Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 16:13, Heimdallr napisał:

Jak w grze (w trakcie meczu) sprawdza się statystyki innych graczy?


W tym linkowanym już tu poradniku (jedynie słuszny, czy jakos tak miał w tytule) był podlinkowany ten mod:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/98962-xvm-player-ratings-mod/
Ma pokazywać victory ratio i efficiency każdego gracza. Może o niego chodzi (znaczy, że ktoś go akurat używał)? I autor poradnika pisał, że mod może być frustrujący. Czemu to już nie wiem, nie próbowałem go. Może chodziło o takich baranów właśnie, jak ci co piszesz:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:13, Heimdallr napisał:

O co chodzi z idiotami, którzy się śmieją z tego, że mam na STUGu ponad 1,1k bitew? Czy
może mi ktoś wytłumaczyć, czy jest (albo, co jest) w tym coś śmiesznego?


Może o to że na niskim tierze masz tyle bitew. StuG ponoć jest fajny do zarabiania kredytów a oni mogą tego nie wiedzieć :D Ja osobiście wolę moje KV i PZ IV, po patchu będzie KV-2 i Pz IV :D Dla mnie nie ma nic śmiesznego w takiej ilości bitew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 17:57, Kerigun napisał:

Może o to że na niskim tierze masz tyle bitew. StuG ponoć jest fajny do zarabiania kredytów
a oni mogą tego nie wiedzieć :D Ja osobiście wolę moje KV i PZ IV, po patchu będzie KV-2
i Pz IV :D Dla mnie nie ma nic śmiesznego w takiej ilości bitew :D


Prawdopodonie tak - ten idiota to wallet warrior w Lowe... A tyle bitew mam na STUGu, bo daje mi to radochę. Elefanta już mam tak opanowanego, że 80% bitew na nim teraz wychodzę na plus, mimo braku premium. I też mi daje radochę... do tego stopnia, że nie mam nawet zamiaru bawić się w JagdTigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, wracając do modów. W tym poradniku co pisałem był parę dni temu podlinkowany też mod, który pokazywał na bieżąco ilość posiadanych przez inne czołgi HP, jak i tez ilość otrzymywanego przez nich damagu. Całkiem przyjemny. Ale widzę że teraz go nie ma (w polecanych przez poradnik modach). Tak na wszelki wypadek pytam, czy przypadkiem nie okazało się, że mod jest niezgodny z EULA, czy cuś? Co by zonka brzydkiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:23, Dux napisał:

BTW, wracając do modów. W tym poradniku co pisałem był parę dni temu podlinkowany też
mod, który pokazywał na bieżąco ilość posiadanych przez inne czołgi HP, jak i tez ilość
otrzymywanego przez nich damagu. Całkiem przyjemny. Ale widzę że teraz go nie ma (w polecanych
przez poradnik modach). Tak na wszelki wypadek pytam, czy przypadkiem nie okazało się,
że mod jest niezgodny z EULA, czy cuś? Co by zonka brzydkiego nie było.


W samych opcjach w grze można teraz ustawić hp, procenty nicki itd. Typu masz wszystko podane w jednostkach -> 1200/1200, a przy po wciśnięciu Alta pokazuje w %, a zamiast nicków są nazwy czołgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...Z ciekawości chciałem zainstalować WoT, ale pomyliłem się przy wpisywaniu katalogu i zamiast X:\Gry\Wot wpisałem samo x:\gry\
Żeby sobie nie zaśmiecać folderu chciałem zdeinstalować i zainstalować ponownie w poprawnym folderze. Jakież było moje zdziwienie, kiedy się zorietnowałemsię, że deinstalator czyści mi cały folder mi cały folder, bo procesu deinstalacji nie dało się przerwać. Szlag mi trafił profile i savy z większości gier. Po prostu cudo :P Dobrze że steama miałem gdzie indziej.
Za nieuwagę się płaci. Ale jak już tyle strat mnie to kosztowało to chociaż zainstaluję i zobaczę czy choć trochę było to tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 11:34, dizzy1942 napisał:

Opłaca się mieć KW-3 w garażu z prostego powodu. Będziesz mieć dodatkowy slot za free
i drugi czołg (licząc rozdzielenie KW od KW-2) z którym zrobisz co Ci się żywne podoba.


Jak to w końcu wygląda? Ma ktoś linka to release notes? Warto mieć KV i KV-3 w garażu? Czy wystarczy jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana drzewka USSR na USA i jade na M6.
Dorabiam działkiem samobierznym na dzrewku ruskim (obecnie SU 5).
Na którym Tierz-e mam się zatrzymać, żeby zbierać kredytyyi expo do osiągnięcia wyższego Tier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 02:37, Misquamaqus napisał:

Zmiana drzewka USSR na USA i jade na M6.
Dorabiam działkiem samobierznym na dzrewku ruskim (obecnie SU 5).
Na którym Tierz-e mam się zatrzymać, żeby zbierać kredytyyi expo do osiągnięcia wyższego
Tier ?


Ostatnim pewnie zarabiajacym tierem (niezależnie czy wygrasz czy przegrasz) jest tier V. Poza tym T1 Heavy jest losowany całkiem nieźle i nienajgorzej się nim zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko M6 wymaksowanego i mam SU-5 też wymaksowanego.

SU-5 całkiem nieźle zarabia (w dwa dni na M6 i SU-5 zarobiłem prawie 1 000 000 kredytów :)).

Dylemat polega na tym, że jestem niecierpliwy i chciałbym już przejść na czołg wyżej (T-29).

Jak zbiorę kredyty na wyższy Tier w Art (Tier 5) to stracę prawie 700 000 kredytów i lipa z kupna T-29 (dopiero później).

I tutaj mam pytanie: czy można wykorzystać Expo z Arta i przelać je do Expo M6 ?

Arta, którą mam ma działko 150 mm i daje nieźle popalić i dobrze zarabia, więc nie śpieszy mi się z wymianą tego tanka.

Chciałbym natomiast iść wyżej w drzewku USA.

Mam wykupine 300 złota, jeżeli ma to jakieś znaczenie (głównie do ściągania reammera).

20120424163145

20120424163152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:31, Misquamaqus napisał:

Dylemat polega na tym, że jestem niecierpliwy i chciałbym już przejść na czołg wyżej
(T-29).
/ciach/


Tak nieco abstrahując od treści, to nie polecam sprzedawania M6. Mam znajomego, który przeszedł właśnie na T-29 i ten czołg(jak to t7) bez premki w każdym meczu na siebie nie zarobi.:>
Ogólnie to nieco dziwni mnie, że sprzedajesz wcześniejsze czołgi - taki T1 byłby całkiem fajny do dodatkowego zarabiania, podobnie jak KW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:31, Misquamaqus napisał:

Dylemat polega na tym, że jestem niecierpliwy i chciałbym już przejść na czołg wyżej
(T-29).

Dylemat polega na tym że nie wiadomo czemu w głupi sposób pozbawiasz siebie zarobków sprzedając poprzednie czołgi które często pracują na poczet wyższych tierów. Nie wiem czemu sprzedałeś KV, najlepszy czołg V tieru, który bez problemu może napsuć krwi nawet 7 tierom.
Od 7 wzwyż często bez premii nie będziesz na tych czołgach zarabiać, szczególnie gdy na początku (bo masz np. stockowy pojazd) będziesz często zagrożony porażkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:31, Nephren-Ka napisał:

Tak nieco abstrahując od treści, to nie polecam sprzedawania M6. Mam znajomego, który
przeszedł właśnie na T-29 i ten czołg(jak to t7) bez premki w każdym meczu na siebie
nie zarobi.:>


To akurat nie jest prawda. T-29 może spokojnie wyjść na plus bez premki - oczywiście o ile bitwa zostanie wygrana. Natomiast jeśli znajomy dopiero co na niego przeszedł, to pewnie nie ma jeszcze go rozwiniętego, więc i trudniej mu coś uszkodzić / zniszczyć.
Ja w T-29 mam regularnie ponad 20k za wygraną bitwę, a o tym czy mi się zwraca decyduje ilość wystrzelanej amunicji, która jest dość droga.

Dnia 24.04.2012 o 17:31, Nephren-Ka napisał:

Ogólnie to nieco dziwni mnie, że sprzedajesz wcześniejsze czołgi - taki T1 byłby całkiem
fajny do dodatkowego zarabiania, podobnie jak KW.


T1 nie jest zły, ale w porównaniu z KV jest cienki. Na przykład ze swoim działem nie ma szans 1v1 z T-43, a KV potrafi uszkodzić IS-3. I to bez specjalnego wstrzeliwania się w czułe punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Expa możesz zamienić na free expa za złoto (przycisk wymień doświadczenie), a free expa możesz użyć na dowolnym czołgu.
I jak koledzy uważam że głupio robisz sprzedając poprzednie czołgi, zawsze możesz trzymać jeszcze jednego na wypadek gdyby poprzednie 2 miały status w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam, co Ty z kasą robisz, ze do kupna nowego czołgu potrzebujesz sprzedać stary? Nie uwierzę, że Ci gorzej idzie niż mi, bo staty mam tragiczne, a jakoś nie mam z tym problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:12, Dux napisał:

A ja sie zapytam, co Ty z kasą robisz, ze do kupna nowego czołgu potrzebujesz sprzedać
stary? Nie uwierzę, że Ci gorzej idzie niż mi, bo staty mam tragiczne, a jakoś nie mam
z tym problemu :P


Jak co z kasą robię ?
Aktualnie mam bańkę na nowy Tier i brakuje mi jeszcze 500 000 kredytów.
Poza tym, kasę przeznaczam na upgrade czołgów (SU i M są wymaksowane).

Czołg M6 sprzedam, bo zarabiam na SU-5, a chcę popykać na T-29 (ludzie piszą, że to fajna zabawka i można miło pograć).

Co do Arty....
Stoje sobie z boku/tyłu i pykam do tanków.
Zdejmuję całkiem sporą ilosć przeciwników i taka "daleka" snajperka mi odpowiada.

Zastanawiam się tylko, czy iść wyżej w Arty (Tier 5), bo nie wiem jak drogie są pestki/naprawa maszyny do działa w samobiegu SU-8 i czy czasem nie pozbędę się dobrej maszyny do zarobków (SU-5).

Masz jakieś sugestie odnośnie dział samobieżnych (ruskie drzewko) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:06, Nufiko napisał:

Expa możesz zamienić na free expa za złoto (przycisk wymień doświadczenie), a free expa
możesz użyć na dowolnym czołgu.


Tak, free Expo można użyć na każdym tanku, tylko szkod, że trzeba użyć złota do przelania Expa.

Już miałbym T-29 :) a tak to lipa :(
Muszę pykać jeszcze z 10 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować