Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2012 o 02:22, Ichvander napisał:

Ciekawe :P gralem przed chwila moim M4 i jakos na T8 mnie wrzucilo.


W nocy, z racji malej ilosci osob grajacych moga nastapic jakies "kfijatki", ale ogolnie zauwazylem ze jednak nowy MM daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 02:11, pkapis napisał:

7.5 wyszło. Ciekawi mnie, czy naprawdę wyjdzie im to:

Reworked Match-Making for the majority of vehicles. Now players won''t normally see vehicles
of more than two tiers difference to the tier of their own vehicle


Działa dobrze - ja tam jestem zadowolony :) moje ulubine tiery to 5-6 i teraz jest fun !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda.... osoby, które maja aktualnie w garażu czoł T1HT, będzie na nim zarabiał aż o 125% więcej do 15 sierpnia włącznie, natomiast Czołg M6 będzie zarabiał o 125% więcej od 16 sierpnia do końca miesiąca :)

Super, bo mój kumpel jeździ T1HT, a ja mam wymaxowanego M6 :)

BTW.... M6 nawet teraz potrafi przy dobrej grze zgarnąć 20 kredytów na plus.
To najlepszy czołg do zarabiania według mnie.

http://worldoftanks.eu/news/3276-tank-month-t1m6-fantasy-reality-pl/

Życzę miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:59, Misquamaqus napisał:

Ale jazda.... osoby, które maja aktualnie w garażu czoł T1HT, będzie na nim zarabiał
aż o 125% więcej do 15 sierpnia włącznie, natomiast Czołg M6 będzie zarabiał o 125% więcej


Ekhm...
Od 1 do 15 sierpnia zarobki na T1 Heavy będą powiększone do 125%.
Od 16 do 31 sierpnia zarobki na M6 będą powiększone do 125%.


I z angielskiej wersji, gdzie trochę lepiej przykładają się do tłumaczenia.
From the 1st to the 15th August, you can earn 125% of your normal credit revenue on the T1 tank. From the 16th of August to the 31st, you can earn 125% credits on the M6 tank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:08, McFlash napisał:

> Ale jazda.... osoby, które maja aktualnie w garażu czoł T1HT, będzie na nim zarabiał

> aż o 125% więcej do 15 sierpnia włącznie, natomiast Czołg M6 będzie zarabiał o 125%
więcej

Ekhm...
Od 1 do 15 sierpnia zarobki na T1 Heavy będą powiększone do 125%.
Od 16 do 31 sierpnia zarobki na M6 będą powiększone do 125%.


I z angielskiej wersji, gdzie trochę lepiej przykładają się do tłumaczenia.
From the 1st to the 15th August, you can earn 125% of your normal credit revenue on
the T1 tank. From the 16th of August to the 31st, you can earn 125% credits on the M6
tank!



To jak to rozumieć ?
Zamiast 1000 kredytów zarobie 1250 kredytów ?

To się wysilili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:05, Misquamaqus napisał:

To jak to rozumieć ?
Zamiast 1000 kredytów zarobie 1250 kredytów ?

To się wysilili.


Ale przez cały miesiąc, a nie przez weekend. Weź to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:10, Dux napisał:


Ale przez cały miesiąc, a nie przez weekend. Weź to pod uwagę.

>
Co przez miesiąc ?
Pół miesiąca HT i pół miesiąca M6.

Tak czy siak warto teraz nabijać kredyty i pokupować dosyłacze i inne duperele.
W sumie za wykupienie 3 ulepszeń, trzeba zapłacić 1.600.000 kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 16:32, MasterChiefGT napisał:

Balans bardzo fajnie działa przynajmniej jak na razie
Ale gracze to dosłowne bezmózgi
Ostatnio zaliczam lose za losem mimo 5-7 zabitych na koncie team potrafi skopać sprawę
:(


Różnie z tym jest, raz mam wygraną bez strat po naszej stronie a raz sam ubijam kilka czołgów podczas gdy cała reszta ginie z rąk przeciwnika. Przed 7.5 to jeszcze było że gra Ci przeszkadzała w wygraniu, bo jak inaczej nazwać serię 5 strzałów co albo nie przebiją albo nic nie nie zrobią :D

BTW, dali by speciala gdzie moduły będą za 50%, Nie chcę nic mówić ale ostatni taki special mieliśmy 3 miechy temu. Special: Parada Wojskowa 08.-10.05.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 16:32, MasterChiefGT napisał:

Balans bardzo fajnie działa przynajmniej jak na razie
Ale gracze to dosłowne bezmózgi
Ostatnio zaliczam lose za losem mimo 5-7 zabitych na koncie team potrafi skopać sprawę
:(


Dużo nowych graczy idących do przodu jak kamikadze.
Co prawda ja też lubie ofensywę, ale trzeba przystopować, jak przeciwnik jest silny, a nie pchać się pod ostrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balans działa dobrze, ale zdarzają się krzaczki, jak np. taki mój dzisiejszy meczyk - czołgi tiery od VI do VII, ale po jednej artylerii tieru IV (oczywiście w tym ja). Przy najlepiej wycelowanych strzałach musiałbym ich oddać 9-10, żeby zniszczyć chociaż jeden z czołgów wroga. No ale inne gry bardzo fajne zbalansowane były i gdyby nie głupota graczy to nawet byłyby wyrównane do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 20:29, Mercuror napisał:

/CIACH/


To ja dziś miałem po 5 art na stronę. 3 T8 i 2 T7 (ja w GWT), reszta to były praktycznie TX. Ogólnie co chwila ktoś znikał :D Strzelałem w IS-7 100% to akurat mój pocisk doleciał 3 w ciągu 3 sekund i go dobiłem. Masakrycznie było. Ale nowy MM działa nawet fajnie. Przy normalnych pojazdach nie zdarzyło mi się bym walczył o 3 tiery wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, sprawa z arty została spartolona, mam nadzieję, że na dniach wyjdzie jakiś hotfix, bo ciężko gra się 9 tierem gdy ma się 5 arty 6 - 8 tieru po obu stronach.

@kindziukxxx:
Ja od ostatniego patcha ani razu nie grałem na tej mapie, ale nie przypominam sobie, żeby mówili coś o jej usunięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofana z racji generowania red screen buga.
Nie wiem, jak teraz po nowym patchu, ale wczesniej można było ja spotkać w kompaniach i CW i chyba walkach loltraktorów.

Co do arty, to najzabawniej gra sie nią nad ranem, gdy w bitwie potrafi byc jej 14-15 sztuk, każda na TVIII/TVII. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 22:30, meryphillia napisał:

Co do arty, to najzabawniej gra sie nią nad ranem, gdy w bitwie potrafi byc jej 14-15 sztuk, każda na TVIII/TVII. :D


Zabijesz mnie jeszcze, jeśli mi powiesz, że tym 15stym czołgiem jest T50-2 bądź Maus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoczą grań wycofano, bo nie byli w stanie dać sobie rady z czerwonym ekranem. Szkoda, jedna z fajniejszych map, i przede wszystkim choćby udająca, że ta gra nadal jest o IIWŚ/Korei.

co do artylerii: gosh, siedzicie w wozie, który siedzi niewidzialny na drugim końcu mapy, ma laserowe celowanie i od pewnego tieru zabija nawet jak trafi dwa metry obok i wy jeszcze płaczecie, że nie onehitujecie? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować