Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 16:51, mskarpeta napisał:

Pod wpływem niedawnej dyskusji na temat dział do KW, postanowiłem pograć dłużej z 152mm.
Cóż, po zakupieniu rammera, można całkiem fajnie się pobawić, ale to nadal nie to. Dokupię
jeszcze celownik i zobaczymy. Rammer + 107mm? Huahuahuahuahua, to działo ładuje się teraz
jak głupie. Łup, łup, łup. KW nagle wypluwa z siebie pestki jedna za drugą. :3


Mnie Rammer został jak miałem 152, do tego szybsze celowanie i ventsy. No i mam jeszcze ten perk co mi polepsza załogę o kolejne 5%. Naprawdę sam siebie zaskakuje z szybkostrzelnością 107 :D Ciekaw jestem ile teraz bym ładował 152 :D

A jak wam się spodobał special ? Dla mnie dobrze wyszło, raz że 4 czołgi kupiłem i dużo modułów (śmiało 6 mln kredytów wydałem w 3 dni) to teraz w topowej konfiguracji nie mam tylko 2 czołgów. Su-100 i M18 Hellcat, reszta dzięki 5x dość szybko stała się najlepiej wyposażona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem ciekaw, co by było, gdyby taką kombinację zastosować KV-1S. Tzn., działo 122mm + rammer + celownik i jakiś stabilizator. W połączeniu ze zwinnością i zrywnością tego meda, efekt powinien być przyzwoity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to są ventsy ?
Co to jest perk ?
Kurde... piszcie po polsku, bo nic z tego nie rozumiem :))))

Jaki special ?
Trzeba płacić pieniążki za speciala ?

I gdzie znajdę stabilizator do celowania ?

p.s dopiero zacząłem przygode z WOT dla tego tyle pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 20:50, Misquamaqus napisał:

Co to są ventsy ?

Pewnie system wentylacji, jeden z dodatkowych modułów.

Dnia 15.04.2012 o 20:50, Misquamaqus napisał:

Co to jest perk ?

Pewnie umiejętności załogi, te wybierane po wyszkoleniu jej na 100%

Dnia 15.04.2012 o 20:50, Misquamaqus napisał:

Kurde... piszcie po polsku, bo nic z tego nie rozumiem :))))

Jak zawsze "prosi" gadają spolszczoną angielszczyzną, żeby brzmieć mądrzej i profesjonalnej :P

Dnia 15.04.2012 o 20:50, Misquamaqus napisał:

Jaki special ?
Trzeba płacić pieniążki za speciala ?

Promocja z okazji rocznicy gry. Cała seria obniżek i nawet kod na 24h premium, wszystko na oficjalnej stronie. W launcherze gry masz zawsze najnowsze newsy, warto je ogarniać.

Dnia 15.04.2012 o 20:50, Misquamaqus napisał:

I gdzie znajdę stabilizator do celowania ?

W dodatkowych modułach. Jak masz wybrany czołg i pod nim pasek z modułami, amunicją i dodatkami w stylu 100-oktanowej benzyny. To między amunicją i modułami właśnie masz takie trzy pola, na które klikasz i możesz kupić moduły dodatkowe. Fajna, ale droga sprawa. Trza korzystać z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak możecie tak grać w world of tanks... ja osobiście myślę że dużo graczy zdobyła ta gra wyłącznie przez reklamy, a utrzymała ich przez to że ktoś obrał sobie za cel zdobycie jakiegoś fajnego czołgu :)
Co chwilę na każdej stronie widać reklamy world of tanks, sądzę że podobnie będzie przy world of warplanes no ale to już jak widzę inna rozgrywka.
Nawet na gameplayu https://www.youtube.com/watch?v=xD9GLHsqZCE
widać że większość zależy od skilla gracza, nie wspominam tutaj o braku możliwości kampienia.

Przy okazji trwają testy world of warplanes no i ten gameplay jest jak widzę złamaniem NDA mam nadzieję że prędko go nie usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy dopasowywanie przeciwników w tej grze naprawdę jest tak debilne?
Mam 3lvl a wyszukuje mi graczy na 8, i co ja moge jak moje pociski nic im nawet nie robią? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoP, to jedno i to samo.
Tabuny botów i afkerów będą krążyć bezproduktywnie w kółko.
Camperzy będą latać na obrzeżach mapy, a wszystko to polane będzie sosem tysięcy kretynów, którzy nie powinni mieć możliwości posiadania komputera, a co dopiero grania na nim.
Plus "pay to win".

Spodziewasz się na serio czegoś innego?

Mafioso_PL >>> Większość light tanków TIII w grze ma status scoutów i dlatego taka rozpiętość w MM.
Olać i grindować albo odinstalować grę, bo do tieru IX/X zawsze będziesz narzekał że jesteś "za nisko" w tabeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dowiedziałem się, że wszystkie gry przez nas rozgrywane, są zapisywane w folderze z zainstalowaną grą w katalogu: World_of_Tanks -> replays.
Oczywiście zapis ten będzie kontynuowany, gdy w opcjach gry zaznaczymy ptaszka, jak na fotce.

Proszę mi powiedzieć, jak odtworzyć te zapisy ?

20120415223656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:36, Misquamaqus napisał:

Proszę mi powiedzieć, jak odtworzyć te zapisy ?

Kiliknij na wybrany plik i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 00:04, Sigu napisał:

Pudełkowa zawartość gry warta jest swojej ceny?

Za 27 zł dostajesz grę + dwa kody, jeden na:
czołg M22 Locust
1000 sztuk złota
25 000 kredytów
dodatkowe miejsce w parku maszyn
3 dni konta premium
drugi (działa tylko przy rejestracji nowego konta) na:
500 sztuk złota
1 dzień konta premium

Za 1500 złota normalnie zapłaciłbyś 31 zł, także tu za 4 zł mniej dostajesz znacznie więcej, szczególnie to dodatkowe miejsce w parku maszyn fajnie wygląda, bo potem w grze bardzo ich brakuje. Jak dla mnie dobry interes, ale tylko jeśli zaczynasz grę i nawet nie założyłeś jeszcze konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:52, meryphillia napisał:

Musisz mieć wyłączonego klienta gry, aby uruchomił się replay.


Gdybym chciał wysłać jeden z plików filmowych kumplowi, to on u siebie tego nie odtworzy tak ?
Tylko u mnie na moim klieńcie gry mogę to odtwarzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma zainstalowanego wota w najnowszej wersji, może spokojnie oglądać.

Sigu >>> Dla zbieracza warte ceny.
M22 sympatyczny nawet pojazd, choć najczęściej kończący bitwę gdzieś na poczatku jako jednostrzałowy scout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 21:08, Redjevel napisał:

Hmm nie wiem jak możecie tak grać w world of tanks... ja osobiście myślę że dużo graczy
zdobyła ta gra wyłącznie przez reklamy, a utrzymała ich przez to że ktoś obrał sobie
za cel zdobycie jakiegoś fajnego czołgu :)


Nie. Gra sobie zdobyła sporo graczy, bo jest pierwszą w swoim gatunku i pomimo wielu wad, wprowadza kilka ciekawych rozwiązań ( wyłącznie czołgi, do jednej śmierci). Dotychczasowe gry PvP tego nie miały. Wystarczy porównać z BF, w którym czołgi to dodatek, respawn jest normą, a możliwości jest sporo. WoT jest bardziej dynamniczne bo wiesz, że jak zginiesz to dla ciebie koniec gry.
Nie ma w obecnej chwili innej gry w takiej formule. WoT w wielu miejscach kuleje, ale wprowadził nowy sposób prezentowania MMO PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości znowu sobie zainstalowałem world of tanks ;p widzę coś pozmienili.
No i takie pytanie.... to znaczy ze jeszcze mam 9 slotów wolnych na czołgi?

20120416021445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zakupić 9 czołgów :P
To jest po prostu miejsce na nie a nie jak było kiedyś przewijałeś wolne miejsca poszli po rozum do głowy i dostajemy jedno okienku w którym pisze nam ile miejsc na czołgi nam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2012 o 08:49, dizzy1942 napisał:

Tsaaa zwłaszcza kiedy całe teamy campią pochowane za krzakami..

jakimi "krzakami", zazwyczaj pół drużyny kampi za jednym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować