Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2012 o 03:25, meryphillia napisał:

Mimo wszystko, powoli po rozegraniu blisko dwunastu tysięcy walk, skłaniam się do teorii
spiskowej, że istnieją pewne modyfikatory narzucane przez serwer, które powodują że daną
walkę musimy przegrać lub wygrać, choć by wiem co.
Dlatego większość graczy nie wyróżnia się ze stada, mając stałą wypadkową wygranych w
granicach 50/50.


W sumie ja też tak zaczynam uważać ale grę dalej lubię :D Miałem na moim AMX M4 1945 rozegrane 54 bitwy, tak mi się poszczęściło że miałem z tego 68% wygranych co jest w sumie dużo, dla WG chyba za dużo bo przegrałem tym czołgiem już 7 bitwę z rzędu i spadło do 61%, mam nadzieję że nie spadnie mi do 50% bo to oznacza dużo przegranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 22:40, Misquamaqus napisał:

Gram w WOT-a drugi tydzień i nie moge znać wszystkich perków, srerków i innych duperelków,
bo niby skąd ?


Forum gry, jednak, tylko nie pytaj a poświęć pół godziny na jego przejrzenie, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.
Jest też niesamowicie zakamuflowana opcja dowiadywania się różnych rzeczy o WoT, opisy które są w samej grze...

Dnia 18.04.2012 o 22:40, Misquamaqus napisał:

Dla tego grzecznie pytam.


Ale co za dużo to nie zdrowo.

Dnia 18.04.2012 o 22:40, Misquamaqus napisał:

JaK grę opanuję, to ja będę pomagać początkującym, ale na dzień dzisiejszy, to ja potrzebuję
pomocy OK ?


Da się ją opanować bez zadawania setki pytań, wystarczy samemu pokombinować, poszukać informacji, chyba już każdy aspekt został opisany.

PS

A odsyłanie do poradników to nie snobizm, to jest na prawdę dobra rada. Ja np. przebrnąłem przez większość artykułów na wiki gry + masę tekstów na forum, zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego i poprawić swoją grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej grze napisane zostało już dosłownie wszystko, więc dla chcącego nic trudnego...
Tym bardziej, że i z postów zawartych w tym temacie, dałoby się zrozumieć "o co kaman" w grze i znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania.
W końcu nie jesteś pierwszą osobą, która zaczyna grać w WoT''a...

Kerigun Stosunek WR nie ma akurat i tak nic ciekawego do powiedzenia o graczu, bo równie dobrze można być afkerem i ciągle trafiać do drużyn wygrywających i mieć WR na poziomie 60%...

Dopiero z DPB na danym pojeździe można się czegoś mniej więcej dowiedzieć, ale to też czasami widza złudna, choć akurat najbardziej chyba świadcząca o tym co gracz potrafi dokonać w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym Was nie przyjął do pracy w mojej firmie.
Wasza metoda prób i błędów jest tragiczna dla ogólu i jesteście szkodnikami.
Nie przynosicie żadnego pożytku nikomu, oprócz Was samych.

Jedynie dizzy1942 i Heimdallr są warci podania ręki, bo pomoc dla nich, to przyjemność.

Dziewczyna Was załatwiła.... LOL.

Więcej się do mnie nie odzywajcie meryphillia i Adidas66.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

W życiu bym Was nie przyjął do pracy w mojej firmie.

Ty chociaż masz firmę ? Po po Twoich wypowiedziach zgaduję że masz nie więcej niż 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pomóc gdy ktoś niezorientowany w danym temacie pyta o coś określane zawiłymi szczegółami.

Odpisywałem na Twoje pytania kilka razy.
Mimo wszystko od kilku dni zadajesz pytania w podstawowych kwestiach dotyczących gry, na które odpowiedzi możesz naleźć na oficjalnym forum gry, które na dodatek jest po polsku.

Nie myśl sobie że robię to z czystej złośliwości, bo niby po co.
Nie jest to tez wiedza dla ''wtajemniczonych" a normalne aspekty gry, które omawiane są szeroko na portalach poświęconych grze.

Po prostu wystarczy przysiąść na chwilę i samemu to sprawdzić...
Ba! Dowiesz się wtedy znacznie więcej o grze, niż z pojedynczych pytań i odpowiedzi nań.
Przestaniesz marnować zarówno czas swój, jak i nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

W życiu bym Was nie przyjął do pracy w mojej firmie.


Człowieku, ogarnij się. Raz twierdzisz, że byłeś w wojsku snajperem (chętnie się dowiem w której jednostce), chwilę później, że masz lat 12 (styl pisania nawet by na to wskazywał), chwilę później że masz firmę (ciekawe jaką).
Wpadasz tu i co chwila zadajesz pytania na tematy tak podstawowe, że wystarczy pograć trochę i się nad nimi zastanowić przez parę minut, żeby samemu poznać odpowiedź. Pograłeś dwa dni i już zacząłeś komuś tłumaczyć jak gra wygląda i jak najlepiej jest grać, a teraz znowu się pytasz o coś podstawowego.

Widziałem już parę razy podobny styl pisania i skoki emocjonalne i za każdym razem był to dzieciak/nastolatek na burzy hormonalnej. Wyluzuj, pograj trochę, spróbuj sam dojść do odpowiedzi, albo zadaj sobie minimum trudu, żeby poczytać o nich w poradnikach czy na oficjalnej stronie. Albo weź na wstrzymanie i napisz jednego większego posta, w którym zapytasz się o to, czego sam nie rozgryzłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

W życiu bym Was nie przyjął do pracy w mojej firmie.
Wasza metoda prób i błędów jest tragiczna dla ogólu i jesteście szkodnikami.
Nie przynosicie żadnego pożytku nikomu, oprócz Was samych.


Nie martw się, ja też sobie nie życzę szefa który zamiast wziąć się do roboty i poszukać wiedzy w szeroko dostępnych źródłach męczy dupy innym, to świadczy dość jednoznacznie o człowieku.

Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

Jedynie dizzy1942 i Heimdallr są warci podania ręki, bo pomoc dla nich, to przyjemność.


Cierpliwość każdemu się kiedyś kończy.

Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

Dziewczyna Was załatwiła.... LOL.


? не понимаю Miało mnie (nas) zaboleć czy co? Masz nas za szowinistów?

Dnia 19.04.2012 o 00:33, Misquamaqus napisał:

Więcej się do mnie nie odzywajcie meryphillia i Adidas66.


Pokusiłem się o odpowiedź bo tak na prawdę to mam nadzieję że nie staniesz się kolejnym noobkiem który zacznie mnie wk... (może raczej przestaniesz nim być, bo podejrzewam że teraz grasz dokładnie w ten sposób).
Dlatego daję Ci link do poradnika w którym znajdziesz odpowiedź na 3/4 pytań które zadałeś dotychczas na forum, reszta była do wykminienia z opisów w grze i wiki gry.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/79468-jedyny-sluszny-poradnik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli szukacie potężnych dział posiadających dużą penetrację, to nie musicie już szukać dalej!"
Tja... i JagdPanzer IV na fotce ;) Mają jednak poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak kredyty nie są jakąś wielka przeszkodą w grze.
Tym bardziej, gdzie każdy przez kilka miesięcy miał czas wygrindować sobie darmowego premtanka TVIII...
No a ten kto chce szybko wejść w posiadanie TIX/X zwyczajnie zmuszony jest albo mozolnie ciułać grosik do grosika niższymi tierami, albo zakupić konto premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro wolisz męczyć się ze zdobywaniem po 15-30k kredytów przy szczęśliwych wiatrach zamiast 80-100k, to już Twój problem i sadomasochizm. ;D

Odkąd mam T34 kredyty nie są już żadnym problemem. W ciągu kilku godzin swobodnie stuka się kilka milionów srebrników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że taki sam, albo i lepszy event będzie na amerykańskim serwerze. Bo dzięki temu kupię sobie tych consumables ile wlezie. Ten pomysł spotkałem gdzieś w tym temacie, za co dziękuję oczywiście tej osobie (nie mam pojęcia, kto to był).

Reszta eventu biedna. Sama nazwa też przywodziła mi coś innego na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja, raz już polecałem taki zabieg.
od ostatniej podobnej promocji minęło trochę czasu i dopiero teraz kończy mi się zapas zestawów naprawczych, wiec sobie uzupełnię.
Apteczek i gaśnic mam coś ok. 300sztuk, więc jak widać schodzą one w mniejszym tempie niż zestawy naprawcze (tych tez miałem coś ponad 300szt., zostało ok. 50) i to ich polecam brać jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować