Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 15:55, PsyhoSpider napisał:

Jgpanther to jeden z lepszych czołgów w grze, jest dobrze losowany i wymaksowany, z bdb
załogą potrafi siać popłoch. To coś jak Marder II, tylko że kilka tierów wyrzej ;)

Prze - koks to jest su 85 :) 5 tier z działem VII tieru i dmg 300 i więcej za strzał przy penetracji 160 mm na V tierze - ten tank to bajka jak trafisz na swoje tiery to jesteś rzeźnik - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Redshire 7 maja 2012 08:41:45
Vehicle: M7 Priest
Experience received: 373
Credits received: 8 384
Battle Achievements: Defender

Szkoda że policzyli mi tak mało expa za 5 zdjętych w tym ostatniego przeciwnika na mapie w pojedynku 1vs1. Nie ma to jak zdjąć szarżą średni czołg z przyłorzenia urzywając SPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks.eu/news/2285-special-military-parade-pl/
No niestety nie zawsze sie udaje. Jak w specjal ze zniżką na t-34-85 sie fajnie wstrzeliłem, to tym razem juz nie bardzo. Dwa dni temu kupowałem t-50-2 z wyposażeniem. Jakbym zaczekał z wyposażeniem dwa dni byłoby kilkaset tys. do przodu. No ale ujdzie.
Szkoda tylko, że z moimi umiejętnościami to w czasie specjala do t-43 nie dobiję. Mam raptem nieco ponad 5k expa. Nie sadze bym do piątku wyciągną dodatkowe prawie 50k by móc to coś kupić. A szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Special się kończy 11-ego, a patch ma wejść w okolicach połowy maja. Strzelam na poniedziałek 14-ego.

A ze speciala nie wiem, czy cokolwiek skorzystam, bo niby tylko 20k xp do ISa, ale musiałbym sprzedać jednego TDka i musiałbym mieć dość kredytów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 11:41, Heimdallr napisał:

Special się kończy 11-ego, a patch ma wejść w okolicach połowy maja. Strzelam na poniedziałek
14-ego.

A ze speciala nie wiem, czy cokolwiek skorzystam, bo niby tylko 20k xp do ISa, ale musiałbym
sprzedać jednego TDka i musiałbym mieć dość kredytów...

2 dni za szybko kupiłem swojego TD ;/, szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny special. Do T-25/2 i Su-122 brakuje mi 6k expa więc na oba się załapie. Dodatkowo wyposażę sobię AMX 50 100 co by lepszy był :D I ogólnie fajnie że 5x za pierwszą, niby 3x też fajne ale 5x to już szał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki.
Gdzieś ktoś pisał kiedyś, że gra potrafi pod kątem pingów plątać figle. Choć nie wiem, czy chodziło o coś takiego jak u mnie. Po prostu w trakcie rozgrywki, jak ping mi zazwyczaj lata między 70 a 90, to co jakiś czas potrafi nagle, ni z tego ni z owego, wywindować sie do wartości 600 albo i więcej. Jak przy jeździe HT jakoś to zazwyczaj uchodzi, to gdy siedzę w LT, to potrafi już mocno z równowagi wyprowadzić. Bo jak mi nagle przy lagu czołg się wpakuje w jakąś dziurę czy kamień, to nim się ponownie rozbuja, często wcześniej dostanie od czegoś gonga i jest po zawodach.
Opcja druga, moim zdaniem bardziej prawdopodobna, że to wina sprzętu. Mam ADSL, przy czym komputer łączy się z routerem przy użyciu wifi. Więc może tu leży problem? Wolę się jednak upewnić, co by niepotrzebnie tu nie kombinować. Szczególnie, że już gdzieś o tych pingach wyczytałem. Zdarza się to komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo pomimo że mam neta po kablu. Potrafi skakać ping do niebotycznych wartości, więc zapewne to nie wina neta tylko coś po stronie serwerów syberyjskich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działo się też i mnie tak, winą były torenty które moją wspólokatorka adorowała. Ping mi skakał do 600 a zazwyczaj graniczy w 60. Nie wiem, czy u kogoś jeszcze takie coś można zastosować, u mnie działało. Torrenty były ściągane z innego kumputera, więc pewnie musiały lagować całe łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy francuz tieru VI jest świetny na swój sposób.
ARL44 cierpi z powodu MM ale rzucony z 8 tierem na szczycie, daje sobie radę i przynosi spore zyski.Gdy dobrze skątujesz pancerz, można odbijać sporo pocisków. Najważniejsze to jak najszybciej odkryć topowe działo, bo ze stockowym/ pierwszą 90mm można się popłakać.
AMX 13 75 wymaga zupełnie innego stylu gry, well duh. Zabawa zaczyna się dopiero gdy odkryje się w nim wszystkie moduły, bo czołg staje się bardzo zwinny, a dodatkowo ma celne działo. Dobrze się nim gra jako bierny scout - wyposażony w lornetkę i siatkę jest ciężki do wyspotowana i ma spory zasięg widzenia - na malinówce zgarnąłem raz 1800 expa za spotowanie i markowanie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Omyłkowo kupiłem AMX''a, mimo, że raczej celowałem w ARL, z racji braku jakichkolwiek ciężkich czołgów w garażu. Co do mm, niestety padam niżej niż w Chaffee zazwyczaj, ale sama gra jest bardzo podobna w obu tankach, co mi odpowiada ponieważ Chaffee to skromny potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wartość czołgów ciężkich 5 tieru została obniżona o 1 dla potrzeb mechanizmu balansującego bitwy (MM / Match Makera)."

Znaczy co? Chodzi o "lepsze" losowania do bitew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 00:53, Dux napisał:

Znaczy co? Chodzi o "lepsze" losowania do bitew?

Tak. To znaczy, że KW-1 nie będzie już trafiać do bitew z T9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 06:34, Wilkv napisał:

Tak. To znaczy, że KW-1 nie będzie już trafiać do bitew z T9.

patrząc po tym co z niego zrobili, to przy zachowaniu starego MM dla ciężkich przyjemność z jazdy byłaby porównywalna tylko z amx40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby ktoś nie wiedział, to można wpisać sobie kod bonusowy: ENDWAREU. Dodaje 1 dzień premium oraz 5x każdego rodzaju racji dla załogi (coca-cola, czekolada, mocna kawa itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 13:16, RamboPL napisał:

A gdyby ktoś nie wiedział, to można wpisać sobie kod bonusowy: ENDWAREU. Dodaje 1 dzień
premium oraz 5x każdego rodzaju racji dla załogi (coca-cola, czekolada, mocna kawa itd).


dzięki, przyda się do testów 7.3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować