Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Może i nie jestem jakimś doświadczonym czołgistą (ok. 700 bitew) ale Prochorowka w trybie Ataku wydaje się być totalnie poronionym pomysłem na pubach. Obrońcy mają przed sobą doskonały widok na całą okolicę, a 99% zwiadowców jakich dostaje do teamu postanawia kampić w krzakach i czeka na nieuchronną klęskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 22:41, dark_master napisał:

Smoczą grań wycofano, bo nie byli w stanie dać sobie rady z czerwonym ekranem. Szkoda,
jedna z fajniejszych map, i przede wszystkim choćby udająca, że ta gra nadal jest o IIWŚ/Korei.


To ta mapa z polami ryżowymi itp? Jeśli tak, to szkoda. Bardzo mi się podobała. Usunęli ją na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:29, Reffanov napisał:

/ciach/
Usunęli ją na stałe?


Czytanie kilku wcześniejszych postów(gdzie jest info) nie boli...

A ogólnie, to nowy mm fajny, ale się zdarzają jakieś dziwne losowania(np. po 8 Hetzerów czy innych takich), że o tym z artami nie wspomnę(na szczęście sam nie gram w porannych godzinach).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry " atak " jest pokopanym pomysłem twórcy nawet nie raczyli zrobić nowych map do trybu i tylko wpakowali do starych map które nie są dostosowane do nich
I nieraz się kończy na tym że drużyna broniąca atakuje bo są wyżej i mają ciekawszego spota

Nowy MM mi się podoba ale jak zawsze twórcy dali ciała z artą 2 czołgi t9 kilk t8 reszta t7 i 5 art t6 -.-''
Bo ciężko było dać limit na random maź 2 arty czy tam 3
Być może wydadzą hotfix

Ale za balans mają dużego " + "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to typ dostał cichego nerfa

Zwycięstwo!
Bitwa: Murowanka 4 sierpnia 2012 13:01:33
Czołg: Typ 59
Doświadczenia: 2 038
Kredytów: 112 239
Osiągnięcia w walce: Specjalista, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Za taką jazdę powinno być co najmniej 130k srebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy specjal jest szalony. :] Jako, że te cztery czołgi posiadam, to specjalnie kupiłem premke i aby przesiadam się z jednego do drugiego oraz trzeciego i zarabiam krocie. Nawet mimo porażek można całkiem nieźle zarobic. Już myślałem, że ostatni z Shermanem M4 jest kozacki, a tutaj jeszcze coś takiego. Na dzisiaj najwyższa wygrana to na razie 57 K srebra z KW-1. Kce więcej takich specjali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 13:32, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nowy specjal jest szalony. :] Jako, że te cztery czołgi posiadam, to specjalnie kupiłem
premke i aby przesiadam się z jednego do drugiego oraz trzeciego i zarabiam krocie. Nawet
mimo porażek można całkiem nieźle zarobic. Już myślałem, że ostatni z Shermanem M4 jest
kozacki, a tutaj jeszcze coś takiego. Na dzisiaj najwyższa wygrana to na razie 57 K srebra
z KW-1. Kce więcej takich specjali.

ja teraz robię jak głupi pzIV i vk zaraz kupuję (starczy mi wiolnego expa tam na gąski, wieże i 88mm) żeby kupić przed końcem tigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że T-54 nie jest już od dawna postrachem, to swoje zdziałać potrafi... ;)

Jednak nadal w tej grze przeważa jedno - głupota graczy... Na drugim miejscu jest system spotowania. Stojący O.704 z maksymalnym kamuflażem jest o wiele łatwiejszy do wykrycia niż pędzący Maus.

20120804144159

20120804144208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2012 o 13:41, JaN-J napisał:

ja teraz robię jak głupi pzIV i vk zaraz kupuję (starczy mi wiolnego expa tam na gąski,
wieże i 88mm) żeby kupić przed końcem tigera.

jest jakiś specjal dot. Tigera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 14:47, kindziukxxx napisał:


> ja teraz robię jak głupi pzIV i vk zaraz kupuję (starczy mi wiolnego expa tam na
gąski,
> wieże i 88mm) żeby kupić przed końcem tigera.
jest jakiś specjal dot. Tigera?

Można go kupić za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 15:25, Skrzypiec napisał:

>
> > ja teraz robię jak głupi pzIV i vk zaraz kupuję (starczy mi wiolnego expa tam
na
> gąski,
> > wieże i 88mm) żeby kupić przed końcem tigera.
> jest jakiś specjal dot. Tigera?
Można go kupić za pół ceny.

właśnie przeczytałem i PzIv zarabia x2, w końcu zwróci się cała inwestycja w moduły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 17:40, Stfforex napisał:

> jest jakiś specjal dot. Tigera?

Polecam zacząć zaglądać na stronę główną World of Tanks, tam wszystko przed każdym weekendem
jest opisane:
http://worldoftanks.eu/news/3320-olympic-gods-weekend-pl/

;) Nic tylko korzystać!

tak to jest jak człowiek od czasu do czasu wejdzie i nie chce mu się sprawdzać co jest bo szkoda czasu, ale jak widać, czasami warto poczytać, szkoda że to nie tygrys (P) bo go mam już odblokowane z 3 miechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie trochę czasu i pogram w World of Tanks. Gdzie najczęściej gracie w jakim trybie, na jakiej mapie? Gdzie najlepiej sprawdzi się taka świeżynka jak ja? :) Korzystając z Waszego doświadczenia chciałbym dowiedzieć się który czołg wybrać, jakiego typu, póki co jak tak sobie poczytałem info dla początkujących to chyba wybiorę czołg średni, ale nie wiem czy to dobry wybór (niektórzy mówią, że uniwersalny w niczym nie jest dobry), chciałbym wybrać czołg, gdzie jest długa linia technologiczna. Obojętnie z której nacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy są losowe. Tryb gry też- chyba że grasz w kompanii. Każda linia ciągnie się do 10tego tieru- oprócz zwiadowców- 5ty tier(t-50 i t-50-2 w zsrr, luchs leopard i vk2801 w niemczech, m5 i chaffee w usa.) i artylerii- 8my Podobno łatwo się przyswaja radzieckie czołgi.

O.O Nowa ranga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 14:42, Wilkv napisał:

Pomimo tego, że T-54 nie jest już od dawna postrachem, to swoje zdziałać potrafi... ;)

Jednak nadal w tej grze przeważa jedno - głupota graczy... Na drugim miejscu jest system
spotowania. Stojący O.704 z maksymalnym kamuflażem jest o wiele łatwiejszy do wykrycia
niż pędzący Maus.

Nie jest postrachem?
Muahahahah to jest najlepszy T9 med w tym momencie, dostał on takiego buffa, że T62A jest od niego niewiele lepszy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 19:19, Monti0512 napisał:

Muahahahah to jest najlepszy T9 med w tym momencie, dostał on takiego buffa, że T62A jest od niego niewiele lepszy -_-

Porównuję go do czasów bety, gdzie był postrachem. Teraz jest w końcu medem, a nie HT na podwójnych sterydach, występujący stadnie niczym dres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 17:43, kindziukxxx napisał:

szkoda że to nie tygrys (P) bo
go mam już odblokowane z 3 miechy :)


A ja zachciałem ostatnio się pobawić Niemcami, miałem tygryska odkrytego i czekałem na okazję;> No i mi się trafiło, od razu mu dwa moduły kupiłem by się lepiej jeździło:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować