Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

OK, juz wszystko wiem.
Jako, ze jestem z wojska sniperem, wole dlugie i celne dziala, wiec po zakupie 150 mm armatki, bede zbierac na 107-ke.
Pozniej ide w KW1S, bo KW3, to jeszcze gorszy gniot, noz zwykly KW.

Co do KW.... myslalem, ze sobie pogram na tym czolgu, a tu taki kloc jak lodowa :))
Ledwo sie rusza pomimo wykupionych obydwoch silnikow i gąsek.
Jednym slowem kupa ruskiego zelastwa.
Inne czolgi z mojego tieru leja mnie jak noworodka, ba... nawet przed chwila zalatwil mnie M3 Lee prosto w ryj !!!
Nawet go nie widzialem i zastanawiam sie, jakim cudem stal prze demną a ja go nie widzialem do momentu, gdy wsadzil mi w pancerz dwa strzaly.

Jeszcze powiedzcie mi, czy jak wykupie gasniece i te inne duperele kolo niej (zaznaczone na fotce), to czy sa one juz automatycznie uruchomione w czasie gry, czy musze je uruchomic recznie jakims przyciskiem ?

No i czy po kazdej bitwie, musze doplacac za nie przy odbudowie obrazen czolgu ?

20120414220843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:10, Misquamaqus napisał:

Co do KW.... myslalem, ze sobie pogram na tym czolgu, a tu taki kloc jak lodowa :))
Ledwo sie rusza pomimo wykupionych obydwoch silnikow i gąsek.
Jednym slowem kupa ruskiego zelastwa.
Inne czolgi z mojego tieru leja mnie jak noworodka, ba... nawet przed chwila zalatwil
mnie M3 Lee prosto w ryj !!!
Nawet go nie widzialem i zastanawiam sie, jakim cudem stal prze demną a ja go nie widzialem
do momentu, gdy wsadzil mi w pancerz dwa strzaly.

Widocznie robisz coś źle, bo KW jest potworem w swojej klasie i ubić takiego który myśli jest problem.

Dnia 14.04.2012 o 22:10, Misquamaqus napisał:

Jeszcze powiedzcie mi, czy jak wykupie gasniece i te inne duperele kolo niej (zaznaczone
na fotce), to czy sa one juz automatycznie uruchomione w czasie gry, czy musze je uruchomic
recznie jakims przyciskiem ?

Kolejno przyciski 4,5,6 w zależności jak sobie je ustawisz w kolejności. Gaśnica, jeśli masz pożar ''klik'' i od razu gaśnie. Medpak i zestaw naprawczy klkasz i musisz jeszcze raz kliknąć odpowiedni przycisk z cyferką odpowiadającą danemu modułowi/załogantowi. PS. Wszystkie itemy są jednorazowe.

Dnia 14.04.2012 o 22:10, Misquamaqus napisał:

No i czy po kazdej bitwie, musze doplacac za nie przy odbudowie obrazen czolgu ?

Musisz jeśli zostaną zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:22, Misquamaqus napisał:

Dzieki :))
Juz 23.20, a ja nie potrafie naskrobac marnych 5K expo, zeby armate kupic, bo stockowa
jest marna i niecelna.

Na 10 strzalow, 1- gora dwa trafiaja w cel.


Z czasem to minie i będziesz kosił... Pomijam nową armatę, ale załoga Ci się wyszkoli i Ty sam lepiej poznasz czołg, jego wady, jak i zalety. Mam na nim prawie 900 walk i ciągle się w nim doskonalę. Więc nie trać nadziei.

Co do KV3 vs KV1S - imo KV3 jest lepszy. Jest dużo wolniejszy, niż jego poprzednik, ale ma większy pancerz i większe działo. KV1S to tak naprawdę już med. Jest szybki, ale i działo i pancerz pozostawiają wiele do życzenia. Takiego nie trudno ubić. Prawda jest taka, że KV2 jest bardziej uniwersalny od tych dwóch i może więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:35, Heimdallr napisał:

Jest szybki, ale i działo i pancerz pozostawiają wiele do życzenia.

Działo jest to samo co w KV-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 23:42, Wilkv napisał:

> Jest szybki, ale i działo i pancerz pozostawiają wiele do życzenia.
Działo jest to samo co w KV-3.


Hmm... racja :) Więc musiałem mieć złudzenie słabszego działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 00:56, Adidas66 napisał:

Być może ściągnąłeś inną wersję klienta od tej na której jesteś zarejestrowany.
Są 3 serwery EU/US/RUS, możesz np. być zarejestrowany na EU a ściągnąłeś klienta US.


Ciemnota ze mnie, bo najpierw ściągnąłem klienta ze strony us, a potem się zarejestrowałem w Europie -.-

Dzięki wielkie.
Chodź powiem szczerze że dość trudna dla mnie ta gra, gdyż nie mam zielonego pojęcia o czołgach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy mniej więcej wprowadzą nowego patcha? Chciałbym kupić KV-3 do tego czasu, tyle że teraz jest promocja na m7, a właśnie miałem iść w amerykańskie medy. Za to czasu na grę nie mam prawię wcale, nie wiem czy się wyrobię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:53, Macios napisał:

Wie ktoś kiedy mniej więcej wprowadzą nowego patcha? Chciałbym kupić KV-3 do tego czasu,
tyle że teraz jest promocja na m7, a właśnie miałem iść w amerykańskie medy. Za to czasu
na grę nie mam prawię wcale, nie wiem czy się wyrobie :/


Spokojnie. Znając tempo ruskiego producenta to za pół roku minimum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:53, Macios napisał:

Wie ktoś kiedy mniej więcej wprowadzą nowego patcha? Chciałbym kupić KV-3 do tego czasu,
tyle że teraz jest promocja na m7, a właśnie miałem iść w amerykańskie medy. Za to czasu
na grę nie mam prawię wcale, nie wiem czy się wyrobię :/


Ja w grze słyszę co chwilę, że za około miesiąc. Jednak nie wprowadzą tego z dnia na dzień. Wcześniej będą jeszcze testy robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś taktyki, porady, co robić jak się trafia czołgiem (nie td czy działem) do drużyny będąc jednym z najniższych tierów? Czymkolwiek tieru IV nie zrobię krzywdy VI i VII, V może podrapię, ale o wielkich obrażeniach nie ma mowy. Kampiąc na tyłach dużo doświadczenia nie zdobędę, jedyna nadzieja w zwiadzie, ale to wiąże się z trzymaniem się na przodzie, ergo szybką śmiercią i również małą ilością kredytów. Sytuacja boli o tyle, że często zdarza mi się trafiać właśnie w takiej roli do bitew, rzadko kiedy mam okazję sobie to odbić będąc na szczycie listy czołgów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:15, Mercuror napisał:

Jakieś taktyki, porady, co robić jak się trafia czołgiem (nie td czy działem) do drużyny
będąc jednym z najniższych tierów? Czymkolwiek tieru IV nie zrobię krzywdy VI i VII,
V może podrapię, ale o wielkich obrażeniach nie ma mowy. Kampiąc na tyłach dużo doświadczenia
nie zdobędę, jedyna nadzieja w zwiadzie, ale to wiąże się z trzymaniem się na przodzie,
ergo szybką śmiercią i również małą ilością kredytów. Sytuacja boli o tyle, że często
zdarza mi się trafiać właśnie w takiej roli do bitew, rzadko kiedy mam okazję sobie to
odbić będąc na szczycie listy czołgów :/


Nie ma na to reguly.
Masz slaby czolg i wysokie losowanie, to musisz siedziec z tylu i powoli zbierac expo i kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:15, Mercuror napisał:

Jakieś taktyki, porady, co robić jak się trafia czołgiem (nie td czy działem) do drużyny
będąc jednym z najniższych tierów? Czymkolwiek tieru IV nie zrobię krzywdy VI i VII,
V może podrapię, ale o wielkich obrażeniach nie ma mowy. Kampiąc na tyłach dużo doświadczenia
nie zdobędę, jedyna nadzieja w zwiadzie, ale to wiąże się z trzymaniem się na przodzie,
ergo szybką śmiercią i również małą ilością kredytów. Sytuacja boli o tyle, że często
zdarza mi się trafiać właśnie w takiej roli do bitew, rzadko kiedy mam okazję sobie to
odbić będąc na szczycie listy czołgów :/


Kwestia jaki czołg. Inaczej będziesz się zachowywać jadąc T-28, a inaczej np M3 Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem niedawnej dyskusji na temat dział do KW, postanowiłem pograć dłużej z 152mm. Cóż, po zakupieniu rammera, można całkiem fajnie się pobawić, ale to nadal nie to. Dokupię jeszcze celownik i zobaczymy. Rammer + 107mm? Huahuahuahuahua, to działo ładuje się teraz jak głupie. Łup, łup, łup. KW nagle wypluwa z siebie pestki jedna za drugą. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:51, mskarpeta napisał:

Pod wpływem niedawnej dyskusji na temat dział do KW, postanowiłem pograć dłużej z 152mm.
Cóż, po zakupieniu rammera, można całkiem fajnie się pobawić, ale to nadal nie to. Dokupię
jeszcze celownik i zobaczymy. Rammer + 107mm? Huahuahuahuahua, to działo ładuje się teraz
jak głupie. Łup, łup, łup. KW nagle wypluwa z siebie pestki jedna za drugą. :3


Proszę mi powiedzieć, co to jest rammer i gdzie go kupię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:26, Misquamaqus napisał:

Proszę mi powiedzieć, co to jest rammer i gdzie go kupię ?

Jest to dosyłacz ładunków, przyśpiesza ładowanie, możesz go kupic w garażu, klikając na jedno z trzech okienek
na lewo od okna z amunicją w czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:38, Mafioso_PL napisał:

Ciemnota ze mnie, bo najpierw ściągnąłem klienta ze strony us, a potem się zarejestrowałem
w Europie -.-


Nie martw się, ja na początku zrobiłem dokładnie to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:31, ISAMU napisał:

> Proszę mi powiedzieć, co to jest rammer i gdzie go kupię ?
Jest to dosyłacz ładunków, przyśpiesza ładowanie, możesz go kupic w garażu, klikając
na jedno z trzech okienek
na lewo od okna z amunicją w czołgu.


To jest to ? (fotka)

Jeżeli mam ten "rammer" wykupiony i wklepany do zasobnika, to czy będzie on już działać automatycznie, czy muszę go uruchamiać w jakiś inny sposób (jakiś klawisz, itp) ?

20120415195448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 19:55, Misquamaqus napisał:

Jeżeli mam ten "rammer" wykupiony i wklepany do zasobnika, to czy będzie on już działać
automatycznie, czy muszę go uruchamiać w jakiś inny sposób (jakiś klawisz, itp) ?


Działa automatycznie cały czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować