisał:

ładowanie działa cały czas, siatka uruchamia się chwilę po tym gdy czołg przestaje się
ruszać - dobre do td


Znaczy sie, od zakupu tych dodatkow, przeladowanie dziala trwa krocej i siatka maskujaca tez juz dziala.
OK, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, co do samych czołgów. Wiem, że wszystko zależy od opini itp. ale główny zarys zawsze jakiś jest.
I. Czy warto dążyć do Chaffee, i na jakich tierach głównie ląduje? Dość unikalny czołg.
II. Jak się ma T20 do jego tierowych odpowiedników (medium tank) z innych nacji?
III. Wiadomo już coś na temat pozostałych francuskich pojazdów?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:35, PrimitiveHuman napisał:

Mam kilka pytań, co do samych czołgów. Wiem, że wszystko zależy od opini itp. ale główny
zarys zawsze jakiś jest.
I. Czy warto dążyć do Chaffee, i na jakich tierach głównie ląduje? Dość unikalny czołg.
II. Jak się ma T20 do jego tierowych odpowiedników (medium tank) z innych nacji?
III. Wiadomo już coś na temat pozostałych francuskich pojazdów?
Pozdrawiam.

1. Chaffe jest pojazdem najwolniejszym ze scoutów natomiast posiada z nich najlepsze działo. Wnioskuje z drugiego pytania, że masz M4A3E8 więc dla lepszego obrazu porównam te dwa pojazdy. M24 ma działo prawie identyczne do tego w Shermanie z tym, że reload wynosi 2.74 sekundy (to jak francuz, który nie musi przeładować magazynka) oraz strzelając w ruchu na pełnej szybkości z dystansu 200 metrów mamy 99% pewność trafienia w czołg - strzela to w ruchu jak patton. Osobiście polecam, jest on w stanie solować czołgi ciężkie tieru 7, a czołgi tieru 9 mocno uszkodzić, jeśli nawet właśnie nie zabić.

2. T20 rysuje się jako najlepszy, albo drugi najlepszy med 7 tieru. Jest on najszybszy, ma całkiem przyjemne działo i do tego jest chyba najmniejszy. Świetny do dogfightu i bezawaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepsze daily dzisiaj:

Victory!
Battle: Ruinberg 12 kwietnia 2012 20:30:41
Vehicle: KV
Experience received: 10,220 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 41,022
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Top Gun

:3

20120412220547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak, przesiadłem się właśnie z M4A3E8 do T20 (szczęście stało przy mojej stronie i kupiłem go za pół ceny przez event). Jak na razie to czuję się w nim jak w poprzednim czołgu, tyle, że o tier wyżej, zapewne będzie znacznie lepiej.
Co do Chaffee, zostało mi niecałe 10k doświadczenia doń, więc raczej nie ma co do tego wątpliwości. Czy wiesz może czy ląduje on w rundach podobnych, co T-50-2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:35, PrimitiveHuman napisał:

I. Czy warto dążyć do Chaffee, i na jakich tierach głównie ląduje? Dość unikalny czołg.

To zależy co od niego wymagasz, każdy scout 5 tieru jest fajny do gry ale tylko for fun bo zarobić na nich ciężko. Sam mam odblokowanego VK2801 tak by sobie czasem pośmigać. Jako Light/scout 5 tieru większość bitew będziesz na dole tabelki, czasem Ci się trafi bitwa że Tier 6 to max.

Dnia 12.04.2012 o 21:35, PrimitiveHuman napisał:

II. Jak się ma T20 do jego tierowych odpowiedników (medium tank) z innych nacji?

Panthera to snajper, T-43 podobnie jak T20 jest do "objeżdżania" wroga i siadanie mu na "pupie".

Dnia 12.04.2012 o 21:35, PrimitiveHuman napisał:

III. Wiadomo już coś na temat pozostałych francuskich pojazdów?

Chyba rozwinięcie drzewka ma być po patchu rosyjskim 7.3 czyli w 7.4. Kiedy ?? Jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą w ogóle bitwę na Loraine, to mi się podoba :]

Victory!
Battle: El Halluf 12 kwietnia 2012 22:15:06
Vehicle: Lorraine 40 t
Experience received: 10 230 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 61 543
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Sharpshooter, Sniper

Pominę wygraną na O.261... Himmelsdorf, jeden strzał, odbicie od tyłu IS4, exp x5 = 1600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować